בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 3 באוק׳ 2016

מר שוקי היקר!

בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2016
שיקי כתב/ה:
ברור... כשאין תשובה עניינית, אז הכי קל להכפיש... 

והרי אין לך תשובה לאף אחת מהשאלות שאני שאלתי אותך, ואת סתם מקשקשת בקומקום, אז למה לא להכפיש אותי? 

מזלך הגדול שאנחנו כותבים פה באינטרנט בצורה אנונימית, כי בפורום אחר, בבית משפט, היית צריכה גם לעמוד מאחורי ההכפשה השקרית שהטחת נגדי כרגע.

תתביישי לך.

זה בתגובה לתגובתך לאליאס!! 
ביי גולי הגיע הזמן שתיטול קורה מבין עיניך!! 
אבל אל מי אני מדברת? לנהל פה דיון איתך זה כמו
לדבר אל האוויר.
אליאס​(אחרת)
אליאס​(אחרת) • 3 באוק׳ 2016
הנה כמה גילויים של התלהמות מצדך:

"תפסיקי כבר להיגעל, כי את כבר מתחילה להגעיל אותי"
"הרי אי אפשר לנהל שיחה עם בן אדם אטום כמו קיר כמוך, שבטוח שהשמש זורחת לו מהישבן."

זה עונה על ההגדרה שלי להתלהמות. ובכלל, אני מוצאת לא מעט התנשאות ותוקפנות בכתיבה שלך מראשית השרשור. אם היית כותב לי בסגנון דומה גם אני לא הייתי מעוניינת להתדיין איתך. אני מוצאת שטליה אמנם דעתנית ואמוציונלית, אבל דווקא כותבת בצורה מכבדת ומנומקת. בוודאי שהיא לא התעמתה איתך באופן אישי, להוציא את ההתייחסות שלה עצמה לסגנון שלך. אז היה קשה שלא לחשוב שאתה לא לוקח את הדיון הזה בצורה אישית מאוד. כמובן שזכותך להביע את דעתך, אבל זה מרגיש שיש כאן הרבה יותר מזה. מנסיוני מעט מאוד אנשים משנים את הדעה שלהם בדיונים כאלו, אבל אם לשם אתה מכוון אני מציעה שתמתן את הסגנון שלך ותמצא דרך מכבדת יותר לכתוב.
אליאס​(אחרת)
טליה כתב/ה:
מבחינתי דבר אחד חשוב, הוא התייחס לאישה כאל סחורה. הוא חושב שאם הוא חרמן ולא מוצא אישה, אז הוא יקנה אחת לסיפוק תאוותיו. "מה רוצים ממנו? כך או אחרת את תאוותיו הוא חייב לספק". אף אחד לא מכריח אותו לעשות את זה, וזה מעשה פסול מהיסוד. אני לא יודעת אם לקחת כסף ממישהו שהתכוון להשתמש בו כדי לקנות אישה זה מעשה של הונאה. אבל זה לא משנה מבחינתי אם מדובר בנוכלת, או שמדובר באישה שברגע האמת כל כך נגעלה ממה שהיא עושה והחלטיה להתנתק. זה לא משנה את העובדה שהוא מתייחס לאישה כאל סחורה. מהי עשתה או לא עשתה לא רלוונטי בכלל למה שהוא עשה. אנחנו באמת צריכות עוד אישה במעגל הזנות כדי להיגעל ממה שקורה פה? אני שמחה מאוד שהיא לא הגיעה למצב שהיא סיפקה שרותי מין בתשלום, ואני הייתי מוכנה לגנוב מהחייל המסכן 200 ש"ח בעצמי, כדי למנוע מאישה להיות במקום הזה. אני מבינה שזו לא עמדה פופולרית, ושבעיני רבים לא כבוד האישה הוא העיקר אלא חופש המסחר בגופה של אישה. 

