בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בן 22, לחזור עוד כמה שנים?

מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
לפני 7 שנים • 29 בדצמ׳ 2016
עמית אני אציג לך את זה מזווית אחרת
בוא תהיה אמיתי עם עצמך עם יד על הלב?
אתה מחפש להתנסות , לחוות פה ושם סשנים אולי אפילו סתם חוויה מינית יוצאת דופן . כלומר סוג של לבחון את עצמך ולחוות ריגושים התחלתיים "על גבן" של שולטות מנוסות...לא באמת סוג של מחויבות לשולטת אחת למשל...
אז אתה יכול להבין למה זה לא הכי אטקרטיבי בעיני השולטת שממילא צריכה לברור בין המוני הצעות...
mistres gia​(שולטת)
לפני 7 שנים • 30 בדצמ׳ 2016
mistres gia​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2016
תתפלא אבל בחורה שולטת בת 18 זה משהו שלא לוקחים פה ברצינות באותה מידה.
Noonyel
Noonyel • 30 בדצמ׳ 2016
מצטער, אבל אני לא קונה את זה. 
מהיום שנרשמתי לאתר ועד היום, פנו אליי שתי בחורות בהודעה בעקבות הבלוג. 

ביום שאת פתחת את המשתמש קיבלת לפחות 50 הודעות, במקרה ה'רע' כביכול..וזה כנראה ממשיך גם עד היום. 
ואם לא לקחו אותך ברצינות אז, סימן שאולי לא התנהגת ככה (סליחה),ורצית דברים אחרים. 
AmitYoung
AmitYoung • 30 בדצמ׳ 2016
המלכה אורית כתב/ה:
עמית אני אציג לך את זה מזווית אחרת
בוא תהיה אמיתי עם עצמך עם יד על הלב?
אתה מחפש להתנסות , לחוות פה ושם סשנים אולי אפילו סתם חוויה מינית יוצאת דופן . כלומר סוג של לבחון את עצמך ולחוות ריגושים התחלתיים "על גבן" של שולטות מנוסות...לא באמת סוג של מחויבות לשולטת אחת למשל...
אז אתה יכול להבין למה זה לא הכי אטקרטיבי בעיני השולטת שממילא צריכה לברור בין המוני הצעות...

האמת שאני לא ממש רואה את זה ככה, יכול להיות שאני אנסה את זה ולא אוהב למרות שלא נראה לי, אבל אני בהחלט מסתפק במישהי אחת. אני בכלל הייתי רוצה קשר אמיתי יותר מרק במיטה אבל זה באמת יותר בעייתי עם הפרש גילאים גדול.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2016
כשנרשמתי לפה, ההודעות הראשונות שקבלתי היו זלזול כלפיי רק בגלל שראו "18" מתחת לכותרת של הגיל.
הודעה הראשונה שקבלתי אי פעם לאינבוקס הייתה זלזול מובהק ממישהו שהתחיל לרדת עלי. הוא ציטט חלקים רציניים לגמרי מהפרופיל שלי בזלזול, הגחיך כל משפט וסיכם את "הניתוח הפסיכולוגי" פרי דמיונו במילים "מה את חשה את עצמך שולטת, תנגבי את החלב מהשפתיים, תינוקת". 
זאת הייתה ברכת "ברוכה הבאה" שלי לאתר.

באותה תקופה, הפרופיל שלי היה "קצר ולעניין", לא פירטתי על דעותיי כלל בשום אזור באתר ולכן היה קל להרבה אנשים להגיע למסקנה שאני בטח איזו ילדה מתלהבת וחסרת אחריות רק כי ראו את הגיל שלי וישר עלו להם סטריאוטיפים.
היחידים ששמרו את הזלזול בבטן היו אלו שהיו בטוחים שעקב גילי אני נאיבית וקלה להשפעה ואם ישמיעו לי מילים נחמדות יצליחו לשדל אותי לזנות.
וכל הודעות "המלכעעעעע אני אסגודדד לכפוותתת רגלייךךך" שמציפות את תיבת ההודעות הן לא דרך לקחת ברצינות אף שולטת, לא משנה מה גילה.
זאת דרך לראות בה אובייקט מיני ותו לא. גם מי שמחפשת קשר מיני נטו, יודעת שפגישה עם אדם שלא מצליח לשמור על איפוק וכבוד כבר מהרגע הראשון שהוא פנה אליה, תסתיים רע במציאות. 

שולטת צעירה נשארת בלי אופציות אלא אם כן בא לה להיאנס במידה והיא תפגש עם כל מיני חלאות.
ונשלטים רציניים, פעמים רבות, לא יפנו אליה או יסננו אותה כי הם מחפשים מישהי שנתפסת רצינית בעיניהם. זה הגיוני לחלוטין שהם ירצו מישהי רצינית כי להתמסר באמת זה עניין לא פשוט וצריך מישהי שתוכל לסמוך עליה.
הבעיה שרבים לא תופסים מישהי בת 18 (או בת 19, 20 וכדומה) כאחת כזו ושוללים אותה אוטומטית אלא אם כן היא תעשה שמיניות באוויר להוכיח אחרת, לעומת אם היא הייתה מבוגרת בעשור ואז הייתה מספיקה הודעה עניינת בסיסית בשביל שיתנו לזה צ'אנס במקום לזלזל ישר.

