סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צרכת זנות? עברת עבירה פלילית

Mary Jane
לפני 6 שנים • 21 באוג׳ 2017
Mary Jane • 21 באוג׳ 2017
אה, כן, ובל נשכח, הכל על רקע העובדה שפמיניזם הוא תנועה צעירה בתולדות האנושות. בת מאה שנים בלחץ.
מה זה צעירה, תינוקת בעריסה. והיא עוד תגדל ותתפתח יפה (:
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 21 באוג׳ 2017
איך גם את נשאבת לנאומים לאומה (אנשים כדגמתך? icon_smile.gif
או שמע את גם חושבת שנשים הם קורבן אומלל חסר ישע
ושמי שאינו מסכים עם זה ולא תומך בחוק המוצע כאופציה עדיפה הוא "חסר לב ומנוכר"
ש"מעודד" זנות?

ברצינות- רק בריאות.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 21 באוג׳ 2017
Mary Jane כתב/ה:
דורות מתחלפים. ועמם קיבעונות של המחשבה.
האנושות, לצד היותה שכחנית, מגלה את עצמה, שואפת להשתכלל. זו התנועה הטבעית של ההתפתחות שלנו כמין (עיכובים נרשמים באזורים מסוימים בעולם עקב וירוס הדת). התהוות היא יופייה הטמיר, ובכך עוצמתה. היכולת להתגלגל, להיוולד מחדש. לשנות סגנון (:

קשה לבחור את הדבר הכי חשוב שמישהו כתב כשהוא כותב הרבה מאוד דברי טעם, אבל נראה לי שזה הציטוט הכי חשוב של מארי. כאחד שנרפא רק לפני כמה שנים מכמה וירוסים (דת, מסורת והתוויות חשיבה נוספות) והמוח שלו חווה אבולוציה מזורזת- קל לי להזדהות עם הדברים. בעבר תמכתי בזנות מסודרת מטעמים הומניים, כיום אני רואה את התמונה כולה מגובה רב יותר ומתנגד. את כל הטיעונים בעד ונגד כבר כתבו, ובעיני- רב הנזק מהתועלת, כי חלק מהתועלת עצמה הינה פסולה.
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 21 באוג׳ 2017
איך יאכפו את זה בדיוק ?
יתחילו לבלוש אחרי כל יצאנית שמפרסמת בעיתון או באתרים עיסויים מפנקים?
ומה לגבי מלכות בתשלום?
לא ברור אם לפי החוק מלכה בתשלום הוגדרה כזונה.

בכל מקרה לא חסרים בארץ חוקים שנחקקים או ייחקקו, חלקם הגדול לא נאכף בכלל , ראה חוק העישון במקומות ציבוריים ועוד מליון חוקים פופוליסטיים ובמקרה הזה נדמה לי שיותר מתוך אינטרס למצוא חן בעיני ארגוני הנשים ולזכות בקולות שלהם בבחירות מאשר באמת דאגה אמיתית לנשים שעוסקות בזנות.

אולי צריך לחוקק הכי חשוב 2 חוקים הכי חשובים קודם כל :
1. חוק שמחייב לאכוף חוקים שנחקקו
2. חוק שמחייב להעסיק מספיק אנשים שיאכפו את החוק מספר 1.
I'm God
I'm God • 21 באוג׳ 2017
לא ידעתי שאישה זה מצרך
עצוב ?
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 21 באוג׳ 2017
שרשור נפלא לסינון דושים וזנאים
תמשיכו לפרסם לנו מי אתם שנדע להזהר
Mary Jane
Mary Jane • 21 באוג׳ 2017
הוא כתב/ה:
איך גם את נשאבת לנאומים לאומה (אנשים כדגמתך? icon_smile.gif
או שמע את גם חושבת שנשים הם קורבן אומלל חסר ישע
ושמי שאינו מסכים עם זה ולא תומך בחוק המוצע כאופציה עדיפה הוא "חסר לב ומנוכר"
ש"מעודד" זנות?

ברצינות- רק בריאות.

