שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עם משפחה?

john body​(אחר)
לפני 7 שנים • 19 ביוני 2016

עם משפחה?

john body​(אחר) • 19 ביוני 2016
תמיד רציתי לדעת איך היו מגיבות שולטות .. במקרא את מגלה שקרוב של משפחה שלך ( בן דוד / אפילו אח ) נמצא כאן באתר , והוא נשלט .. אשמח לדעת איך היית מתייחסת אליו להבא?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 19 ביוני 2016
גיליתי שבת דודה שלי נשלטת, אבל היא לא בכלוב icon_smile.gif
אחרי ההלם הראשוני, מדברות על זה בחופשיות ומדברות על ללכת יום אחד ביחד לדאנג'ן icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 19 ביוני 2016
אם הוא לא פנה אלי, אני לא אדחף לחייו האישיים עם כל מיני הצהרות. 
אם הוא מתעקש לדבר איתי, אני אספר לו מי אני בשביל למנוע אינטרקציה לא רצויה עם בן משפחה.
אבל אני אציין בפניו שאני לא שופטת אותו על סמך ההעדפה המינית שלו (ואני יכולה בכלל? הרי אנחנו באותה סירה) אז שלא ירגיש מבוכה כי מבחינתי הוא אותו אדם בדיוק והיותו נשלט לא צריכה להשפיע על היחסים בנינו. 
אולי אפילו אוסיף שהוא יכול להתייעץ איתי על הנושא כי בכל זאת אנחנו אנשים קרובים אז עכשיו אנחנו יכולים לדבר על עוד משהו משותף.

אני לא מבינה למה יחס שלי כלפי מישהו צריך להשתנות רק כי גליתי שהוא נשלט.
הוא בן אדם, ומה שהוא אוהב בחיי המין שלו לא מגדיר את האופי שלו ולא מצדיק יחס מיוחד או מזלזל בו כאדם רק כי הוא אוהב שמזלזלים בו בסיטואציה ספציפית. 
וזה שהוא אוהב להישלט באופן כללי לא אומר שהוא בהכרח ירצה להישלט על ידי או שאני ארצה בו רק בגלל העובדה היחידה שהוא נשלט. 
ועוד במקרה של בן משפחה, שברור מאליו למה לא.

בקיצור היחסים ביני לבינו לא ישתנו. אולי תהיה בהם יותר פתיחות עקב הגילוי הזה, מי יודע. 
    התגובה האהובה בשרשור
Gia X
Gia X • 19 ביוני 2016
סורי, קצת לא ברורה לי השאלה: מה בעצם אתה שואל? האם נטייתו המינית היתה גורמת לי לפתע לגלות בו עניין כבנשלט? על אף היותו בן משפחה?[right]או שלא הבנתי נכון את השאלה?[/right]
שלגי
שלגי • 19 ביוני 2016
Gia X כתב/ה:
סורי, קצת לא ברורה לי השאלה: מה בעצם אתה שואל? האם נטייתו המינית היתה גורמת לי לפתע לגלות בו עניין כבנשלט? על אף היותו בן משפחה?[right]או שלא הבנתי נכון את השאלה?[/right]

גם בי השאלה עוררה תהיות - בגלל ההתייחסות הספציפית של השואל להיות קרוב המשפחה נשלט.
אם בכל זאת מדובר בשאלה כללית, לטעמי לא אמור להיות שינוי כלשהו. כמו שאני לא מתייחסת באופן שונה לאחיין ההומו שלי...
john body​(אחר)
john body​(אחר) • 19 ביוני 2016
מסביר יוצר ברור ... אם הוא פונה אילכם , ומתחיל לספר לכם את הפנטזיות שלו ,( והוא לא יודע שאתם הבני הדודה שלו ) הייתם מנסים לדעת יותר בלי להגיד לו מי את? אם יש לו פנטז לפוט פטיש או בולבסט ( כמוני ) לפעם הבא שאתם נפגשים , ישתנה המשחק בינכם ? לדוגמה : הוא לא יודע שאת גילית אותו ,  תשחקי מדי פעם אם ״ וואלה בא לי עסוי כפות רגליים ״ ( סתם כדי לראות שהוא מתרגש ) , או במשחק , הייתם מכניסים לו ברקיה לביצים סתם לצחוק ?
Gia X
Gia X • 19 ביוני 2016
צרפתי כתב/ה:
מסביר יוצר ברור ... אם הוא פונה אילכם , ומתחיל לספר לכם את הפנטזיות שלו ,( והוא לא יודע שאתם הבני הדודה שלו ) הייתם מנסים לדעת יותר בלי להגיד לו מי את? אם יש לו פנטז לפוט פטיש או בולבסט ( כמוני ) לפעם הבא שאתם נפגשים , ישתנה המשחק בינכם ? לדוגמה : הוא לא יודע שאת גילית אותו ,  תשחקי מדי פעם אם ״ וואלה בא לי עסוי כפות רגליים ״ ( סתם כדי לראות שהוא מתרגש ) , או במשחק , הייתם מכניסים לו ברקיה לביצים סתם לצחוק ?
לא.