אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצים לגלוש לאתרי פורנו? בקשו מספקית האינטרנט שלכם

מיתוסית​(שולטת)
לפני 7 שנים • 31 באוק׳ 2016
מיתוסית​(שולטת) • 31 באוק׳ 2016
אני חושבת שפורנו שונה מזנות בהרבה מאוד מובנים.
(למען הסר ספק, לא הייתי מהמתלהמות שאיזכרת)
dror30
dror30 • 31 באוק׳ 2016
סחלב, את בעקרון צודקת ופורנו זה גם זנות, העניין הוא שהחוק הזה לא מוגדר כנגד פורנו אלא יותר חוק פקוח של הממשלה על תכנים בעייתים באינטרנט, כשאי אפשר לדעת מה יכניסו לשם, כך שגם מי שמתנגד לפורנו לאוו דווקא יהיה בעד החוק.
סחלב לבן​(נשלטת)
סחלב לבן​(נשלטת) • 31 באוק׳ 2016
במה בדיוק לדעתך הזנות שונה מהפורנו, מיתוסית ? זו אותה המשוואה: שרותי-מין בעד כסף, להנאת הלקוח כמובן.
ותעשיית הפורנו היא כרגע לא פחות נצלנית ואכזרית מתעשיית הזנות. זו האמת הלא נעימה. ואני מעתיקה לך כאן את התגובה הארוכה והנבונה, שמשקפת את המציאות נאמנה, לא מייפייפת אותה ולא מיתממת - תגובה כנה ועקבית - שכתבה טייני למון בשרשור ההוא. הנה -

"אם מישהו לא יתיצב לסרט פורנו, אין על זה עונש. אף אחד לא ישלם בחייו... 
לעומת זאת, אם זונה לא תגיע או תגיע ותפספס לקוח - לה זה יעלה וביוקר. 
אולי האנשים שנמצאים בשתי הסיטואציות הגיעו מרקע דומה, אבל ענין הבחירה הוא השוני" 

לומדת מהתחלה, 

את נותנת שתי דוגמאות מאוד ספציפיות שלא מייצגות הרבה. נשמע שאת מתארת זנות בכפייה לצד פורנו אמריקאי בחברת הפקה "מכובדת" עם שחקנית שכבר בנתה לעצמה מותג ומרוויחה מספיק כסף על מנת שסירוב לא יעלה לה בpayday הבא. 

יש זונות שעובדות תחת כפייה, יש זונות שעובדות מלית ברירה כלכלית, יש זונות שעובדות מתוך אמונה שאין להן אפשרות לעשות שום דבר אחר - וכו' וכו' וכו'. המשותף לכולן הם (1) מכלול הסיבות שהובילו אותן ל"מקצוע", (2) הסכנות היומיומיות ו-(3) הנזקים המצטברים וההשפעות הפיזיות והמנטליות. 

בפורנו, גם כן יש מגוון דומה לחלוטין, רק שבמקרה הזה כמעט בלתי אפשרי לעשות את ההבחנה מתי מישהי אישרה את ההשתתפות שלה בגאנגבאנג ומתי היא נמצאת בסט צילומים נידח במזרח אירופה ועוברת אונס קבוצתי אמיתי. כאשר המיינסטרים הוא הארד קור, הכל נראה אותו הדבר. גם בפורנו יש שחקניות בכפייה, גם בפורנו יש שחקניות שמגיעות לתחום בגלל קשיים כלכליים וכו', וגם בפורנו מדובר באותם הנזקים המצטברים ואותה סכנה קבועה של HIV והפטיטיס. אמנם הסכנות היומיומיות מעט שונות כי פחות מדובר בחשש שלקוח יחטוף קריז וידפוק לה מכות, אבל את המכות והחניקות (הלא מבוימות) מקבלים על הסט כחלק מהנרטיב. 

מפתיע אותי שגם לאור השרשור הארוך הזה, עדיין מבחינתך הסיבה היחידה להעדר אפשרות הבחירה בזנות הוא העובדה שהזונה עלולה לשלם על חייה - הרי חצי מהדיון הוא על כך שזונות לא *באמת* בוחרות להגיע לזנות ועל כן זה לא ראוי להיות מקצוע לגיטימי, ולמרות שבשניהם הנשים לא מתקרבות להרוויח את הסכומים שאנו מדמיינים שהן מרוויחות (מוזמנת לבדוק), גם פורנו, כמו זנות, זה עולם שקשה מאוד לצאת ממנו. 
את חושבת שבפורנו אין לחץ על שחקניות לבצע אקטים? את חושבת שהכל מתוכנן תמיד? את חושבת שתמיד שואלים אותן לפני ומקבלים את ההסכמה שלהן? יש לך מושג כמה אונס תוך כדי צילום נפוץ (כן כן, גם בחברות "מכובדות" בארה"ב!)? 
אני לא ממציאה פה דברים, תעשי חיפוש מהיר עם עדויות של שחקניות פורנו. וגם בפורנו, כמו בזנות, אפשר לתת את היוצאות מן הכלל שלא מעידות על הכלל - כמו שבזנות יש את זונת הצמרת הנדירה שבוחרת את הלקוחות ומרוויחה ישר לכיס, גם בפורנו יש לך כמה ג'נה גיימסוניות למיניהן שעושות הרבה כסף בזכות המותג שהן בנו. אבל, מעבר לכך שאני מבטיחה לך שגם תחילת הדרך שלהן הייתה זהה לזו של כל אחת אחרת, עדיין הרוב הכמעט מוחלט של השחקניות פשוט עובדות בזנות מצולמת לכל דבר ועניין."

