סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוקה לעזרתכם

פונפונית
לפני 6 שנים • 2 ביוני 2017

זקוקה לעזרתכם

פונפונית • 2 ביוני 2017
מאז שאני משויכת (לזוג שולטים הכי מדהימים שיש) ונמצאת במערכת יחסים, אני לא מפסיקה לקבל
הצעות מגונות מגעילות משולטים.
מה אני יכולה לעשות בשביל שיבינו שאני לא מעוניינת בהצעות (כי כנראה זה שאני מקולרת, לא עובד)??
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 ביוני 2017
הם מבינים טוב מאוד איך צריך לפנות, הם פשוט שמים על זה זין. חבל לנסות להסביר להם דברים מובנים מאליהם כמו נימוסים, כי זה לא מעניין אותם.
פשוט לחסום + לדווח לכלובי.
    התגובה האהובה בשרשור
Hell's Angel​(שולט)
Hell's Angel​(שולט) • 2 ביוני 2017
קודם כל אני רוצה להתנצל בשם כל אלה שקוראים לעצמם "שולטים" ופונים אלייך. זה לא מכבד, משפיל אפילו, לא לעניין ומוציאים שם רע לכולנו.
שנית, כמו שארצ' אמרה, אין מה לעשות בנידון פרט לרשום שוב ושוב שאת לא מעוניינת בפניות, להתעלם ו/או לחסום ולדווח.

מקום שהתופעה תיפסק בהקדם האפשרי icon_smile.gif
Just4U
Just4U • 2 ביוני 2017
קל מאוד - תפתחי פרופיל כגבר.
לנו זה עובד מצוין icon_wink.gif
Solariss{blackouger}
לפני 6 שנים • 3 ביוני 2017
Solariss{blackouger} • 3 ביוני 2017
לא להתיחס. ממשיכים לפנות רק חדשים. שולט לא פונה למשוייכת.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 3 ביוני 2017
זו תופעה חיובית ואני מעודד אותה. למה להילחם בזה? הם עושים לנו שירות יעיל וקל.
זו הדרך הכי קלה לסווג אנאלפבתים או בעלי זין מנטאלי קטן ולדעת מי באמת האדם. אני אישית שומר את השמות של כל מי שפנה לנשלטת שלי אפילו אם אין לה קילור אלא רק כתוב לה בפרופיל משוייכת ושאיננה מעוניינת בפניות לשם היכרות.
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
נו באמת .....החיים לא כאלה מסובכים , גם אם לא היית משויכת ובתם לא בא לך היית אמורה לדעת לנפנף אותם , תמיד יהיו כאלה שיציקו ולא יוותרו , להתעלם עד שיצאה להם ואז הם חטפו מהר מאוד מכפי שחשבת
Tutti
Tutti • 3 ביוני 2017
לחסום.
עד היום פונים אלי גברים מכל הקשת הבדסמית ואני שכלל לא מעוניינת בגברים כל פעם בהלם מחדש.
רשימת
ההתעלמות ארוכה אבל מניחה שמתישהו זה יקנה שקט(:
מלינה​(שולטת)
מלינה​(שולטת) • 3 ביוני 2017
Solariss כתב/ה:
לא להתיחס. ממשיכים לפנות רק חדשים. שולט לא פונה למשוייכת.

מסכימה לגמרי. שולט אמיתי לא פונה למשויכת (נכתב בזכר למען הנוחות אבל מתייחס לכולם).
אני חושבת שכל מה שנכתב עד עכשיו בנושא, נכון: צריך להתעלם / לחסום ובמקרים קשים - לפנות לכלובי. את לא יכולה להלחם בכל האנשים הרעים.
מי שאין לו טיפת כבוד ופונה לנשלטת משויכת, הוא חרא של בן אדם וגם חרא של שולט (כאמור נכתב בזכר אבל מתייחס לכלל המינים).
Dee12​(מתחלף)
Dee12​(מתחלף) • 3 ביוני 2017
Just4U כתב/ה:
קל מאוד - תפתחי פרופיל כגבר.
לנו זה עובד מצוין icon_wink.gif

לא בדיוק נכון מה שאתה אומר