שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא יודע איך?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 5 ביוני 2017
ArchAngel​(שולטת) • 5 ביוני 2017
אמנם כתבתי תשובות ארוכות ומפורטות, אבל בתגובה למה שבאקט כתב לי. היו שאלות שהוא הפנה אלי, ככה שזו הסיבה היחידה המשכתי להגיב. גם הוא חזר אלף פעם על אותם טיעונים בוריאציות שונות.
אז למה אני זאת שחופרת ולא גם הוא?
כשהבנתי שהובנה הנקודה שלי לא הגבתי יותר אפילו כשיוסי הגיב שוב וסתר אותה, ככה שאני ממש לא ממהרת להגיב בכל מצב ורק מנסה לצאת צודקת.
אגב, לא סתרתי אותו בשום אופן מסרס כמו שאת מנסה לייחס לי והמשכתי להגיב לו באופן ענייני על אף שהוא מיהר לאבחן אותי עם הפרעות נפשיות רק כי לא הסכמתי איתו (הוא מייחס לי כטיעון כשל לוגי פראנויה וחרדה וחוזר על כך אלף פעם וזה ממש שלא לצורך חוץ מלנסות להשפיל... לא קראת? ורגע לפני שמישהו ינסה לתרץ את זה- אפשר לסתור אותי מבלי להניח הנחות שווא כאלו שליליות על החיים האישיים שלי), ככה שאני ממש לא איימת השרשור.

אז התפתח דיון על משהו שהוא פחות טכני מתשובה של כן או לא ונגע בעוד זוויות, שמאור יכול לבחור אם לאמץ או לא.
זה מאוד נפוץ בדיונים בפורומים כאן וגם בחיים, שמתחילים דיון על משהו אחד והוא מתפתח לעוד כיוונים כי לכל אחד יש דעה. לא קרה שום דבר.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 5 ביוני 2017
דעתי בקצרה-
אין תחליף לכנות, אבל צריך לשלב אותה בזמן הנכון.
תציע לה לצאת. שום מילה על שליטה, אתה עדיין לא בשלב לגיטימי לזה. סירבה? סביר להניח שטוב לה איך שהמשחק מתנהל עכשיו. הסכימה? צאו, תראה לה שאתה בעל ערך כגבר, ואחרי מפגש או שניים שהלכו טוב פשוט תשאל אותה מה היא חושבת על משחקי השליטה האלו (אם היא לא תעלה את זה לפני כן). אנג׳ל בהחלט צודקת לגבי בעייתיות של קפיצה קדימה מהר מידי במקום עבודה.
אלריק!
אלריק! • 5 ביוני 2017
ארכית מלאך ( icon_smile.gif ) לדברייך טעם רב.

אבל אם הוא מעוניין להיות איתה בקשר
נראה לי שעדיף לקחת צ'אנס.