צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרזה על הזוכים בתחרות הסיפורים :

99problems​(שולטת)
לפני 6 שנים • 16 בספט׳ 2017
99problems​(שולטת) • 16 בספט׳ 2017
מסכימה בדיוק עם מה שנח השישי כתב. (למה אין אפשרות לצטט?)
פלייפול
פלייפול • 16 בספט׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
זה אחלה רעיון ואני בעד (כפי שכתבתי בעצמי לפני שתי תגובות), אם זה מה שבאמת יגרום לאנשים להרגיש שזה הוגן יותר- זה נהדר ומבורך.
אבל כשזה נובע לא מחוסר הוגנות אמיתית (כמה פעמים השופטים צריכים לחזור על זה שהזכיה הייתה ביושר וההצבעות היו כשרות?!) אלא מאנשים שפשוט קשה להם לפרגן לזכיה, הם ימצאו על מה ומי להתלונן וזה לא משנה איך התחרות תתנהל או אפילו מי יזכה.
אני כבר יכולה לחזות בראשי איך כלפי הזוכה בהגשה אנונימית יעלו טיעונים כמו "השופטים נתנו עדיפות לסיפור שלו ופרסמו אותו בראש/סוף/אמצע הרשימה (כאילו שהקהל בן 4 ולא יודע לגלול עם העכבר) כי מי ששלח את זה להם הוא פופולרי בעיניהם ובגלל שזה לא היה פומבי זה לא יכולנו להתנגד לכך! זה לא פייר!"
ובטח במציאות הטיעונים יתעלו על כל דמיון בראשי, כמו שקרה כאן.

אומרים פה "פופולריות", "פופולריות"... בדר"כ לאנשים פופולריים מפרגנים.
ולא, פרגון זה לא להגיד "ברכות על הזכיה" בשלוש מילים אחרי שורות שטוענות את ההפך המוחלט, וזה לא משנה באילו מילים מנומסות זה עטוף כשהכוונה ברורה.
זה שהכינוי שלי מוכר ומופיע מעל הרבה תגובות ופוסטים פה, לא בהכרח אומר שכולם מעריצים אותי ועוד באיזו צורה עיוורת כמו שנראה לכמה כאן.

באמת שקשה לי להבין את ההתקרבנות הזאת.

כן, את מאד פופולרית, גם אם את חושבת שאת לא (מה שרואים מכאן לא רואים משם).

לא כתבתי בשום מקום שהיתה כאן איזושהי רמאות מצידך, או שזכית בתחרות שלא ביושר.
אני לא כותב את זה סתם, אלא באמת מתכוון לכך: ניגשת לתחרות לפי הכללים שפורסמו, וזכית
בה ביושר, ללא כל הטיה, זיוף או משוא-פנים.

עם זאת, לדעתי הסיפור שלך זכה לא רק בגלל טיבו, אלא גם בגלל הפופולריות של הכותבת.
אני זוכר (ובאמת חבל שלא כתבתי את זה לפני שהתפרסמו התוצאות), שכשראיתי את שמך
הייתי בטוח שתזכי, וצדקתי ( אגב, הייתי בטוח ששולטת תזכה עוד לפני שקראתי את
הסיפורים, וגם כאן צדקתי). זה לא אומר שהסיפור שלך לא טוב, אבל הערכה אמיתית לסיפור
היית יכולה לקבל רק בתחרות אנונימית.

התגובה שלי היא לא חוסר-פירגון, אלא ניתוח של המציאות בראי ההיגיון. ההצבעה כאן
לא היתה רק לסיפור אלא גם למחבר. כתבת שגם אם התחרות היתה אנונימית, היה אפשר
להעלות טענות דומות לשלי, ואני נאלץ דווקא להסכים! סיפור שיכתב ע"י שולטת יזכה
לאהדה רבה יותר כאן בכלוב, מאשר סיפור שפורסם ע"י שולט, נשלט או נשלטת. לכן קשה
להעריך איכות ספרותית ע"י תחרות בכלוב, כי היא לא אובייקטיבית.

