שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קודם נכיר?

חודרת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 28 במרץ 2004
חודרת​(שולטת) • 28 במרץ 2004
אריאנה, כמו שציטטת, התאוריה שלי אינה קלה ליישום על כל סאב או עבד.
אני מודעת לזה ואף חפצה בזה. מטרתי אינה לפנות למכנה המשותף הרחב, אלא לקבוצה מאוד מוגדרת של עבדים בעלי ציפיות וכוונות משלימות לרצוני מהם.

כפי שניחש דניאל, איני מחפשת עבד כבן זוג אלא כחלק ממערכת לא שיוויונית, ומכאן מתחיל העניין הנדון.
כוונתי רחוקה מהבנתך כרחוק מזרח ממערב:
כתבת כי "כל עבד אמור/יכול/רוצה לשרת כל מלכה, רק בשל היותה מלכה, באופן טוטלי.. "
אין שום סיבה שכל עבד ירצה לעשות כן, ובטח לא עבור כל מלכה.
הניסוח שלי אומר כי לעבד צריכה להיות נכונות בסיסית לציית למלכה בה הוא מעוניין, נכונות שתמומש לפי הרעיון שהוסבר בהודעתי הקודמת.

מטרותיהם של הפרופיל , השאלות הטריויאליות, וההתכתבות המקדימה משרתים את המטרה -
הפרופיל שלי מסנן עבורי את אלו שחושבים שאני נוקשה מדי עבורם, שמחפשים סקס קינקי או חיי נוחות, או שאינם מתלהבים ממה שהפרופיל שלי משדר, ולפיכך לא יתלהבו ממני כמלכה.
איני יודעת מה טיב ההתכתבויות של מלכות אחרות עם מועמדים, אצלי מטרת ההתכתבויות היא סינון.
ושאלות טריוויאליות נועדו למצוא את הנקודות הבעייתיות, כי לפעמים הבעייה היא בפרטים הקטנים.
אני לא מחפשת מישהו שמציית טוטאלית לכל אחת וללא עוררין אלא מישהו שדרכי קוסמת לו והוא מבקש להכיל אותה עליו.

גם העובדה כי העבד ייעד לעצמו את התפקיד הנ"ל, אינה מעידה על אופי התפקיד שהרי אין תתי סעיפים להגדרה.
תחת ההגדרה נשלט מופיעים חובבי כפות הרגליים , הסאבים "לייט" , והעבדים ועוד מגוון רב של תתי הגדרות ובעלי העדפות.

לגבי שולטים ונשלטים אמיתיים: איני סבורה כי יש דמות של שולט או נשלט שניתן להגדירה כאמיתית, הואיל ומדובר במערכת של פרטים שיוצרת שולט אידיאלי עבור נשלט מסויים ולהפך, ולפיכך הופך אותו לאמיתי.

תודה על דעתך ותרומתך לדיון.
אנצל את הבמה להודות לאלה, לקאמור, לרד סל, לפארה ולשפינוז על תמיכתם.
ולגבי מוש - אני חדשה בכיתה, אינני יודעת עדיין למי יש את הסיכומים השווים.
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 29 במרץ 2004
kamor​(נשלט) • 29 במרץ 2004
חודרת ,אני קורא את דברייך ונהנה .

את כותבת בבטחון מדהים וברוגע וזה מראה שאת יודעת בדיוק מה את רוצה.
מצאתי בגישה שלך דברים מופלאים שלא חשבתי עליהם לפני . כי הצלחתי לקרוא בין השורות ולהבין .

מדהים .

נ.ב
אני מנחש שלמדת פילוסופיה read.gif .
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 29 במרץ 2004
כפי שציינתי ברישא של תגובתי -
חילוקי דעות הם עניין לגיטימי ואף חיוני ומַפְרֶה.
מכבדת את דעתך, אף אם היא שונה משלי.

המשך יום נעים לך,
אריאנה.
Tame
Tame • 29 במרץ 2004
אני חושב שמילת המפתח כאן הינה "מעוניין".
חודרת, שיטת הסינון שלך (ואולי של חלק מהדומיות האחרות) היא התכתבויות, אולם לא לקחת בחשבון שגם חלק מהסאבים משתמש בהתכתבות כבשיטת סינון. לפיכך אותו סאב שיתכן וישלח לך הודעה אינו מצהיר בזאת כי הוא מעוניין, ממש כפי שאת אינך מצהירה בעצם מתן תגובה לפנייתו כי הינך מעוניינת. מה שאת מצהירה בעת מתן תגובתך (לפי הבנתי את משמעות המילה "סינון") הוא כי ישנה אפשרות שהוא יענה על הקריטריונים שלך ואם כן, אזי תיהי מעוניינת בו (וגם אז לא בטוח).
אם כן, לדעתי לא ניתן להסיק מעצם כך שסאב/עבד מסויים פונה אלייך כי הוא מעוניין בך.
אריאנה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 30 במרץ 2004

אגב

אריאנה​(שולטת) • 30 במרץ 2004
חודרת כתב/ה:
שמתי לב שיש עבדים, ולא אחד או שניים, שבאים בגישה של "קודם נכיר לעומק ואז תתחילי לתת לי הוראות".
עבד צריך לבוא למלכה מתוך גישה המקבלת כי שיקול דעתה טוב מזה שלו, היא יודעת מה היא עושה ומה טוב לה ולו ועל כן הוא מציית לה אלא אם יוכח לו כי שגה בהערכתו אותה.