וטייני למון גם הוסיפה:  "אגב, הייתי עדינה בתיאור שלי את התעשייה והתמקדתי בעניין הבחירה הראשונית שדיברת עליה, אבל בכלל לא נגעתי בסיבות שהופכות לדעתי את הפורנו לתעשייה מזעזעת אף יותר מהזנות.."
סחלב לבן​(נשלטת)
dror30, ואם הוא היה מוגדר  כחוק נגד פורנו( ולא נגד "אתרים עם תכנים בעייתיים") היית תומך בו?
dror30
dror30 • 31 באוק׳ 2016
אם זאת היתה שאלה של רק איסור פורנו, אז כן, אני חושב שיהיה לנו עולם יותר טוב בלי זה.
סחלב לבן​(נשלטת)
כלומר היית רוצה dror30 לחיות בעולם שבו כל חברי הכלוב(פחות או יותר)יהפכו להיות פושעים ועבריינים שיש להפלילם ולקנוס אותם כמו את צרכני הזנות? וגם את מיתוסית שכבר הודתה בשרשור הזה, נדמה לי, שהיא תמשיך לצרוך את הפורנו שלה, והנה הציטוט המדויק שלה - "ואגב, ברור לי שאפתח את האינטרנט לפורנו, כי אני ארצה לצפות. " ? (-:
זה באמת נראה לך עולם טוב יותר ?
dror30
dror30 • 31 באוק׳ 2016
כן  כולם מהכלוב בכלא נראה לי יהיה כיף עם מלא סשנים, האמת לא רואה את זה כאישו בכלל ולמשל שמעתי שגם איפה שכבר מפלילים את צרכני הזנות אף אחד מהם עדיין לא נכנס לכלא, מי שנתפס לאחר שחוקקו את החוק נתנו קנסות ושלחו אותם למפגשי טיפול, זה פחות הקטע של לסמן פושעים ואין באמת מה לחשוש מזה, מזה שלא נראה פורנו יותר אפשר לחשוש אבל בעיני כאמור זה יעשה רק טוב.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 2 בנוב׳ 2016
James Bondage​(מתחלף) • 2 בנוב׳ 2016
אין לי ספק שזה חוק רע, ושלא משנה איך בדיוק ינוסח, הוא ינוצל לרעה (כמו כמעט כל חוק אחר), במיוחד לאור העובדה שרוב התומכים בו הם ממפלגות שאוהבות לאסור על דברים שלא מוצאים חן בעיניהם. מחרתיים "תוכן פוגעני" שהחוק יכלול יוגדר כל דבר שיוצא נגד דת, ושלושה ימים אחר כך, כל דבר שיוצא נגד הוד קיסרותו ראש הממשלה. אפשר להשוות למקומות אחרים בעולם שבהם חוק כזה מיושם, וזה בדיוק מה שקורה שם. הבעיה עם חוקים כאלה, אפילו כאשר הם מוגבלים "רק" לפורנו, היא, ואני מביא מדבריו של שופט בית המשפט העליון בארה"ב, ש"אני לא יודע להגדיר את זה, אבל אני מזהה את זה כשאני רואה את זה", ואנשים שונים "מזהים" דברים שונים.

אם כבר התחלנו את הדיון:

פורנו, או לא פורנו?

לגבי תמונה (1), אני ממליץ בחום על הלינק הזה, ועל הלינק הזה שממנו לקחתי את התמונה, לפני שאתן או אתם מגיבים - סתם בשביל לא לצאת אהבלים. יש פה דיון מעניין וחשוב בנושא אובייקטיפיקציה, ללא ספק, אבל חשוב להבין על מה מדברים.

לגבי התמונות (2) ו- (3), אני יודע בוודאות שהמציגה היא אקסהיבציוניסטית שמצטלמת בתור תחביב (מוציאה על זה הרבה כסף, אפילו הרבה מאוד, לא מקבלת כסף) ומפרסמת בעצמה.

מה לגבי התמונה (3)? זו תמונה מצולמת, שעברה עיבוד של תוכנת Prisma ולכן נראית מצוירת. מה אם במקור הייתה מצוירת, ולא מצולמת? מה לגבי הנטאי (וזנטאי, אם כבר)?

האם לדעתכן ולדעתכם צריך יהיה להצהיר "אני צופה בפורנו" כדי שספקי אינטרנט יתירו את הגישה אליהם? (אני מוכן להמר בכספי שאם יעבור החוק, אתריםשמציגים תמונות כאלה ייכללו).

הקרדיט על התמונות (2) ו- (3) מגיע ל- Reflective Desire.

(1)

(2)
(3)
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2016
החוק הזה מזעזע, זו צנזורה לשמה ואין כאן שום כוונה להילחם בתעשיית הפורנו שהיא בהחלט תעשיה של ניצול והתעללות.

מי שרוצה להילחם בפדופיליה לא חוסם תכנים כאלו, ומאפשר לאנשים לפתוח אותם. הוא משמיד את החומרים הללו ורודף אחרי האנשים שאחראים להם.
רוצים להילחם בזנות ובתעשיית הזנות המצולמת? בבקשה. זו לא הדרך, ואל תשתמשו במטרה ראויה ככלי להכשיר צנזורה מאוד לא ראויה.

הבעיה עם פורנו היא לא מה שרואים בתמונות, אלא מה עשו בשביל ליצור את התמונות הללו.
סחלב לבן​(נשלטת)
סחלב לבן​(נשלטת) • 2 בנוב׳ 2016
לא הבנתי אותך, טליה, האם את בעד להפליל את צרכני הפורנו כפי שאת בעד להפליל את צרכני הזנות או "הזנאים"? ואם אינך בעד להפליל ולקנוס אותם כמו את צרכני הזנות, האם את מוכנה להסביר למה?