תודה על האיחול, מאחלת לך גם כן וכל טוב(:

על מנת להבהיר, כי לפעמים אני כותבת מהר ולא יוצא לי מה שהתכוונתי אליו או שזה מתפרש אחרת בגלל בעיות ניסוח - כשכתבתי ״אנשים כדוגמתך״ התכוונתי לאנשים שמחזיקים בדעות דומות. כלומר, דעות לפיהן יש להתייחס לזנות כאל עיסוק ככל העיסוקים ואל הבחירה בעיסוק כבחירה חופשית. לדעתי זה שגוי.
לשאלתך, אני לא חושבת שמי שלא תומך בחוק המוצע הוא חסר לב/מעודד זנות. זה יותר מורכב מזה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 21 באוג׳ 2017
זנות ולקוחותיו הוא פרודוקט לגברים ונשים מאוד מסויימים.
הם מעדיפים תקשורת בדרך שכזו .
שני הגורמים דוחים את העזרה המוצעת להם.
הם מכורים
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 21 באוג׳ 2017
שדה כתב/ה:
ג׳יימס,

בעברי הרחוק למדתי לוגיקה. לא הרבה, אבל מספיק כדי לדעת שאי אפשר להוכיח שום דבר עם תוכן מבלי להתבסס על הנחות מוקדמות. אין הוכחה לוגית טהורה לכך שאונס הוא רע. יש חוויה רעה של נשים שנאנסות. בשביל כל אלו שמעולם לא נאנסו יש אמתפיה לסבלן של נאנסות. הרגש הזה הוא הבסיס לאיסור הגורף על אונס. אף אחד לא משתכנע בכך שאונס הוא פסול בגלל טיעון לוגי או בגלל מחקר סטטיסטי. בשביל להילחם בתופעה המתועבת הזו אנשים לא צריכים תשובה טובה להתפלפלות "אבל אם יש נשים שאוהבות את זה וגברים שאוהבים את זה, אזלמה לאסור את זה?" הם צריכים בעיקר לב טוב.

אני חושב שזה (אולי) שורש המחלוקת בינינו. "רגש" ו"רע" ו- "טוב" כשלעצמם הם לא בסיס לחברה או חוקים, כי הם יחסיים לחלוטין. רק בחודשיים האחרונים בוטלו "חוק האונס" בירדן ובלבנון, שהן כמובן לא דוגמאות לחברות מודרניות ותקניות אבל האונס בהן היה עבירה שמתבטלת אוטומטית כאשר האנס נושא לאשה את הקורבן. במדינת ישראל ובארה"ב (אבל לא, לדוגמא בדנמרק או ברזיל), משחיתים את איבר המין של התינוקות הזכרים, ובישראל אפילו מזמינים אחרים לחגוג את הארוע המשמח - חוקי, מוסרי, וטוב (נתעלם כרגע מזה שבאירופה יש מלחמה להוציא מילה מחוץ לחוק)

עם כל הכבוד הרגש הוא לא הבסיס לאיסור גורף על אונס, אלא הגישה שגוף של אדם הוא קניינו (למעט כאשר הוא זכר בן 8 ימים), ובהחלט טיעונים לוגיים וסטטיסטיקה (לא פורמלית, לאורך אלפי שנים) הם אלה שמביאים לחוקים כמו איסור אלימות, ואיסור אונס. יותר מזה, אף אחד לא יודע להגיד בוודאות אבל למיטב ידיעתי יש תמימות דעים לגבי העובדה שמונוגמיות היא היום מקובלת ברוב העולם, זו תולדה של התצפית הסטטיסטית "חברה מונוגמית -> חברה יציבה ולא אלימה באופן יחסי", בניגוד לטענות כמו "זה הדבר הטבעי, ופוליאמוריות/פוליגמיה זו דרך של גברים להשיג עוד זיונים" שהופיעו פה בעבר, שהן הרגש שיש להרבה מאוד אנשים, כנראה מעל 90%, ואת זה אני כותב כמונוגמיסט מושבע. זה מתאים לי אישית, אבל אין שום "צדק" או "מוסר" בזה.

שדה כתב/ה:
האנשים שנלחמו למען ביטול העבדות ולמען שויון האישה היו בראש ובראשונה אנשים עם לב, שעוולות קוממו אותם. לא לוגיקנים. אתה קורא לי ולהם דמגוגים, כי מבחינתך עמדות רגשיות הן דמגוגיה. אבל אתה טועה ומטעה, כי אין בעמדה הרגשית הזו שום מניפולציה. העבדות לא מוגרה ע"י מלומדים לכאורה שניסו להקשות ויצאו לחרף את נפשם למען עבדים שהאמינו בעבדות ורצו בהמשך קיומו של מוסד העבדות (היו כאלו). הכאילו רציונליות שלך היא מניפולטיבית בעיני. כי היא נועדה להסתיר, לדכא, להשהות ולהכשיל... וממש לא להאיר את עינו של מישהו.

