בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

bondman​(נשלט){FLR}
לפני 7 שנים • 27 בספט׳ 2016
bondman​(נשלט){FLR} • 27 בספט׳ 2016
לדעתי התגובות פה ממש לא לעניין ,
חבורה של טמבלים חרמנים ומסכנים אלו שמשלמים.
זאת האשמת הקרבן הקלאסית,
זה כמעט כמו לאשים נאנסת באונס בגלל שהתלבשה חשוף והלכה למקום הלא נכון .

הרבה פעמים אנשים מאבדים שיקול דעת בכל מיני מקרים,
אם מישהו מנצל את זה , הוא האשם ולא הקורבן.

נכון שצריך להיזהר , אבל תמיד אפשר ליפול ,
ולפעמים נמצאים במצוקה נפשית ונזקקות  כל כך גדולה שטועים ,
אז די להאשים את הקורבנות .

גילוי נאות , במשך חיי נדפקתי לא פעם, לפעמים בצורה שאני כל כך אוהב, ולפעמים לא. 
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 27 בספט׳ 2016
hrgiger כתב/ה:
נכון, זנות ושידול לזנות זה נורא. אבל 
אבל הקורבן האמיתי הוא מי שלקחו ממנו 200 ש"ח? לא כבוד האישה אלא כסף הוא מה שחשוב באמת והפגיעה בו היא מה שנורא באמת?

אפשר להזמין רצח אצל רוצח שכיר, אבל למרות התשלום לא לקבל את הרצח.
אז מי שהזמין רצח ולא קיבל את השרות הוא קורבן תמים?

אז נכון, זה לא מקרה של הזמנת רצח. אבל כמו שמנתח מוח כתב, זה לא מוסרי. בעיני מאוד לא מוסרי.
איך את יכולה להגיד על גבר שהולך לקנות שרותי מין מנשים ומחפש לעצמו "מציאה מטורפת" ב200 ש"ח שהוא תמים ושהוא לא עשה שום דבר רע?
מה נורא יותר, להתייחס לנשים כאל סחורה או לקחת ממישהו 200 ש"ח?

אני נושמת עמוק כשאני כותבת את התגובה הזו.
איך זה לא מקומם נשים לקרוא גברים שזנות היא חלק בלתי נפרד מתפישת הפמדום שלהם?
איך זה לא מפריע להן להיות במקום שבו גברים מדברים על שולטות ועל סחורה מינית בנשימה אחת?
אני לא מכירה אתר הכרויות ונילי שבו בחור יכתוב תלונה על זונה שהוא שילם לה 200 ש"ח אבל אבוי, לא זכה לבעול אותה כפי שהצדק מחייב.
בוודאי שאני לא יכולה לדמיין אתר כזה שבו נשים יכתבו לו שהוא "לא עשה שום דבר רע" ושהזונה אשמה...

איך אפשר להתלונן על פני האתר הזה, שבו פמדום הוא כמעט מילה נרדפת להחפצת נשים, אם אפילו שולטות מקבלות את היחס המחפיץ כלפי נשים?
זה פורום פמדום או פורום תמיכה לצרכני זנות, שבו אפשר להתלונן על זונות שבורחות אחרי התשלום ולא עושות את המוטל עליהן?
abir
abir • 27 בספט׳ 2016
טליה
לדעתי את מפספסת.
ראשית הוא טען שהוא שילם לה תמורת פגישה וסשן פוטנציאלי ללא מין.
כלומר הוא לא שידל כלל לזנות . לפחות כהגדרתה.
יחד עם זאת ההתגייסות האוטומטית שלך  בעדה רק בגלל שהיא אשה היא זו שקוממה רבים כאן.
מדובר באשה נוכלת שעשתה עוקץ לשמו. לא מדובר בזונת רחוב נרקומנית שמפרנסת סרסור.
מה שרוב הציבור מנסה כאן להגיד לך שהנשים כאן אינן מסכנות שכל הזמן צריך להגן עליהם וכי כל מקרה שקשור בעימות בין זכר לנקבה אין משמעו שהזכר הוא המקרבן והאשה היא הקורבן.
צריך לשפוט לגופו של ענין ולא לגופו של מגדר.
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 27 בספט׳ 2016
אביר,
לא יצאתי להגנתה. נגעלתי ממנו.
והתפלאתי מאוד על מי שיש לו יותר טענות כנגדה מאשר נגעל ממנו.

לגופו של עניין?
להתייחס לאישה כאל סחורה זה מגעיל.
abir
abir • 27 בספט׳ 2016
טליה
מדוע את לא נגעלת ממנה שהיא מציעה את עצמה כסחורה...
הרי היא זו שהתנתה את המפגש  בתשלום.
גל הצייתן​(נשלט)

מה חדש פה?