ודוקא כן פירגנתי: כתבתי שהסיפור נבחר לאו דווקא בגלל איכויותיו, אבל כן בגלל יכולות
הכתיבה שלך! כתבתי זאת בפירוש וטרחתי גם לנמק את הסיבות שבעטיין (לדעתי) את
אהודה כאן בפורום, וכולן נוגעות בפירסומים שלך, כך שבמבט על, זאת בכל-זאת הכתיבה
שלך שהביאה לך את הניצחון. דוקא החמאתי לך, ואת מתעקשת לראות חוסר-פירגון.

כלבלב נסתר​ כתב/ה:

ברור שפפולריות של הכותב משפיעה על ההצבעה. מה רע בזה?? כשעמוס עוז מפרסם ספר וכולם קונים אותו - עוד לפני שקראו אותו - זה לא בזכות הפופולריות שלו??!!

הפופולריות של ארק קשורה רק לכתיבתה המשובחת המלווה את הבלוג והתגובות שלה כבר זמן רב. ישנן נשים אחרות עם פופולריות רבה, לא פחות מארק, ואולי אף יותר, הן בזכות אישיותן וכתיבתן, הן בזכות המראה החיצוני שלהן ותמונותיהן הסקסיסטיות (כמדומני שארק לא פירסמה ולו תמונה אחת שלה)

לא מבין למה קשה לפרגן לה....

לגבי הפסקה הראשונה: לוגיקה זה לא הצד החזק שלך.

לגבי הפסקה השניה: לדעתי הצנועה, דווקא אנג'י היא הכי פופולרית כאן. ואגב, היא
פירסמה כאן תמונות שלה יותר מפעם אחת.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 בספט׳ 2017
זאת לא התקרבנות אלא שיקוף של איך שאני תופסת את מה שהולך כאן.
אם הייתי כזאת פופולרית ונערצת על ידי כולם, אף אחד לא היה אמור להטיל ספק בזכיה הזו!
יש פה פאקינג שלוש זוכים, ואם אני הכי אהובה ופופולרית מביניהם וזאת הסיבה שהגעתי למקום הראשון לעומתם, למה אני זאת שחוטפת הכי הרבה? איזה מין ביטוי להערצה זה?!
וזה לא שיש לי בעיה עם ביקורת אמיתית ובונה, העניין הוא שאין למישהו איזה טיעון מבוסס לערער איתו על הזכיה הזו.
כי הטיעונים עד כה מסתכמים בקונספירציות של "הסיבה שזכית היא כי הסיפור שלך היה בראש הרשימה" על אף שעל פי ההגיון הזה טלי הייתה צריכה להיות במקום הראשון ובכלל בהמשך סדר הפרסום השתנה ומעל כל זה לאנשים אין כאן פיגור והם מסוגלים לגלול שתי שניות עם העכבר, "הסיבה שזכית היא כי את שולטת ואישה" על אף שרוב המשתתפים היו נשים וביניהן היו עוד שולטות מלבדי, "הסיבה שזכית היא כי את פופולרית" למרות שלפי ההגיון הזה גם טלי הייתה אמורה לזכות במקום הראשון כי יש לה יותר לייקים ממה שקבלתי אי פעם וכי החברים שלה התגייסו לעזרתה לעומת פאקינג *אף אחד* במקרה שלי.
ואנשים ממשיכים עם הטיעון הזה עוד מימי הפוסט על הכרזת התחרות שבו נאלצתי לכתוב, אחרי שמישהו בו ניסה להשפיל אותי עוד לפני ההצבעות, שגם כשאני מפרסמת את הסיפורים באנונימית מחוץ לכלוב ולא יודעים מי אני או אם אני גבר או אישה אני בכל זאת זוכה לאותם פידבקים חיובים!
מהטיעון הזה כולם מתעלמים כי אי אפשר לסתור אותו וזה יאלץ אותם להודות שגם אם הכתיבה שלי לא נאה בעיניהם, הרוב חושב אחרת מהם בכנות ואוהב את זה כמו שזה בלי קשר למי שכתבה אותם.
אז איזו הערצה עיוורת אני מפספסת כאן אם מאז שהוכרזה התחרות יש אנשים מנסים לקטול אותי?
ולא, זאת לא התקרבנות, זה באמת מה שהולך כאן וצר לי שזה ככה.
אני השתתפתתי בכמה תחרויות בעבר (לא כאן ולא בתחום הכתיבה, צילום אם זה מעניין מישהו) ומעולם אף זכיה שלי לא לוותה בכאלו נסיונות קטילה כמו שזכיתי להן בכלוב.
שאם לא די בהן גם מאשימים אותי בהתקרבנות כשאני מציינת שזה פוגע וטוענת שאם באמת כולם היו מעריצים אותי לא הייתי אמורה לזכות ליחס כזה.
זה שאתה כותב לי כמה מחמאות בין לבין בטקסט שלם שהשורה התחתונה שלו היא "זכית בתחרות כתיבה לא בהכרח בגלל הכתיבה שלך אלא כי את פופולרית" לא הופך את מה שאתה כותב לבאמת מחמיא או מפרגן.
ואגב, זה לא שאני אישית מפרשת את הדברים שלך לא נכון, כי אני לא היחידה שפירשה את הדברים שלך כך לאורך הפוסט הזה. אז כנראה שהבעיה היא באמת בניסוח שלך ולא הפרשנות שלי.
לפרגן זה פשוט לכתוב פרגון ולא לכתוב "אבל..." מיד לאחריו ועוד בפוסט שהרעיון שלו היה לגרום לזוכים להרגיש טוב ולא להיכנס לדיון על למה ואיך.
וכל היחס הזה שולל הרעיון שכל תושבי האתר מעריצים אותי ועוד בצורה עיוורת ועושים רק מה שאני רוצה.
Snitch
Snitch • 16 בספט׳ 2017
פשוט הזוי כמה חארות חסרי חיים יש כאן. למה יוזמה תמימה ונחמדה ביותר, הופכת לזירת התגוששיות כלוביסטית ולתקיפה אישית של מישהי שבסך הכל השתתפה? גדול עליכם לפרגן או סתם לדלג הלאה?
זה שיש לכם חופשי ביטוי לא אומר שחייבים להשתמש בו בכל מחיר. אם מטרת השלשול המילולי שבוקע לכם מהמקלדת היא להעליב מישהו אחר מישהו אחר ברמה האישית(ואני לא רואה סיבה אחרת למה שקורה כאן), אז בחיאת, סתמו את הפה. אגב, איך הגעתם לעובדה שאנג'ל כל כך פופולרית כאן? לפי מה שאני רואה, כל אידיוט מרשה לעצמו לתקוף אותה ברמה האישית בכל שרשור שבו היא מגיבה וזה ממש לא מעיד על פופולריות חוצת כלובים.

