לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה ישנה בכלוב ?

yosishoam
לפני 7 שנים • 12 באוק׳ 2016
yosishoam • 12 באוק׳ 2016
גם על אלו שנגדיר אותם בעדינות כ.. "לא חכמים" צריך להגן ...

למעשה החוק מגן בעיקר על החלק הפחות חכם בחברה , החכמים יודעים להגן על עצמם ברוב המקרים  . 
שיקי​(נשלט)

Re: הונאה ישנה בכלוב ?

שיקי​(נשלט) • 12 באוק׳ 2016
אליאס כתב/ה:
שיקי כתב/ה:
ומה בדיוק ההבדל בין מישהו שמביא לפגישה 200 ש"ח בכסף (מאחר ונדרש לכך ע"י הבחורה) למישהו אחר שמשקיע את אותו הסכום בסיגריות ואלכוהול שאהובים על הבחורה - וגם הוא נדרש לכך על ידה?

הייתי אומר שזה סוג של צביעות, אבל אני לא רוצה לרדת לפסים אישיים... 
באיזה עולם מעוות אתה חיי שהצלחת להוציא משפט כזה? מה עברת בשנים האחרונות? אתה סובל מבעיה שכלית כלשהי? ערלות לב?

אני חייבת להודות שבהתחלה גם אני לא הבנתי על מה המהומה. עוד נשלט פתטי שפתח פרופיל פקטיבי כדי להתלונן שקנה סשן ולא קיבל את התמורה עבור הכסף שלו. עוד נוכלת ועוד זנאי עלוב כמו 1000 אחרים שיש כאן. מה שמדהים בשרשורים האלו הוא לגלות אנשים כמוך, שמסוגלים להפוך את היצרות ולהשתמש ברטוריקה שמכחישה לחלוטין את תופעת הזנות. גברים לא מתייחסים אל נשים כסחורה ומנסים לקנות מהן שרותי מין מיוחדים, אלא שהם נדרשים לעשות זאת על-ידן. כן, שמעתם נכון. האישה דרשה זאת, והגבר שה תמים, ממש קורבן שלא היתה לו ברירה. הרי הוא היה חרמן, ואם גבר חרמן אז מישהי חייבת לספק את הסחורה.

אני חייבת להודות שבהתחלה גם אני לא הבנתי את סיבת ההפלגה למחוזות האונס, וחשבתי שזו הגזמה מיותרת שלא תורמת לדיון. אבל כשקוראים דברים כאלו מתחילים להבין את ההצדקה לכך. זו אותה פילוסופיה מיזוגנית ופתטית, שבה הנשים דורשות את זה. הוא לא רצה לשלם לה כסף, אבל מה רוצים ממנו? היא דרשה את זה! הוא לא רצה לפוצץ אותה במכות, אבל מה רוצים ממנו? היא דרשה את זה. חרמנות חייבים לספק, זו אקסיומה. המשתנים הם הדרישות של האישה.

שיקי, תהיתי מה האובססיה שלך עם השרשורים האלו ובאיזה מקום רדוף הם פוגשים אותך. שאלתי אם אתה קונה שרותי מין מנשים, והשבת שלא. עכשיו אני מבינה מה ה"לא" שלך שווה. הרי אתה חי בדיסוננס קוגנטיבי שלא מאפשר לך לחשוב שבחור מתלונן שלא קיבל סשן עבור ה-200 ש"ח שלו הוא זנאי, במובן הטרוויאלי ביותר של המילה. החייל ואתה לא קונים שרותי מין מנשים, אלא שהן דורשות ממכם כסף. אתם מחפשים קשר אינטימי עומק ומחוייבים למעמד האישה, אבל פשוט דורשים את זה ממכם ולא משאירים לכם ברירה. פשוט מזעזע הדברים שאתם נדרשים להתמודד איתם.

שיקי כתב/ה:
הייתי אומר שזה סוג של צביעות, אבל אני לא רוצה לרדת לפסים אישיים... 
חתיכת דביל. אבל כמוך, וכפי שנהגת לאורך כל השרשורים, גם אני לא ארד לפסים אישיים.
אליאס,

"קצת תמוה" שמכל האנשים שהביעו דעה דומה ו/או קרובה לשלי, את משום מה מתעקשת בכל הפעמים הבודדות, שהגבת ובשני השרשורים, להגיב רק לי ותמיד ברמה האישית... יש לך משהו שאת רוצה לספר לי?