גל הצייתן​(נשלט) • 27 בספט׳ 2016
לפני 3 שבועות פתחתי פוסט דומה.
אז מישהו הגיב לי שהוא לא מבין מה תכלית הפוסט הזה!
לכשעניתי לו נחסמה תגובתי ע"י המערכת
האבי
האבי • 27 בספט׳ 2016
מוסר כפול 
the rain song
לפני 7 שנים • 28 בספט׳ 2016
the rain song • 28 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:
נכון, זנות ושידול לזנות זה נורא. אבל 
אבל הקורבן האמיתי הוא מי שלקחו ממנו 200 ש"ח? לא כבוד האישה אלא כסף הוא מה שחשוב באמת והפגיעה בו היא מה שנורא באמת?

אפשר להזמין רצח אצל רוצח שכיר, אבל למרות התשלום לא לקבל את הרצח.
אז מי שהזמין רצח ולא קיבל את השרות הוא קורבן תמים?

אז נכון, זה לא מקרה של הזמנת רצח. אבל כמו שמנתח מוח כתב, זה לא מוסרי. בעיני מאוד לא מוסרי.
איך את יכולה להגיד על גבר שהולך לקנות שרותי מין מנשים ומחפש לעצמו "מציאה מטורפת" ב200 ש"ח שהוא תמים ושהוא לא עשה שום דבר רע?
מה נורא יותר, להתייחס לנשים כאל סחורה או לקחת ממישהו 200 ש"ח?

אני נושמת עמוק כשאני כותבת את התגובה הזו.
איך זה לא מקומם נשים לקרוא גברים שזנות היא חלק בלתי נפרד מתפישת הפמדום שלהם?
איך זה לא מפריע להן להיות במקום שבו גברים מדברים על שולטות ועל סחורה מינית בנשימה אחת?
אני לא מכירה אתר הכרויות ונילי שבו בחור יכתוב תלונה על זונה שהוא שילם לה 200 ש"ח אבל אבוי, לא זכה לבעול אותה כפי שהצדק מחייב.
בוודאי שאני לא יכולה לדמיין אתר כזה שבו נשים יכתבו לו שהוא "לא עשה שום דבר רע" ושהזונה אשמה...

איך אפשר להתלונן על פני האתר הזה, שבו פמדום הוא כמעט מילה נרדפת להחפצת נשים, אם אפילו שולטות מקבלות את היחס המחפיץ כלפי נשים?
זה פורום פמדום או פורום תמיכה לצרכני זנות, שבו אפשר להתלונן על זונות שבורחות אחרי התשלום ולא עושות את המוטל עליהן?
האמת היא שבאופן אישי, אותי נורא מקומם שאת דורשת מכל הנשים שיחשבו וירגישו כמוך.
נשים הן בני אדם הרבה לפני שהן נשים. לכולן יש יכולת לחשוב באופן עצמאי ולהגיע לכל מיני מסקנות בקשר לעולם הסובב אותנו.
וגם הגברת המדוברת היא אשה שבשום מקום לא נכתב שהיא היתה באיזו מצוקה מטורפת עד שנאלצה לבקש 200 ש"ח עבור פגישה איתה כדי לשרוד.
היא עשתה את השיקולים שלה, המאוד לא מוסריים לטעמי (אם כבר הזכרנו מוסר) והחליטה שזאת דרך לא רעה להתפרנס.

היא מחפיצה את הגברים בדיוק כפי שהם מחפיצים אותה, הבה לא נתמם.
לשאול מה נורא יותר, להתייחס לנשים כאל סחורה או לקחת ממישהו 200 ש"ח? זה קצת מצחיק באתר בדסמ, סורי.

לא נסחפת בכלל עם ההשוואה לרצח, ובאמת תודה שקצת חזרת בך.

אני חושבת שרק לגברים יש את הכוח לעצור את התופעות של העברת כסף תמורת בדסמ או סקס, בהתחשב במספר השנים שהתופעה הזאת קיימת, אני קצת סקפטית.

ומה יהיה עם המילה הזאת "החפצה"? מילה חשובה ומקוממת ובאמת שלא צריך לדחוף אותה בכל מקום.
נשים מחפיצות גברים וההיפך יום יום. לצאת לפגישה והגבר משלם - מי מחפיץ את מי? עד איזה סכום מותר לי לאכול ולשתות לפני שאהיה "חייבת" לשכב עם מי ששילם?
לתפוס סטוץ לוהט בפאב - מי מחפיץ את מי? גם נשים יוצאות לתפוס סטוצים. הולכות לבית שלו, מזדיינות כל הלילה והולכות הביתה.

