שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדוע יש באתר הרבה יותר גברים מנשים ?

abir
לפני 6 שנים • 1 באוק׳ 2017

מדוע יש באתר הרבה יותר גברים מנשים ?

abir • 1 באוק׳ 2017
זה שבאתר הכלוב יש יותר גברים מנשים זה ידוע.
מבדיקה פשוטה שעשיתי עולה כי מתוך כ 68,0000 שנרשמו לאתר רק כ- 11,000 הגדירו עצמם כנשים.
(בפועל מניח אפילו שהמספר נמוך יותר בגלל תופעת המתחזים הידועה לשמצה).

עכשיו לשאלה : מדוע לדעתכם היחס הוא כזה נמוך בין גברים לנשים ?
האם נשים פחות נמשכות לשליטה מגברים ?
האם נשים יותר וניליות באופיין ?

אשמח לשמוע את דעותיכם/ן
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 1 באוק׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 1 באוק׳ 2017
אם מישהו לא רשום לכלוב סימן שהוא לא בדס"מי? אני לא הייתי מתייחסת למצב הרשומים בכלוב כהוכחה סטטיסטית של הבדס"מ בארץ.

אני מתארת לעצמי שהסיבה לכך שנשים פחות רשומות לאתר היא כי קל לנשים להכיר פרטנרים מיניים (האיכות שלהם זה סיפור אחר...) והן לא זקוקות לאתר לכבוד זה, אלא אם כן הן מחפשות משהו ממש ספציפי.
זה נכון שהכלוב הוא לא אתר שנועד להכרויות בלבד ויש בו גם דיונים ושיתופים, אבל יש כאלו שלא מעוניינת בכך, אז גם להן אין סיבה לפתוח משתמש.
מעבר לכך, כל אישה שהתחברה לאינטרנט לפחות פעם בחייה יודעת מה קורה בדר"כ כשאת מזדהה כאישה באינטרנט: את מקבלת הצפות מגברים, ורובן, גסות רוח.
אז מי שאין לה ממש סיבה להיות כאן, לא תרצה לפתוח סתם עוד ערוץ שדרכו היא תקבל Dickpic ודומיו.
abir
לפני 6 שנים • 2 באוק׳ 2017
abir • 2 באוק׳ 2017
לדעתי חברות בכלוב בהחלט יכולה ללמד משהו על גודלה של אוכלוסיית הבדסמ בישראל (גם אם היא לא מדוייקת לחלוטין ).

האם הפער נובע אך ורק מחששן של הנשים לקבל פניות גסות רוח מגברים ?

האם היחס בין נשים לגברים באתרי היכרויות וניליים גם הוא כזה נמוך או שזו תופעה יחודית לכלוב ?
האם יתכן שנשים פחות מיניות מגברים (עכשיו בטח אקבל מבול של תגובות זועמות icon_smile.gif ) ?

או שאולי נשים מיניות כמו גברים אולם לא מחצינות את מיניותן כמו גברים ?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 באוק׳ 2017
אני לא חושבת שהן חוששות ממש, רובנו פיתחנו אדישות לשטויות האלו. זאת יותר תחושה שזה חסר טעם אם אין לנו משהו ספציפי שאנחנו מחפשות או רוצות כאן וסתם לפתוח פה משתמש שכל תחליתו תהיה לקבל הצפות זה מיותר.

לאישה פשוט יותר קל להשיג סקס וסשנים (ושוב, האיכות היא סיפור אחר) כך שהן לא צריכות אתרים, אתרים הם לא העיקר עבור נשים אלא כלי לחיפוש משהו ספציפי או סתם בונוס נחמד.
באתרים ונילים גם יש פחות נשים מגברים מאותן סיבות, ובאתרי בדס"מ המספר אפילו יותר נמוך כי כמות הבדס"מיים עצמה קטנה ביחס לאוכלוסיה הכללית.

