בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחס לעבד ניקיון

יווני שחום
לפני 6 שנים • 20 בספט׳ 2017
יווני שחום • 20 בספט׳ 2017
מוסר העבדים על פי חוקיו של ניטשה (פילוסוף ) ,קצת שונים מאלו ,הרי העבד הכפוי בהכרח שיגיע לפיכחות יותר מאדונו והסיבה לכך היא ,שהוא מחשב מבקר עד ערב איך לרמאות את אדונו בעוד שהעבד לא תופס זמן במחשבתו של האדון כלל וכלל הלכך העבדות האמיתית חייבת לבא עם קצת שנאה קצת אהבה לאדון מה שיגרום לתחושת השפלה עוצמתית הרבה יותר מי שאנו אוהבים נבלע הרבה שיט בשבילו אבל עם קצת שנאה זה כבר האופוריה שעליה מושתת כל העניין שמכתחילה אנו פו
טרנטינו​(נשלט)
לפני 6 שנים • 21 בספט׳ 2017
טרנטינו​(נשלט) • 21 בספט׳ 2017
אני אישית אוהב חוסר התייחסות מוחלט, לאחר קבלת הוראות ברורות כמובן.
הקנדי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 22 בספט׳ 2017
הקנדי​(נשלט) • 22 בספט׳ 2017
אגב, שאלה שעלתה בדיון אחר:
האם אכפת לכם מה גילו ו/או מצבו המשפחתי של עבד הניקיון, או שזה לא משנה כל עוד הוא מנקה היטב?
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 22 בספט׳ 2017
לדעתי זה כמו כל סוג נשלט אחר....
אחת מעדיפה נשלט צעיר אחת יותר מבוגר... אותו דבר עם מצב משפחתי
אדון מצליף ומפנק​(שולט)
לדעתי העבד חייב לקבל הצלפות מגבירתו מדי פעם בניקיונות כדי לזרז אותו ולהקפיד על ניקיון יסודי.
ולהדגיש לו את מקומו.
שיקי​(נשלט)
לפני 6 שנים • 23 בספט׳ 2017

אני כבר לא יודע אם אנשים כותבים ברצינות או בצחוק :)

שיקי​(נשלט) • 23 בספט׳ 2017
מתהפך כתב/ה:
שאלה דחופה למבינים.
המלכה בחרה בי לשמש לה כעבד ניקיון. (עשיתי טעות ,אמרתי לה שאני עבד ניקיון ,למרות שאני לא)
1. האם זה חוקי שאני אבוא אליה עם מנקה בתשלום,שאני משלם לה,
וזה כדי שלאפשר לי זמן "איכות" עם המלכה ?
2. במידה והמנקה לא עבדה כראוי וגרמה לנזקים
האם המלכה יכולה לטעון שהיא מענישה את המנקה למרות
שאני משמש באופן רשמי כעבד ניקיון ???
3. האם בזמן שהמנקה עובדת אני יכול לבקש מהמלכה
להעניש אותי למפרע בחדר הסמוך על נזקים שטרם נגרמו ע"י המנקה ?

ראיתי את התגובה של הקנדי אחרי ההודעה שלך - אז אולי כדאי שתבהיר אם התכוונת ברצינות או שצחקת (כי לי זה נראה שכתבת משהו בצחוק).

הדבר היחיד מההודעה שלך שצד את תשומת לבי, היא העובדה שכתבת והדגשת שתביא איתך מנקה (בחורה) בתשלום, כלומר לא עלה על דעתך להביא איתך מנקה (גבר) - למה לא? הרי אתה עצמך נשלט, ורואה (אולי) את הנשים כשולטות, הבחורה שאליה אתה מגיע ביקשה עבד ניקיון ובכל זאת הבאת לה מנקה - בחורה... עזוב את הפן השובינסטי (מנקה=אישה), אפילו את הבקשה הבסיסית של השולטת לא מילאת icon_smile.gif
חמודה​(שולטת)

Re: יחס לעבד ניקיון

חמודה​(שולטת) • 23 בספט׳ 2017
הקנדי כתב/ה:
שאלה: מה לדעתכם צריך להיות היחס של שולטת לעבד אשר מנקה את ביתה. כלומר, כיצד עליה להתנהג איתו (חוץ ממתן הוראות וכאשר המצב מוגדר כשירותי ניקיון הניתנים כשעה וחצי אחת לשבוע ללא דרישות נוספות).