ודגש על :
"...הוא מציית לה אלא אם יוכח לו כי שגה בהערכתו אותה."

מעוגנת במשפט זה סתירה - הכיצד יוכל מאן דהוא להעריך אַחֵר אם לא הספיק להכירו תחילה?

ועוד נקודה בסיסית וחשובה שרציתי לחזק:
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
שליטה לא נלקחת בכוח, היא ניתנת בהדדיות מלאה.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 31 במרץ 2004

Re: קודם נכיר?

דוכיפת​(נשלט) • 31 במרץ 2004
[רד סל:
הטעות שלה היא שעבד או סאב הוא לא נחות ממנה, טוב יש כאלה שחושבים כמוך, אבל רובנו לא חושבים כך. גובה העיניים זאת הנקודה. משם הכל מתחיל ושם הכל נגמר.[/quote]

אם העבד או הסאב אינם יודעים שהם כן נחותים ממנה הם גם לא יוכלו לציית לה.מלבד בסשנים,כמובן...
החודרת פשוט יודעת מה היא רוצה,ומהו עבד-סאב אמיתי,לא לסשינים בלבד.
Olive

השתלשלות עניינים מעניינת

Olive • 31 במרץ 2004
כולנו דייגים.
בצאתנו לים הרחב על מנת לזרוק רישתותנו, לא כולנו אחרי אותו שלל.
בהיותנו רגישים ואכפתיים, אנו נוטים לפרש את המטרה וסגנון הדייג של אחרים כאיום על השיטה שלנו או אפילו על מי שאנחנו - ועל כן ההתנפלות לפי השקפתיicon_exclaim.gif

אישית, אני נמנע מלתקשר עם כל נושאת פרופיל שמזהיר אותי פן אציק לה. כל מי שמוקיעה סוויטצ'ים, אנשים בעלי עמוד שידרה, או דיעה, יכולה לצפות שהודעותי יעקפו את התיבה שלה בדרך לתיבות ידידותיות יותר. אני יודע שרבות מזעיפות פנים בפרופיל כדי לצמצם את הפניות טורדניות אליהן ובצדק, ולכן את אלו אוכל רק להכיר במקרה במפגש פנים אל פנים.

חודרת היא בעלת מטרה ברורה וטכניקת דייג המועדפת עליה(אהבתי את התמונה). אאחל לה ולכולכם/ן בהצלחה בדייג ובכלל. icon_biggrin.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 31 במרץ 2004
זו בדיוק הנקודה דוכיפת, לציית לא בגלל שאתה חושב שאתה נחות או שאתה חושב שאתה סמרטוט, אלא דווקא מתוך תחושה שאתה שווה ומהנקודה הזו להמשיך. זוהי עוצמתה של הנשיות להכניע כל גבר ולא רק סמרטוטים. ולא, זה לא נכון שזה רק לסשנים.

מאוד קל לשלוט בעבד כנוע וסמרטוטי לא צריך בשביל זה להיות מלכה, מספיק להיות פולניה (:

עוצמתה של מלכה אמיתית מתבטאת בהכנעתו (לא רק פיזית) של גבר חזק מנטלית ובטוח בעצמו ולהביאו לכך שיסגוד לה, יעריץ אותה, יהיה מוכן לעשות הכל בשבילה ולהיות עבד שלה.

זה לא הכל אבל את הנקודה שרציתי להבהיר הבהרתי, אני חושב..... icon_eek.gif
קליבר​(שולט)

מה אתה יודע על :

קליבר​(שולט) • 31 במרץ 2004
red-cell כתב/ה:

מאוד קל לשלוט בעבד כנוע וסמרטוטי לא צריך בשביל זה להיות מלכה, מספיק להיות פולניה (:

icon_eek.gif

icon_evil.gif עכשיו תסביר לכוווווווווווולם למה התכוונת ?
מה את יודע שאנחנו לא ?

selfbeat.gif devil.gif
חצי אדון
חצי אדון • 31 במרץ 2004

ילדה

הפרופיל שלך זועק הצילו.

לעולם אל תתחנני לשלוט... או אז - זה טוב להם אבל רע לך.

נ.ב
BDSM עושים פחות או לא עושים בכלל ! כשיש שם אהבה.