אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רצינות

Hauntress​(שולטת)
לפני 7 שנים • 12 במרץ 2017
Hauntress​(שולטת) • 12 במרץ 2017
לא יכולה לעשות הפרדה בין זוגיות לבין שליטה. אם אני רוצה בן זוג שאני אהיה מסוגלת להימשך אליו, אני גם צריכה לשלוט בו. ולדעתי אין סתירה.
פחות או יותר תופסת את השליטה כמיניות. נשיקה. סקס. פלרטוט.

אם יש מישהו שאפשר לדבר איתו אך ורק על שליטה כי הוא "כל כך כנוע ומושפל" ברמה כזאת שהוא לא מביע אישיות, מבחינתי זה ירגיש לי כמו להיות עם מישהו שכל הזמן ידבר ויחשוב רק על סקס. זה ירגיש לי כמו מישהו שלא באמת חי- שהייתי יכולה לקבל מכונה במקומו ולא להבחין בהבדל... וכמו שציינה כיפה אדומה הציידת, זה גם נותן הרגשה שאני רק אובייקט לסיפוק פנטזיות- ושכך גם הוא. גם אם זה רחוק מהאמת בעיני הנשלט, ככה זה מרגיש לי - וזה מדכא. אני רוצה קשר בין השאר כדי לא להרגיש לבד.

בקיצור- לא רואה סתירה בין הדברים, אבל יש לי בחיים (אישית) יותר צרכים מרק תשוקה ומיניות.

אבל אני מדברת רק על מקרים קיצוניים, ולא יכולה לדבר בשם אחרות כאן.
מתחלף בן 21
מתחלף בן 21 • 12 במרץ 2017
בסופו של דבר הסטיה הזאת (לפני שתקפצו כולכם בגלל זה שקראתי לזה סטיה לאו דוקא התכוונתי שזה דבר רע אני נשלט אגב)
היא תחלס באה רק מהגברים לרוב, הפנטזיה המטורפת הזאת כביכול שבאמת בתור נשלט אף פעם לא הצלחתי להבין אותה היא באה רק מהגברים ,ולרוב הנשים פשוט נהנות מזה שפשוט יש להם שפוט שעושה כל מה שהם רוצות ,אבל זה לא בא מהמקום הכל כך כל כך מחרמן של גברים נשלטים ,אצל הנשים ואני חושב שרוב הנשים לא יבינו את זה חוץ מכמה בודדות ,אז תחלס בואו נצא מהסרט ,השולטות לא מתחברות לקטע האמיתי של השליטה ,הן מתחברות לזה שיש להן מישהו שעושה כל דבר שהן רק ירצו וזה הכל ,ושוב אני יבהיר זאת אני נשלט .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 במרץ 2017
מתחלף בן 21, שתי שולטות שהגיבו לפנייך כתבו שהן מתחברות לחלק המשמעותי בשליטה ושהן *לא מעוניינות* במישהו שסתם יהיה שפוט שלהן.
(מיותר לציין שאני גם מחזיקה בדעה הזו? כי זה ניכר מהפרופיל שלי).
זה קצת טיפשי להצהיר הצהרה נחרצת כזו, שמתיימרת להבין איך נשים חושבות, בייחוד אחרי ששתי נשים (ועכשיו גם שלישית) ברצף מבהירות שהן חושבות אחרת.

אני לא מכחישה את זה שיש פה "פלישת פרינססות" של ילדות עצלניות שמחפשות טובות הנאה בלבד תוך כדי זלזול.
הן יפסלו קשר גם אם תביא להן את הגבר האולטימטיבי מהסיבה שהן כאן בשביל לנצל לטובת האגו שלהן והן מראש חוסמות אופציה להבחין באדם שמעבר.
אבל יש פה גם כמות לא קטנה של שולטות רציניות שרואות בנשלטים בני אדם. ובתור אחת שמשתייכת לקבוצה השנייה, אני יכולה להעיד שהאינבוקס שלי מפוצץ בנשלטים שקודם כל מזלזלים בעצמם ומצמצמים את עצמם לכדי סמרטוטים או נותני שירות בלבד.
הם אלו שחוסמים את עצמם, במו ידיהם, מהאפשרות שיבחנו בהם כבני אדם שאפשר לדבר איתם.
אי אפשר לקחת אותם ברצינות גם אם נתאמץ, כי בן אדם שמדקלם "כן, המלכה, תשפילי אותי" ולא מביע שום דעה מעבר, הוא לא אדם שאפשר לבנות איתו שום דבר משמעותי. הוא יהיה טוב רק לשעשועים בדס"מים חד פעמיים כי זה מה שהוא משדר.
וכן, אני יכולה להבין שהוא פשוט שילוב של חרמן וחסר ביטחון וזאת הפנטזיה שלו, אבל אם הוא מתנהל כך, שלא יתפלא שלא רוצים אותו כבן זוג.
בדיוק כמו שאף אחת לא תרצה לקשר רציני גבר שהדבר היחיד שהוא מסוגל להוציא מהפה שלו הם דיבורים על סקס, ולא כי נשים לא אוהבות סקס אלא כי בשביל קשר זוגי צריך הרבה יותר מלבד אינטרס מיני משותף.
מי שרוצה שיקחו אותו ברצינות שיתייחס לעצמו ברצינות.
שולטת ששווה את זה, תבחין בכך וזה יתפתח משם. ומי שבכל זאת תסרב לראות בו אדם, זאת בעיה שלה והפסד שלה שהיא בוחרת בשטחיות.
כוח הזרוע​(מתחלף)

תגובה מדויקת ביותר

כוח הזרוע​(מתחלף) • 12 במרץ 2017
Discipline כתב/ה:
כי בסופו של דבר אישה היא אישה היא אישה וגם אם היא דומיננטית וחזקה וגם אם היא נהנית להשפיל או לזיין את מי שמולה, היא עדיין זקוקה למישהו שרואה לה את הלבן של הנשמה. למישהו שיכיל גם אותה, שיאפשר לה מדי פעם לפתוח את הצד הפגיע והרגיש שלה ולשים עליו ראש בבטחה. למישהו שיעניק לה בטחון ואהבה גם אם במיטה היא זו שמחליטה.

לכן, קשר של בחורה דומיננטית עם נשלט הוא אפשרי לאורך זמן, אבל הוא יחזיק יותר ככל שאותו נשלט במיטה יהיה גם גבר גבר מחוצה לה.

כל מלה בסלע
shay83​(נשלט)
לפני 7 שנים • 23 במרץ 2017

Re: רצינות

shay83​(נשלט) • 23 במרץ 2017
DickLa כתב/ה:
יצא לי לשמוע על שולטות שרואות קשר עם נשלטים כקשר שעשועים כזה
אבל לא כקשר שיכול להיות רציני
הן לא רואות עצמן בקשר רציני עם מישהו שאפשר להשפיל אותו
למה בעצם?
הן נהנות מזה...
למה זה אמור לפגוע בפוטנציאל לקשר רציני?

אולי כי הרבה אנשים מחפשים כבוד הדדי ובקשר של שליטה לא תמיד (או אפילו אולי בדרך כלל לא?) יש כבוד הדדי.