בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השארת מ'ס טלפון או ווטס אפ בשלב "מוקדם"

A v​(שולט)
לפני 7 שנים • 19 במאי 2016
A v​(שולט) • 19 במאי 2016
אני אכתוב את זה עוד פעם.

אין בית שאין בו טלפון ישן.. אחרי שידרוגים שעברנו..

לוקחים אחד כזה. קונים כרטיס טוקמן.

ואז יש מספר לא רשום. שבו אפשר להתרשם מהאדם או בן אדם בצד השני ולהחליט אם רוצים להמשיך הלאה.

ברגע שמרגישים נוח ומכירים אפשר לתת את המספר הרגיל.
Patient dom​(שולט)
לפני 7 שנים • 21 במאי 2016

..

Patient dom​(שולט) • 21 במאי 2016
יתרה מזאת
חלק מעניין כאן זה כניסה ללא נודע והבילתי ידוע והמפתיע,הנכון שהוא מסוכן אני מסכים,אבל ההליכה על הקצה היא חצי אורזמה.אני יככול לספר מידות אישית שפגישות הסאשן ,בנקאיות והמפתיעות היו מהמענגות ביותר במיוחד לאותן נשלטות ובאופן יוצא מכלל לחדשות מביניהם.
אז...שווה לקחת סיכונים מחושבים ככל שניתן ובשיקול דעת ושכלתנות.יחד עם זאת לא להיות אטום כי זה פוגע "במיוחד והאחר שבבדסמ שלשמו התכנסנו.אז בואו נהיה גם חכמים וגם נועזים.

ובחיאת ראבק.   כולה טלפון...
unpredictability​(אחרת){עבר}
לפני 7 שנים • 21 במאי 2016
אני מתנצלת על הפמינציות,  אבל אתם לא שמים לב שבשרשור הפצפון הזה כל הנשים אמרו שלתת מספר טלפון זה מסוכן,  ורובם המוחלט של הגברים מחו על כך.
תצאו מנקודת ההנחה שיש דברים שכגברים לא תבינו.  אפילו מחוץ להקשר הבדסמי, כי זה לא קשור כרגע,  זה אותו הדבר בדיוק בהתנהלות ונילית לחלוטין.  
גברים מטרידים נשים,  מגיבים באלימות מילולית ופיזית לסירוב ודחיה,  עוקבים,  מציקים לכל החברים (ובמיוחד החברות) שלך בפייס, ואני אפסיק כאן כי אם אני אמשיך לספר על הדברים שקרו לי ולחברות שלי אתם תחשבו שאני הוזה על סמים.  נכון,  לא כל הגברים,  אבל יש מספיק כאלה כדי שנחשוש. 
אז עד שלא יסמנו קריפים עם קעקוע במקום בולט,  התקשורת הראשונית אצל רוב הנשים תתבצע באפליקציות אנונימיות,  הפגישות הראשונות במקום הומה אדם,  ואחרי שאני ארצה אינטרקציה  מינית, לא משנה אם ונילי או בדסמי, אני עוד אחשוב אם אני סומכת עליך מספיק כדי לתת לך גישה למעגל החברתי שלי. 
queen 26
לפני 7 שנים • 22 במאי 2016
queen 26 • 22 במאי 2016
לא חסר פה גברים שמתחזים לבחורות ,לדעתי עם מישהי לא מסכימה לדבר בטלפון אפילו לא מחסוי אמורה להדלק לך נורה אדומה לגבייה. רק אומרת
Cassiopeia
Cassiopeia • 22 במאי 2016
דעתי?! שאתה ילדותי ורואה את העולם בשחור לבן.
מה לגבי אאוטינג?! או שזה גם לא בסדר עבורך? מה תאמר? "מה יש לך להתבייש בהעדפות המיניות שלך?!", אז ילדותי בריבוע.
יש הנגאאוטס. מאפשר את כל עניין השיחה והתקשורת הישירה יותר.
לי ספציפית, אין 4000 חברים בפייס, יש לי בערך 160. יש אנשים יותר פרטיים מטבעם, אתה לא נותן להם מקום בכתיבה שלך- וזו הראיה בשחור- לבן.
מה לגבי סטוקרים? נתקלתי בכמה כאלו שלא בעולם שלנו פה, ואלו היו חוויות קשות מנשוא, מפחידות, מעוררות אימה ופרנויה.
וזה מביא אותנו לנקודה הבאה: שיצור חזק יותר שופט יצור החלש ממנו בהגדרה (בהכללה כמובן), וקורא לו פחדן-  הוא אטום וחסר יכולת להחליף תפקידים.
היינו, אישה וגבר. 
יש פה עניין דרוויניסטי, ואם אתה לא לוקח אותו בחשבון בפוסט שלך (ובכלל לא בקטע פמיניסטי) אתה מנותק.

