בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבוגרות עם צעירים

הכי רגישה שיש
לפני 6 שנים • 24 ביוני 2017
הכי רגישה שיש • 24 ביוני 2017
בתור "מבוגרת" היה לי כל כך הרבה דברים להגיד לך...אבל Alatar היקר ענה לך כל כך מדוייק שכל מילה שלי מיותרת פה....

ותודה Alatar שכתבת "גם בשמי".

יש לי טיפ בשבילך... ArchAngel אמא שלי פעם אמרה לי משפט מדהים: לפעמים רק תקשיבי לסביב, תידהמי לגלות עולם אפור של האמצע...ורק ככה תהיי חכמה, מאוד חכמה...מזל שהקשבתי
בובה יקרה החיים אינם שחור ולבן!
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 ביוני 2017
הכי רגישה שיש,
בבקשה תקראי את שכתבתי בהודעה הקודמת ותראי שאני רחוקה שנות אור מלחשוב שהעולם שחור או לבן, אני מקשיבה סביב טוב מאוד ואני ממש לא שופטת אף אחד מכם (בעצמי נהלתי קשרים כאלו ויש לי חברים וחברות בני 40+, אז איך אני יכולה לשפוט?!)
אפשר עכשיו להפסיק לייחס לי דברים שלא אמרתי או חשבתי?
Grey / Green
Grey / Green • 24 ביוני 2017
ArchAngel כתב/ה:

אז אני אגיד לך למה הגבתי ככה: תסתכל בעצמך מסביב, מבלי שאני אפילו אגיד מילה, כמה זוגות עם פערי גילאים משמעותיים אתה אתה תראה?
...
למען האמת, אלו דעות ששמעתי ממספר נשים בגילאים האלו שיוצאות עם בחורים צעירים...

ברכותי, זכית בפרס הכשל הלוגי היומי. הקטגוריה שלך: עדות אנקדוטלית.
https://yourlogicalfallacyis.com/anecdotal

בנוסף, את זוכה גם בפרס מיוחד על השתתפות בקטגוריית כשל איש הקש, על העובדה שענית לאלאטר על טענות שהוא לא השמיע, וגם בעיטור העוז על טענה שהמצאת וגם הקפת במרכאות משל היתה ציטוט ישיר.

את פרס הזיגזג נעניק לך בטקס חגיגי בהשתתפות שרים ורעיית ראש הממשלה. פרס הזיגזג היוקרתי מוענק רק למי שמצליח לעבור במשך ערב מהודעה כזאת:
ArchAngel כתב/ה:

"כי באופן ריאלי אין באמת לאישה בת 40+ מה לחפש אצל מישהו בגיל של הבן שלה, בדיוק כמו שאין לה (או לכל אחת אחרת) מה לחפש אצל מישהו בגיל של אבא שלה. גם אם זה מרגש, זה פשוט לא באמת יעבוד. "

להודעה כזאת:
ArchAngel כתב/ה:

מעין לך שאני נגד קשרים עם פערי גילאים?

דרך אגב: מאין. מאין לך.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 24 ביוני 2017
ארצ' רשמה את דעתה, אבל לדעתי יש דרכים אחרות לחלוק עליה אם אינך מסכים.
וכאחד שמכיר אותה גם מחוץ לכאן אני יכול להגיד לך שהיא אחת הבחורות החכמות שאני מכיר.
יש המון אנשים בכל מיני גילאים, אני מכיר גם המון אנשים שהם בגיל "בוגר" אבל מתנהגים כמו ילדים
(בעצם, קח חצי מהאנשים שמטרידים בכלוב ותבדוק באיזה טווח גילאים הם - 30, 40, אפילו הייתה לי ידידה שמישהו בן 62 הטריד אותה,
האם "הניסיון" שלהם עוזר? האם השקפת העולם שלהם מתעצבת לטובה? לא).
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 24 ביוני 2017
ואני יושבת פה שוקלת כל שורת כתיבה שלי אלף פעם כדי לא לפגוע או לא להעליב...
מחקתי הכל בסוף..
Grey/Green עשה את העבודה מצויין.

