ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה. אנא לחשוב לפני שעונים.

בראזני
לפני 7 שנים • 26 בדצמ׳ 2016

השאלה הזאת לא קשורה רק לבדסמ אלא למערכת יחסים בין אנשים בכלל

בראזני • 26 בדצמ׳ 2016
כדי לחדד יש חי עוד שאלה- איפה אנחנו יותר נהנים ומגורים בסקס? כשיש מולנו אוביקט או כשיש מולנו בנאדם? איפה הפנטזיות שלנו נמצאות? מול אוביקט או מול במאדם?
בראזני
בראזני • 26 בדצמ׳ 2016
יכולה להסביר?
המלכהx​(שולטת)
המלכהx​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2016
אם הנשלט מביע עניין להיות אובייקט. אז לא חושבת שזו בעיה. נכון?
הכל עניין של תיאום ציפיות.
בראזני
בראזני • 26 בדצמ׳ 2016
לא שאלתי אם זאת בעיה או לא.. שאלתי אם כשמקיימים יחסים הפרטנר נתפס בראש כאובייקט או כבנאדם? לא רק בבדסמ, בכל סקס רגיל גם של אנשים שאין להם קשר בדסמ
lieca
לפני 7 שנים • 27 בדצמ׳ 2016
lieca • 27 בדצמ׳ 2016
לא רואה באנשים אחרים אובייקטים, אם כי אני יכולה "לשחק" משחק שיורגש לאדם אחר כאילו הוא אובייקט. אך זה יהיה רק משחק והוא יסתיים ברגע מסויים בו אפגוש בו שוב כבן אנוש שהינו. בן אנוש יצירתי מספיק כדי לתת לעצמו מקום לחוש ולחוות משהו אחר. 
מתחת לגבר שלי, אני שמחה להיות אובייקט, כוון שיודעת שלפעמים יש לו צורך מאוד בסיסי שאהיה בדיוק זה. ואני שמחה רק כוון שאני יודעת שאני זוכה להערכתו המלאה כל הזמן וכשהוא נותן לעצמו דרור להפכני לאובייקט, זה כוון שיש בינינו אמון מוחלט, הבנה ותקשורת. 
הוא כרוך בי בכל כך הרבה דרכים שלהיות אובייקט עבורו, מסב לי עונג רב. 
כאשר אנשים אחרים מתייחסים אלי כאובייקט אפילו מילולית, מבלי להכיר אותי, להיות איתי במערכת יחסים כלשהיא אפילו לא חברית, זה מתפרש בעיני כזלזול, ואדם כזה נמחק בחלקיק שניה ממודעותי. 
להיות אובייקט או להתייחס כאובייקט זה כיף גדול כשמדובר בלהיות לאדם שאוהבים ומעריכים. 
בראזני
לפני 7 שנים • 27 בדצמ׳ 2016
בראזני • 27 בדצמ׳ 2016
יש בכלל יחסי מין ללא הפיכת האדם האחר לאוביקט? יכול להיות שאנחנו מתיפיפים כשאנו טוענים שאנחנו לא מתייחסים לאחר כאוביקט? יכול להיות שזאת עובדה שאנחנו מעדיפים לא לראות כדי לא לקלקל את התפיסה שלנו את עצמנו כ"בני אדם" "טובים"  ו"מוסריים"?
מישהו יכול לענות לי באמת?
למה כשמתייחסים לאחר כאובייקט מגורים יותר? חשבתם על זה?? האם בכלל ניתן לקיים יחסים עם אדם ולא עם אובייקט?
the rain song
לפני 7 שנים • 28 בדצמ׳ 2016
the rain song • 28 בדצמ׳ 2016
אני חושבת שכולנו מתייחסים לבני האדם כאל אובייקטים במצבים מסויימים ובלי קשר לסקס.
כשאנחנו מקבלים שרות בבנק, בקופ"ח או בכל מקום אנחנו מתייחסים לנותני השרות כאל אובייקטים. אם הפקידה לא נחמדה אנחנו חושבים שהיא אדם לא נחמד, אנחנו לא מתעמקים במחשבה שאולי יש לה יום רע, אולי היא קיבלה הרגע בשורות רעות - היא אובייקט שתפקידו לתת לנו שרות מסויים וזהו.

