אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא מצליחה לגמור עם גבר

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 30 בספט׳ 2017
Ollie​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2017
אשמח אם תמסור לה:
קודם כל, אני מצטערת שחווית אונס. אני אתך.
שנית, אמנם הנטייה היא להשליך את הדברים על האונס, ואני לא אומרת שזה לא קשור (אין לי דרך לדעת, מן הסתם), אבל דעי שיש לתחושות האלה קיום גם ללא קשר לחוויות מיניות שליליות, והפתרון יכול לבוא ללא תלות בטיפול נפשי באונס.

דעי שיש נשים רבות שלא מסוגלות לגמור מחדירה, אלא רק מגירוי של הדגדגן. פעם קראתי בעיתון נתון סטטיסטי קיצוני (נניח 80% מהנשים לא גומרות מחדירה. אבל אני לא זוכרת את המספר באמת).
וגמירה דגדגנית ע"י אדם שאינו את היא דבר שדורש ים של אמון, סבלנות ותקשורת נהדרת. ומאוד ייתכן שעדיין לא הגעת לזה עם אף אחד.
החדשות הטובות: את יכולה לגמור עם גבר גם בלי זה. את יכולה לעזור לעצמך לגמור כשאת עם גבר. את יכולה לגעת בעצמך כשהוא שותף (עושה דברים שנעימים לך אבל לא גורמים לך לגמור בפני עצמם).
גם זה דורש אמון וריכוז וכו', אבל פחות תקשורת. את יודעת את הזווית והתנוחה שדרושות לך בכל רגע.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 בספט׳ 2017
אף אחד לא אמר שהיא דפוקה כי היא לא גומרת, אלא שהפתרון לא כזה פשוט כמו שנראה לך, ולהציג אותו כ"קלי-קלות" ושהיא "פשוט צריכה למצוא את הפרטנר הנכון" כשיש לכך עוד גורמים שלא לקחת בחשבון, זה מה שבאמת יכול לגרום לה להרגיש "דפוקה" כשהיא לא תצליח לעשות את זה בקלות שאתה מתאר.
הדבר האחראי לעשות הוא לייעץ לה לפנות לאיש מקצוע שמבין בעניין במקום להתיימר לרפא (גם אם הכוונות טובות).
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 30 בספט׳ 2017
מסכים עם אנג... אבל אסור לאבד תקווה
kinkyman​(שולט)
kinkyman​(שולט) • 30 בספט׳ 2017
אתם ליד הקולר או שאתם בבית קפה?

מה שבטוח אתם אנשים טובים ששים לעזור.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 30 בספט׳ 2017
פאסימיות?! אתה רציני?
אף אחד לא אומר לך שהיא לעולם לא תוכל לגמור עם גבר ושלכן רצוי שפשוט תשכח מכל העניין, אלא אומרים ומסבירים לך שזה לא עניין של מה בכך וסביר להניח שהיא לא תלמד לבד (וגם לא ממך).
יתרה מכך, אתה למעשה גורם לבחורה צעירה לחשוב שהיא עצמה לא בסדר כל זמן שהיא לא מצליחה, שזאת תחושה שקרוב לודאי הייתה קיימת בה גם ככה.

אני מבין את הרצון שלך לעזור לבחורה אבל זאת ממש לא הדרך.
אמרו פה כבר שהאמון שלה בגברים נשבר והיום היא לא מצליחה לראות אף חוויה מינית עם גבר כמהנה.
הבחורה זקוקה לטיפול פסיכולוגי, למטפל מיני ולתמיכה עצומה של בן זוג אוהב.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2017
אני מעריכה (באמת) את הניסיון של המגיבים פה להיות רגישים לקושי האמיתי של הבחורה. אבל חשוב שלא תתיימרו לנתח אותה נפשית דרך כמה מילים שמישהו כתב עליה.
נכון, היא עברה אונס וחשוב להתייחס לעניין במלוא הזהירות והרגישות.
אבל גם להציף אישה באמירות על כך שהיא מוכרחה טיפול כדי ליהנות עם גבר, ולהתייחס בכזו חומרה לקושי שלה להגיע לאורגזמה בסקס עם פרטנר - לא בהכרח רצוי.

