בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאדיזם טהור בהסכמה הדדית, חוקי או לא?

מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
לפני 7 שנים • 3 בינו׳ 2017
גרימת נזק בלתי הפיך לאדם גם אם בהסכמה ואפילו בחתימה על חוזה, היא מעשה פלילי. בארץ ובעולם (המערבי השפוי כמובן)
זה לא נושא לויכוח או דיון.
האבי
האבי • 3 בינו׳ 2017
אכן פתטית - שאת מצטדקת ומסבירה שלא חשבת על זה ויש לך גבולות ועוד.. גם עצבן אותי שכשארכאנגל זלזלה בך לא ענית לה כמו למישהו אחר בהמשך..
חוץ ממהדבר הזה.. השאלה היתה מעולה ! ומגרה ! icon_smile.gif.. שאלת על לחתוך איברים ולא על לקטוע איברים - אנגלינה גולי סיפרה שהיתה חותכת את עצמה ואת בן זוגה בסקס, ונהנית לראות את הדם שלהם מתערבב.
ואין על ג'ינג'יות בעולם ! icon_wink.gif חוץ מהמלכה שלי כמובן 😕
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בינו׳ 2017
מצטערת, אבל אני לא עובדת אצלך או אצל אף אחד ולא צריכה לענות פה כאילו אני סופר-נני. 
מי שמסוגלת לעלות על הדעת התנהגות סדיסטית קיצונית היא לא תמימה ועדינה שתתפרק כשאני אגיד לה שזה לא מקובל מבחינתי באופן נוקב, מבלי להתנצל ולעדן את עצמי בכל שורה שנייה.
עצבן אותך? באסה.
זילזלתי בה? אם היית טורח לקרוא היית רואה שזה נכתב על ההודעה שלה ולא עליה. תתפלא, אפשר להפריד דעות מאנשים ולתקוף דעה ולא את האדם. ולכן היא לא הייתה צריכה לתקוף אותי, כי לא תקפתי אותה.
ולמשל, בפוסט אחר שהיא כתבה, חזקתי את דעותיה כי אני מגיבה בהתאם למה שכותבים. 
אז אם מישהו שואל אותי על מה דעתי על אקט שהוא גבולי וכן ניתן לעשות אותו בביטחות בתנאים מסויימים, דעתי תהיה שונה לעומת כשמישהי כותבת על נזקים בלתי הפיכים.

אני הייתי שותקת אם זה היה סתם חיתוך, כי את זה עוד אפשר לעשות בקטנה ובאופן מבוקר אם לומדים על הנושא ומשתמשים באמצעי זהירות רבים.
אבל מה שלחץ לי על כל הכפתורים זה עניין סרטי האימה שלדעתה, גם אם לצורך דיון בלבד, זה לגיטימי לבצע במציאות בשם "ההסכמה". 
וכן, מדובר בין היתר בקטיעת איברים.

"המסור", יצא לך לראות? אני ראיתי את הרבע השעה הראשונה של הסרט הראשון וזה היה מספיק בשבילי בכדי לסגור את הסרט. מה שהספקתי לראות זה שני גברים נחטפו ונכבלו בשלשלאות והיו צריכים לנסר לעצמם את הרגליים ואחד קיבל משימה לרצוח את השני או שיפגעו במשפחה שלו. העלילה עצמה היא על רוצח סדרתי שגורם לאנשים לשחק משחקים חולניים שמובילים למותם בסופו של דבר.
"תולעת אנושית"? על איזה רופא פסיכופת שעשה ניסוי וחיבר אנשים אחד לשני מפי הטבעת לפה בשביל ליצור תולעת אנושית.
פילוסופיה של הסכין? על ניסויים קלטניים בבני אדם שעשתה יחידה 731 היפנית בתקופת מלחמת העולם השנייה. עדיף שאני לא אתאר מה הולך בסרט הזה, מספיק להסתכל על העטיפה שלו בשביל להזדעזע.