האנשים שנלחמו למען ביטול העבדות ... אולי, אבל לאנשים שביטלו את העבדות היה אכפת הרבה פחות - הם עשו זאת מסיבות אסטרטגיות (ארה"ב, מלחמת האזרחים) וכלכליות (אנגליה, יותר מגוונות אבל בעיקר כלכליות). אני קורא לחלק מהטיעונים שלך דמגוגיים כי לפי ההגדרה המילונית הם כאלה, צר לי שזה מטריד אותך. העבדות מוגרה במערב מסיבות פרקטיות, ולא על ידי אנשים שהאמינו בחופש. אני לא טוען שעמדה רגשית היא דמגוגיה (למרות שאת מאשימה אותי בזה), אלא שטיעון כמו "ומה אם זאת הייתה הילדה שלך?" הוא דמגוגיה, וכך גם טוען המילון. אם אני אשאל בארץ "האם צריך להתיר נישואין אזרחיים כמו בקפריסין" כנראה שאקבל תשובה של 70% "כן", ולעומת זאת אם אשאל את השאלה הדמגוגית "אתה רוצה שהילד/ה שלך יתחתן עם מוסלמי/ת?" כנראה שאקבל תשובה של 99% "לא!" בקרב היהודים. לא, זה לא זהה, אבל ברמה של מדיניות יש דמיון רב - הרגש, של אחוז ענק מהאוכלוסיה, בקונטקסט ספציפי שהועלה ע"י אמירה דמגוגית, מצביע להחלטה מסוימת. האם יש סיבה לקבל אותה על בסיס זה? התשובה היא, לדעתי לא, צריך סיבה אחרת, ולא משנה כמה אף יהודי לא רוצה שהילדה שלו תתחתן עם מוסלמי. אם אני מבין נכון את לא מסכימה, וטוענת שהבסיס הרגשי הוא זה שצריך להכתיב איסור נישואין בין-דתי. אם זה אכן המצב, נסכים שלא להסכים, כי אין בסיס משותף לדיון.

אני מתרשם שאת לא קוראת, מה שאני כותב ואת אמנם נזהרת מלהאשים מפורשות, אבל מהטקסט שלך ברור שאת מאשימה אותי בהרבה דברים שכתבתי מפורשות שאני נגדם. את מקימה אנשי קש ומתקיפה אותם.

- לא טענתי שיש נשים שנהנות מאונס, למרות שמשתמע מדבריך שטענתי. אני לא חושב שאפילו תומכי הזנות (שאני לא נמנה עליהם) העלו טיעון כזה.

- לא טענתי שטיעון רגשי הוא בהכרח דמגוגי, למרות שמשתמע מדבריך שטענתי. הצבעתי על טיעון אחד שלך, עם הפניה להגדרה של דמגוגיה, וטענתי שהטיעון הזה הוא דמגוגי, ושלכן לדעתי אינו ראוי להיות בסיס לקבלת החלטות.

- אני לא טוען שזנות היא מקצוע ככל המקצועות, עיסוק ככל העיסוקים, או בחירה מודעת, למרות שמשתמע מדבריך שטענתי.

- אני בעד מיגור הזנות, ועזרה לזונות לצאת ממעגל הזנות.

- ההגדרה של "זנות" בדיונים האלה משתנה, והיא קריטית לדיון, למרות הנסיונות שלך להתעלם מהצורך להגדיר זנות. לדוגמא, למרות שרוב מוחלט של הנשים מתנגדות לחדירה תמורת תשלום (וגם אחוז נכבד מהגברים, ואני ביניהם למקרה שלא שמת לב), כשמדובר לדוגמא על יחסי שליטה בתשלום ללא עירום, זה פתאום לא שחור ולבן, אפילו בקרב הנשים שאת מתיימרת לייצג. ככל שדעתי משגת, ההגדרה שלך כוללת שימוש באברי מין, שליטה בתשלום, פורנוגרפיה (בתשלום או לא בתשלום, מרצון או לא מרצון), התאבקות אירוטית, ואולי עוד כמה דברים. את מתחמקת מלענות על שאלות קונקרטיות, אז אני לא יכול לדעת.

