בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה כל כך קשה???

Mentz
לפני 7 שנים • 27 ביוני 2016
Mentz • 27 ביוני 2016
כן אבל מיתוסית, גם אני איכותי, ואני מסכים עם סטאר, הלוואי והייתי זוכה לשמוע סירוב.
סטרא העיד, וגם אני מעיד, ברוב המקרים אני אפילו לא זוכה לסירוב.
אלא  פשוט התעלמות, ותחושה שלא סופרים אותך ממטר.
אז למה שיהיה לי אכפת ולמה שאתאמץ?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 27 ביוני 2016
הסברתי למה הרבה מתעלמות.

למה שתתאמץ?
 כי הרוב לא יענו כי הן לא מעוניינות (ואז מה ייתן לך סירוב? תחשוב שהתעלמות זהה לסירוב), אבל זו שתענה והיא איכותית ומתאימה לך- אז יש סבירות שייצא משהו.

סתם לדוגמה- נכנסתי לפרופיל שלך. 
קודם כל שצירפת תמונה שזה מרשים בעיניי בלי קשר אם אתה הטעם שלי או לא.
אולי השקעת בהודעה, אבל אתה לא הטעם שלי, אז אולי אני לא אענה.
שנית, בתכלס כתבת מעט מאוד בפרופיל, זה לא באמת אומר עליך כלום ואני אפילו לא מבינה אם אתה שולט, נשלט או מתחלף. אם זה קריטי לי, אז אני עשויה לשאול ואני עשויה להתעלם.
אין אפילו גיל או איזור בארץ...

אז אם תכתוב לי רק "היי" ונגיד לא היית שם תמונה, אז אני לא הייתי עונה. יש מעט מאוד פרטים, לא משהו שמושך לי את העין בפרופיל וההודעה לא משהו. אז במקרה הזה, אתה מפסיד אותי. התמונה עוזרת לכך שפה זה כזה נדיר, שיכול להיות שעם פרופיל מינימלי והודעה בנאלית, אם התמונה ממש תמצא חן בעיניי, אולי אתן סיכוי, אבל מופחת (באתר היכרויות רגיל אם הפרופיל ריק או יש משפט אחד והוא כותב לי הודעה "היי" ויש רק תמונה או כמה תמונות, גם אם הוא מוצא חן בעיניי אסנן כי מבחינתי הוא לא ורבאלי ומעניין או שהוא חושב שהמראה שלו מספיק0 ומבחינתי לא)
Mentz
Mentz • 27 ביוני 2016
תראי, יכול להיות שחסרים פרטים, זה בסדר, בכל זאת, כל אחד בוחר כמה לחשוף מעצמו.
בעיני פרופיל זה סוג של תעודת זהות. מה את למדה מהאדם על סמך תעודת הזהות שלו? לא הרבה.
הרשתי לעצמי להכנס לפרופיל שלך, ראיתי תמונה, מאוד מרשימה ועוצמתית, ראיתי גם המון טקסט.
באפור על גבי שחור יש את החלק הכי מעניין, שזה בעצם מי את ולמה את כמהה.
ברגע שהגעתי לחלק עם הצהוב והאדום, על האיסורים והמגבלות, וזה לא, וההוא לא מתאים, הפסקתי לקרוא.
מישהו כתב כאן ובצדק, זה גורם לך להרגיש כאילו אתה נשפט על סמך הדביל שקדם לך.

ואם אני כן קורא על כל מה שאת לא מחפשת, פתאום אני מנסה לחשוב -
האם אני בתוך הספקטרום של מה שהיא מחפשת?
ואולי אני לא עונה על תנאי מסויים, אז לפנות או לא לפנות, ואם פניתי, ואני לא עונה על התנאי,
אני אהיה כנה ואומר ישר על ההתחלה ש "תשמעי אני לא עונה על קריטריון ספציפי"
אבל זה כבר במסגרת שיחה באינבוקס נכון?
תביני, ברוב המקרים זה אפילו לא מגיע לשיחה.
זאת פשוט פניה חד צדדית מהגבר, התעלמות מהאישה, next.

עכשיו, זאת רק החוקיות שלך כן? כל אחת פה יש לה שגעונות דרישות וחוקים מכאן ועד לרמדאן icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
בוא נגיד שפעם החלק של האיסורים היה הרבה יותר ארוך וכלל גם דברים אמורפיים יותר שנשים פה אוהבות לכתוב- בלי קמצנים, שקרנים, טיפשים, רדודים וכו'.
החלטתי להוריד את זה כי ממילא אף גמל לא רואה את דבשו ואפשר להבין מהר מאוד מטקסט והתכתבות עם אדם כמה הוא אינטליגנט או מצחיק וכו'.

