סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראה לכם בסדר

NATALI T​(שולטת)
לפני 6 שנים • 26 בספט׳ 2017
NATALI T​(שולטת) • 26 בספט׳ 2017
Sm Art נעשה סדר בדברים כי נראה לי שמישהו פה התבלבל...

אני זו שכובלת את העבד (נהג) שלי...
ומה שרציתי לשמוע זה את דעת החברים באתר בעיקר בנושא הבטיחות וממש לא בהיבט הפסיכולוגי/נפשי, אני ממש לא זקוקה לניתוח הטיפשי שערכת לי, ואגב לא עידנתי את התשובות רק הבהרתי אותן - וההערה לגבי המלכה בתשלום הייתה הערת סוגריים הומוריסטית,
אני באמת לא מעוניינת להמשיך את הדיון איתך אז אין צורך בשום תגובה מצידך (מעניין איך תפרש את זה...?(הומור-אל תפרש באמת))
מאחלת הצלחה ב"מועדון היוקרתי של הנותנים"
Sm Art{☆Sm}

מודעת מילים להתנצלות פומבית

Sm Art{☆Sm} • 26 בספט׳ 2017
מחילה icon_sad.gif( לא ידעתי שאת מלכה
חשבתי שאת הנהג
מחילה
המלכה מחילה רבה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 26 בספט׳ 2017
רגע לפני שאת ממהרת לאמץ את העצה של "מתהפך" בשאננות יתרה, הנה מספר הסתייגויות:

1. לקשור אותו מהרגל לא משנה את העובדה שאם קורה משהו יהיה לו קשה להימלט.
על אף שהשרשרת ארוכה הוא לא יגיב מיד בגלל שזה מביך לצאת כבול מול כולם, וכשהוא ירגיש שאין לו ברירה אלא לצאת אולי לא יהיו לו את הכוחות הפיזיים בשביל לשחרר את הנעילה או שלא יצליח לשחרר אותה מרוב חרדה.

2. לעשות את זה בחורף מאשר בקיץ מקל על המצב, אבל לא פותר אותו. הנזקים הפיזיים בלהישאר בתוך אוטו נשארים רק שקצב הפתחותם פוחת.
ואנחנו בישראל, לא באירופה, אפשר לחשוב איזה חורף יש כאן (ומשהו אומר לי שלא תחכי עד אמצע ינואר אלא תבצעי את זה בקרוב).
כך או כך, הרחוב הוא עדיין לא מרחב סטרלי, והוא יכול לפגוש בכל מיני אורחים לא רצויים או להיות מעורב בתאונה פתאומית וכשהוא כבול ברכב זה הופך אותו לפגיע בצורה משמעותית.
הוא לא באמת יכול להגיד לערסים שיחליטו להציק לו או לאידיוט יכנס לו בחוזקה ברכב "רגע, אני משחרר את עצמי מהשרשראות ואז תעשה את זה". זה מגביל את יכולת התגובה שלו משמעותית.

3. זה התפספס כאן, אבל גם הכבילה עצמה יכולה להיות מסוכנת כשהיא בלי השגחה בלי קשר לאם הוא ברכב או לא.
רואים שאין לך ניסיון בכבילה רצינית, כי אפילו כובל חדש שקרא מדריך בסיסי אחד או שניים, בבואו לעשות סשן מהסוג הזה יודע שעליו לשמור כמה מפתחות ספיילר זמינים בהישג יד ואפילו קאטר בהישג יד במקרה שצריך התערבות מידית ואין זמן להתעסק עם המנעול.
בנוסף, הוא לא יזיז את העיניים מהכבול בשביל לבדוק שהוא בסדר ושהגפיים שלו לא מכחילות ועוד אלמנטים שיהיה מאוחר מדי לשים לב אליהם אם תבואי אחרי 20 דקות- חצי שעה.

