ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעשה של שולט / שולטת..

TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 23 באוג׳ 2017
TheMentor​(שולט) • 23 באוג׳ 2017
אתה עושה כאן הכללות כעיקרון,
אבל מה שנכון זה שחלק לא קטן מה... "שולטים" כאן הם לא ממש שולטים אלא רק גברים שמחפשים טרף קל ומושא לפנטזיות שלהם.
שולט ראוי בעיניי הוא אחד שבהחלט לא חושב אך ורק על עצמו, להיפך, מה עוד ששליטה בעיניי צריכה בהחלט להיות מנטאלית ועמוקה.
וכמו שאמרה אנג'ל - יש גם שולטות עם מניעים מאוד אגואיסטים.
שלגי
שלגי • 23 באוג׳ 2017
בנאדם ראוי בעיני, מכל מגדר ונטיה - הינו ה אשר חושב גם על הפרטנר שלו...
Lola'{Partial}
Lola'{Partial} • 23 באוג׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
כן אבל....
רימינג, אוראלי, הערצת כפות רגליים וכל מגע פיזי שכזה עונים על צורך מיני לצד המנטאלי.
(ולמה זה לא נחשב למין? כי לא נכנס זין לכוס? בפעם האחרונה שבדקתי רימינג ואוראלי כוללים איברים אינטימיים ועירום)
והזנייה או דדי עונים על צורך מנטאלי לצד המין, אחרת הוא יכול סתם להכניס את הזין שלו לתוכה וזהו.
השולטות כאן שבאמת שולטות ולא סתם מחפשות מישהו שיעשה להן מטלות שהן מתעצלות לבצע, כן מחפשות כאב ו/או השפלה, כל אחת במינונים שלה.
השולטים כאן שבאמת שולטים ולא מחפשים זיון קל, כן מחפשים מרכיב מנטאלי של התמסרות מצד הנשלטת (ובקשר לנשלטות, את לא ראית פה בלוגים שלהן? זה נראה כאילו רובן מחפשות ג'נטלמן קשוח שיוביל אותן ולא סתם חרמן שיתן להן ספאנקים בדוגי תוך כדי שהוא קורא להן "זונה". כל נשלטת שנייה פה כותבת את המנטרה "אני רוצה שהוא יחדור לי לראש לפני שהוא יחדור לי לכוס").
אני חושבת שאין באמת הבדל בין מה ששולטים ושולטות מחפשים/ות, אלא האופן שבו הם מבטאים/ות את זה.
סיבה אפשרית להבדלים היא שיש דברים שנחשבים יותר מקובלים מגדרית בגלל הקונטקס החברתי שלהם, ומכיוון ואנשים בדר"כ ממלאים את הציפיות המגדריות מהם באספקטים שונים בחייהם (לרוב מבלי שהם מודעים לכך), מן הסתם שיעשו דבר דומה גם בבדס"מ שלהם.
הרי למשל, כששולטת מבקשת כסף זה נחשב פינוק עבורה שהנשלט צריך לספק, לעומת שולט שיראה כמו אפס נואש אם יבקש כסף מנשלטת כי אנחנו רגילים שהגבר הוא שזה משלם.
או זה שאנחנו רגילים שחדירה זאת צורה של השפלה (מישהי שעושה סקס שבו מטבע הדברים היא נחדררת יכולה להיחשב ל"זונה" לעומת הגבר החודר, כל הקללות של "יא מזדיין בתחת" ו- "אני אזיין אותך"... בתכלס אין שום קללה שמופנת לצד האקטיבי אלא מיוחס לו כוח) ולכן יש שולטות שנהנות מחדירה אבל לא ימהרו לשכב עם נשלטים כי "זה לא דומיננטי מצידן", ומנגד עבור שולטים זאת תהיה צורה של "הכנעה" (זה אפילו יראה מגוחך לרבים אם שולט לא יחדור לנשלטת שלו, כי "איזה מין גבר הוא?!", למרות שיש כאלו שזה לא cup of tea שלהם והאם בתור שולטים הם לא אמורים לעשות מה שנוח להם?) ולא רק סיפוק מיני בדיוק בגלל הפרשנות החברתית שנושאת עמה משקל מנטאלי.
יש גם סיבה לרמת האגרסיות באקטים, כי בעוד כוח פיזי הוא מאפיין שמעודדים בגברים, בקרב נשים, אם אישה משתמשת בכוח פיזי ללא שום מרכיב מתוחכם היא יוצאת "ערסית" וממש לא דומיננטית. הרי זה סבבה אם שולט יחזיק נשלטת צמוד לקיר בכוח, אבל אם שולטת תעשה את זה... זה נראה פחות אלגנטי מצידה ויותר "מתאים" לה לפקוד עליו לרדת על ארבע או משהו כזה ולהשיג את מבוקשה בצורה מנטאלית יותר.
(וכשאני כותבת את השורות האלו אני מבינה כמה שולטים/ות לא 100% שולטים/ות אלא שהחברה משפיעה על הבחירות שלהם גם בחדר המיטות, אלא אם כן הם מודעים להשפעות האלו ובוחרים לשים עליהן זין).