- נהדר שאת מכניסה פורנו לדיון, גם לגביו אין תמימות דעים בקרב הנשים (ובטח שלא הגברים), ויותר גרוע מזה, אין תמימות דעים לגבי מהו פורנו, למרות שאפשר להתרשם ממה שאת כותבת כאילו כל מי שעשה לך "לייק" הוא נגד כל פורנו באשר הוא, כולל פורנו שכולל גברים בלבד. אני יודע שזה לא המצב.

- כמו פסיכולוג, גם אני -- עד שלמדתי קצת יותר את הנושא -- התייחסתי לזה במונחים של חופש עיסוק, אבל אחרי שהתעניינתי, גם אני, כמו פסיכולוג, חושב שזה מהדברים שעדיף לחברה שיעלמו.

- "הפרד ומשול", וואו. כל מה שיש לי להגיד לך על זה הוא שאת כנראה רואה את העולם כפי שאת, ולא כפי שהוא. אני מבקש, כמעט מתחנן, לטיעון שאני יכול לחזור עליו מול אנשים רציונאליים שלא חושבים כך מראש. מאוד שמחתי מהתגובה של ארכי, כי זו הפעם הראשונה שהועלה פה טיעון כזה. יש בו חורים (ציינתי) אבל אני מנסה לסתום אותם ולשפר אותו, ולא כפי שאת מן הסתם חושבת למוסס אותו.

- רק בשביל להבהיר כמה פאראנויה יש בתגובה שלך של "הפרד ומשול", אני מבקש ממך לקרוא את כל התגובות שלי בדיון, ולראות שהחמאתי לארכי על נתונים בעבר, וגם לזאלו ומארי ג'יין על תרבות הדיון, ושוב לארכי לאחרונה; והסיבה שעשיתי את זה היא כי אני מנסה לעודד דיון פסאודו-אובייקטיבי, כזה שבו אפשר ללמוד משהו ולא רק להתנצח. "הפרד ומשול". שככה יהיה לי טוב.

- אה, אם אכן תעברי על כל התגובות שלי בדיון, תשימי לב שעשית לייק לתגובה שלי שלא שונה במהותה מכל תגובה אחרת שלי, העוינות שלך כלפי מתחילה במקום שבו השתמשתי במושג שגרם לך להרגיש לא נוח. צר לי, אבל פירוש המילה "דמגוגיה" לא תלוי ברגש שלך, או שלי.

חוב לארכי: רציתי לכתוב בפעם הקודמת, אבל שכחתי אז אני משלים:

לא, אני לא רוצה שאף צאצא שלי יעסוק בזנות. ממש ממש לא רוצה. וגם: לא, אני לא רוצה שאף צאצא שלי יתאסלם או יחזור בתשובה או יצטרף לכת כלשהי, נגיד ישיבת גור. אפילו לא כיפה סרוגה, אם כי בניגוד לכל הקודמים כנראה שאני לא אנסה לארגן מבצע הצלה עבורו/ה מכיפה סרוגה (ומהאחרים כן). אני כן בעד לארגן מבצע הצלה ממלכתי שכזה, ובמקרה של זנות לעגן אותו ואת התקציבים שלו בחוק.

ועכשיו, אני שוב חוזר על השאלה, ששאלתי כבר אולי עשר פעמים (לא מהרגע הראשון, לקח לי זמן ללמוד את הנושא, ונכתבו אלפי מילים של תשובות אבל אפילו לא אחת מהן התקרבה או התיימרה לענות: מדובר על חוק ספציפי, לא על רעיון ערטילאי מופשט. בשוודיה הוא גורם נזק ואלימות כלפי הזונות, ובנורווגיה כנראה שעוזר. מי שבעדו - למה גורלנו יהיה כנורווגיה ולא כשוודיה? ואם אתם לא יודעים להסביר, איך אתם מצדיקים תמיכה בחוק שכנראה יגביר את האלימות כלפי הזונות, מבלי לצמצם את ממדי התופעה ומבלי לשנות את התפישה החברתית? אני רוצה להיות בעדו, ואתם לא עוזרים לי.
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 22 באוג׳ 2017
Sm Art{☆Sm} • 22 באוג׳ 2017
זנות הוא רשת טלקומונטיבית
לציבורים רחבים בעולם .
זהו תחום חובק עולם .
המשרת קהלים רחבים .

המתמכרים לתופעה,קשות .--!!!!

באשר לכל המעורבים בתחום זה .
ממשלות ומשטרים ועמים ותרבויות הן חלק מהענף
כול מדינה ומדינה בדרכה היא שלה