בהודעה הקודמת  בסה"כהבהרתי שלדעתי אין כל הבדל בין שתי הסיטואציות (זו המתוארת בשרשור הנוכחי וזו שבשרשור המקביל) – ותהיתי איך זה שבשרשור הקודם טליה התעמרה ממש בחייל המסכן ופה אין לה ולו חצי טענה כלפי הבחור שהעלה את הפוסט?

הבהרתי עוד, שבשני המקרים, הצד שדרש את הכסף או השווה כסף, היא הבחורה, והיא עשתה זאת, ע"מ הם יזכו להפגש איתה, היא עשתה זאת מרצונה
החופשי, ומבלי שאף אחד יכפה עליה זאת, וחמור מכך, בעצם הן שתיהן עשו זאת במכוון בכדי להונות את הבחורים. 

לכן המשכתי וטענתי שבעיני זוצביעות... מחד לקלל את החייל ומאידך לברך את "אוהב אישה" כאשר שניהם עברו את אותו אירוע בדיוק, שהרי מה זה משנה אם הבחורה דרשה 200 ש"ח או משהו בשווי 200 ש"ח? 

כלומר הטענה שלי, שמדובר בצביעות,היא עניינית לחלוטין ונובעת מהעובדות המשתקפות מהשרשורים השונים. 

את לעומת זאת? את פשוט נכנסת לפה, בלי קשר לכלום, רקכדי להכפיש אותי ברמה האישית, ואת עושה זאת בשיטתיות כבר במספר הודעות, שכולן מכוונות אלי אישית, את לא תורמת כלום לדיון, למעט דבר אחד – הכפשות והורדת השרשור ברמתו. לכנות "דביל" או בעל "בעיה שיכלית" או "ערלות לב" מישהו שבסה"כ אינו חושב בדיוק כמוך, מעבר לילדותיות שבדבר ולרמת הניסוח הרדודה שלך, גם מוריד את הדיון לאשפה של ממש, ולכן אני לא אכתוב כעת מה אני חושב עלייך אישית, אך רק יכול להבטיח לך שהמילה "דביל" תחוויר ליד זה.

עניינית, אני חושב שאת כלל לא התעמקת בשני השרשורים, את שולפת מהמותן, בהודעות ריקות מתוכן, כל מני מנטרות שיש לך על עולם הזנות, ומטבלת זאת בהכפשות אישיות כלפיי – זה כל מה שיש בהודעות שלך.

ואגב, יש ככל הנראה סיבה לשוני בין הדעות שלנו, והיא לא נובעת דווקא מהסיבות שאת כיוונת אליהן (סיבות חסרות כל שחר והגיון ,( אלא מהסיבה הפשוטה, שאני, בניגוד אלייך נשלט, ונמצא פה מספיק זמן, כדי לדעת,שמרבית הנשים בסצנה (והתופעה מתרחבת ככל שהזמן חולף), כתנאי להיפגש, הרבה יותר מתעניינות בכמה כסף אני מרוויח בחודש, מאשר ביכולות הנשלטות שלי ו/או אפילו בדעותיי בתחום, ויותר מכך – מרביתן אף דורשות כסף או שווה כסף בשביל להפגש, בלי בושה וכבר בהודעה השנייה בערך.

את מוזמנת להכנס לבלוג של הבחור שפתח את השרשור הנוכחי – אני עשיתי זאת לפני מספר דקות, אני לא מכיר את הבחור, אין לי מושג מי הוא ומעולם לא פגשתי אותו ואת הבלוג שלו הוא לא כתב במיוחד בשביל שתהיה לי דוגמא להראות לך (אבל ברור לי שהוא לא טרול ולא פתח את הפרופיל כמו שכתבת בשביל השרשור – מאחר והפרופיל שלו נפתח בשנת 2011 והוא די פעיל) – תראי על מה הוא כותב, תראי על מה הוא מתלונן, אם חשבת לרגע, שאני היחיד שנתקל בתופעות האלה – אז הנה לך דוגמא נוספת ויש מליון דוגמאות כאלו – תבדקי כמעט עם כל מי שמגדיר עצמו נשלט פה.