אני בשוק שיש פה אנשים שמבחינתם "סשן" שמבוסס על סצנות מסרטים שבהם יש קטיעת איברים, תפירת איברים לאן שלא צריך בסגנון דוקטור מנגלה ו"ניסויים" קטלניים נוספים, זה סבבה כי "אסור לשפוט" ו"מי קבע מה זה נורמלי או לא". 
אני מקווה בשבילם שהם לא ידעו מה העלילה של הסרטים לפני שהם הגיבו וסתם ניסו לצאת "פתוחים ומקבלים אורך חיים שונה". 
הפילוסופיה הזאת סבבה לגמרי, בהנחה והיא נוגעת לאקטים שאין בהם סיכון או שיש בהם סיכון מזערי שאפשר להתגבר עליו עם כללי זהירות, כי אז באמת אין טעם לשפוט משהו רק כי הוא לא פופולרי. 
אבל סובלנות לשונה נגמרת בנקודת שיש בה סיכון לחיי אדם ושלמות הגוף/נפש.

העקרונות של בדס"מ זה שפוי, בטוח ובהסכמה. תתווכחו על עניין השפוי, אני אישית אתווכח על עניין של תוקף ההסכמה, אבל בטוח זה 100% לא.
זורם סטרייט​(נשלט)
זורם סטרייט​(נשלט) • 3 בינו׳ 2017
חחחחחחחחחחחח אנשים חולים פה!!!
אני לעולם לא הייתי מסכים לזה ולא הייתי מעלה את זה בקו האדום שלי כי ברור שזה לא הגיוני לבצע דברים כאלה הזוים.
לך לפסיכיאטר שלח לי הודעה בפרטי נמליץ לך על אחד טוב
Prettykitty​(שולטת)
Prettykitty​(שולטת) • 3 בינו׳ 2017
מדהים כמה רוב האנשים פה לא יודעים מה זה דיון, דוגמא, סתם לדבר על נושא מסויים שלא בהכרח מתעניינים בלבצע מה שנאמר. 
כמה בורות זה לא יאומן.
תלמדו קצת לקרוא, להבין ולהפנים. 
ואז תגיבו. 
lieca
lieca • 3 בינו׳ 2017
אני תוהה לגבי הסקרנות הזאת ומה מקורה.. סתם סקרנית... 
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 3 בינו׳ 2017
אם היו לי פנטזיות אקסטרימיות, הפורום הוא המקום האחרון שבו הייתי משתפת בהן.

החוק נועד להסדיר את החיים של מליוני בני-אדם ביחד, ולמנוע מהם לאכול זה את זה חיים.
אפשר להבין את המחוקקים כשהם לא נתנו את דעתם על חבורה של סאדומזוכיסטים קיצוניים, שהמימוש העצמי שלהם בא לידי ביטוי ברצח, ביתור איברים וסירוס בהסכמה.
האם זה אומר שכל דבר קיצוני הוא פסול?
כל עוד מעשיהם של אנשים אינם פוגעים בי או באחרים, איזו זכות יש לי להגיד להם איך לחיות?
אם נשלח אנשים אקסטרימיים לפסיכיאטרים, אז אנחנו ההבאים בתור.

ועצה למתחילים:
כשעושים דברים קיצוניים רצוי לחשוב לעומק ולא למהר. 
אתם לא רוצים שהגבירה שלכם תסרס אתכם, ורק לאחר מכן לגלות שזה שונה מהפנטזיה.
וכשאתן מסרסות את הנשלט, קחו בחשבון שאמא שלו לא תגלה פתיחות והבנה. אין לכן מספיק צרות עם החותנת? וחסורת לה סיבות לרצות לשלוח אתכן לכלא?
בלנדר
בלנדר • 3 בינו׳ 2017
טליה
איזה כיף שאת פה, עשית לי סדר =] 
אני מאמין מכל הלב בדרך שאת מציגה.
זה כל כך נכון ומדויק שאני באמת מקווה שלא רק אני השתכנעתי.

זו דרך שמשלבת את כולם בהרמוניה ראויה למחיה.
תהיו אמיתיים ונכונים עם עצמם מול העולם.
Snitch
Snitch • 3 בינו׳ 2017
מרבית התגובות פה לא ממש מובנות לי.
מישהו מכם באמת חושב שפותחת השרשור אכן מתכננת לקצור איברים של נשלטים תמימים? אני מניח שלא.
מישהו כאן חושב שזה לגיטימי לעשות את זה המעשים האלו? אני בטוח שלא.

אז למה 95% מהתגובות כאן מדברות על אותם דברים ברורים ואין אפילו אחד שענה על השאלה, האם זה חוקי? :}