שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קודם נכיר?

דוכיפת​(נשלט)
לפני 20 שנים • 1 באפר׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 1 באפר׳ 2004
רדסל
ואחרי שהוא מוכנע,מה אז?עדיין בגובה העיניים?
כלומר כל מפגש מחדש(עם אותה גבירה)יהיה מאבק כוחות חדש?
ומדוע בכלל אתה נכנס לסיפור.אם אתה גבר חזק וכ"ו וכ"ו מדוע אתה מצפה מהגבירה שתראה לך שאתה לא?מדוע אתה מצפה שהיא תוכיח לך כל פעם מחדש שאתה נחות ממנה?
למה אתה נחות ממנה?בגלל שהיא אשה,סיבה מספקת לא? icon_razz.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 1 באפר׳ 2004
חצי אדון

איזה נוסטלגיה...
אתה זכור לי עוד מימי גולדי העליזים והשירשורים שהיו איתו פה.

אני מבין שיש לך פטיש חזק לקרוא פרופילים של אנשים ולנתח אותם. אתה עושה זאת בכמעט כל הודעה שלך.
ממש פרופיילר....

אל תטרח לקרוא את הפרופיל שלי. קראת אותו כבר וגם ניתחת , כמו תמיד.
דלג לפרופיל הבא , אם נשארו בכלל פרופילים של אנשים שלא ניתחת.

ואם בכל זאת תחליט לקרוא שוב את שלי , תשתדל לא לגמור כמו מקודם. זה היה מביך.

ולמשפט האחרון שלך תמיד בכל הודעה:

חצי אדון עושים פחות או לא עושים בכלל ! כשיש שם אהבה.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 1 באפר׳ 2004
דוכיפת, להיות מוכנע זה לא אומר להיות נחות, כך שכל מה שאמרת לא רלוונטי
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 4 באפר׳ 2004

Re: חודרת.

שוקולית​(שולטת) • 4 באפר׳ 2004
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
טיפ קטן מדומית.

יש הבדל מהותי בין הצבת תנאים לבין רצון לגיטימי לחלוטין להכיר בשלבי הכרות ראשוניים את האדם שמעבר למסך ואותיות.

כפי שאנו, בתור שולטות רוצות להכיר תחילה את הנשלט הפוטנציאלי , כך הנשלט רוצה להכיר אותנו תחילה ולו עמ"נ לראות שאכן יש עניין משותף.

במידה ולאחר הכרות מתקדמת, קרי, שיחות, טלפון, פגישה- ההכרות הופכת למערכת יחסים מסויימת, אז הדברים שכתבת לעיל נכונים, על הנשלט אכן לבטוח בנו ולקבל את שיקול דעתנו שהינו נכון עבורו מבחירה, תוך הצבת גבולות ברורים בין שני הצדדים (במידה ויש).
אם תוך כדי המערכת הנשלט ממשיך להציב תנאים, קרי, נסיונות לשליטה מלמטה, הדרך החוצה מהירה מאוד. icon_smile.gif

לוקח זמן לבנות אמון הדדי-את בו והוא בך, זה אבסורד וילדותיות לחשוב שעצם זה שהנשלט מבקש להכירך תחילה הוא שוגה ולא "ראוי" להתייחסותך-תתבגרי, אנחנו לא חיים בסרט ומדובר פה בבני אדם מכל סוג מין וגזע.
מערכת נבנית על ידי הכרות התחלתית, בין אם זה פה או בחיים הוונילים, זה שאת קוראת לעצמך שולטת לא מקנה לך זכות אוטומטית לשלול רצון של עבד תחילה להכירך ולא לקבלך באופן אוטומטי כאחת שיודעת תמיד מה טוב עבורו-שכן אם אינך מכירה אותו אחת כמה וכמה את עדיין אינך יודעת מה טוב עבורו.

שליטה לא נלקחת בכוח , היא ניתנת בהדדיות מלאה.

וברגע שהיא בידייך, זה תלוי בך ואך ורק בך איך ואם תשכילי להשתמש בה נכון ולהביא את שניכם למקומות הטובים ביותר.

שבת נפלאה.

רחפנית-הדומית המרחפת.

מה אגיד,
דברייך כלכך נכונים,כלכך אמיתית את.
רחפנית,את באמת מישהי מיוחדת מאוד

וחג שמח
zytry​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 במאי 2004
zytry​(שולט) • 21 במאי 2004
את האמת די נהניתי מכל אחד שכתב על נושא ההיכרות הראשונה.

לא אעבור על הכול . אבל מספר נקודות מתבקשות: מאין לכם שאותו העבד רוצה במלכה נבונה ?
יש ומסתפקים במלכה אכזרית שאין לה שום שיקול דעת . והוא מתענין בחלקה התחתון ולא העליון.