עולם הזנות, על כל גווניו והניואנסים המפולפלים, הוא עולם של של אונס ותקיפה מיניות. זו לא עמדה רדיקאלית של שונאות גברים, אלא עובדה מחקרית שידועה לכל מי שעוסק בתחום. נשים שסחרו בגופן (וזה לא משנה אם באותה ההזדמנות הן גם גנבות) מתמודדות מבחינה נפשית עם אותם דברים שנאנסות ונפגעות תקיפה מינית מתמודדות איתן. זו לא הדעה הפרטית שלי. יש הרבה דרכים שבהן אפשר לאנוס אישה, ולהשתמש בה מינית בניגוד לרצונה. אפשר לעשות זאת באלימות פיסית. אפשר במסגרת יחסי מרות. ואפשר לנצל נסיבות ולקנות את המין. ההסכמה של אישה למכור את גופה לא שונה בהרבה מההסכמה של אישה ליחסי מין במסגרת יחסי מרות. זו לא הסכמה שיש מאחוריה רצון, אלא אילוץ וכיפוף הרצון. החוויה היא ת-מ-י-ד טראומטית. אז לצערי החוק עדיין לא מכיר בזנות כאונס. אני מקווה מאוד שבעתיד הקרוב זה ישתנה, ודיונים מהסוג הזה יראו מגוכחים כמו דיונים מלפני כמה עשרים על השאלה אם צריך לכלוא הומוסקסואלים או לא. בכל מקרה, מדובר בדבר נורא.

לגופו של עניין? ההתעקשות שלך על כך ששליטה בתשלום אינה שרות מיני בתשלום היא היתממות שלא מאפשרת דיון. ברגע שתבין שמי שצורך שליטה בתשלום מתייחס אל נשים כאובייקט מיני וסחורה מינית יהיה אפשר להמשיך הלאה.

לא היה לי כוח לעבור מחדש על כל השרשור, אבל זו תגובה של טליה מעמוד 8. גם unpredictability, tiny lemon, dror30, פייה, לומדת מהתחלה, לילית החדשה ועוד כתבו דברים ברוח דומה. אף אחת לא טענה ששתי הבחורות הן קדושות מעונות. כמעט כולן ניסו להסביר לך שהן לא מרחמות על הבחור. באופן אישי אין בעיה להודות שאני נגעלת ממנו. הוא אולי נעקץ, אבל הוא נעקץ בגלל שניסה לעשות משהו לא ראוי. מה שנשגב מבינתי הוא מדוע אתה מחרף את נפשך בשביל הבחור הזה, ואיך לא ברור לך שבכך אתה בעצם נותן לגיטימציה לצריכה של שרותי מין בתשלום ולכל מה שנובע מכך.
שיקי​(נשלט)

Re: מר שוקי היקר!

שיקי​(נשלט) • 3 באוק׳ 2016
לומדת מהתחלה כתב/ה:
שיקי כתב/ה:
ברור... כשאין תשובה עניינית, אז הכי קל להכפיש... 

והרי אין לך תשובה לאף אחת מהשאלות שאני שאלתי אותך, ואת סתם מקשקשת בקומקום, אז למה לא להכפיש אותי? 

מזלך הגדול שאנחנו כותבים פה באינטרנט בצורה אנונימית, כי בפורום אחר, בבית משפט, היית צריכה גם לעמוד מאחורי ההכפשה השקרית שהטחת נגדי כרגע.

תתביישי לך.

זה בתגובה לתגובתך לאליאס!! 
ביי גולי הגיע הזמן שתיטול קורה מבין עיניך!! 
אבל אל מי אני מדברת? לנהל פה דיון איתך זה כמו
לדבר אל האוויר.
דווקא את זה בחרת להביא כדוגמא להתלהמות מצידי? והרי זו דוגמא מעולה להתלהמות מצידך - את העזת לקרא לי שקרן (במילים אחרות) בדיוק הודעה אחת לפני כן, ואני פשוט הבהרתי לך שזו חוצפה, מאחר ואף אחד לא יכול לכנות אותי שקרן, ובוודאי שלא את, שאינך מכירה אותי כלל וכלל, ורק הסברתי לך (בצורה מנומסת להפליא) שאם היית עושה את זה בפורום ציבורי אחר, היית צריכה להוכיח את טענתך בבית משפט, אני מתקשה לראות כיצד היית עושה זאת.
זו בדיוק דוגמא להתלהמות מצידך ולא מצידי.
שיקי​(נשלט)
אליאס כתב/ה:
הנה כמה גילויים של התלהמות מצדך:

"תפסיקי כבר להיגעל, כי את כבר מתחילה להגעיל אותי"
"הרי אי אפשר לנהל שיחה עם בן אדם אטום כמו קיר כמוך, שבטוח שהשמש זורחת לו מהישבן."

זה עונה על ההגדרה שלי להתלהמות. ובכלל, אני מוצאת לא מעט התנשאות ותוקפנות בכתיבה שלך מראשית השרשור. אם היית כותב לי בסגנון דומה גם אני לא הייתי מעוניינת להתדיין איתך. אני מוצאת שטליה אמנם דעתנית ואמוציונלית, אבל דווקא כותבת בצורה מכבדת ומנומקת. בוודאי שהיא לא התעמתה איתך באופן אישי, להוציא את ההתייחסות שלה עצמה לסגנון שלך. אז היה קשה שלא לחשוב שאתה לא לוקח את הדיון הזה בצורה אישית מאוד. כמובן שזכותך להביע את דעתך, אבל זה מרגיש שיש כאן הרבה יותר מזה. מנסיוני מעט מאוד אנשים משנים את הדעה שלהם בדיונים כאלו, אבל אם לשם אתה מכוון אני מציעה שתמתן את הסגנון שלך ותמצא דרך מכבדת יותר לכתוב.
נו באמת, את הדוגמא הזו כבר הביאה טליה, כנראה לא ממש קראת את כל השרשור כפי שאמרת בהודעה הקודמת שלך, שהרי אילו היית עושה זאת, היית רואה את התגובה שלי לעניין זה, בה הבהרתי, כי אני עשיתי שימוש במילה "מגעיל" כתגובה להודעה של טליה שכתבה לא פחות מ 4 פעמים לאותו חייל שהוא מגעיל אותה, ועשיתי זאת כדי להבהיר לה שמגעיל אותי אנשים שעושים שימוש במילה "מגעיל" במקומות הלא נכונים... איפה בדיוק ההתלהמות פה?!
ולמה את לא כותבת את הדברים האלו בדיוק כלפי טליה שעשתה שימוש כפול ומכופל במילה הזאת כלפי החייל... ? לא סוג של מוסר כפול?
שיקי​(נשלט)
אליאס כתב/ה:
טליה כתב/ה:
מבחינתי דבר אחד חשוב, הוא התייחס לאישה כאל סחורה. הוא חושב שאם הוא חרמן ולא מוצא אישה, אז הוא יקנה אחת לסיפוק תאוותיו. "מה רוצים ממנו? כך או אחרת את תאוותיו הוא חייב לספק". אף אחד לא מכריח אותו לעשות את זה, וזה מעשה פסול מהיסוד. אני לא יודעת אם לקחת כסף ממישהו שהתכוון להשתמש בו כדי לקנות אישה זה מעשה של הונאה. אבל זה לא משנה מבחינתי אם מדובר בנוכלת, או שמדובר באישה שברגע האמת כל כך נגעלה ממה שהיא עושה והחלטיה להתנתק. זה לא משנה את העובדה שהוא מתייחס לאישה כאל סחורה. מהי עשתה או לא עשתה לא רלוונטי בכלל למה שהוא עשה. אנחנו באמת צריכות עוד אישה במעגל הזנות כדי להיגעל ממה שקורה פה? אני שמחה מאוד שהיא לא הגיעה למצב שהיא סיפקה שרותי מין בתשלום, ואני הייתי מוכנה לגנוב מהחייל המסכן 200 ש"ח בעצמי, כדי למנוע מאישה להיות במקום הזה. אני מבינה שזו לא עמדה פופולרית, ושבעיני רבים לא כבוד האישה הוא העיקר אלא חופש המסחר בגופה של אישה. 