אם זוהי הגדרת השידול לזנות בעינייך? האם אלו המקרים שמביאים ליצירת הזנות בישראל? ברור שלא! אז תשאלי את עצמך כעת, מי פה מיתמם, אני או את? לבוא לפה ולהתנשא מעל כולנו, ולהטיף לנו על בעיית הזנות בישראל, מבלי שאת בכלל מודעת למה שקורה פה מתחת לאף שלך, מראה על ניתוק וחוסר מודעות בסיסית למצב כיום בסצנת ה BDSM  בישראל. 

לבוא לפה ולהתעלם מדברים שאנשים אחרים כותבים (והרי מרבית האנשים "משום מה" דווקא תומכים בדעה שלי ולא בשלך ואת בטח עוד תטעני כלפיי שאני שיחדתי אותם לשם כך), מראה על בורות בסיסית שיש לך, אטימות והתנשאות בהן את לוקה, ומוכיח שאין לך שום רצון להקשיב או להבין בכלל את הדברים הרבים שנכתבו בשני השרשורים ע"י הרבה מאוד אנשים, שפשוט אינם חושבים כמוך (הם הרי כולם דבילים ומאותגרים שכלית לגישתך ה"נאורה") - והנה את הגעת לפה כדי להטיף לנו את משנתך, ללמד ולחנך אותנו, בשביל זה את וטליה פה ואם אפשר, על הדרך, גם להכפיש אותי, אז למה לא?

כמו שהבהרתי בהודעות קודמות שלי,אני בטוח שמרבית האנשים פה (ואני בתוכם) מוקיעים את התופעות החמורות של הזנות בישראל – אבל המקרים בשני השרשורים שונים לחלוטין! לי בניגוד אלייך, דווקא כן ברור, מקריאת שני השרשורים, שאף אחד מהם, לא החייל ולא "אוהב אישה" באו והציעו מיוזמתם לבחורות את הכסף או שווה כסף בשביל להפגש – זה היה תנאי סף מקדים ובל יעבור של שתי הבחורות כלפי שני הכותבים – זהו ממש לא שידול לזנות, והרבה יותר קרוב להגדרת תרמית שבחוק (תרמית מצד הבחורות אם היה שמץ של ספק בליבך, כי במקרה שלך אני אף פעם לא יכול לדעת שהעניין ברור לך).

בניגוד למה שאת חושבת עלי וההכפשות שאת מטיחה בי מהרגע שבו התחלת להגיב בשרשורים האלה, אני רק יכול להבטיח לך שאם הייתי מעוניין בסוג כזה של "שליטה", הייתי מוקף כרגע בעשרות "מלכות שולטות", מצבי הכלכלי היה יכול לאפשר זאת ובקלות, אילו רק הייתי חושב כמו שאת טוענת, דא עקא, אינני חושב שהן שולטות, ואני אישית מחפש את המהות בשליטה ולא מפגש אקראי ל"שליטה של חצי שעה" תמורת כמה מאות ₪ או בקבוק וודקה ורד בול, סיגריות וכיבוד....

לשאר הדברים המיותרים שכתבת, אני מעדיף שלא להתייחס, ובטח שלא היום, ומהסיבות שכבר פרטתי לעיל.

תתביישי לך, עלוב כל כך. 

גמר חתימה טובה גם לך.
Boy Toy
Boy Toy • 12 באוק׳ 2016
היפוקרטס, כמעט מיד אחרי שהפוסט שלי עלה הניקים שלהן נמחקו ע״י כלובי.

בכוונה לא כתבתי את שמותיהן כדי לא לעבור על תקנון האתר, דבר שיגרום לפוסט שלי להימחק. המטרה לא הייתה שיעיפו אותן בהאתר אלא ששיטת העבודה שלהן תיחשף והן, או אחרות, לא יוכלו לעשות זאת יותר.
ronni​(נשלט)
לפני 7 שנים • 13 באוק׳ 2016
ronni​(נשלט) • 13 באוק׳ 2016
אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה שלמדת שיעור חשוב לחיים במחיר של 150 שקל + שעתיים נסיעה .
מניסיון וכמו שנאמר פה כבר מי שדורשת כסף או דבר חומרי המשתווה לכסף הוא בגדול רק מחפש לנצל אותך !
ככל שהבקשה החומרית היא יותר יום יומית - ככה נורה אדומה צריכה להידלק יותר מהר . (במקרה הנ"ל וודקה , רד בול וסיגריות ישר היו מדליקים לי נורה אדומה)
בעבר טוק מן היה מאד נפוץ לבקש כאן היום זה דעך,

