סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היה מגניב אמש במועדון נכון?:)

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 20 שנים • 26 במרץ 2004

היה מגניב אמש במועדון נכון?:)

היה מגניב אמש במועדון נכון?icon_smile.gif

מוטי הדי ג'י (טוק טוק) המדהים ניגן אחלה מוסיקה, כולל קצת איטיז' בסגנון חדשicon_smile.gif))

היו מלא סאשנים מגניבים על הבמה ועוד כל מני סאשנים ספונטניים בפינות המועדון.

אילאיל וקפטין נימו בסאשן יצירתי (בויאנה אתם צריכים להופיע בהיכל התרבות)

הנסיכה אנה טיזזה את פרודו מהקרוס לבמה ומהבמה לרצפה, הצליפה בו קשות, שיבצרה לו רסן ועשתה לו קשירות בחבלים מאייס קנה ובנהicon_smile.gif בסוף הם התנשקו וזה היה שווה הכלicon_smile.gif נ.ב יפה לכם החצאית מיני השחורה והמכנסי עורicon_smile.gif

סברינה הלוחמת (המתפשטת) בדרכים תפשה קורבן העלתה אותו לבמה והתפשטה בצמוד אליוicon_smile.gif

המלכה ליה עשתה טרמפלינג אכזרי על דה ויז (מגיע לו).

כאמור היו גם מלא סאשנים ספונטניים בפינות המועדון ועל הכסא של המלכה (אורלי יגאל וונוס) שגלשו לכיוון הקרוסicon_smile.gif המלכה שני עם בלונדה עסיסיתicon_smile.gif ועוד כל מני.

לפי הצפיפות בקומה השניה, הבנתי שגם שם עשו סאשנים חבלז"ייםicon_smile.gif

לא היה צפוף, לא היה חם, לא היה קר והכרתי לפחות 5 אנשים שלא פגשתי אף פעם, שלושה אנשים שהכרתי כאן בכלוב נשבעו שיבואו בפעם הראשונה בחייהם אחרי שהסברתי להם שזה לא מפחיד כמי שזה נשמע, אבל רק אחד הגיעicon_smile.gif

חגגנו אחלה יום הולדת לנסיכה רונהicon_smile.gif הדלקנו זיקוקים, אכלנו עוגה ואוליב הרים אותה על כסא עם קצת עזרה מידידיםicon_smile.gif

בסוף מוטי שם שוב את השיר של "פריק אין דה מורנינג" ורועיצ'ק שפינוז ואני רקדנו עד הבוקרicon_smile.gif ובדיוק באותו רגע וגה החליטה להצליף במישהו על רחבת הריקודים, אבל הוא ברח לה אחרי כמה הצלפות.

ואתם?
Olive

תיקון

Olive • 26 במרץ 2004
אכן היה מגניב.
אך הידידים הם שהרימו את הכיסא ואוליב רק עשה כאילו. כך גם היה בל"ג בעומר. כולם סוחבים ואוליב (שהיה ידוע אז בשם אחר) מעמיד פנים. יש על זה שיר ב"הילד הזה הוא אני" של יהודה אטלס אך איני זוכר אותו במדויק.
מה שבאמת רציתי להגיד זה תודה.
תודה לליאו ואנינה שעזרו בהכנות ובתמיכה נפשית לזית.
תודה למכשפה שארגנה את הצד הקהילתי של היום הולדת.
תודה לעמוס וכל צוות הדנג'ן על האירוח.
תודה לאביס, שי, אברה, ושאר צוות הבריונות על המתנות ועל הנפת הכיסא.
תודה לכל מי שנכח, ו/או אכל עוגה, החזיק זיקוק, רקד, ושתה.
ותודה גם לרונה על שנולדה.
Black Roses
Black Roses • 26 במרץ 2004
ווואוו איזה ערב מוצלח היה אתמול....
דבר ראשון מזל טוב לרונה
ועכשיו להמשך.....קמתי ב4 אחה"צ כל הטוסיק שטפי דם וכחול יאמי.........מעורר תאבון icon_razz.gif
פעם ראשונה שהיה מוזיקה טובה רק חבל שבאמצע החליפו סגנון......
היה נחמד לראות את כולם icon_razz.gif
אוליב מתאים לך העניבת פרפר icon_wink.gif
זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 במרץ 2004

למי שלא הבין מההודעה הקודמת - גם אני הייתי שם. ואכן...

זד​(שולט) • 28 במרץ 2004
אכן היה נהדר.

כמו שודאי קראתם (אלף ואחת פעם, כי ההודעה הזו קפצה וקפצה וקפצה...) בפעם הקודמת לא היה משהו.

אבל ביום חמישי האחרון? זה היה שונה לגמרי.

