סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה יהיה על החדשים?

Kinkcoin​(שולט)
לפני 6 שנים • 18 בספט׳ 2017

מה יהיה על החדשים?

Kinkcoin​(שולט) • 18 בספט׳ 2017
אני באמת לא מפסיק לחשוב על זה.
לא יודע מה נכנס בי בשנתיים האחרונות, אבל ללא ספק זה ער.
הבעיה היא, שהנשים שהיו בחיי היו וניליות מדי, ולא יכלו לקבל את זה,
ועכשיו זה חדש, ולא ברור, ומתקשה להתפתח.
הרי לבוא ולומר שאתה שולט שלא התנסה זה די חסר סיכוי, מכיוון שנשלטות יחפשו בעל ניסיון, ואיפשהו גם בצדק.
דעתכם בבקשה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2017
הם יהפכו לישנים. או לפחות לותיקים..
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2017
לא תמיד הותק הוא שקובע. בעיני הרבה יותר חשוב האופי, וזה לא דבר נרכש.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 18 בספט׳ 2017
אני משוכנע שתכיר נשים באתר שיתרגשו ויהנו לעבור איתך את החוויות הראשונות שלך. מישהי לא מנוסה למשל יכולה למצוא הרבה דברים מסעירים בלחוות את החוויה בפעם הראשונה ושאתה גם איתה באותו הראש של חוויה ראשונה וחדשה. תהיי פתוח, יהיה בסדר אני בטוח.
Kinkcoin​(שולט)
יש המלצות מאיפה מתחילים?
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 18 בספט׳ 2017
אצלנו ב"גן הכלוב" תמיד אומרים: אם זה לא מתממש, אין ממה להתבייש. אני לא בטוח שאני אוטוריטה במקרה הזה, אבל ממבט קצר בפרופיל שלך הוא נראה קול. פשוט למצוא התאמה זה לא תמיד משהו שזורם, וצריך לגלות את הנתיבים להכיר את האנשים שמעניינים אותך. הדבר היחידי שאני יכול להגיד שתמשיך לבוא בגישה פתוחה וכנה, וחוסר הניסיון שלך עוד יבוא לטובתך מול הבנאדם הנכון אז אל תייחס לזה חשיבות גדולה מדי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בספט׳ 2017
זה כמו ב"פרדוקס" הנודע: מקומות עבודה דרושים ניסיון, אבל צריך עבודה בשביל לרכוש ניסיון.
בסופו של דבר גם חסרי הניסיון מוצאים את מקומם ומשתלבים, במידה והם מפגינים תכונות שגורמות לחוסר הניסיון לא להראות כמו מכשול עבורם.
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)

לא חושבת

ivy​(נשלטת) • 18 בספט׳ 2017
TradeMark כתב/ה:
אני משוכנע שתכיר נשים באתר שיתרגשו ויהנו לעבור איתך את החוויות הראשונות שלך. מישהי לא מנוסה למשל יכולה למצוא הרבה דברים מסעירים בלחוות את החוויה בפעם הראשונה ושאתה גם איתה באותו הראש של חוויה ראשונה וחדשה. תהיי פתוח, יהיה בסדר אני בטוח.

שנשלטת לא מנוסה תרצה שולט לא מנוסה או שזה בכלל נכון לה. אבל זה יכול לעבוד לא רע עם מתחלפת שיש לה ניסיון ומוכנה לעזור
Kinkcoin​(שולט)
אז את ממליצה לנסח הודעה שבה אני מציג את עצמי כחדש או שזה פחות כדאי?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בספט׳ 2017
זה לא שאתה צריך לשקר שאתה לא חדש (לשקר אין רגליים...), פשוט תבליט את התכונות החיוביות שבך במקום לציין רק/בעיקר שאתה חסר ניסיון.