בהקשר לניהול הקשרים שלך..אני לא יודעת מה זה עבורך ניהול קשר, אבל ממרום גילך הצעיר זה ככה:
או שהיו לך הרבה קשרים ולזמן קצר - זה לא באמת קשר
או כמה אחדים ולזמן "ארוך" (בכל זאת בת 20) - מכמה אחדים לא באמת לומדים הרבה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 ביוני 2017
אני מבינה שפגעתי במשתתפי השרשור, ואני מצטערת שזה מה שקרה.
אני לא יודעת איך להסביר את עצמי נכון מבלי שתעשו מטעמים ממה שאני כותבת ותלעגו לי. אני רק רוצה להגיד באופן כנה שאני לא שופטת אף אחד באופן אישי, וחבל לי שאתם לא מאמינים לי.
Netrunner​(נשלט)
Grey / Green כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

אז אני אגיד לך למה הגבתי ככה: תסתכל בעצמך מסביב, מבלי שאני אפילו אגיד מילה, כמה זוגות עם פערי גילאים משמעותיים אתה אתה תראה?
...
למען האמת, אלו דעות ששמעתי ממספר נשים בגילאים האלו שיוצאות עם בחורים צעירים...

ברכותי, זכית בפרס הכשל הלוגי היומי. הקטגוריה שלך: עדות אנקדוטלית.
https://yourlogicalfallacyis.com/anecdotal

בנוסף, את זוכה גם בפרס מיוחד על השתתפות בקטגוריית כשל איש הקש, על העובדה שענית לאלאטר על טענות שהוא לא השמיע, וגם בעיטור העוז על טענה שהמצאת וגם הקפת במרכאות משל היתה ציטוט ישיר.

את פרס הזיגזג נעניק לך בטקס חגיגי בהשתתפות שרים ורעיית ראש הממשלה. פרס הזיגזג היוקרתי מוענק רק למי שמצליח לעבור במשך ערב מהודעה כזאת:
ArchAngel כתב/ה:

"כי באופן ריאלי אין באמת לאישה בת 40+ מה לחפש אצל מישהו בגיל של הבן שלה, בדיוק כמו שאין לה (או לכל אחת אחרת) מה לחפש אצל מישהו בגיל של אבא שלה. גם אם זה מרגש, זה פשוט לא באמת יעבוד. "

להודעה כזאת:
ArchAngel כתב/ה:

מעין לך שאני נגד קשרים עם פערי גילאים?

דרך אגב: מאין. מאין לך.

ואתה זכית בפרס הנ"ל... https://yourlogicalfallacyis.com/ad-hominem
יכולת לכתוב את הדברים בצורה יותר מכובדת ופחות פוגעת כלפיה.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 24 ביוני 2017
עובדה 1. אישה נמצאת בשיא פריחתה המינית באיזור גיל 35-38
עובדה 2. גבר נמצא בשיא פריחתו המינית בגיל 21-18
עובדה 3. אישה דומיננטית ובטוחה בעצמה יכולה להנות מאוד מגבר צעיר ממנה.

מ.ש.ל
Grey / Green
Grey / Green • 24 ביוני 2017
מצטער לנטפק אותך גבר, אבל אד-הומינם מוגדר ככה:

an argument is rebutted by attacking the character, motive, or other attribute of the person making the argument, or persons associated with the argument, rather than attacking the substance of the argument itself.

כלומר, אם הייתי אומר שאתה מכוער ולכן אתה טועה, זה היה אד-הומינם. אם אני אומר לך שהטיעונים שלך מוטעים, אבל אתה לא כל כך אוהב את הניסוח שלי, זה לא אד-הומינם. זה פשוט שאני מניאק.
Netrunner​(נשלט)
אתה פשוט פגעת בה, גם למילים יש כוח.
לא משנה אם קלעתי להגדרה או לא,
יכולת לרשום את הדברים בצורה אחרת.
רשמת את זה בצורה ממש משפילה ואתה לא יודע איך דברים מתפרשים מאחורי המסך.

אם כבר (בכלל) עדיף לפגוע בטרולים ומטרידנים למינהם, לא באנשים שתורמים לתוכן האתר ואכפת להם מאנשים אחרים כאן..

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 25, 2017 12:36 am, סך-הכל נערך פעם אחת