בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נהגים

10 sexy queen​(שולטת)
לפני 8 שנים • 2 בפבר׳ 2016

חינם???

10 sexy queen​(שולטת) • 2 בפבר׳ 2016
אין דבר כזה
וזה לא תמיד כשאת רוצה
חינם לא קיים
היי מוכנה נפשית ופיזית שתידרש תמורה
והיזהרי לא מומלץ יש הרבה שקרנים
תייר
לפני 8 שנים • 3 בפבר׳ 2016

ברור שיש..

תייר • 3 בפבר׳ 2016
אבל את לא בצ׳אט אף פעם כך שאת מדברת רק עם מנויים וזה מצמצם מלא אופציות
10 sexy queen​(שולטת)

תתפלאי

10 sexy queen​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2016
תתפלאי כמה הודעות את יכולה לקבל ביום
לא צריך הרבה רק מטורף אחד
זה כמו לקחת טרמפ אותו דבר
BbbShlomi

שלום

BbbShlomi • 3 בפבר׳ 2016
איזה שטויות יש המון עבדים שישמחו להיות נהגים ללא תמורה כמו שהם מוכנים לקבל מכות ועוד לשלם על זה 
כמו כן כדאי להיפגש לפני ולדבר קצת בכדי להבין שזה לא חולה נפש
חמודה​(שולטת)
חמודה​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2016
אין פה שום דבר חינם. גם אם הוא יקח אותך פעמיים הוא מצפה שכן תהיה תמורה ולכוון להיות העבד שלך. אפילו למרות שמציינים מראש שאת בעניין של נהג בלבד הם עדיין מחפשים תמורה
BbbShlomi

שלום

BbbShlomi • 3 בפבר׳ 2016
אני חושב שבמידה והוא יקבל סטירה או יריקה  ויחס משפיל  זאת התמורה והיא הוגנת לנשלט
חמודה​(שולטת)

תמורה???

חמודה​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2016
למה צריך לתת תמורה לעבוד ועוד להגיד שזה יהיה הוגן???
אז איפה פה כאן יחסי מלכה ועבד. ממתי מלכה צריכה להתחשב בעבד ולרצות אותו ???
BbbShlomi

שלום

BbbShlomi • 3 בפבר׳ 2016
איזה מלכה את אם את לא נהנת מהשליטה וההשפלה 
כנראה שאת לא מלכה ורק רוצה נהג וזה לא הוגן בכלל
hideki999​(נשלט)
לפני 8 שנים • 6 בפבר׳ 2016
hideki999​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2016
שלום רב,

אהבתי מאוד את הפוסט ובעצם, השאלה עצמה.
ממש אהבתי אותה, שזה גרם לי להתחבר לאתר ולו רק בשביל להגיב, וזאת אחרי...3 שנים שלא התחברתי לאתר.

אני אדם בעל, בעיות אפשר להגיד, שאחת מהן זה התקפי חרדה כאשר אני צריך לפגוש אנשים חדשים, בייחוד כאשר אני צריך לפגוש מלכה חדשה.
הרכב שלי הוא "המבצר" שלי, כמו בשיר של סיימון וגרפונקל, והכי נוח לי להכיר ולשרת מלכה שאינני מכיר, דרך הסעה, לפחות בפעמים הראשונות.

יצא לי הכבוד הגדול לשרת מספר נשים, שהכרתי דרך האתר, ולהיות להן נהג.
כמו הרבה סיפורים, יש הצלחות ויש כשלונות, היתה מלכה אחת מדהימה מאיזור הדרום, שיצא לי להסיע אותה למסיבה ולבסיס, לפני כ-10 שנים והיה תענוג וקשה גם יחדיו, לצערי זה נגמר מהר כי היה לי מאוד קשה לתפקד הן בשעות הבוקר המוקדמות והן לאחר מכן, בהמשך העבודה הרגילה שלי.

