לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה. אנא לחשוב לפני שעונים.

בראזני
לפני 7 שנים • 13 בינו׳ 2017
בראזני • 13 בינו׳ 2017
אבל גם את מתייחסת אליה כאובייקט בפרק זמן ספציפי או בכל הזמן ?(היא מלכה בשבילך)
Tutti
Tutti • 13 בינו׳ 2017
לא.
היא מלכה.
לא כאובייקט.
היא השולטת שלי.
היא אישה שאני אוהבת.
בראזני
בראזני • 13 בינו׳ 2017
לא השתכנעתי מה אני אגיד לך icon_neutral.gif
Tutti
Tutti • 13 בינו׳ 2017
לא נורא (;
בראזני
בראזני • 13 בינו׳ 2017
עוד מישהו עם דילמות מוסריות שמשכנע את עצמו שהוא מתייחס לסאב או לדום כבנאדם?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בינו׳ 2017
צייד, זה נראה שאתה פשוט רוצה לשמוע תשובה אחת בלבד.
לפי התגובות כאן, רק מי שמסכים איתך אתה מקבל את תשובתו ומי שלא מסכים, אתה מתיש אותו בשאלות עד שנמאס לו לקחת חלק בדיון. זה נראה שאתה יוצא מנקודת הנחה שמי שלא רואה בזולת אובייקט פשוט מנסה לצאת "אדם נאור ומוסרי" ומדחיק את רגשותיו האמיתיים ואם תשאל אותי מספיק פעמים פתאום "האמת תחשף". 

אני בכנות רואה בנשלטים שלי בני אדם, גם בפנטזיות שלי אני רואה את מי שאני מפנטזת עליו כבן אדם ובכל ויראציה אחרת שתשאל את השאלה הזו אני אענה אותו דבר, כי זה מה שאני מרגישה כבר שנים. 
מבחינתי תחבר אותי אפילו לפוליגרף תוך כדי שאתה שואל- אני פשוט לא מסוגלת להימשך למישהו אם אני לא רואה בו בן אדם! אני נהנת רק עם מישהו שאני רואה בו אדם.
אני לא נמשכת לאנשים על סמך מראה חיצוני או כל דבר שטחי שמאפיין אובייקט אלא רק עקב תוכן רגשי וזה דורש ממני לראות בהם בני אדם גם אם לא ארצה בכך, והרי שאם לא ארצה בכך ואראה בהם אובייקטים פשוט לא אמשך אליהם.
בעודי מנסחת את התגובה הזו, אני ממש לא מנסה לצאת אדם מוסרי וכתבתי בעמוד השני של השרשור הזה את דעתי על מוסר והסברתי למה אני לא מצייתת לו באופן עיוור ושמבחינתי אין לי בעיה שיחשבו עלי שאני לא מוסרית! כך שאם הייתי נדלקת מהרעיון שמישהו הוא אובייקט הייתי כותבת את זה כאן מבלי להתבייש.
אבל זה אחרת עבורי ואני לא מבינה למה קשה לך לקבל את העובדה שיש אנשים שתופסים את הפרטנרים שלהם אחרת, נמשכים אליהם באופן הזה ומפיקים מכך הנאה עצומה ושאלו רגשות כנים שלהם ולא שקרים שהם מספרים לעצמם בשביל ליצור תדמית נאורה בעיני עצמם או אחרים.

ולא, זה לא שכנוע עצמי, הסיבה שאני מגיבה בתקיפות היא לא כי ערערת בתוכי משהו שאני מנסה להגן עליו. אני בטוחה בעצמי כי אני פשוט רואה איך החיים זוגיים והמיניים שלי התנהלו עד כה. אני ממש לא אדם שמרן ואין לי בעיה לזרום עם מה שיעשה לי טוב גם אם הוא לא ישמע טוב לרוב האנשים, אבל בכל זאת להתחבר למישהו כאדם עושה לי טוב גם אם זה "משעמם". 
הדבר היחיד ששמעורר כאן את כעסי זה לראות שלאורך כל הפוסט הזה אתה מבטל דעות שונות ממה שאתה רוצה לשמוע. אתה מבטל חוויות של אנשים מבלי שאתה מכיר אותם ולדעתי זה מראה על זלזול.
אם אתה לא מוכן לקבל דעות שונות וחייב לבטל אותן כי יש לך השקפה ספציפית, למה לבקש מאנשים לכתוב את דעתם? בשביל לנסות להוכיח להם שהם "חיים בשקר"? 
בראזני
בראזני • 13 בינו׳ 2017
אני מאמין שאת עונה בכנות וגם מאמינה במה שאת אומרת ובאיזשהו אופן דברייך נכונים, אבל לכל דבר יש כמה רמות וכמה חלקים וגם אנחנו מורכבים מכמה רמות וכמה חלקים. את עונה כרגע מחלק מאוד מסויים וזה לא אומר שאת לא "צודקת" אבל זה גם לא אומר שאת צודקת. יש חלק נוסף שמסתתר מתחת אליו אני מנסה להצביע. לא אמרתי שמי שלא רואה אותו "חיי בשקר". את טוענת שהחלק הזה לא קיים בך. אני טוען שכן
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בינו׳ 2017
על סמך מה? אתה לא מכיר אותי. להגיד שאתה טוען אחרת לגבי מבלי שיש בנינו הכירות שאתה יכול התבסס עליה זאת פשוט התיימרות להכניס אותי לתבנית שדרכה אתה מפרש את העולם. 

יש לך תיאוריה מסויימת בראש, אני באמת לא יודעת על סמך מה ביססת אותה, אבל אני רואה שבעקבותה קשה לך לקבל את זה שיש אנשים מרגישים אחרת ממך בכל הרבדים בסוגיה הזו. 
גם בהנחה והדעה שלך מבוססת על מחקר מבוסס כלשהו, יש לזכור שמדעי החברה הם לא מדע מדוייק (אני מגיעה מהתחום), ולכן שום כלל אינו אבסולוטי בהם ולא יכול לחול על כלל האנשים באופן אחיד ולכן אין סיבה רציונלית שתמשיך לחשוב שכל האנשים הם בבסיסם אותו הדבר ואם מישהו טוען אחרת סימן שהוא משקר לעצמו או שאומר לעצמו משהו שהוא פשוט משוכנע שהוא האמת לגביו אבל בעצם זאת לא האמת כולה כי איפשהו, בתוך-תוכו, בתת-מודע או בכל חלק אחר, הוא מרגיש אחרת. 
בראזני
בראזני • 13 בינו׳ 2017
אנחנו דומים הרבה יותר מימה שנדמה לך
מושכת בעט​(מתחלפת){שלו}
באופן בסיסי אני רואה את מי שאיתי כאדם.
אבל השאלה שלך איתגרה אותי, ובוא נגיד ש"החפצה" היא סוג של "שימוש" באדם לתועלתי והנאתי..? אז בכנות כן אני מתחברת לסוג הזה. גם כמשתמשת וגם כאובייקט בעצמי. זה לא טעון רגשות, זה פשוט כיף טהור.