הסיפור, כפי שסופר כאן, מנקודת מבט אחת בלבד, נשמע כהונאה.
אשה שבוחרת להתנות פגישה איתה בתשלום 200 ש"ח, זה דבר אחד. מי שרוצה לשלם עבור פגישה בבית קפה גם על הקפה וגם על עצם הפגישה - זה עניין שלו.
להבטיח הבטחות בנוסף ואז לברוח. זו הונאה. 
אם כבר הייתי משווה את זה לאשה שהתלוננה על אונס אחרי שנודע לה שהגבר איתו היא שכבה היה ערבי ולא יהודי כפי שסיפר לה. זוכרים את הסיפור הזה?
האשה ההיא הלכה למשטרה, לא היה לה אתר וונילי להתלונן שם.

ואנא, אל תשלי את עצמך, השולטות הן המגזר הכי מוחפץ בכלוב. חלקן נותן יד לדבר ומעצים את התופעה מבחירה. חלקן מחפיץ בחזרה גברים. 

אני כן מסכימה איתך שהנושא הזה לא צריך להיות בפורום פאמדום. 
למרות שגם לדבר על האשה כיצור הנעלה בעולם, זה גם סוג של החפצה.

השרשורים האלה קיימים מאז ומתמיד. לדעתי "מלכות בתשלום" הן חלק בלתי נפרד מהסצינה. הן קיימות גם בחו"ל וחלקן נחשבות מאוד יוקרתיות. יש לזה ביקוש וזה לא עסק של אף אחד.
אבל שאנשים בוחרים לנצל את האתר כדי להתפרנס על ידי הונאה - ובכן, שני הצדדים לא בסדר.
מי שבמצוקה קשה יכולה ללכת לשטוף כלים במסעדה, הכלוב לא חייב להיות הכתובת הראשונה להונאה ומעשי מרמה.

וסתם תזכורת - החוק אמור להגן גם על אנשים טיפשים.
Mary Jane
Mary Jane • 28 בספט׳ 2016
ציטוט: טליה

.....

אני חושבת שאת מגזימה כאן ודעתך מוטה באופן קיצוני. כמה נקודות:

א. לא מדובר ב"שולטות" כפי שרוב האנשים מתכוונים למונח במקום הזה, אלא ככל הנראה לשתי פרחחיות שחשקו בכסף וחשבו לעצמן, הו וול, סבבה, נעשה לו סשן. כך שאין לדעתי קשר לביזוי "שולטות" או ביזוי ה"פמדום", מה שזה לא יהיה - ואגב, המילים הללו הן לא מוסד ממלכתי ואף לא עריץ שיש לכבדו רק כי שמו הוזכר. סתם מילים. כל אחת ואחד יכולים לצקת תוכן למילים ולמונחים הללו כאוות נפשם.

ב. בקשר לביזוי נשים - בל נשכח שעל פי התיאור הן או אחת מהן יזמו זאת והובילו לכך. כך שבפירוש אין כאן צד נשי ענוג, מנוצל ותמים וצד שני אכזר ונצלני. אפשר לומר ששני הצדדים תיכננו לנצל זה את זה, אך לא הסתייע (:

ג. לאנשים שמורה הזכות להעניק ולצרוך שירותי מין. זה חלק מהחופש על גופם. לכן זה לא הופך לאקט "לא אתי" אוטומטית. לדעתי מתקיים פגם מוסרי רציני רק כאשר מדובר בניצול של אדם שברור שהוא מסכן, אומלל ועוסק בכך מתוך צער וכאב ובלית ברירה (וגם כאן יש גוונים שונים לאומללות). בכל אופן, זה לא המקרה המתואר ולא מדובר בנשים מדוכאות וחסרות אונים ממעגל הזנות, הזקוקות לסיוע והגנה.

ד. בהמשך לדיון הקודם שניהלנו, בו ציינת כי פוליאמוריה משמעה בדר"כ ניצול נשים על ידי גברים ואילו אני כתבתי שדווקא בעיניי יש כאן פתח לחירות חדשה לנשים - גם עיסוק בזנות או במתן שירותי מין יכול לבטא עוצמה וכוח ואפילו חופש נשי. תלוי איך עושים את זה ואיזה תוכן יוצקים לכוס הזו, נראה לי.

ה. לגבי העובדה שכל העניין "מגעיל" אותך - את יודעת, יש משהו לא רלוונטי בגועל של מי שמתבונן/נת מהצד. אנשים שונים נמשכים וזקוקים לדברים שונים ומגוונים בחייהם. חלקם לא ימצאו חן בעינייך, חלקם יראו נהדרים ומפתים. אני למשל נגעלת מפירות ים. בעיניי זה כמו לאכול חרקי-ים. נו, בסדר. זה לא אומרת שהאמת אצלי לגבי מה נכון או לא לאכול. יש משהו אינפנטילי בלמהר לסלוד ולפסול על הסף, רק כי דבר מה אינו עונה לטעמך. זה גם המפלט הקל.