מצד שני, יש לי כבוד אדיר, להסיע נשים למחוז חפציהן, וזה הגיע לרמה שבה היה לי ממש כיף להסיע אותן, הגעתי לביתהן וישבתי על הספה ודיברנו, אפילו הייתי מגיע לתקן דברים בבית (מחשב, חשמל וכו'...) וגם זה הפך לסוג של ידידים, כאשר השיא הינו בכך שקבעתי להסיע מישהי ומהנסיעה הזו נהפכתי לה לעבד 7\24, ניקיתי את ביתה, עשיתי כל אשר ביקשה במשך 3 שנים ונהינתי מכל רגע ורגע, היום היא לא המלכה שלי אך אנחנו בקשר חברי טוב מאוד! ומכירים כבר 4-6 שנים.

אחרי ההקדמה הארוכה, אני אתייחס לשאלתך שלך.
האם אני רוצה להיות נהג בשביל תמורה או שעושה זאת "בחינם"?.
אני לא אשקר, תמיד שהייתי מסיע מישהי, תמיד היתה לי תקווה שתפקיד הנהג יתפתח ויעמיק ואהפוך לה לעבד במשרה מלאה.
מצד שני אני יכול להבטיח לך, מעולם לא עשיתי את הדברים האלה בתקווה שאקבל תמורה מינית כלשהי, זה לא עניין אותי ועדיין לא מעניין אותי.
אני עשיתי את הדברים כי אני גם מאמין בעליונות המין הנשי, נהנה מאוד לשרת מישהי, להקל עלייה, לעשות לה יותר נעים ויותר נוח, ואם בתור נהג פרטי אוכל לעשות זאת, לכבוד יהיה לי.

אבל לעולם לא התנתי את שירותי בתמורה מינית, כספית או כל סוג אחר של תמורה כלשהי.
תמיד הגעתי והסעתי בלב שלם ומלא, בשמחה מלאה ואם צריך להמתין ברכב כמו כלבלב טוב, אז ממתינים, העיקר רצונה של המלכה.

אז בקיצור, תמיד אני מפנטז כיצד מנסיעה אחת או שניים, הקשר מתקדם ונהפך לעבד במשרה מלאה, אבל לא זו הסיבה ולא המטרה.
אני נהנה לשרת, נהנה להסיע וכבוד לי שמישהי בוחרת בי בתור נהג ותמיד אשתדל לעשות זאת על הצד הכי טוב שאני יכול.

מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי כיאות.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 8 שנים • 6 בפבר׳ 2016

Re: תמורה???

ArchAngel​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2016
חמודה כתב/ה:
ממתי מלכה צריכה להתחשב בעבד ולרצות אותו ???
מה זאת אומרת "ממתי מלכה צריכה להתחשב בעבד"?!
כי הוא בן אדם? כי אלו יחסי אנוש בסיסיים? זה שאת שולטת לא אומר שיש לך את הזכות לזלזל במישהו כאדם.
הבסיס של יחסי שליטה זה התחשבות הדדית בצרכי הזולת, אחרת מדובר באלימות או ניצול.

בהקשר של ההסעה עצמה, כמו בכל דבר, צריך להיות תיאום ציפיות.
אם סוכם מראש שזה מסתכם בהסעה בלבד אסור לו לכפות עלייך תמורה ובטח שלא תמורה מינית.
באופן כללי אף אחד לא חייב לאף אחד משהו מיני בתמורה לשום דבר! וגם אם הובטח משהו מיני, לצד שהבטיח מותר לסרב גם בדקה ה-90.
ואם מנסים להוציא בכוח ממישהו אקט מיני לאחר שסירב... ובכן, יש לזה שם.

אבל, אם זה משהו שידוע מראש, אם מראש את יודעת שאת לא מעוניינת במשהו מעבר איתו, חובה לדבר על הדברים האלו בגלוי ובכנות ושכל צד יחליט אם זה אכן מתאים לו ולאחר מכן יכבד את המסוכם.