פשוט מעולה. תגובה מצוינת- מסכימה איתך לגמרי.
Dee12​(מתחלף)
Dee12​(מתחלף) • 23 באוג׳ 2017
TheMentor כתב/ה:
אתה עושה כאן הכללות כעיקרון,
אבל מה שנכון זה שחלק לא קטן מה... "שולטים" כאן הם לא ממש שולטים אלא רק גברים שמחפשים טרף קל ומושא לפנטזיות שלהם.
שולט ראוי בעיניי הוא אחד שבהחלט לא חושב אך ורק על עצמו, להיפך, מה עוד ששליטה בעיניי צריכה בהחלט להיות מנטאלית ועמוקה.
וכמו שאמרה אנג'ל - יש גם שולטות עם מניעים מאוד אגואיסטים.

אני לא מכליל אני שואל מה שאני רואה, קורא, שואל, מסתכל, ובא לי לדעת..

לכל אחד דעה ואני רוצה לקרוא להבין...
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 23 באוג׳ 2017
שני אנשים יכולים להסתכל על אותו ציור וכל אחד יראה בו משהו אחר.
הסכמתי כבר שיש לא מעט דברים שאינם ראויים להיקרא "שליטה" על פי ההגדרה האישית שלי.
שתבין. אין שום דבר פסול בלערב שליטה עם מין. זה פסול אם זה נעשה אך ורק משום שצד א רוצה לנצל את הצד השני לצרכיו המיניים האישיים והוא רואה בו אך ורק כלי לכך, למרות שיש לא מעט נשלטות ונשלטים שדווקא זה הקיק שלהם - להיות אובייקט מיני ותו לא.

בכל אופן - כל אחד מגדיר מה נכון עבורו.
פונפונית
פונפונית • 23 באוג׳ 2017
אם מישהו מתנהג ככה הוא לא שולט, הוא סתם חרמן.
זה רק אומר שכנראה יש הרבה גברים חרמנים שבדסמ לא באמת מעניין אותם והם משתמשים בזה כתירוץ.
אגב, יש גם כאלה שלא עושים ככה, שולטים אמיתיים.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 23 באוג׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
באמת?
תכנס ללוח "מלכות בעבדים" או לפרופילים של לא מעט שולטת כאן בשביל לראות שהמצב אחרת.
לא הייתה קוראת "לתת כלים לחיים" או "רומסת ואוהבת" למאות בקשות של הסעות, נקיונות ומתנות בייחוד כשאלו כתובות בחוצפה או אגרסיביות שהן מכנות דומיננטיות בילווי הבהרות ישירות או עקיפות שהן לא מעוניינות במה שהנשלט ירגיש כשהוא איתן או באופן כללי.
ואני ראיתי את זה בקרב כל שכבות הגיל, גם של ה- 30+ ואפילו מעל ה- 40+.
כך שלא חסרות כאן כאלו שהשליטה שלהן מגיעה ממקום שבו הן חושבות שהנשלט הוא פרייאר בלי רגשות, והן ממש לא חריגות בנוף המקומי.
נשים שולטות יכולות להיות בדיוק כמו גברים שולטים שעסוקים במישהי שתמצוץ להם ולא אכפת להן מה היא מרגישה בפנים, רק שהרווח האישי שלהן מגיע בצורה אחרת.