כל קריטריון שכתבתי שם הוא חשוב לי. זה לא מבוסס על דבילים קודמים. זה מבוסס על מה שחשוב לי.
בוא נגיד שאם כתבתי עד גיל 41 ויפנה מישהו בן 42 והוא יהיה מאוד מרשים מעבר לזה, אז אני כנראה לא אפיל על זה את העניינים. אבל מעשנים, נשואים, ירושלמים וכו'- ועוד איך. אני מעדיפה לשים את הקלפים על השולחן ולדייק את מה שאני מחפשת. אם תפנה אליי למרות שאינך מתאים לקריטריונים שלי, אתה בעצם מבזבז לשנינו את הזמן.
אפילו נתתי שם טיפים לגבי מה אני מתחברת ומה לא. גבר אינטליגנט יפנים את העיצות שלי (שאגב, לדעתי נכונות לרוב הנשים האיכותיות פה שמחפשות נשלט או בן זוג באמת), יצליח יותר. איתי או בכלל.

כל הזמן מדברים על זה שמקבלים הרבה הודעות. מה זה הרבה? אולי כי אני ותיקה פה וחפרנית אני לא מקבלת כמויות עתק.
בכל מקרה, אינני מסתכלת על הכמות, כי אם על האיכות, ולכל המתוסכלים אני אומרת שיהלום אמיתי תמיד ינצוץ מבעד לחרא, גם אם הוא מכוסה ממש. אולי צריך קצת לחפור, קצת לנקות- אבל אי אפשר לפספס. 
יהלום שיסווה את עצמו ולא ילטש ויבליט את עצמו, עשוי להתפספס. אבל זה כבר לא יהיה בגללי.

וכן, כששואלים אותי- למה את כל כך קשה? גיל זה רק מספר, המרחק לא חשוב לי, אולי תסתדרי עם שולט, אני לא אוהב לרשום על עצמי בפרופיל ותדעי הכל בשיחה- בלה בלה בלה.. זה אולי נכון, אבל כל אדם מכין לעצמו כללי אצבע שבעזרתם הוא לומד על העולם. אם לא אסנן איש ואתן הזדמנות לכולם- באמת אהיה בצרות. 
אני מעדיפה להיות בררנית יתר לאורך כל התהליך וכשאני כבר מגיעה לפגישה, לדעת שמיקסמתי את כל הסיכויים שזה יצליח.
לא בא לי לבזבז את הזמן על אף אחד ומאמינה שגם הגבר אינו מעוניין לצאת לסתם דייטים או לבזבז זמן על שיחות שלא יגיעו לשום מקום.

בשורה תחתונה?
גבר שיחליט שאין טעם להשקיע בפרופיל, בהודעות ולמי הוא פונה, בסופו של דבר נוהג כמו פולניה שפוגעת רק בעצמה. הוא זה שיפסיד מזה. ייתכן שבכל זאת הוא יצליח, ייתכן שבכל זאת מישהי תפנה אליו... אבל הוא פשוט מקטין את האפשרויות.
השאלה היא איפה אתם רוצים להיות. במקום שבו אתם ממקסמים את אפשרויות הבחירה שלכם והסיכויים "להשיג" סשן/בת זוג  שאתם באמת רוצים גדלים או שלא אכפת לכם מי ומה, העיקר להגיע לפגישה ולהשיג סשן או פשוט להתלונן.
ואם זה המקרה- אז תתלוננו לבד, בחושך, בקור icon_smile.gif

נ.ב- כאישה פמיניסטית, עצמאית ויוזמת גם בחיי, אני לא אחת פניתי בעצמי לגברים בכלוב. 
רוצה לנחש למי? למי שהיו להם פרופיל איכותי, תמונות שאהבתי, בלוג שהתחברתי אליו... בתקופות שהייתי פעילה יותר בפורומים- גברים שהתבלטו בדיעותיהם ובכושר כתיבתם וכו'. 
 להגיד לך שכתבתי להם מגילות? לא. כי תמיד היה כתוב לי די והותר בפרופיל.  אבל לא הסתפקתי ב"היי", ואפשר בהחלט להצליח גם עם משפטים בודדים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 ביוני 2016
אני אסביר לך למה מתעלמות.
כי יש פה כל כך הרבה גברים שברגע שהם שומעים "לא" הם לא מקבלים אותו.
(מתארת לעצמי שיש גם נשים כאלו, אבל מכיוון ואני לא באינטרקציה איתן אני לא יכולה לתת חוות דעת על משהו שאני לא חוויתי)
שמתי לב שכשאני מסרבת בנימוס בדר"כ מתרחשים שני דברים: או שמתחילים לקלל אותי מהתסכול או שמתחילים להתחנן באופן מטריד ולנסות לשדל אותי
מיעוט מקבל "לא" באופן בוגר וממשיך הלאה.
(לא מאמין לי? תפתח פרופיל פיקטיבי של אישה ותראה בעצמך).
פרופיל והודעה מושקעת מציגים את אופן ההתבטאות שלך ומרמזים על האופן בו אתה עשוי להגיב לסירוב וזה יכול להיות יותר מזמין לענות לך מאשר להניח שתגיב כמו 90% מהאתר הזה ולהימנע מכך לטובת חסכון בעצבים.