4. הדברים שאת תשאירי לו לצורך "ביטחון" לא באמת יעזרו לו. בקבוק מים אחד וסנדביץ' זה לא מה שיציל אותו, כנ"ל לא טלפון. כי מה, שיחה ממנו תשגר אותך למקום האירוע?
יקח לך זמן להגיע לשם אלא אם כן את השופינג שלך את עושה מטר מהמכונית.
וגם אם את תהיי במקום, מה את תעשי אז? עברת קורס בעזרה ראשונה? את מיומנת באיזשהי אומנות לחימה שאת תגני עליו במידת הצורך?
את סתם תתחרפני ביחד איתו ותקללי את הרגע שבו בחרת לא הקשיב לאנשים שניסו להזהיר אותך בשרשור הזה.
Sm Art{☆Sm}
כי הוא אזוק להגה (לשעתיים)
עם בקבוק מים ,וסלולר
עיין עמוד 1 תגובה מס'1
הרכב יתפוצץ וכשהיא תצא לא ישאר להם דלק לחזור הביתה
* ואני חשבתי שעבדים שואלים שאלות ..
NATALI T​(שולטת)

Re: מודעת מילים להתנצלות פומבית

NATALI T​(שולטת) • 26 בספט׳ 2017
Sm Art כתב/ה:
מחילה icon_sad.gif( לא ידעתי שאת מלכה
חשבתי שאת הנהג
מחילה
המלכה מחילה רבה

ההתנצלות מתקבלת (;
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 26 בספט׳ 2017
Sm Art כתב/ה:
כי הוא אזוק להגה (לשעתיים)
עם בקבוק מים ,וסלולר
עיין עמוד 1 תגובה מס'1
הרכב יתפוצץ וכשהיא תצא לא ישאר להם דלק לחזור הביתה
* ואני חשבתי שעבדים שואלים שאלות ..

הרכב יתפוצץ? ייגמר הדלק? באיזה סרט אתה חי?

קודם כל, אני חושב שאנשים קצת מגזימים עם הסיכונים כאן. אם הרכב מונע, והוא יושב במזגן, מה הבעיה (אלא אם הכוונה שהוא גם יסבול בגלל שאין מזגן, ואז החום באמת יכול להיות בעייתי)? הרכב עומד בחניון של קניון, נניח, לא באמצע כביש מהיר...

וכן, אני דווקא מבין מאד את הריגוש של להיות כבול להגה במקום פומבי. זאת פנטזיה שרצה בפורומים של השפלות כשעוד הייתי ממש חדש בעולם הזה (לפני בערך 15 שנים...). זה לא שהיא כבלה אותו למגנומטר בכניסה לקניון שכולם יראו... הוא בתוך האוטו, רוב הסיכויים שאף אחד לא ישים לב, ורק הוא יהיה בלחץ שמישהו יראה...
Sm Art{☆Sm}
גם זה נכון
לשאלה הזו יש תשובות מכמה צדדים
תלוי מצד מי היא נשאלת
אם היא נשאלת מצד הנהג העבד
אזי, זה לא בטיחותי ולא דיסקרטי והוא אשם בהכול .
מצידי שתמצא צימוק כשתחזור לאוטו.

אבל אם זה נשאל מצד המלכה .
אז התשובה היא
מה שהמלכה מחליטה ,שתחליט .
ומה שהיא מחליטה זה הכי טוב באופן מוחלט
העבד בחזקת המלכה ,וזהו זה .
זה מה יש .
פלייפול

Re: נראה לכם בסדר

פלייפול • 26 בספט׳ 2017
NATALI T כתב/ה:
להשאיר את העבד (משמש כנהג) אזוק להגה המכונית למשך כשעתיים בשעות אחה"צ?
כמובן שיש לו בקבוק מים ומכשיר סלולרי שהוא רשאי לגעת בו רק במקרי חירום

למיטב הבנתי, זה לא עומד בכללים המנחים של SSC, שאחד העקרונות הנובעים ממנו היא מילת ביטחון, המאפשרת הפסקה *מיידית* של הסשן במידה ואחד הצדדים לא חש בנוח (גם אם לקחת בחשבון את כל הסיכונים שעלו בדעתך).

אגב, לדעתי גם כבילה של הנשלט/ת בכלובון, או חגורת צניעות לכל היום פסולים מסיבה זאת.
הוריקן44
הוריקן44 • 26 בספט׳ 2017
NATALI T כתב/ה:
אני מדברת על רכב פתוח,שחונה בצל בשעות אחה"צ/ערב....
אולי אביא מפתח באוטו ואומר לו שבמקרה חרום הוא רשאי להתקשר ואני אומר לו איפה יש מפתח או לחלופין אגיע לאוטו במהירות(תלוי בדחיפות המקרה)

גם בצל עדיין הרכב קולט חום.
חכי עם זה לינואר