סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פשוט מעשה מגעיל!!!

ריצארד גיר ידני
לפני 8 שנים • 3 בנוב׳ 2015
ריצארד גיר ידני • 3 בנוב׳ 2015
הגברת ***** היא דמות ידועה כאן באתר.
לא מעט נפלו קורבן לתרגילים שלה (כולל אני).
לשמחתי הצלחתי לנקום חזרה בדרך שלי.
ivanoff​(נשלט)
לפני 8 שנים • 23 בינו׳ 2016

אתה יודע את הטלפון שלה...

ivanoff​(נשלט) • 23 בינו׳ 2016
תתקשר לכלבה מחסום ותציק לה. תתקשר, תישאר על הקו 5 שניות ותנתק. ככה פעם ביום. גם בלילה. תעיר את הכלבה! וגם תשאיר הודעות עם מבטא "ערפי" או מבטא מוזר כלשהו עד שהתיבה שלה תתמלא ואף 1 לא יוכל להשאיר לה הודעות יותר. עבר מספיק זמן. היא לא תדע שזה אתה. Revenge is a dish better served cold. תכנן ובצע icon_smile.gif
DOMINUS​(שולט)

נו אז תגיד מי הזונה הזו ושלח לה משלוח, אותי....

DOMINUS​(שולט) • 23 בינו׳ 2016
תאמין לי זה לא יקרה יותר!
אנימה

Re: פשוט מעשה מגעיל!!!

אנימה • 23 בינו׳ 2016
barak19876 כתב/ה:
שלום,
לא ידעתי איפה לשתף את הקהילה במה שקרה לי.
התחלתי לדבר פה באתר עם מלכה בשם "*****".
מפה לשם אמרנו שנעבור לטלפון.
בקשה ממני מחוות רצינות שאקנה לה ארוחה ואשלח אליה הביתה, אמרתי טוב שיהיה פעם אחת מחוות רצינות בסדר.
קניתי שלחתי והכל היה בסדר.
יום למחרת ניסיתי להתקשר ואין קול ואין עונה, כך כמה ימים עברו להם שכל יום אני מנסה ליצור איתה קשר.
בסוף שלחה לי הודעה שהיא לא נמצאת במרכז ותחזור אחרי החגים.
אמרתי לעצמי סבבה נדבר אחריי החגים.
לאחר החגים עדין אין שום מענה ממנה לא משנה איך ניסיתי ליצור קשר, טלפון SMS הודעות באתר כלום.
אחרי כמה ימים שלחה לי הודעה תתקשר
התקשרתי שוב, והסבירה לי שלא נעלמה והטלפון שלה זה טלפון נוסף שלא תמיד בשימוש. נניח האמנתי.
שוב בשיחה אמרה שחברות באות עליה ואין לה במה לכבד אותן והיא רוצה שוב שאעשה אליה הביתה משלוח והבטיחה שלא תעלם ואפילו קבענו להיפגש בערב למחרת.
אז הזמנתי והאמנתי ואמרתי בסדר
יום למחרת שוב לא עונה לא משנה מתי התקשרתי, שלחתי הודעות SMS, הודעות באתר וכלום.
עד היום לא חזרה לא ענתה ולקחה לי פשוט ככה בסביבות ה 150 - 200 שקל (בקטנה על הכסף) אבל ההרגשה שהיא פשוט עובדת עליי עיצבנה אותי מאוד!!!!!
אז אם יש להם קשר עם "*****" רק שתדעו שהיא פשוט על הפנים ולא כדאי להאמין לשום דבר שהיא אומרת!
קישור לפרופיל שלה:
תודה לכם

אתה צריך להודות לה. להודות לה על כך שלימדה אותך לא להאמין לאנשים שדורשים דברים בטלפון לפני שפגשת אותם. להודות לה שהפעם הבאה אף אחד לא יצליח לגרור אותך באף שלושה חודשים בהבטחות שווא. להיות נשלט וגם לדעת להגן על עצמך זה משהו שהוא לא פשוט כי איך תדע מתי זו שליטה ומתי סתם מנצלים אותך? זה דווקא טוב שמתחילים לכפכף אותך, זה סימן שהלימוד שלך התחיל. הלימוד שלך לדעת להגן על עצמך למרות ואף על פי שאתה נשלט.
Brave Dwarf

פשוט עבירה על החוק

Brave Dwarf • 23 בינו׳ 2016
"המקבל דבר במרמה, דינו – מאסר שלוש שנים, ואם נעברה העבירה בנסיבות מחמירות, דינו – מאסר חמש שנים. 
עבירת קבלת דבר במרמה היא חלק מהעבירות בפרק ו' לחוק העונשין – עבירות המרמה, סחיטה ועושק. הערך המוגן בבסיס העבירה הוא חופש הרצון, חופש הפעולה והבחירה של המרומה.
זוהי עבירה תוצאתית, הכוללת מספר רכיבים. הפעולה שבבסיס העבירה הינה "קבלת דבר". [...] על פי ההלכה המשפטית כיום, אין הכרח כי "דבר" יהיה דבר מה חומרי. קרי, הכוונה היא לכל דבר המביא להנאה, או נותן סיפוק, בין אם נפשי ובין אם גופני."