ובצדו השני של המטבע, אני רואה פה מגמה הולכת וגודלת של שולטים שמשווקים את עצמם כג'נטלמנים לצד השליטה או "מחפשים לחדור לראש לפני שחודרים לגוף". האם זה באמת ככה? אני לא יודעת להגיד לך.
אני מתארת לעצמי שיש כאלו שעושים את זה כמניפולציה רגשית ומשקרים את דרכם למיטה, אבל לוודאי יש ביניהם כמה שיש אמת בפרסום שלהם.
מה שבטוח הוא כשנשלטת מתארת בבלוג שנעשה לה משהו שחלק מהשולטות עושות לעיני כל ואיש לא מנעיד עפעף, כולם פה אחד קוראים לאותו שולט סמרטוט ואומרים לה שמגיע לה טוב יותר.

לא יודע על מה את מדברת,
אני מרגיש שאני ממש רוכש כאן כלים לחיים -

http://i.imgur.com/F2vlNAF.png

אני יכול להוסיף את כל הדברים האלה לרזומה שלי ולהתקבל לאחלה מקומות גם :-0
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 23 באוג׳ 2017
עוד אחד מההבדלים שאני רואה בין שולטות ושולטים, זה שכלפי השולטים תמיד יש ביקורת ואפילו ירידות בעוד שכלפי השולטות הרוב מעלימים עין ואפילו יש כאלו שמנסים ללקק להן.
(ומי שבכל זאת יגיד משהו עליהן יוגדר כממורמר)
והדבר הזה, מלבד היותו צבוע, גם משפיע על היחס שהמגדרים האלו יתנו לנשלטים/ות שלהם.
אם שולט רוצה באמת להכיר מישהי הוא חייב לתת תחושה לנשלטת שהוא לא חרמן אלא רק לבקשתה ושהאיבר מין שלו הוא השכל שלו אחרת הוא יקבל שיימיניג ויכריזו עליו שהוא לא גבר (למרות שגם במקרה שהוא לא מראה מיניות אז יהיו כאלו שיגידו שהוא לא גבר, בקיצור הוא דיי צריך לרקוד לפי החליל של הנשלטת בשביל למצוא חן בעיניה).
בעוד ששולטת לא חייבת לתת שום דין וחשבון והיא יכולה להוציא מנשלט כל מה שהיא רוצה כולל סכומי כסף אסטרנומיים, ועל הדרך מותר לה להתנהג לא כמו אישה בוגרת אלא כילדה מפונקת, כי תמיד יהיו נשלטים שיצדיקו אותה.

תסתכלו אפילו בפוסט הזה, כמה ירידות יש על שולטים למרות שיש שולטות שעושות דברים גרועים יותר מסתם להיות חרמניות (אני באמת לא הבנתי מה הבעיה בדחף מיני בין בגירים...), ומלבדי איש לא ציין את מה שהם עושות.
ואני לא מופתעת, כי אם גבר היה כותב את מה שאני כתבתי היו עושים בו לינץ' וקוראים לו שוביניסט למרות שזה פשוט לתאר את המצב כמו שהוא.
בעוד שכשאישה שכותבת כמה שולטים הם סמרטוטים ולא מעבירה ביקורת עניינית אלא פשוט יורדת עליהם זה סבבה (ולא, לכתוב "אני לא מכלילה" במשפט אחד בסוף נאום שיפוטי לא הופך את זה לביקורת עניינית. כל הטקסט צריך להיכתב באופן לא שיפוטי או מכליל אם זאת הכוונה האמיתית).

שולט שמעוניין במציצה הוא איזה חרא, בעוד ששולטת שמעוניינת בנשלט שירד לה היא מגניבה ודומיננטית.
עזבו מגניבה ודומיננטית, אשכרה מכריזים עליה כ"נותנת כלים לחיים" רק בגלל איברי המין שלה על אף שבפועל שליטה של רבות מסתכמת ב"תעשה לי מטלות ותלקק לי את הכוס".
שיעשו מה שבא להן אם זה בהסכמה, אבל זה לא נקרא לתת שום כלים וזה מאוד דומה לגבר שרוצה שימצצו לו את הזין רק שבמקום זין יש שם כוס.
אז למה כשזו אישה זה לגיטימי (ואפילו זוכה לגלוריפיקציה) וכשזה גבר זה לא?