היו ה-מ-ו-ן סשנים. חלקם מטורפים לגמרי (אני רוצה לדעת מי זה שזיין את השטיח בקומה למעלה בארבע בבוקר, קצת אחרי שרוב האנשים התפזרו, כשישבנו הערום מתנוסס בגאוה ופניו טמונות עמוק במגפיים של מישהי...) כולל שלישיה שהלכה עד הסוף. בניגוד לפעם הקודמת, כל המשתתפים היו נראים "רגילים" ולא מקצוענים.

האוירה היתה מחרמנת להחריד. ומה ששבר אותי לגמרי, והשאיר אותי בחוסר נוחות בולט (עם דגש על ה"בולט") היה איש גדול שסובב בחורה שחורת שער ודקת גיזרה בכל פינות המועדון והצליף בה ארוכות. כמעט מכל פינה היה אפשר לשמוע את הסטירות, (ולמקומות שעוד לא שמעו את הבשורה טרח האיש להגיע בעצמו...) הבחורה כופפה מעל עמודים, נשענה על ספסלים, נחבטה בכל דרך אפשרית, כשהאיש דואג לחבק, לנשק, ולטפל בישבנה הדואב בהרבה אהבה וקרח. התחלקנו לשניים: אני רציתי להתחלף איתו, והבחורה שבאה איתי רצתה לזיין אותה או משהו כזה...

הסשנים שלמעלה התאפיינו (זה נשמע כמו תיאור של אופנת הקיץ האחרונה של "ורסאצ'ה") בעירום מלא. הכל היה הזוי ומיני. עד כדי כך, שבעודני משתין, (כמובן לא סגרתי את הדלת, לא בגלל הנועזות, אלא כי לא היתה דלת...) נכנסה מלכה טרודה וממהרת וגלגלה לעצמה ניר טואלט תוך כדי "אל תפריע לעצמך" חפוז.

למוד נסיון, ואחרי עצות שקיבלתי פה בפעם הקודמת, באתי מצויד בוינילית יפהפיה שאני מנסה לשכנע אותה להחליט מה היא (סאבים, הרימו את הכפפה, אחד מכם שיעשה את העבודה טוב יזכה במלכה פקחית ומדהימה) ומצאנו את עצמינו מתחרמנים ליד הבר. אני הורדתי חולצה, ונשבע לכם, שאם היתה דרישה - גם השאר היה נעלם.

לסיום הערב, התפנצ'ר לי הגלגל, ושבר בקבוק חתך לי את היד תוך כדי ההחלפה. חזרתי למועדון. ואני שולח מפה תודה ענקית לגוליית חביב שזיהה את הבעיה, גרר אותי איתו, וחבש לי את הפצע בתמיסת חיטוי ובחבישה מקצועית.

בקיצור: מה אומר ומה אדבר. שיניתי את דעתי. אם המצב יימשך כך? אני נהפך למכור.

אגב, לפי מה שאני קורא פה, ראיתי את חלקכם. הייתי מטר מהעוגה ומכלת היומולדת. רק שלעזאזל איך אני אמור לדעת מי זה מי? לא יכולתם ללכת עם תגיות שעליהם הניק שלכם? או שאולי מישהו מוכן לשלוח לי לפרטי טלפון? אני מבטיח לא להשתמש בו עד יום חמישי הבא. נשבע.

icon_smile.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
זד יקיריicon_smile.gif

חפש רק אותי אני כבר אכיר לך את השאר. עוגת יום הולדת אחת כבר הפסדת אבל יהיו עוד...

נ.ב
רצוי שתשאל את אחת הברמניות מי זאת המכשפה, או בכניסה או מישהו אחר מצוות המקום.
abcd
abcd • 28 במרץ 2004
זד, תגיד שלום פעם הבאה כשאני מתפרצת לך לתא כשאתה משתין.....icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 במרץ 2004
אכן היה ערב מצוין, ובהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל האנשים היקרים שסיפקו לי ברוחב לב אביזרי התעללות שונים ומשונים. כנראה אני לא היחיד שסבור שיפה ללוטוס אדום icon_twisted.gif

טוב נו, יפה לה גם לבן. היא בסדר היא. icon_profilekiss.gif
זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 29 במרץ 2004

אה, לידי שירה (-:

זד​(שולט) • 29 במרץ 2004
הנה האדם הראשון שאני מקשר בין הפנים לניק. אז זו היית את?

יפה. אני חושב שאת הבחורה הראשונה שראתה את הזין שלי לפני שהיא ראתה את הפנים... (-:

בכל מקרה, אני אשאל עלייך מכשפה. ונראה לי שזה יהיה בקרוב. אני טיפוס מתמכר. לא יום שלישי אבל חמישי. אני חושב.
abcd
לפני 20 שנים • 29 במרץ 2004
abcd • 29 במרץ 2004
לא ראיתי תזין שלך....טוב נו כן ראיתי...מישו אמר לך להשתין בתא ללא דלת?! זד, בכיףicon_smile.gif