ובאמת, הסיבה היחידה שלא מזלזלים בי כיום היא כי התחלתי להיות מאוד פעילה, אני כותבת את דעותיי בתגובות בפרומים ובבלוגים וניתן להסיק מהם שאני לא מתנהגת כמו בת 21 טיפוסית. 
המחמאה הנפוצה שאומרים לי פה היא: "וואו, לא הייתי מאמין שאת רק בת 21" שעם כל הכוונות הטובות הפירוש שלה הוא בתכלס: "וואו, את לא סתומה כמו שצפיתי רק בגלל הגיל שלך".

אני אישית אוהבת לכתוב, זה בא לי באופן טבעי, זה כיף לי. אבל לא כולן מסוגלות או רוצות להשקיע את הזמן שלהן בלכתוב את הדעות שלהן בנוגע לכל דבר. הן רוצות להכיר ולא להשקיע בכל פוסט בבלוג כאילו הן כותבות עבודה סמינריונית. אבל בלי זה, הרציניים כמעט ולא יפנו אליהן ושאר ההודעות שיגיעו יהיו מחרמנים מטרידים, שכמו שציינתי עדיף ולא להתעסק איתם למען ביטחונן ולא סתם מתוך בררנות. 
לעומת אם הן היו בנות 30 בערך, הייתה להן הפריוולגיה לא לכתוב על עצמן בפירוט כמו בקורות חיים. ואז אמנם לא היו יודעים מי הן, אבל לא היו יוצאים מנקודת הנחה אוטומטית שהן בהכרח מתנהגות כמו ילדות קטנות ופוסלים על סמך המחשבה הזו בלבד.
חמוד וצייתן
חמוד וצייתן • 30 בדצמ׳ 2016
אני גם צעיר ואומר לך להתרחק מי זה .. זה אכן מתאים יותר למבוגרים ובשלים, חשוב גם שתסתכל על המצב הנפשי שלך.... לדוגמא אני הגעתי לתחום הזה ממצב נפשי לא הכי טוב, אבל לקחתי על עצמי להתרחק מי זה .. תחשוב על זה
בלנדר
בלנדר • 30 בדצמ׳ 2016
אנחנו מדברים פה על סטיגמה של גיל . .. לשבור סטיגמה של מספר זה לא פשוט
הסטיגמה הזו מוטמעת אצל כל אחד מאיתנו אם נרצה או לא,
ההורים שלנו בגיל מסוים והאחים הקטנים שלו גם הם בגיל מסוים.
מתוך העולם שסביבנו אנו מבססים את הסטיגמה הזו על פני טווחי הגילאים השונים ומשווים אותם אל תוך עולמנו 
זה כל כך נורמלי וטבעי שאין באמת מה לעשות נגד זה.

יחד עם זאת, מחוץ לסטיגמה שלנו, מסתבר שלגיל אין באמת השפעה שווה לזו שנדמה לנו.
כל עוד הגיל הוא לא 12 או 67 אלה בטווח סביר, תתפלא: 
יש הפתעות עד להודעה חדשה. רק צריך לנסות.
מסכים שלא פשוט למצוא את הצד השני שלך
וקשה עוד יותר למצוא אותו בדיוק במוד פתוח להתנסויות...

אבל יש מיקרים כאלה בלי סוף 🙂 רק צריך להתמיד ולהגיע לסוף, אם אתה בעניין..

* 22 בעיניי זה סביר בהחלט ותתפלאו אפילו גם שולטות בנות 18... אל תהיו מקובעים 
כיפה אדומה הציידת​(שולטת)
לפני 7 שנים • 22 בפבר׳ 2017

Re: תשאר ואל תאמין לאף אחד

mistres gia כתב/ה:
הגעתי לעולם הזה גם לפני הגיל "החוקי" פעילה כאן מגיל 18 גם אני קיבלתי זילזול של לא מעט אנשים ובסופו של דבר מי רודף אחרי מי?

כנל, מסכימה איתך לגמרי
פאק
פאק • 22 בפבר׳ 2017
דוגרי נחמד שיש אתר כמו "הכלוב" רק חבל שהקהילה הקטנה שלנו כלכך פלספנית ופלצנית. והגישה הישראלית המגוננת מודגשת גם פה אצלנו חבל.. בסופו של דבר ולא כולם חייבים להסכים איתי אבל בסופו של יום אנחנו פה כדי להכיר אנשים אחרים שונים מאיתנו אך דומים לנו בפנטזיות ומחפשים ריגוש מיני תואם בלי לשפוט ובלי לחשוב שזה מוזר ובלי לזלזל באף אחד.. חח אבל מה לעשות אנחנו בישראל לא בגרמניה. (; אף אחד לא חייב להסכים איתי כבר אמרתי
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2017
הכי פשוט: לך לאירועי בדסם של הקהילה, יש כאלה כל שבוע.
המפגש פנים אל פנים לרוב מקל על ההיכרות, בניגוד לדרך הארוכה והמייסרת כאן בכלוב.
יש גם סיכוי לא רע שתפגוש שם צעירות בערך בגילך.