הראוי, עליו דיברת, הראוי שלי- מבין את הדברים האלה במיינד ובלב ובבטן שלו.
תפסיק לצעוק! תתחיל לחשוב.
Allure​(נשלטת)
Allure​(נשלטת) • 22 במאי 2016
אני לעולם לא אתן את המספר שלי. הספיקו לי פעם אחת נשיפות בשלוש בלילה ממספר חסוי.
אני אתקשר קודם. ומחסוי.
אם הגבר השולט מפחד (שולטים מפחדים זה out) שכשאחייג אליו הוא ישמע קול של גבר, אז הוא הפסיד אותי. אני אחיה עם זה כנראה מעולה.
אם הגבר לא מצליח לרדת לסוף דעתי מדוע מתחשק לי להתקשר מחסוי, אני יכולה להשיב לו:
ומה היית מייעץ לאחותך (אם יש לך) ואם היא היתה נשלטת, והיו פונים אליה כל הזאבים פה? לא היית מייעץ לה להגן על עצמה תמיד, ולעולם לא לחוות את הסטוקרים והפריקים?!
נקודה למחשבה.
safety comes first
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 22 במאי 2016
אלור
אני יותר ממכבד את תגובתיך ותפיסתך ההגיונית לזה שאת תיתקשרי ומחסוי.ואף מציין את זה תמיד כשאני דורש שיחת טלפון.בניגוד לחברה הקודמת קסיופאה שעונה בברוטאליות גסה וללא נסיון מחשבתי או עצה.בדיוק כמו שאין פגישה בעולם הווינילי ללא שיחת טלפון ,[חסויה או לא ]כך גם כאן.התמוהה הוא שכל אחת מהמתנגדות החריפות כאן עשו מעשים הרבה הרבה יותר מסוכנים בחייהם עם גברים שיתלחששו איתם כמה שניות בבר נידח והגיעו לבתיהם בשעות הקטנות חסרות אונים וידע אמיתי מי זה באמת [החתיך] הזה.ותאמינו לי שאתן יודעות על מה אני מדבר[ילד אני לא] או אישור בלנקו לאיזה מבקש חברות בפיים שאולי חלילה ידע על סבתי שרה.
אז דיי להתחסד ולהתייפיף ולדבר כאן על גברים שולטים או סוטים.
בנות:אני לא דקותיים כאן באתר אתם הרבה יותר סוטות ובוטות ופרובוקטיביות מהבנים כאן,זה לא אתר של בתולות חרדיות או א-מיניות.ממש ממש לא. עם זאת מבין אני ואף מכיר סוטים שמטבע האתר מטרידים ועושים דברים נפשעים כלפי נשים.
בוודאי ששיחת טלפון מסוכנת ומטרידה פחות מפגישה וברוב המקרים אף יכולה למנוע פגישה מיותרת עם הלא מתאים גם אם היא לא מסוכנת.
ופרמטר נוסף,לכל הלא מנוסות כאן,וזה נכון גם לזכרים ,יש גברים ונשים שיודעים לדבר ולהתבטא הרבה יותר טוב בדיבור מאשר בכתיבה ואולי את אלא אתם/ן מפסידים/ות חבל..
בלוסום​(לא בעסק)