כל אחד הופך למבקר ספרותי או אנתרופולוג בעל תואר אותו סיים באוניברסיטה של החיים ואז מרשה לעצמו "לנתח" את הסיפור וגם להסביר למה אחד נבחר ולא אחר.

ולסיכום, אנא מכם, אמצו את מה שאמרו חז"ל:
You're not deep.
You're not an intellectual.
You're not an artist.
You're not a critic.
You're not a poet.
You just have internet access.
פלייפול
פלייפול • 16 בספט׳ 2017
אנג' היקרה.

צר לי אם נפגעת. לא ידעתי שאנשים מנסים להשפיל אותך, או שכתבו שזכית בגלל שהיית בראש הרשימה. אוכל להעיד רק על מה שאני כתבתי: לא התכוונתי לכתוב "ביקורת אמיתית ובונה" כלל וכלל... זאת בכלל לא היתה ביקורת על הסיפור שלך, אלא על אופן ניהול התחרות. יכול להיות שהייתי צריך לכתוב את מה שכתבתי באופן אחר, דהיינו פשוט לכתוב שעדיף שהתחרות תהיה אנונומית. בלי לציין שמות בכלל.

את כותבת שאת "חוטפת הכי הרבה". לא עקבתי אחרי השרשור המקורי ולכן לא ברור לי על מה מדובר. זכית בדין ולפי הכללים, וצר לי באמת אם מה שכתבתי התפרש כהתקפה אישית כלפייך. אני באמת מאמין שאת פופולרית ואהובה כאן בכלוב, ולא בלי סיבה. לא כתבתי לך מחמאות ריקות, אלא את דעתי הכנה. אני אוהב את רוב הדברים שאת כותבת בבלוג שלך, ולעיתים קרובות מזדהה עמם (את מאד מזכירה לי את עצמי, רק שאני לא כזה יצירתי).