אז בפעם העשירית בפוסט הזה- הבחירה בלתת "כלים לחיים" זאת פונקציה של בגרות ולא פונקציה של מין.
כי שני המינים מלאים בחרא באותה מידה, כשהשוני היחיד ביניהם הוא בצורה שהחרא שלהם בא לידי ביטוי.
למי שאכפת מהנשלט/ת שלו הוא למי שבוגר מספיק לא לחשוב רק על עצמו, ואת התכונה הזו יש במעט בני אדם לא משנה מה המין שלהם.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 24 באוג׳ 2017
עוץ הגדול​(נשלט) • 24 באוג׳ 2017
אולי הגיע הזמן להפסיק עם כל משחקי הבנים נגד בנות המטופשים הללו, ולהתייחס לאופיו של כל אדם ולא לשפוט על פי תבניות. לצערי, דיון מסוג זה הפך להיות שכיח, והוא תוצר של גישת 'הפוליטיקה של הזהויות' שמשתלטת על חיינו בחסות השמאל הניאו מרקסיסטי. זה פשוט מאוד, שאתה מחלק את העולם למדוכאים (נשים, מיעוטים..) ומדכאים (גברים, לבנים), לא מפתיע שאנשים מגלים סלחנות מוגזמת לצד אחד - ובאופן פרדוקסלי הופכים אותו לאובייקט נחות ולא בוגר, כי מסירים ממנו כל אחריות - ומצד שני, עושים דמוניזציה לאחר.

אין ספק שיש תופעות שצריך למגר, למשל, הודעות מטרידות של גברים במייל, אבל צורת השיח הזו, לא תורמת ומציירת תמונה מעוותת של המציאות. יתרה מכך, אותה פוליטיקה של זהויות, נותנת לגיטימציה להתנהגות פוגענית, כי אם צד אחד הוא הרע הטהור אז מותר לנצל אותו. איך אמר צ'רציל (במקרה שלו בצדק), "אם היטלר היה פולש לגיהנום הייתי מצטרף לצבא של השטן", במילים אחרות, כל הדרכים כשרות. יש מספיק עדויות באתר שמצביעות על כך שאחד המניעים לנצלנות זה מסלידה/שנאה למין השני.

סיבה שנייה, שהיא המשך ישיר של הראשונה, קשורה ל'תרבות הקורבנות' שבה אנו חיים. אנשים מבינים שאחד הדרכים לקבל לגיטימציה ולזכות באהדה, זה להציג את עצמך כקורבן או להיות חלק מקבוצה שמוגדרת כמוחלשת. גישה זו תרמה להעלאת מודעות להרבה עוולות ובעיות חברתיות, אז אם כך, אז איפה הבעיה? שזה הופך להיות ללא יותר מאשר "בריונות שמתחפשת לרעיון פרוגרסיבי", מושגים כמו קבוצות מוחלשות וקבוצות מחלישות הם סוג של "מרקסיזם וולגרי", שלא מבחין בין סיטואציות שונות ורואה את המציאות כשחור ולבן. במציאות כזו אישה נתפסת תמיד קורבן וגבר הוא תמיד הטורף. אין סיכוי שאנשים יחליפו תפקידים, ויגלמו דמויות שהם מחוץ לטייפ-קאסט שקבעו בשבילם.

הדיון כאן הוא רק דוגמה קטנה לאופן שאידיאולוגיות קיצוניות של קבוצות אליטיסטיות קטנות אבל בעלות השפעה, חודרות לשיח שלנו ומשפיעות על האופן שבו אנו מסתכלים על העולם.
שמנה מהשפלה
לפני 6 שנים • 24 באוג׳ 2017
שמנה מהשפלה • 24 באוג׳ 2017
אני חושבת שלא צריך באמת לעשות הפרדה בין שולטות לשולטים
גם אצל שולטות לא חסר חרה
הייה פוסט אחד שרשמו '' למה אין פה שולטות יפות'' אז התשובה שהרבה בנות ואני שוב מדגישה שלא כולם
הרבה בנות בנות 20 קונות כמה אביזרים וחושבות שהם שולטות.... ורוצות כסף ,מתנות וכו...
אך יש גם שולטות שבאמת אוהבות את העיניין של השליטה...
הנשלטים בעצמם נתנו את האופציה של ניצול כמו הנשלטות שנתנו אופציה לזיון קל ...
אני אישית לא מסתכלת אך בן אדם ניראה ....
יופי פחות מעניין אותי
אני יותר מחפשת חיבור נפשי