עולם הזנות, על כל גווניו והניואנסים המפולפלים, הוא עולם של של אונס ותקיפה מיניות. זו לא עמדה רדיקאלית של שונאות גברים, אלא עובדה מחקרית שידועה לכל מי שעוסק בתחום. נשים שסחרו בגופן (וזה לא משנה אם באותה ההזדמנות הן גם גנבות) מתמודדות מבחינה נפשית עם אותם דברים שנאנסות ונפגעות תקיפה מינית מתמודדות איתן. זו לא הדעה הפרטית שלי. יש הרבה דרכים שבהן אפשר לאנוס אישה, ולהשתמש בה מינית בניגוד לרצונה. אפשר לעשות זאת באלימות פיסית. אפשר במסגרת יחסי מרות. ואפשר לנצל נסיבות ולקנות את המין. ההסכמה של אישה למכור את גופה לא שונה בהרבה מההסכמה של אישה ליחסי מין במסגרת יחסי מרות. זו לא הסכמה שיש מאחוריה רצון, אלא אילוץ וכיפוף הרצון. החוויה היא ת-מ-י-ד טראומטית. אז לצערי החוק עדיין לא מכיר בזנות כאונס. אני מקווה מאוד שבעתיד הקרוב זה ישתנה, ודיונים מהסוג הזה יראו מגוכחים כמו דיונים מלפני כמה עשרים על השאלה אם צריך לכלוא הומוסקסואלים או לא. בכל מקרה, מדובר בדבר נורא.

לגופו של עניין? ההתעקשות שלך על כך ששליטה בתשלום אינה שרות מיני בתשלום היא היתממות שלא מאפשרת דיון. ברגע שתבין שמי שצורך שליטה בתשלום מתייחס אל נשים כאובייקט מיני וסחורה מינית יהיה אפשר להמשיך הלאה.

לא היה לי כוח לעבור מחדש על כל השרשור, אבל זו תגובה של טליה מעמוד 8. גם unpredictability, tiny lemon, dror30, פייה, לומדת מהתחלה, לילית החדשה ועוד כתבו דברים ברוח דומה. אף אחת לא טענה ששתי הבחורות הן קדושות מעונות. כמעט כולן ניסו להסביר לך שהן לא מרחמות על הבחור. באופן אישי אין בעיה להודות שאני נגעלת ממנו. הוא אולי נעקץ, אבל הוא נעקץ בגלל שניסה לעשות משהו לא ראוי. מה שנשגב מבינתי הוא מדוע אתה מחרף את נפשך בשביל הבחור הזה, ואיך לא ברור לך שבכך אתה בעצם נותן לגיטימציה לצריכה של שרותי מין בתשלום ולכל מה שנובע מכך.
את יודעת מה? אם זה מה שהצלחת להבין מכל הדברים שכתבתי, אז אני מצטער, אין לי מה לענות לך, זה רחוק כמרחק קרית שמונה מאילת, מהדברים שכתבתי. הייתי מציע לך לשבת ולקרא שוב את הדברים שכתבתי לפני שאת כותבת את הדברים האלו.
למזלי כתבתי את הדברים בצורה מאוד ברורה ומפורטת, כך שאם תעייני בהם שוב, תגלי שבמקרה הטוב הוצאת דברים מהקשרם ובמקרה הרע אין כל קשר בין הדברים שרשמת לדברים שכתבתי.