סלולרי

בלוסום​(לא בעסק) • 22 במאי 2016
יכול לתת עליך המון פרטים אישיים כמו מקום מגורים, שם אמיתי ועוד כל מיני פרטים.
אני יודעת שיש פה אנשים טובים. אבל בד בבד יש פה חלאות המין הלא אנושי, פסיכים, נודניקים ללא גבולות ועוד כהנה וכהנה מרעין בישין.
אני גם מבינה שהדרך להכיר היא לדבר - 
אבל א ך ורק אחרי סינון! ממש לא בא בשום חשבון מבחינתי שמישהו ידע איפה אני גרה או מה שמי האמיתי והמלא - לא לפני שאני יכולה לוודא שאני יכולה לסמוך ולבטוח שלא ינצלו זאת לרעה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 22 במאי 2016
אם מישהי פה לא סומכת על מישהו, לדעתי, מעבר לזה שהיא לא צריכה לעבור איתו לטלפון, היא גם לא צריכה לעבור איתו לפלטפורמה אחרת כי אם יש לה חשש ממנו הדבר האחרון שהיא צריכה לעשות זה להמשיך להיות איתו בקשר אפילו וירטואלי ובטח שלא להיפגש איתו בסוף ועוד מבלי שהיא שמעה את הקול שלו או ביררה עליו פרטים שניתן לברר בעזרת מספר טלפון.

כמובן שעניין החלפת המספרים לא צריך להיעשות מיד ובשעה הראשונה או אפילו בימים הראשונים שרק נוצר ביניכם קשר, קחו את הזמן עד שתסמכו זה על זו קצת יותר ותרגישו שזה נכון לכם. ואם אחד הצדדים לוחץ ולא סבלני בעניין זאת נורה אדומה. 

בסופו של דבר, אם זה נעשה מול אדם שאת מרגישה שאפשר לסמוך עליו, את לא אמורה לדאוג מזה שהוא אולי יעבור לך על הפרופיל בפייסבוק או מה שזה לא יהיה שאפשר להגיע אליו דרך המספר טלפון, כי אתם אמורים להיות בשלב זה במצב שנוצר ביניכם אמון בסיסי.

אז אם את מרגישה בשלב שבו הגיוני להחליף מספר טלפון שאין ביניכם אמון בסיסי ושלא ניתן לסמוך עליו שישמור על דיסקרטיות ואת חוששת שהוא יתחיל לשלוח שם הודעות לחברות שלך ולהרוס לך את החיים או להטריד אותך טלפונית, תאמיני לתחושות הבטן האלו ואל תקחי הימורים ותביני שאין לך מה לחפש אצלו, אין לך בשביל מה להמשיך לדבר איתו ובטח שאין לך מה להיפגש איתו פנים אל פנים (אפילו במקום ציבורי) כי לחשוב שאת מוגנת רק כי הוא לא יודע את המספר שלך או כל פרט אחר עלייך זה פשוט לחיות בסרט.

במידה ואתם בעניין של להיפגש, שיחת טלפון חייבת להתקיים כי אפשר להבין דרכה כל כך הרבה על שני הצדדים, ובעידן הדיגיטלי גם לאמת זהות ממש.
זה בהחלט יכול למנוע פגישות מיותרות ואף מסוכנות, ואם בכל זאת נפלת על אחד לא נורמלי עדיף שהוא יטריד אותך בטלפון ותחסמי את המספר שלו בעזרת אפליקציות שונות או שיכתוב שיט לחברים שלך בפייסבוק שרוב הסיכויים גם ככה יגיע להם ל"הודעות המסוננות" שאף אחד אפילו לא יודע שהוא מקבל, או שהם לא יאמינו לו כי אין לו באמת דרך להוכיח שאת בדס"מית כי הפרופילים בכלוב אנונימיים ובקלות אפשר להכחיש ולהגיד שהוא סתם המציא הכל וערך בפוטושופ, הרי זה לא שהוא ראה אותך במציאות וצילם אותך בפוזה אינטימית. כולה טקסט.
כל זה עדיף מאשר שינסה לפגוע בך במציאות באופן פיזי או מיני, כי מזה באמת לא יהיה ניתן לברוח וכאן זה ממש מסוכן ולא סתם עניין של דרמה וירטואלית.

את צריכה לדעת ב-100% מי עומד מולך לפני הפגישה בשביל לצמצם אפשרויות לפגיעה.