להבא אני פשוט מציע לך שכל מי שמעמיד תנאי לפגישה בצורה חומרית  לרדת מזה כמה שיותר מהר 
או להגיד לו אין בעיה בוא ניפגש אבל מועד הקנייה יתקיים בסוף המפגש או במקרה הנ"ל אני ילך לקניות אחרי שתעלי לדירה תתארגני,
ברוב המקרים הצד שמחפש לנצל יסרב או ינתק ,

יש לשים לב שלפעמים כן מתקיימים מפגשים/סשנים עם נשים שמחפשות חומריות - יש לשים לב שהן לא "חולבות" אותך תרתי משמע!
אני חייב לציין שלרוב אלו נשים יותר מבוגרות שמחפשות דברים יותר יקרים או זקוקות לדברים שוטפים והדבר לא בהישג ידם.
אני אישית קניתי נעלי עקב לגברת לאחר סשן  ולגברת אחרת שילמתי חוב לחברת חשמל בגובה של  300 שקל  ועוד, אני חוזר מדגיש 
עניין החומריות תמיד יתבצע בסוף המפגש ולא לפני!!  לדוגמא - התבקשת להביא סיגריות נניח פאקט? אין בעיה תן לה קופסא בתחילת המפגש והשאר את שאר הפאקט ברכב לפני שתלך תרד לרכב להביא לה.
שאני יוצא לסשן כזה אני יודע בדיוק מה "התמורה בעד האגרה" שאני נדרש לתת , וזאת לאחר ששוחחתי עם הגברת .
כן זה לפעמים מגעיל אבל אני חושב שזה עדיין יותר טוב מסשן בתשלום.
לאחר שמסכמים את גובה המתנה מומלץ לבוא עם מזומן ולהשאיר את הכרטיס אשראי בבית על מנת שלא יהיה אפשר לחלץ ממך עוד דברים ..
טליה​(שולטת)

Re: הונאה ישנה בכלוב ?

טליה​(שולטת) • 13 באוק׳ 2016
שיקי כתב/ה:
והנה את הגעת לפה כדי להטיף לנו את משנתך, ללמד ולחנך אותנו, בשביל זה את וטליה פה ואם אפשר, על הדרך, גם להכפיש אותי, אז למה לא?
יש לך קצת חוצפה לדבר על הכפשות, כשלאורך כל הדרך התייחסות האחת והיחידה שלי אליך היתה שאינני מעוניינת להתדיין איתך.

החוצפה שלך כפולה ומכופלת לאור העובדה שהתרומה הראשונה שלך לדיונים האלו היתה הטענה שאני מגעילה. כמובן שאחרי זה הסברת שלא התלהמת, לא התבהמת ולא קיללת אלא שזו היתה תגובה עניינית. בנוסף גם הסברת בשפה "עניינית" שאני צבועה, שונאת גברים ו"בן אדם אטום כמו קיר כמוך, שבטוח שהשמש זורחת לו מהישבן"... ובשלב מסויים כבר הפסקתי לעקוב.

אני אחזור על כך:
אינני מעוניינת להתדיין איתך, ואודה לך אם תפסיק להטיח עלבונות, לעוות את דברי, ובעצם בכל להגיב לדברי או להתייחס להם בכפייתיות.
אינני מעוניית לסתור אותך או לתקן אותך. אני אמנם כותבת בפורום, אבל אני לא מתדיינת איתך אלא עם אנשים שאני מוצאת לנכון להתדיין איתם.
אם חשוב לך להיות "גבר" ולהראות שאתה תגיב לי כמה שאתה רוצה, על מה שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה... אז מה אני אגיד? לך על זה.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 13 באוק׳ 2016
רגע לא הבנתי... אני כתבתי תגובה לאליאס וקיבלתי תשובה מטליה?! מה בדיוק הולך פה?  מוזר...

מאחר ואת לא מתכוונת להתדיין איתי, ולדעתי רק מהסיבות שכבר הבהרתי קודם, את פשוט מתחמקת מלהשיב לשאלות הקשות ששאלתי, שאלות ודוגמאות שאינן עולות בקנה אחד עם דעתך הנחרצת... אז יהיה לי ממש קל להשיב להכפשות החדשות שלך כלפיי.