שולטות, האם הייתן מקיימות איזה דו-שיח עם העבד? או אולי התעלמות מוחלטת? חשוב לכן בכלל להכיר את העבד או שהוא כמו צל עבורכן?

עבדים, האם אתם מצפים ליחס כלשהו או רק שירות וניצול טהור?

תודה מראש לעונים
חמודה​(שולטת)
חמודה​(שולטת) • 23 בספט׳ 2017
אני אישית לא מקיימת דו שיח עם העבד. אלא רק נותנת לו הוראות היכן לנקות ואיך לנקות וכמובן שבודקת אם הוא ניקה כמו שצריך.
מבחינתי הוא צל עבורי שבא לעשות את העבודה שהטלתי עליו וללכת.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 23 בספט׳ 2017
הקנדי, אם אתה טוען שמהות עבדות הנקיון היא הניצול הטהור ,אז למה אתה שואל לגבי היחס של השולטת אליך ?
ואם שאלת כנראה שאתה רוצה משהו מעבר לכך. ואולי גם עבדות הנקיון היא רק אמצעי ולא המטרה .
שהרי אם היא היתה מטרה אז היית נהנה מהניצול הטהור, כמו שטענת, ולא מבקש יותר. אבל יש עוד שאלה
אתה טוען שעצם ההנאה של העבד זו רמאות ושליטה מלמטה. ואם השולטת לא מתייחסת אליך אז אתה למעשה
משמש כמנקה בתשלום ,רק בלי התשלום. אז מה העניין לשמש מנקה ללא תשלום. ואם יש לך הנאה בזה אז כמו שטענת
יש כאן רמאות ושליטה מלמטה. ודבר נוסף. אתה באמת רוצה שולטת שלא מסוגלת לשלם למנקה ?
לכן אני לקחתי את זה עוד צעד אחד קדימה ,וכדי לשכלל את עבדות הנקיון אני מציע לבוא עם מנקה(אשה) שאני אשלם לה
ובזמן זה אשתעשע עם השולטת. למה מנקה אשה ולא גבר ? כי זה מה שמתאים לי. אני משלם ואני מעדיף להיות עם שתי נשים
אחת מנקה במקומי ואחת שולטת בי. זה יותר מגניב מאשר לראות גבר מול העיניים.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 23 בספט׳ 2017
עצם העובדה שמדובר בניצול לא סותר את העובדה שניתן לתת (בכוונה אני אומר "לתת" ולא "לקבל", כי זו החלטה של השולטת) יחס לעבד. ולכן, אין בעיה עם השאלה שלי.

בעיני יחסי שליטה הם כאלו בהם השולטת נותנת פקודה ומצפה ממך לבצע, לא "נותנת פקודה ומצפה שתמצא קומבינה על מנת לבצע". לא אוהב לנקות? באסה, תתמודד. התמודדות עם קשיים היא חלק מהותי מהנתינה שבנשלטות. הנשלט נבחן, בעיני, ברגעים הקשים והלא נוחים, ולא בכיף והנאה אישית בלבד. ולכן, ההצעה שלך מאוד הדוניסטית: אני כאן רק בשביל ההנאה שלי, והפקודות של השולטת הן מכשול לכך שאני צריך למצוא דרך לעקוף. בעיני זו השקפה לא נכונה, אבל אם תמצא שולטת שתסכים לכך, אז סבבה.