לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחרות סיפורים בכלוב!

ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 3 בספט׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 3 בספט׳ 2017
המלט, אולי אתה אישית לא מתחבר למה שאני וטלי כתבנו, אבל אישית אני יודעת שהקהל כן אוהב את הסיפורים שלי, לפחות אלו שמתחברים לפטישים שאני כותבת עליהם.
ולא בגלל הלייקים אלא בגלל הפידבקים שאני מקבלת בפרטי, והאמת שגם מכאלו בזוגיות סגורה וגם מנשים ושאר האנשים שבוודאות לא מחפשים "לזיין אותי" או מה שזה לא יהיה שגורם לך לחשוב שזו הסיבה שהם מחמאים לי.
ואפילו מעבר לכך- חלק מהסיפורים שפרסמתי בבלוג כאן אני מפרסמת בעוד מקומות באנונימיות ככה שלא ניתן לדעת אם אני גבר או אישה או שבכלל קיימת אפשרות ליצור איתי קשר אישי, ועדיין אני זוכה לאותם פידבקים בתגובות הפומביות לאותם פרסומים.
אני לא סופרת מקצועית ולא מתיימרת להיות, אבל אי אפשר להכחיש את זה שיש אנשים שאוהבים בכנות את מה שאני כותבת ואתה לא יכול לפסוק ש"הסיפורים לא עוברים את דרישות הסף של הקהל" כשהקהל עצמו הוא הסיבה שעד כה כתבתי 12 סיפורים (ועוד שניים בדרך, לבקשתם). דבר בשם עצמך במקום להחליט עבור כולם למה הם מתחברים ולמה לא.
אגב, לא כל מה שאני כותבת בבלוג זוכה ללייקים בכמויות רק בגלל שכתוב לי "שולטת" ויש אצלי דברים שבקושי זוכים ליחס, יש דברים שאנשים מתחברים אליהם יותר ויש דברים שפחות. ויש פה גברים שעוברים אותי בלייקים באופן קבוע, נו ו...? אין להם כותרת של "שולטת" או אפילו של אישה וזה עדיין קורה כשהם מצליחים לקלוע לטעם של הקהל.
הסיבה היחידה שציינתי את עניין הלייקים היא לא כי אני חושבת שזה מדד לאיכות, אלא כי לא הייתה לי דרך אחרת להחליט על איזה סיפור מבין ה-12 אני מכניסה לתחרות, כי מבחינתי כולם טובים כי השקעתי בכולם שעות ואף ימים מזמני אז זה כמו לבחור "את אחד מילדי", אז הלכתי על הנתון השטחי כעזר בשביל להחליט אבל לא לפני שקראתי בשנית את מה שכתבתי והחלטתי סופית.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ספט' 04, 2017 12:51 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
Gavriell270​(אחרת)
Gavriell270​(אחרת) • 3 בספט׳ 2017
הגבלות כתיבה כלשהן? מספר מילים, נושא וכדו'?
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 3 בספט׳ 2017
מדובר בכל סיפור שאתה כתבת.
זה יכול להיות ישן או חדש.
זה יכול להיות גם סיפור שפורסם באתר מתחרה.
הכל הולך.
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 3 בספט׳ 2017
Gavriell270 כתב/ה:
הגבלות כתיבה כלשהן? מספר מילים, נושא וכדו'?

אין הגבלות
טלי35​(שולטת)
לפני 6 שנים • 4 בספט׳ 2017

Re: אתה... רציני?

טלי35​(שולטת) • 4 בספט׳ 2017
המלט כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
המלט כתב/ה:
 והרי תגובת הקהל הראשונה: שני הסיפורים שהוגשו לתחרות אינם עוברים את דרישות הסף של הקהל. דרושים סיפורים נוספים!

99 לייקים לא עובר את דרישות הסף?

תכתוב שרוצים עוד סיפורים
תכתוב שנדרשת עוד הענות
אבל אל תזלזל במי שבחר להשתתף...

לא לעניין.

לא מזלזל. 99 לייקים זה מאד רציני. אני אכתוב כאן 99 שנה ולא יהיו לי 99 לייקים. ובכל זאת, כשאני לעצמי, לייקים לא ממש מהווים אמת מידה לאיכות או לעניין, ועל אחת כמה וכמה כאשר הם ניתנים לשולטת בכלוב.

בעיניי, הקביעה: "שני הסיפורים שהוגשו אינם עוברים את דרישות הסף של הקהל" היא אומללה ולא מכבדת ללא קשר ללייקים או לאיזה צד של השוט אוחז הכותב/ת.
דום ארוס​(שולט){הפרויקט}

Re: אתה... רציני?

טלי35 כתב/ה:
המלט כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
המלט כתב/ה:
 והרי תגובת הקהל הראשונה: שני הסיפורים שהוגשו לתחרות אינם עוברים את דרישות הסף של הקהל. דרושים סיפורים נוספים!

99 לייקים לא עובר את דרישות הסף?

תכתוב שרוצים עוד סיפורים
תכתוב שנדרשת עוד הענות
אבל אל תזלזל במי שבחר להשתתף...

לא לעניין.

לא מזלזל. 99 לייקים זה מאד רציני. אני אכתוב כאן 99 שנה ולא יהיו לי 99 לייקים. ובכל זאת, כשאני לעצמי, לייקים לא ממש מהווים אמת מידה לאיכות או לעניין, ועל אחת כמה וכמה כאשר הם ניתנים לשולטת בכלוב.

בעיניי, הקביעה: "שני הסיפורים שהוגשו אינם עוברים את דרישות הסף של הקהל" היא אומללה ולא מכבדת ללא קשר ללייקים או לאיזה צד של השוט אוחז הכותב/ת.

ראשית קראתי את שני הפוסטים וממש אהבתי. גם טלי וגם ארק כתבות בחסד עליון.
שנית, גם אם לא הייתי אוהב לא חושב שיש מקום לומר את זה פה בצורה פומבית ולא בונה כמו שהדברים נאמרו.
ולסיום לא חושב שצריך להתיחס לכל מי שמחפש לקבל תשומת לב ולבנות את עצמו על חשבון הנמכת האחר.
דום ארוס​(שולט){הפרויקט}

אחת בוכה אחת זוכה / סשן פיזי-מנטלי

לאחר התלבטות לא קלות בחרתי לפרסם את הפוסט הזה לא בגלל שהיו לו הכי הרבה לייקים או תגובות , פשוט כי הכי התחברתי ריגשית לסיטואציה ולמרות שהוא התרחש לפני חמישה חודשים זה החזיר אותי לשם בגדול.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=614017&blog_id=85950
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 4 בספט׳ 2017
תפסיקו כבר לריב...
כולה תחרות סיפורים.
ורוב האנשים לא רוציל בכלל את הפרס שהצעתי, כי יש להם מינוי ואביזרי מין.
אז מספיק עם הציטוטים והשטויות.
תפרגנו- אל תריבו!
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 4 בספט׳ 2017
ישששש גם דום ארוס פירסם icon_smile.gif
תודה גיסיינו!