לעניין כך שאת טוענת שקראתי לך מגעילה - זו הפרשנות שלך, ואני בהחלט מסכים לקבל אותה. עם זאת וכפי שכבר הבהרתי  אינספור פעמים בעבר, היחידה שעשתה שימוש במילה הזו היית את, עשית זאת 4 פעמים כלפי החייל המסכן, לעומתך, כאשר אני עשיתי שימוש במילה הזו, הכוונה הייתה לכך שאני לא מצאתי שום דבר מגעיל במה שעשה החייל, ולכן הגעיל אותי שאת עושה שימוש כה רב במילה כזו, שכלל אינה מתאימה  לשרשור...

לא התבהמתי, לא התלהמתי ובטח שלא קיללתי (אשמח אם תציגי לי דוגמאות לקללות שאת מאזכרת בתגובתך, כי לי פשוט לא זכורה ולו אחת כזו).

לגבי עניין הצביעות, האטימות, והתחושה שלך שהשמש זורחת לך מהישבן, אני חשבתי כך ועדיין חושב כך כעת, הסברתי והבאתי דוגמאות לעיל. לא זכור לי שכתבתי שאת שונאת גברים, אבל לאור הדברים שאת כותבת, וחוזרת וכותבת, יש בהחלט מצב גם לכך.

אני הגבתי ואמשיך להגיב מתי שאני רוצה, למי שאני רוצה וכמה שאני רוצה... ובטח לא את תקבעי לי למי להגיב ולאיזה נושא. 

את יותר ממוזמנת שלא להגיב לי. 

חג שמח!
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 13 באוק׳ 2016
ציטוט: רגע לא הבנתי... אני כתבתי תגובה לאליאס וקיבלתי תשובה מטליה?! מה בדיוק הולך פה?  מוזר... 
מניפולטור בשקל. מה שקורה פה הוא שלמרות חוסר העניין שלי להתדיין איתך (לא עם אחרים, אלא איתך) אתה ממשיך להגיב להודעות שאני כותבת לאחרים בסגנון מתלהם ובהמי. 
לא רק זה, אלא שבתגובות לאחרים אתה משרברב אמירות לא ענייניות עלי, כמו שעשית בתגובה לאליאס.

כל העלבונות שהזכרתי (ועוד) נאמרו על-ידך מילה במילה. אתה יודע את זה טוב מאוד, וכל מי שעקב אחרי השרשור הקודם יודע זאת. 
אין לי שום כוונה לשחק את המשחק הזה שבו אתה מקלל ואני שולחת לך מראי מקום לתזכורת. מניפולטר בשקל כבר אמרנו?

ציטוט: אני הגבתי ואמשיך להגיב מתי שאני רוצה, למי שאני רוצה וכמה שאני רוצה... ובטח לא את תקבעי לי למי להגיב ולאיזה נושא.  
אתה עדיין מתבקש להתאפס על עצמך ולהניח לי.
לא לקלל אותי.
ולהתדין עם אנשים שמעוניינים להתדיין איתך, ולא איתי.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 13 באוק׳ 2016
לא הבנתי טליה, מה לא ברור?  האם אני צריך לכתוב לך את הדברים בצורה מפורשת כדי שתביני אותם? בכל פעם שאת או אליאס, או מי מהחברות שלך ייכנסו לפה רק כדי להכפיש אותי אישית באמצעות שקרים שלא היו ולא נבראו, אני אכנס, אגיב לכן, אבהיר את הדברים כהוויתם, כדי שלא יהיה לאף אחר ספק, מי פה המכפישות, מי המתלהמות ומי המתבהמות....

בניגוד לאמור על ידך, כל מי שיקרא את השרשורים יוכל בצורה מאוד קלה להבין זאת והעובדה שאת וחברותייך ייכנסו ויכתבו זאת לגבי שוב ושוב ושוב, בלי בסיס, לא יהפכו את השקר לאמת.

מה נראה לך? את תיכנסי לפה תכתבי עלי שטויות, ואני אשב בצד ואתן לך להכפיש ולהמציא לגבי שקרים? אז זהו, שזה לא יקרה.

אז הפעם המצאת לי "מחמאה חדשה" - "מניפולטור בשקל" - צירוף מילים מאוד תרבותי ולא מתבהם בכלל... כנראה מאוד התלהבת מהיצירה החדשה שלך, עד שכתבת אותה פעמיים... אבל ברוח החגים, הנה אני סולח לך על הקשקוש הזה.