אני אתן לך רק את השורה התחתונה - אני סברתי שלא נכון היה להטיל את האשמה על החייל בהתאם לעובדות שפורטו בשרשור הנוכחי - הצד הערמומי בסיפור הנוכחי היא הבחורה שפשוט רצתה להוציא ממנו כסף ולא החייל, גם הסברתי שלא נשמע הגיוני שהחייל יוותר מרצונו כך סתם על 200 ש"ח משכרו הצבאי הזעום, וסביר הרבה יותר, כי כפי שהוא עצמו טען, שהבחורה פשוט התנתה את פגישת ההיכרות איתו בתשלום של 200 ש"ח - אותם תכננה מראש לגנוב.
מאחר וטליה וחבר מרעיה היו כל כך נחרצים בכך, שמי שאשם הוא החייל, העליתי שאלות קשות הממחישות שאין פה שחור ולבן כמו שהם מנסים להציג, והרי לא נרכשו בפועל שום שירותי מין, כל שארע היה, שהבחורה הבטיחה לחייל הרים וגבעות כדי שייתן לה 200 ש"ח - זה מה שקרה במקרה דנן, ולא שום דבר אחר.
לאחר מכן הבהרתי שהטיעונים של טליה ושל חבר מרעיה, פוגעים במגדר שלם עליו הם עצמם מנסים להגן, מאחר והם משווים לנשים חוסר יכולת לבחור בין טוב לרע... ואפילו עד לכדי חוסר יכולת לחשוב, כאילו היחיד בסיפור הזה שיש לו מוח הוא החייל.

לאחר מכן התקדמתי לסוגיה מורכבת לא פחות: מה נחשב "רכישת שירותי מין"? פה הדעות נחלקו - לא אחזור על הדברים מאחר והם נכתבו באריכות.

בסוף עלתה השאלה, מי אשם? האם החייל? או הבחורה? או אולי שניהם? עוד סוגיה שלדעתי אין לה תשובה חד משמעית.

אם תקראי את השרשור תראי בדיוק מה דעתי ומה דעתם של אחרים. הפשטות הבלתי נסבלת של הדברים המתוארת בהודעה שלך, אינה במקומה, ומראה על שטחיות, חוסר הבנת הנושא, ואי התעמקותך בדברים שנכתבו, והרצון העז שלך להוכיח אותי בכל מחיר, אפילו אם זה לא מסתדר עם הדברים שכתבתי.

מצטער אם האמור לעיל ייחשב עבורך "מתלהם" אבל אני חושב שההודעה שלך מעליבה, שהרי הייתי מצפה ממך, שלפני שתתקפי לכל הפחות תקראי את הדברים שכתבתי ולא תשלפי מהמותן, הודעה ממוחזרת של טליה... 
את יכולה להאשים אותי בה-כ-ל אבל את לא יכולה להאשים אותי בכך שאני לא כותב תגובות ענייניות, מפורטות, ואף טורח ומביא דוגמאות.
יש פתגם שמתאים לסיטואציה הנוכחית כמו כפפה ליד... "אם אתה מפחד להשרף אולי כדאי שלא תיכנס למטבח"... יש תחושה  שהצד שלכם (ווואלה יש פה צד) - מפחד להשרף... אז הוא ממציא טענות טענות של התלהמות, רצפה עקומה, וכיו"ב... תתמודדו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוק' 04, 2016 1:20 am, סך-הכל נערך פעם אחת
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2016
שיקי
זה *שאתה* חושב שקראתי לך שקרן זו מחשבה שלך שאינה מבוססת על כוונותיי ומילותיי.
אבל
אתה נעול בדעתך ומסרב לראות את הדבשת שמתנוססת על גבך. אי לכך נשבר לי מלהתדיין איתך.
מפסיקה לדפוק את הראש בקיר.
נמאסת.
שיקי​(נשלט)

Re: שיקי...

לומדת מהתחלה כתב/ה:
אתה באמת מקרה אבוד.
אני וויתרתי. לא מתמודדת עם חוסר הכנות.
למדי אותי... מה זה חוסר כנות בלקסיקון שלך? 
אגב, אני מניח שזו לא הודעה מתלהמת... פשוט לא ראיתי את אליאס או טליה מתלוננות...
אליאס​(אחרת)
אתה חסר כנות ביחס להתלהמות שלך ולחוסר ההקשבה שלך.
אנחנו לא בבית משפט ולא מוטלת על אף אחת החובה להוכיח לך את זה, אבל כבר כמה נשים החליטו שאין טעם להתדיין איתך. גם אני.