אם היא אישה רעבה המבקשת את חסדי כיסו של כלוביסט נשלט, שתאמר כן ותאפשר לו לבחור, מרצונו החופשי, האם להשביע את רעבונה על חשבונו או לאו. הבטחה שקרית לפגישה והתנייתה בטובת הנאה מכל סוג, מהווה עבירה על החוק. במאמר מוסגר אוסיף שכולי תקווה שיגיע היום כאשר תתקל באדם עקרוני, שיתבע לה את התחת וילמד אותה ואת שכמותה לקח בלתי נשכח. 

שאלת אשמתו וחלקו של המרומה במרמה אינה רלוונטית. תמימותו של האחד, אין בה לנקות את העבריין מן האשמה. 
בלוסום​(לא בעסק)

עם כל הצער

בלוסום​(לא בעסק) • 23 בינו׳ 2016
לא יעזור פה חוק...
מה שכן יעזור הוא גם להזהיר עליה בפרטי 
וגם ללמוד את השעור הלא נעים שהיא העבירה לך - תרגיש את השטח יותר טוב... 
אחרי שנתת לה את מבוקשה - כבר אין לה שום אינטרס להיות איתך בקשר.. ועצם זה שביקשה מחווה כספית להראות רצינות..
מראה באיזה חוף היא עובדת.
omer77
לפני 8 שנים • 24 בינו׳ 2016

אויש איזה בכיין

omer77 • 24 בינו׳ 2016
נו באמת
barak19876
לפני 8 שנים • 24 בינו׳ 2016

שונא תגובות כאלה!

barak19876 • 24 בינו׳ 2016
לא נעים לקרוא תגובות של 
"נו באמת" 
או שזאת הבעיה שלו (בכל ניסוח כזה או אחר)
כאשר משודרת התוכנית "יצאת צדיק" אף אחד לא אומר שזה לא בסדר שמקבלי השירות לא שמים לב וכאלה תמימים שעובדים עליהם בעיניים מול הפנים.
ופה זה בדיוק אותו הדבר!
כיום אני באמת קצת השתפשפתי אבל צריכים שאנשים חדשים שנכנסים לזה ידעו מה קורה.
אין לי אפשרות לרשום מי הייתה זו שפגעה בי
אבל רק לתושמת לבכם שקיבלתי הודעות ששאלו אותי אם זו הייתה אותה אחת שעבדה על רבים מאיתנו.
אז בבקשה שלא יעבדו עליכם פה
מי שרוצה פרטים נוספים רק בפרטי
גל הצייתן​(נשלט)
לפני 8 שנים • 25 בינו׳ 2016

מקרה אחד מני רבים

גל הצייתן​(נשלט) • 25 בינו׳ 2016
רוב ה"שולטות" שיצא לי לדבר איתן כאן זה מה שהן מחפשות

מישהי ביקשה ממני לערוך לה קניות בסופר טלפונית ומשלוח לביתה, והוסיפה שזו תהיה מהות השילטה שלה בהתחלה
כמובן שהצעתי לערוך את הקניות בעצמי ולהביא לה עד הבית כמובן שסערבה בתוקף, יכלתי לעשות זאת בכל זאת מכיוון שהיא נתנה לי את כתובתה בשביל המשלוח אבל הבנתי לאן נושבת הרוח וניתקתי מגע

"מלכה" אחרת דרשה שאזמין אותה ואת חברתה לארוחת צהריים, כששאלתי איך יתנהל המבצע, האם אשב איתן במסעדה ואשלם בסוף את החשבון קיבלתי תשובה שלילית והודעה שאצטרך להזמין אותה טלפונית, לא בדיוק הבנתי איך זה יעבוד אבל כמובן שסרבתי.

אחרת דרשה שאתעין לה את הטלפון

עוד אחת ביקשה שכמחווה של רצון טוב אשלח לה סכום כסף בפייפאל, אפילו לא לרכוש בשבילה משהו, כסף נטו!

ויש לי עוד כמה דוגמאות של כאלה שמצהירות על עצמן שהן לא מלכות בתשלום אבל פגישה ראשונה עולה סכום מסויים + מתנה

כמובן שסירבתי לכולן
אני לא מאלה שיאמרו לך שאתה אשם ומגיע לך, אבל כן אתה לא הכי חכם בעולם
יש תמיד סימני אזהרה לפני, אבל תלמד שני חוקים

1. אם מישהי דורשת משהו חומרי אחרי שיחה וחצי צריכה להידלק אצלך נורה אדומה

2. אף שולטת אמיתית לא תסכים להתחלת יחסים(לא משנה מאיזה סוג) לפניפגישת הכירות ורצוי במקום ציבורי על איזה משקה