אני מצטער מכל הלב אם גרמתי לך עוגמת נפש כלשהי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 בספט׳ 2017
ההתנצלות מתקבלת.
אני שמחה שהבנת את מה שאני מרגישה.
ובנימה אופטימית זו, האם עכשיו אפשר לעבור הלאה?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 בספט׳ 2017
לא,
התחרות הבאה תהיה: בקינאה.

הפרסים:
מקום ראשון - 400 mesos במייפל סטורי זיכוי בסאונה בדאנג'ן
מקום שני - (+7)work gloves attack כדי שאפשר יהיה לתקוף אנשים בלי ללכלך את הידיים

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ספט' 16, 2017 8:42 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
פלייפול
פלייפול • 16 בספט׳ 2017
Snitch כתב/ה:
פשוט הזוי כמה חארות חסרי חיים יש כאן. למה יוזמה תמימה ונחמדה ביותר, הופכת לזירת התגוששיות כלוביסטית ולתקיפה אישית של מישהי שבסך הכל השתתפה? גדול עליכם לפרגן או סתם לדלג הלאה?
זה שיש לכם חופשי ביטוי לא אומר שחייבים להשתמש בו בכל מחיר. אם מטרת השלשול המילולי שבוקע לכם מהמקלדת היא להעליב מישהו אחר מישהו אחר ברמה האישית(ואני לא רואה סיבה אחרת למה שקורה כאן), אז בחיאת, סתמו את הפה. אגב, איך הגעתם לעובדה שאנג'ל כל כך פופולרית כאן? לפי מה שאני רואה, כל אידיוט מרשה לעצמו לתקוף אותה ברמה האישית בכל שרשור שבו היא מגיבה וזה ממש לא מעיד על פופולריות חוצת כלובים.

כל אחד הופך למבקר ספרותי או אנתרופולוג בעל תואר אותו סיים באוניברסיטה של החיים ואז מרשה לעצמו "לנתח" את הסיפור וגם להסביר למה אחד נבחר ולא אחר.

אם התכוונת אלי (וברור שכן), אז התפרצת לדלת פתוחה, ולא הבנת כלל את מה שכתבתי (אם בכלל טרחת לקרוא ולהבין). לפי מה שאני רואה, האדיוטים תוקפים דוקא אותי, ולא אותה. היא זוכה כאן לאהדה, ואני המושמץ. נסה לקרוא לפני שאתה מגיב, ואל תטרח להגיב אחרי שאתה קורא.

עריכה: בין אלו שעשו לייק לתגובה שלך, הופתעתי לראות חבר/ה שרק אתמול כתב/ה לי בפרטי שמאד מסכימ/ה איתי. לך תדע מה אנשים באמת חושבים....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ספט' 16, 2017 8:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 בספט׳ 2017
שמע בינתיים אתה זה שתקפת במסווה של "אני מאוד מעריץ אותך אנג'י, אבל..."
מילים יפות לכאורה, אבל פרובוקציה זה כיף.

אתה נשמע כמו מזוכיסט טהור..
אני לא אתפלא אם זה עוד אחד ממיליון היוזרים שלך שהיו קיימים כאן.
Snitch
Snitch • 16 בספט׳ 2017
משעשע שאתה גם שואל וגם עונה וגם בסוף נותן לי המלצות מדויקות מה לעשות(קודם לקרוא ואז לא להגיב), אבל תודה שבזכותך צחקתי בקול, כי יש באמת משהו מצחיק באדם שמנהל דיאלוג עם עצמו.
לצורך העניין, זה ממש לא נאמר כנגדך, אלא יותר להלך הרוח שקיים מאז שהתחרות הסתיימה והכריזו שאנג'י זכתה.
אגב, לא עקבתי אחרי כל התגובות שלך ומודה שפעם ראשונה שאני בכלל נתקל בניק שלך, אבל אם אתה מאותם אנשים שטרחו לבקר אותה בעקבות הזכייה, אז כן, אתה לגמרי אידיוט ואני עוד עדין.