אני בד"כ לא כותבת פה דברים חשופים וישירים על עצמי, אבל נראה לי שבהקשר הזה החשיפה הזו חשובה.
עברו בערך 12 שים מאז שהייתי בתולה. גמרתי מאות או אלפי פעמים, כנראה.
אף פעם לא היתה ללא מגע בעצמי.
מעולם לא גמרתי רק ממגע של גבר בי. לא מחדירה, לא מירידה ולא מאצבעות. למרות שחלק מהדברים האלה נעימים לי מאוד (מאוד מאוד מאוד) - אני לא גומרת אם אני לא נוגעת בעצמי.
לא חוויתי אונס (אני חושבת. אני לא בטוחה לגבי כמה סטואציות גבוליות מהשנים האחרונות. אבל בכל מקרה מה שאני מתארת פה נכון גם למה שהיה לי לפני הסיטואציות הגבוליות).

לא כל קושי במיטה צריך להצטייר כאסון וכמשהו שמוכרחים לפתור בטיפול נפשי יסודי.
אני חושבת שטיפול זה דבר נהדר וחשוב לכולם, לא כל שכן למי שעברה אונס.
אבל יש גם דברים אחרים שיכולה לעשות בשביל עצמה, כדי להגיע לאורגזמה עם פרטנר שהיא גם ככה נהנית איתו (אם הבנתי נכון), רק לא גומרת.
יינן חתיך​(שולט)

גמירה

יינן חתיך​(שולט) • 30 בספט׳ 2017
TheStrider כתב/ה:
שמה שאמרת לה שגוי, מסוכן וחסר אחריות,
יש נשים שלא מסוגלות לגמור עם גברים, נשים או בכלל,
זה לא רק הליך פיזי אלא גם נפשי, אל תבטיח לה דברים שאתה לא יודע אם אתה יכול לקיים.
אם היא עברה אונס או אלימות מינית על אחת כמה וכמה.
נשים אינן זהות, אל תניח שניתן להתגבר על חוויה כה מטלטלת וטראומתית כמו אונס ב״מגע נכון״.
ממליץ לך להציע לה טיפול אצל מומחה.
יינן חתיך​(שולט)

גמירה

יינן חתיך​(שולט) • 30 בספט׳ 2017
הכול תלוי בבן הזוג כמה שיה נועז ככה היא תיגמור
השמים הם הגבול בזיונים
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 30 בספט׳ 2017
לא יודעים אם האונס קשור בהכרח לבעיה שהיא לא יכולה לגמור עם גברים.
לא יודעים אם האמון שלה בגברים נשבר בעקבות האונס.

אפשר להעלות השערות. אל תקפצו לעובדות שלא אומתו.

אני אישית ראיתי בתשובתו נסיון עידוד (לכשיבוא האדם שהיא תסמוך עליו אז היא תוכל יותר "להשתחרר")
אבל זו הזווית ראייה שלי. אחרים ראו זאת אחרת.
זו הייתה הדיעה שלו והוא לא צריך להיות איש מקצוע כדי לחוות דיעה.
בדיוק כפי שהמגיבים בפורום הביעו את דעתם גם כן icon_smile.gif

רק מה שקצת לא מובן לי זה למה להעלות לפורום סיפור אישי(ועוד על בעיות גמירה+אונס)
שמישהי סיפרה לך אישית. היה נחמד יותר אם היית מבקש ממנה רשות לזה. אמנם אתה לא חייב
אבל זה היה הרבה יותר מנומס לדעתי.

אפילו כותב על זה בבלוג שם זה יומן אישי שלך מצומצם ואתה כותב את הרהוריך וזה חצי פרטי.
(יש אפשרות ניהול ועריכה)
פה זה כללי ואולי היא לא רוצה להיות נושא לדיון בכללי.