סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גילית על הבדסמ שבך לפני גיל 18?

oxymoron​(שולט)
לפני 7 שנים • 25 ביוני 2016
oxymoron​(שולט) • 25 ביוני 2016
נמשכתי לתחום מאז שאני זוכר את עצמי. היו לי מחשבות בדסמיות עוד בגן, למרות שלא היה לי מושג כיצד להגדירן. מתי שהייתי נער והאינטרנט התחיל להיות דבר, אז הבנתי שזה פטיש יחסית נפוץ, אבל לא העזתי להעלות את הנושא עם בנות זוג עד אמצע שנות העשרים שלי.
שלגי
שלגי • 25 ביוני 2016
מעולם לא היתה לי פנטזיה מינית ונילית.
לא היה לי מושג שיש לזה שם וחוקים וכל השיט, זה פשוט היה חלק מהראש שלי שאותו לא חלקתי עם אף אחד.
רק כשפרץ האינטרנט לעולמי, כשכבר הייתי בת שלושים פלוס, הבנתי שאני לא לבד וזה היה כמו רעידת אדמה שטילטלה את עולמי מחדש.

לכן כה קשה לי להבין כיצד הדור הבא, שצמח לתוך האינטרנט - לא ידע מה המהות שלו ולמד רק בשלב כל כך מאוחר (בהנחה והוא גדל בחברה חילונית ולא במאה שערים או משהו), על מיניותו.

אני באמת תוהה האם על קרקע ונילית למהדרין יכול בהמשך לצמוח סוטה קטן...
הארדקור חופשי

מיתוסית, למה את מרגישה שונה?

הארדקור חופשי • 25 ביוני 2016
גילית על העולם הזה מאוחר יותר?
מתחת לידך
מתחת לידך • 25 ביוני 2016
איפה שהוא בגיל  6 ,7 כאשר אחת המורות משכה באוזני והפכה זאת להרגל כל פעם שהייתי מעלה את רמת העצבים שלה.. גיליתי שאני לא עסוק בכאב, או בבושה.. משהו בי נכנע לזה.. מקבל את זה, אולי אוהב את התחושה ..
עם הזמן הבנתי שזה מגרה וגירה אותי
גולוסקלפר​(נשלט)

מה הכוונה מיתוסית?

גולוסקלפר​(נשלט) • 25 ביוני 2016
מיתוסית
ציטוט: כן, כתבתי שהתוודעתי לזה בגיל 22

למה התודעת בגיל 22?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 ביוני 2016
אני זוכרת שכנערה קראתי ספר כלשהו על מיניות האישה והיה שם פרק על סטיות מין וכמה קטעים על סאדו מאזו ועל השתנות על מישהו. זה לא עשה לי כלום. להשתין על מישהו אפילו היה נראה לי מגעיל.
בדיעבד, אני זוכרת שראיתי בהיחבא את "אינסטינקט בסיסי" וזה מאוד גירה אותי הסצינה ההיא שבה היא יושבת לו על האגן ומזיינת אותו כשהוא קשור (לא כולל הקטע של דוקרן הקרח...).
שהייתה פעם או פעמיים שהתגריתי בידיד מהתיכון וסטרתי לו כשהתחצף אליי.

אם אני אחפש ממש לעומק, אני אולי אוכל למצוא סימנים, אבל אני לא מייחסת להם חשיבות כי לא פינטזתי על זה, זה לא ממש היה שם.
רק כשהייתי בערך בגיל 22 והתחלתי לקרוא ברצינות על הנושא והגעתי לכלוב, פתאום הבנתי שיש פה משהו מעניין והחלטתי להתנסות. הפעמים הראשונות שלי היו זוועתיות, אבל זה לא ריפה את ידיי והבנתי שיש שם משהו ויכול להיות שזה לא היה הפרטנר הנכון.
וזהו, נשאבתי ומאז זה כבר לא נעלם ממני, רק אולי נחלש בתקופות מסויימות. בכוונה או שלא.
ולמרות שקיוויתי שזה טרנד חולף בי, זה עדיין שריר וקיים. אני כבר לא יודעת אם זה הרגל או לא, אם זה אמיתי או לא. העובדה היא שכשאין לי הרבה זמן, אני לא יכולה שלא לפנטז על זה ולרצות את זה. לעיתים עד כדי תסכול של ממש.

אני לא יודעת אם יש הבדלים בעוצמת המשיכה שלי לבדסמ לעומת אלו שמילדותם או נערותם נמשכים לזה, אבל בפועל כמעט כל חיי הבוגרים וחיי המין שלי, הם עם בדסמ, ואני לא יכולה להתעלם מזה. נוצרה פה התנייה חזקה לכל הפחות למין אגרסיבי וקינקי, בין אם אני בדסמית "אמיתית" ובין אם לא.
אני כן נתקלתי בגברים רבים שגילו לפתע את הנטייה הזו בהם כשנחשפו לזה בגילים יותר מאוחרים. לפעמים בזכות פרטנרית או בת זוג.