את המשפטים הבאים אצטט מההודעה שלך, ואביא את תגובתי לכל חלק בהם, כי פשוט, איכשהו הצלחת ליצור בדרכך המעוותת, רצף של משפטים בלי שום קשר לעובדות הקיימות וחשוב לי להתייחס לכל אחד מהם, על מנת שלא לבאס את השאר:

"כל העלבונות שהזכרתי (ועוד) נאמרו על-ידך מילה במילה. אתה יודע את זה טוב מאוד, וכל מי שעקב אחרי השרשור הקודם יודע זאת.  
אין לי שום כוונה לשחק את המשחק הזה שבו אתה מקלל ואני שולחת לך מראי מקום לתזכורת. מניפולטר בשקל כבר אמרנו? "

וואלה? לא, אני לא זוכר את העלבונות שנאמרו על ידי "מילה במילה" למה לא הבאת ולו  דוגמא אחת??? ולא, אני לא יודע את זה טוב מאוד, ואני גם בטוח שמי שקרא את השרשור הקודם לא יודע זאת... וכרגיל כמו בעבר, את גם לא יכולה להביא מראי מקום, מאחר ואין כאלו - אבל זה כמובן שלא יפריע לך לומר שיש לך "המון מראי מקום להתבהמות והתלהמות" שלי... ואיכשהו תמיד את לא מביאה כאלו... מוזר לא?

אני אגב חושב, שכל הדברים שרשמתי לגבייך נכונים, אין בהם התלהמות ואין בהם התבהמות - אפנה אותך להודעה הקודמת שלי לגבייך, אפילו חסכתי לך להביא מראי מקום, מאחר וכל מה שכתבתי לגבייך מרוכז שם, ואני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי לגבייך, הכל מגובה בכתובים.

"אתה עדיין מתבקש להתאפס על עצמך ולהניח לי. 
לא לקלל אותי. 
ולהתדין עם אנשים שמעוניינים להתדיין איתך, ולא איתי."

אני אניח לך, כאשר את תניחי לי ותפסיקי להטיח בי הכפשות שקריות, כל עוד לא תפסיקי, אני לא אניח לך, ואמשיך לשמור של שמי הטוב, זו זכותי המלאה.

לגבי ה"קללות" - את ממשיכה לשקר ועושה זאת במצח נחושה, וממציאה (פשוט כך) "קללות" שלא היו ולא נבראו באף הודעה שלי, ולא רק בשרשור הנוכחי - אני מעולם לא קיללתי בהודעה כלשהי, כתובה פה באתר, מעולם!

כמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת, אף שיש לי הרבה דברים רעים להגיד עלייך, מעולם לא קיללתי אותך - ואפילו ביקשתי ממך שתפני אותי לקללה אחת שלי כלפייך ו/או כלפי מי מחברותייך, אם את אכן עומדת על דברייך - את לא הצלחת להביא ולו דוגמא אחת כזו, ובכל זאת, זה לא הפריע לך לכתוב גם בהודעה הנוכחית שלך פעמיים, שאני קיללתי אותך - זה פשוט שקר חד וחלק (הנה לך משהו שחור ולבן), אבל לך הרי מותר לשקר... מותר לך להתבהם, מותר לך להתלהם, ואז להטיח את כל אלו באחרים, שלא עשו זאת, כשאין לך תשובות ענייניות לטענות שמופנות כלפייך.

הנה, ובניגוד אלייך, הבאתי לך הוכחה חד משמעית, שאת שיקרת לגבי ולא אחת, ואת זה אני יכול לכתוב לגבייך בלי שום בעיות כמה פעמים שאני רוצה - ויש גם מראי מקום (את רואה איך מביאים מראי מקום? כמה זה פשוט, נכון?).

ואגב, גם אני בכלל לא מעוניין להתדיין איתך, אבל לצערי, את וחבר מרעייך ממשיכים ובאופן שיטתי, ובתורות להכנס לפה, לפנות אלי אישית, ולהכפיש אותי בטענות חסרות בסיס - ולכן, אין לי ברירה, ואף שהדבר האחרון שאני רוצה, זה לשבת ולכתוב לכן תגובה, אני נאלץ לעשות זאת בעל כורחי.

אני מקווה שהדברים היו ברורים, ע"מ שלא נצטרך לחזור עליהם שוב, אבל שלא יהיה בליבך ספק, אם יהיה צורך ותמשיכי לשקר לגבי, הדברים יובהרו שוב ושוב ושוב, עד שהדברים יובנו.