וכמו שמיתוסית כתבה, מי שלא מתאימה לך בין אם זה נעשה בסירוב או בהתעלמות, זה לא ישנה כלום מבחינת המשך היחסים ביניכם.
לעומת זאת, מי שכן יכולה להתאים לך, זה בהחלט יכול לעלות לך את הסיכויים איתה כי אתה תראה תכונות שיש בך ולא תהיה סתם עוד כינוי ששלח "היי" לא מוגדר ואין מושג קלוש לגביי כוונותיו. 
Mentz
Mentz • 27 ביוני 2016
תראו אף אחד הוא לא טלית שכולה תכלת. אני מודע לכך שזה סיוט להיות אישה באתרים מהסוג הזה. אבל אני ויש כאן עוד כמוני שבכלל לא מתנהגים בדרך שתיארתן. להכיר כאן מישהי למטרת זוגיות או סשן? יש כזה דבר בכלל? בחיים זה לא קרה לי. מקסימום הגעתי למלכות בתשלום. אתן עומדות על פדסטיל כל כך גבוה עד שגבר כמוני אפילו לא מהרהר באפשרות הזאת icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
זוגיות לא ממש יצא לי. רק פעמיים (ואני פה כ- 12 שנים עם הפסקה של 6 שנים באמצע), אבל יצאו לא מעט סשנים, ואני לא מלכה בתשלום icon_wink.gif
וגם חברויות וידידים! 
אם לא הצלחת להגיע אפילו לסשן אחד בשנתיים שאתה פה, אז או שלא ניסית או שלא ניסית טוב או שאתה לא יודע לבחור את הנשים הנכונות icon_smile.gif 
אתה נראה לי בחור אינטליגנט, נראה סבבה. משהו ממה שאתה עושה לא עובד.

מוכנה להיות יועצת לענייני נשים ולעזור לך icon_smile.gif תראה לי בפרטי 2-3 פרופילים שפנית אליהם ומה ההודעות ששלחת ואני אבדוק אם יש לי עיצות לשיפור.
(אני נשמה טובה!)

נ.ב- כתבתי לפני הרבה זמן מאמר במגזין על איך להתחיל עם נשים בכלוב. סביר להניח שיש שם דרישה להשקעה יתרה, אבל גם חצי מהעיצות שם יכולות להועיל לך icon_smile.gif
https://thecage.co.il/magazine,1365.html
Mentz
Mentz • 27 ביוני 2016
היי את לא יכולה להשוות ביני ובינך.
כמוך יש בודדות, כמוני יש אלפים. בטח שיצא לך זוגיות "רק פעמיים" בעשור
כי את מוקפת ומותקפת פניות, כמו כל אישה כאן.

לא ניסיתי מסיבה מאוד פשוטה: הנשים כאן מאוד לא נגישות. ולמה שיהיו באמת?
כשעל כל שולטת יש 2000 נשלטים, בוודאי שהיא תציב לעצמה רף בלתי אפשרי.
תודה על המלים החמות ועל הכוונות הטובות, באמת, אבל אני אפילו לא חושב בכיוון של מערכת יחסים כאן.
הרבה יותר קל לי (ולעוד גברים כמוני) לבוא עם כסף לשולטת בתשלום - זה עובד ב 100 אחוז מהמקרים icon_smile.gif
תודה בכל אופן, אני מעריך את הכוונות הטובות, באמת!

וממילא אני בדרך החוצה עכשיו לדייט ראשון עם מישהי שהכרתי, ווינילית, וכמובן לא מכאן icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
חחחחח בא לי להציע לך דייט רק כדי להראות לך שזה אפשרי מרוב שאתה חמוד icon_wink.gif

אמרתי לך למה. יש 200 פניות, 95% לא רלבנטיות. תהיה אתה הרלבנטי icon_smile.gif

מה יש לך להפסיד? וגם אם לא מערכת יחסים- אז סשן.

אם זה היה כזה קל למצוא פה מישהו למרות ההיצע הגבוה, אז גם אני מזמן הייתי רצה פה ממערכת יחסים אחת לשניה ולא יוצאת עם ונילים icon_smile.gif

והדרישות שלי גבוהות בלי קשר לבדסמיים או לא. כי אני מחפשת בנזוג, והאיכויות שאני מחפשת בו לא משתנות בהתאם למקום בו אני מחפשת.

בהצלחה בדייט icon_smile.gif
Mentz
Mentz • 27 ביוני 2016
תודה יקירה! icon_smile.gif כן אפילו שהיא ווינילית אני מתייחס אליה כמו מלכה מהיום הראשון. יש משהו בדבריך, נמשיך את זה יותר מאוחר אוליי. תודה!