קראתי ולא פעם שהעבד מספר על גאוניותו בחיו הרגילים. ויחד עם זאת מבקש שירמסו אותו גופנית ונפשית ללא כל התחשבות.

בדרך כלל הוא קורא למלכה -- הנסגבה והנאורה המלכותית והנעלה -- כבר בפרופיל שלו.

בסיכום אני רוצה לציין שאין שום הכללה --- המלכה תנהג על פי רצונה והעבד יחליט בסופו של דבר , אם זה מתאים לו . ולהפך.
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 22 במאי 2004
ניקי666 niki • 22 במאי 2004
חודרת יקרה ברשותך אבהי ר כמה נקודות
1.להיות נשלט אינו אומר להיות נחות
2.שליטה ניתנת ואינה נלקחת
3.התןאר שולטת בפורום אינו מקנה לך חוכמת יתר
4.גבולות נקבעים ביחד בהסכמה לשביעות הצדדים
לסיכום לא מדובר בעליהום אלה בהכוונה של בחורה שמגיעה לבי.די.אס.אמ מנקודה לא בריאה ויפה ההכוונה שעה אחת קודם icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif
AIR​(נשלט)
לפני 19 שנים • 28 במאי 2004
AIR​(נשלט) • 28 במאי 2004
אני לא יכול לשפוט את חודרת כי זוהי דרכה ומי אני שאגיד לה אם היא נכונה או לא......
אבל יש לי את דרכי , בהתחלה אני אף פעם לא אבוא בתור נחות אלה בתור ג'נטלמן ואנשק את ידה
אדבר איתה אבחן אותה בדיוק כמו שהיא בוחנת אותי . בחיים אני לא ימלא פקודות תוך כדיי שיחת ההיכרות ( הייתה פעם איזו משהי שאמרה לי לעסות את רגליי חברתה תוך כדיי הכרות ,חוצפה ), את המלכה שלי אני אבחר וגם במידה שהיא תבחר אותי ,רק אחריי זה שאני נמשך אליה ומרגיש ונוכח במעמדה אני אתחיל להראות לה סימניי נחיטות מעמד ואחריי זה עם הזמן אלוהים גדול גם לא מבטיח שום דבר אבל מה שאני כן מבטיח שאם אראה שהיא באמת מלכותית אעשה כל שביכולתי לרצותה לענגה ולגרום לה לאושר תמידי .
a m i69
לפני 19 שנים • 30 במאי 2004
a m i69 • 30 במאי 2004
"גם עבד הוא קודם כל בן אדם."
שלום לכולם
אז קודם כל לפני הכל אני חייב לציין שאני לא בקטע אך....
שלפי דעתי לפני הכל גם הנשלט וגם השולט הם בני אדם אך
מוטב לציין במיוחד שהשולט צריך לדעת שהנשלט הוא בר קיום
וצלם אנוש שנותן את עצמו לשולטת והיא צריכה לדעת את הגבולות שלו
אז ידידי לא נותר אלה לסיים ב..............................................................
"גם עבד הוא קודם כל בן אדם."

תמשיכו להנות icon_wink.gif
lain
לפני 19 שנים • 30 במאי 2004
lain • 30 במאי 2004
אני לא יודעת מה איתכם אבל...
אני תמיד האמנתי כי שולט/ת אמתי/ת הי/וא כזו/ה שגם כשהוא משחרר לנשלט/ת חבל ארוך אין הוא מרגיש כי בכך נפגמת שליטתו.
אין הוא מפחד ואף רוצה להיות בגובה העיניים עם הנשלט/ת כשהוא לא בזמן הסשיין.
ולרגע...לרגע אין הוא חושב שאם הוא מנהל שיחת חולין משעשעת עם הסאב/ית הדבר בא בעוכרו או גורם לא להראות פחות שולט...
כל הרדיפה הזו אחר הקשיחות התמידית יפה לשעות הסשיין אך בל נשכח שבסופו של דבר נתכנסנו כאן על מנת להנות.חוש הומור לא יזיק לנו כלל . וגם סשיין יכול להתנהל בצורה נינוחה לעיתים.

אנשים הלוקחים את עצמם ברצינות יתרה תמיד משעשעים אותי icon_smile.gif
אבל היי לכל סיר יש מכסה - בהצלחה חודרת.
חודרת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 6 ביוני 2004
חודרת​(שולטת) • 6 ביוני 2004
לכל המאחרים להגיב, בקוראי את דברייכם אני תוהה האם טרחתם לקרוא מעבר לשאלה הראשונית.
כל הדיון נסוב סביב ההיכרות ומהותה, והצגתי כאן לא מערכת יחסים שיוונית אלא מערכת בדס"מית טהורה.
לכל טיעוניכם תמצאו תשובה בדברים האמורים בדפים הקודמים.
ותודה לכל שולחי ברכות ההצלחה.

בברכה,
חודרת.