ו. ושוב בקשר למוסר - המין האנושי לא חף מרבב ואנחנו לא מתנהלים בגן עדן עלי אדמות, כידוע. החיים שלנו מלאים במעשים שניתן לקטלג אותם על הנייר כ"לא מוסריים". אך מחשבה נוספת, אולי מעמיקה יותר, תגלה כי הרבב הזה הוא חלק מהאנושיות שלנו, היא חלק ממה שהופך אותנו לבנות אדם. אנחנו צורכים בשר, למשל, ואין צורך להכביר מילים כמה סבל יש בתעשיה הזו. מתעטפים בעורות. מעסיקים קטינים כמעט בפרך במפעלים במזרח הרחוק כדי להפעיל במערב חנויות כלבו זולות ומלבבות. וכן, גם צורכים שירותי מין. נשים פחות בעניין, אבל זו לא הנקודה. לב העניין הוא שאין בכך פגם מוסרי שניתן להשליכו על המעורבים בדבר ללא מחשבה והתחשבות בנסיבות. 
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 28 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
אביר,
לא יצאתי להגנתה. נגעלתי ממנו.
והתפלאתי מאוד על מי שיש לו יותר טענות כנגדה מאשר נגעל ממנו.

לגופו של עניין?
להתייחס לאישה כאל סחורה זה מגעיל.
תפסיקי כבר להיגעל, כי את כבר מתחילה להגעיל אותי, מה את רוצה מהבחור המסכן? הוא אשם שהיא דרשה ממנה כסף בשביל סשן? אולי הוא טיפש בזה שחשב שאין כל אפשרות למצוא שולטת אמיתית שתהנה בעצמה מהסשן ולא תדרוש עבורו כסף, אבל אי אפשר להאשים אותו שהוא תכנן לנצל את תמימותה של הגברת...לפי התיאור לא מדובר בגברת תמימה כלל וכלל.
אני לא מבין מה את רוצה, ולדעתי את בדיוק עושה את ההפך ממה שאת טוענת שאת עושה ואסביר לך.
אם את פה כדי לזעוק את זעקתן של נשים מנוצלות ומוחפצות, אלו שגברים מסויימים קונים בכסף - זוהי אכן צעקה חשובה, אלא מה? שהבחורה נשוא השרשור הנוכחי היא בדיוק המקרה ההפוך (כלומר בחרת ללחום את מלחמתך בקרב הלא נכון...) היא מקרה של בחורה שיודעת היטב מה היא רוצה, בחורה שאין לה בעיה לקחת כסף של מישהו אחר סתם ככה כי בא לה (זה נקרא גנבה לא? והרי אם היא הייתה לוקחת כסף בקופה בסופר מרקט היו מזמינים לה משטרה ואף אחד לא היה טוען שהיא הוחפצה... או נוצלה).
הבחור חיפש שולטת, וברוח התקופה, כל ילדה בת שתיים פה רוצה לעשות כסף ודורשת כסף בשביל סשן וזה מה שהוא מכיר, אז הוא חשב לעצמו שייתן לה 200 ש"ח והיא תעשה לו סשן (הוא הבהיר מקודם שהוא לא ביקש סקס אלא סשן), היא דרשה 200 ש"ח בשביל זה. היא ידעה בדיוק מה היא עושה וכנראה כבר עשתה את זה בעבר, לקחה את הכסף וברחה.
אין פה סיפור על כבוד האשה - להפך, הבחורה ביזתה את הנשים בהתנהגות שלה.
אחרי שהאבק מתפזר יש לנו פה סיפור על גנבה של 200 ש"ח מחייל קרבי שמרוויח בחודש כמה מאות ש"ח - פגשה את הבחור, לא רוצה, לא מתאים לה - לפחות שתחזיר לו את הכסף ותלך לדרכה.
המקרה המתואר בסיפור של הבחור מוכיח על גנבה שיטתית של כסף, על מישהי (ואולי שתיים) שפועלות כך באופן שיטתי, ומן הסתם כבר גנבו הרבה כסף מאנשים מסכנים, הכל מבוסס על שקר והונאה ואת לא יכולה להצדיק את ההתנהגות שלהן ב"פגיעה בכבוד האשה" כאילו מדובר באיזה שתי מנהיגות פמיניסטיות שפועלות בכדי להעניש ולחנך את הגברים השוביניסטיים פה באמצעות לקיחת כספם וחלוקתו למסכנים... הכסף נגנב והולך לכיס שלהן.
את גם לא יכולה לבוא לבחור בטענות, לפחות לאור מה שהוא אמר שביקש - מה הוא אשם שהוא מחפש שולטת, והשולטת היחידה שהסכימה לעשות לו סשן דרשה בשביל זה 200 ש"ח?!
דעתי הייתה שונה לחלוטין, אם הוא היה כופה עליה לבצע עבורו איזשהו אקט תמורת ה 200 ש"ח האלו - אבל זה לא המקרה.