גם בסקס יש פעמים שמתייחסים זה לזה כאל אובייקט. אני למשל שמעתי לא פעם תלונות מהפרטנרים הוונילים שלי דווקא.
ובכלל לפי דעתי בווניליות יש החפצה הרבה יותר גדולה מאשר בבדסמ. כי בבדסמ, גם אם אנחנו בסיטואציה הכי מחפיצה שיש, הפרטנר שומר על עירנות ורגישות כדי לוודא שהצד השני בסדר.
בווניליות אין שום בעיה להתייחס אחד לשני כאל ויברטור משוכלל ובזה לסגור עניין.

אני לא בטוחה שזה מגרה יותר. זה תלוי באנשים ובקשר שיש ביניהם. רגשות תמיד ישמרו על "אנושיות", גם כשאומרים בקול רם - את כלי לשימושי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2016
אני לא מגורה יותר כשמישהו הוא אובייקט. אני לא מבינה למה לצאת מנקודת הנחה שכולנו מתייחסים לאחרים כמו אובייקטים ומפיקים מכך הנאה עצומה ובטח מי שחושב אחרת סתם משקר לעצמו בשביל להיחשב "מוסרי".
אני, אישית, לא מחפשת להיות אדם מוסרי. אני לא רוצה לקבל חותמת של "אדם טוב" בהתאם למה שהחברה קבעה שהוא נכון. המוסר שלי הוא אישי. כלומר, הוא גובש לאחר שחשבתי אם המעשה שלי הוא הדבר ההגיוני לעשות ואם אני עומדת מאחורי השלכותיו.
כי זה שהרוב חושב באופן שהוא הגדיר כ"מוסר" לא אומר שצריך לעקוב אחריו באופן עיוור מבלי להקדיש לכך מחשבה אם יש בכך הגיון.
הרוב אומר שלהתייחס לאחר כאובייקט בסקס זה בהכרח רע והמחשבה הזו מגיעה מאיזו שמרנות חסרת סיבה ממשית ולכן אין הגיון להמשיך לדבוק בה, כי זאת סתם מוסכמה חברתית ותו לא. 
אבל אני חושבת (ובטח גם אחרים) שזה סבבה לגמרי אם כל הצדדים רוצים בכך ומודעים להשלכות אפשריות.
אני חושבת שזה מוסרי לגמרי מתוך המחשבה שאין פגיעה באיש באקט שמגיע מרצון ומודעות וזה הגיוני לחלוטין ולא סתם כי "הרוב קבע".

ובכל זאת, על אף שמבחינתי זה "מותר", זה עדיין לא מדליק אותי ואפילו מכבה אותי.
תן לי גבר שיגיד שהוא רוצה להיות הבובת מין שלי ושאני אעשה לו מה שבא לי, זה לא ידבר אלי ואפילו יכבה אותי. 
אני אראה את זה כמכני ומשעמם כי אני לא רוצה לעשות פעולה על מישהו כאובייקט אלא איתו כאדם.
כשאקט נעשה כביטוי לחיבור בנינו כבני אדם, זאת חוויה הרבה יותר עוצמתית מבחינתי בכל המובנים וגם במובן המיני.
בראזני
בראזני • 28 בדצמ׳ 2016
(רק נקודה להבהרה לפני - לצורך העניין גם נשלטת מתייחסת לפרטנר שלה (הצד השולט) כאובייקט. אין קשר באיזה צד אתה וגם אין קשר לבדס"מ. בבדס"מ עניין האובייקט רק מחודד יותר).

אוקי..אז עזבי גבר שבא במציאות ומציע לך להיות בובת מין. דמייני את עצמך מפנטזת או היזכרי בפנטזיות שלך ועם יד על הלב הגבר שם הוא אובייקט?