בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה יש שולטות שאוהבות לחדור לאיבר המין של הגבר?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 9 באוג׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 9 באוג׳ 2017
כל כך קשה לך כשלא מסכימים איתך, שגם כשאני מסבירה לך למה התכוונתי אתה מוחק את מה שאני הסברתי ושוב מחליט עבורי למה התכוונתי.
אז לא, אני לא חושבת שאסור לדון בזה, מי שרוצה לשתף בחוויה שלה מוזמנת והביקורת שלי כלל לא הייתה כלפי נשים שנהנות מכך וירצו לשתף למה במדויק.
אני חושבת שבסה"כ לא תמיד יש הסביר מעמיק לכל משיכה ולכן לא צריך להתעכב על הכל תמיד ולחפש הצדקה למשיכות של אחרים, במיוחד כשכל נעשה בהנאה והסכמה בלי פגיעות.
ובפעם השנייה אני אבהיר את עצמי ואחזור ואומר כי יש מצב שלא לזה כותב הפוסט התכוון ויתכן והוא רצה לשמוע דעות כנות ולא לחפש הצדקה, אבל מכיוון והתופעה של שיפוט משיכות ודרישות להצדקה להן זה עניין נפוץ בכלוב הגבתי כך.
לו השאלה הייתה מונסחת בצורת מפורטת יותר משורה אחת שמבהירה שלא כך הדבר התגובה שלי הייתה שונה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 9 באוג׳ 2017
לא מקבל דעות של אחרים?
מחליט עבורי מה התכוונתי?

ארכא אנגל
"מי שגר בבית מזכוכית שלא יזרוק אבנים".

אי אפשר לרקוד על שתי חתונות, גם לרמוז על כוונתו הסמויה של המחבר, ועל אופיו (לא בוגר, מחפש הצדקה) וזה רק על בסיס שורה אחת, וגם להצטדק ולומר "אולי לא". אם את רוצה לדבר על השיפוט של אנשים בצורה כללית, אל תעשי ניתוח תוכן.

ושוב, שאלה היא שאלה, לא חושב שאדם צריך להצדיק את עצמו או לפרט על המניעים שלו, שהוא מעלה שאלה בפורום - כי המטרה הראשית היא לדלות מידע ולא משהו אחר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 9 באוג׳ 2017
אז זהו שלא התייחסתי לכותב הפוסט אישית אלא לשאלה *עצמה* שהוא שאל ולאופן שבו היא באה לידי ביטוי לרוב בכלוב (בצורה של שיפוט, לצערי), התייחסתי לתוכן ונתתי עליו את דעתי ולא התייחסתי לכותב ספציפית.
לא קפצתי למסקנה לגבי מה שהוא אישית חושב ובטח שלא לגבי אופיו וזאת לא הצטדקות לומר "ואולי לא" אלא זה בדיוק בשביל להסביר שאני לא מתעסקת בו או קובעת עבורו מה הוא חושב אלא מביעה דעה כללית על תופעה דומה.
לעומת זאת אתה קובע מה אני חושבת ובוחר להאשים אותי בדברים שמעולם לא טענתי או חשבתי, ולהבדיל ממני אתה אפילו לא מהרהר בכך שאולי אתה טועה ובטח שלא מציין שאולי יש מצב שאני חושבת אחרת אלא ישר קובע מה המניע שלי וממשיך להיצמד אליו גם כשאני מסבירה את ההפך ממה שסברת.