הכלוב הוא לא המרחב היחיד בארץ שדרכו אפשר לחוות בדס"מ ככה שהן לא תלויות בו ולא חייבות להיות כאן רק בגלל שהן נמשכות לבדס"מ.
תחשוב שאתה אישה בדס"מית וגם ככה יחזרו אחריך איפה שלא תהיה, איפה תעדיף להיות?
באתר עם ניקים אנונימיים שחצי ממנו ישלחו לך תמונות זין ונאומי "יאו, יאו, יאו מה אני אעשה לך"? או באיזה מאנצ', שבו את תראה את הפרטנרים הפוטנציאלים מולך וסביר להניח שלא יגשו אליך עם זין שלוף וכן ירסנו את עצמם?
    התגובה האהובה בשרשור
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 2 באוק׳ 2017
אני הכרתי לא מאתר מידהו שהוא נכון לעכשיו יזיז שלי אז הוא מאוד אןהב את כל קטע של סשנים רק הוא לא מגדיר את עצמו כ בדסמי...
ובטוחה שיש המון כאלה.... שהבורות שלהם או פחד להודות מונע מהם להרשם לכלוב...
מדובר גם על גברים וגם על נשים
indigo child​(שולט)
indigo child​(שולט) • 2 באוק׳ 2017
ראשית אני לא באמת חושה שהמספרים בכלוב משקפים משו ..
בכללי לא הייתי קוטף סטיסטיקות מהרשת בשום מקום הסטיית תקן לפי דעתי גדולה מידי .
בלי לפגוע בחברי הכלוב היקרים הרבה מאוד גברים חושבים שזו היא דרך מקוצרת להשיג סקס .
מעבר לכך האתר הוא בעל תוכן מיני יחסית והנושאים הרבים בו הם סביב זה בעיקר .
מי לפי דעתך נכנס יותר לאתרי פורנו (להבדיל) גברים או נשים ? (אפילו שזה לא מחייב .. )
ולמה ? כי כמו ש archangel אמרה לאישה הרבה יותר קל וזמין להשיג סקס וגם סקס שהוא לא שיגרתי ובדסמי יותר מחוץ לכלוב ..
ובלי קשר לזה כמה נשים היו פה ועזבו (במהירות יתר) בשל חפירות ומליון הודעות או מקרים שקרו להם כאן לעומת גברים ?
The Mistress​(שולטת)
The Mistress​(שולטת) • 2 באוק׳ 2017
אתה יוצא מנקודת הנחה שחברי הכלוב הם כולם בדסמים בעוד שאחוז גדול של הגברים כאן פשוט מחפשים זיון וזו עוד פלטפורמה . הרבה מהם גם חושבים שזו דרך קלה להשיג זאת כאן.
abir
abir • 2 באוק׳ 2017
נאמר כאן שלנשים קל למצוא סקס ולכן הן לא נכנסות לאתרים כמו הכלוב או לאתרי היכרויות אחרים במספרים גדולים כמו הגברים.

לכאורה אם היה קל להם למצוא סקס אזי מניח שהן היו צריכים למצוא גברים בשביל זה (מניח שעדיין רובן שוכבות עם גברים icon_smile.gif ).

ועדיין רואים שהגברים לא מסופקים כי אין להם מספיק סקס זמין ולכן הם מרבים לחפש....

אני עדיין חושב שנשים פשוט פחות זקוקות לסקס מגברים.
לנשים הסקס הוא רק תוצר של מערכת יחסים שהיא עבורן העיקר לעומת גברים שרואים בסקס את העיקר והמהות.

כיוון שזה כך נראה הגיוני מדוע נשים לא נכנסות בהמוניהן לאתרים בעלי תוכן מיני בוטה .

כמובן שנכתב בהכלללה.
יש גברים שרוצים מערכות יחסים וישנם נשים שכל מה שהם רוצות הוא רק סקס
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 באוק׳ 2017
אתה שואל למה יש פה פחות נשים, נשים עונות לך למה, ואז אתה מבטל כל מה שנאמר ומכריז "לא! אתן טועות! זה רק בגלל שסקס לא באמת מעניין אתכן".
אני חושבת שנשים יודעות למה הן זקוקות ומה השיקולים שלהן יותר מאשר מגבר שמעולם לא היה אישה.

זה שמישהי לא גולשת בפורנו לא אומר שסקס לא מעניין אותה, זה שמישהי לא מנהלת את חיי המין שלה דרך האינטרנט לא אומר שאין לה אותם בכלל אלא אם כן הם תוצאה של מערכת יחסים בסגנון סרט דיסני.
סיכוי סביר שאותה בחורה פשוט מסופקת כבר ולא רואה בזה צורך.
זה כמו שאדם שיש לו מקרר מלא באוכל לא הולך לחפש בכל פח כמו הומלס שלא יודע מתי תהיה הארוחה הבאה שלו.
והמטאפורה הזו גם מסבירה למה יש יותר גברים שמחפשים באתרי הכרויות על אף שאותן נשים שכבו איתם. הסיבה היא שהחברה שלנו מחנכת גברים להוביל, מטילה עליהם את נטל החיזור ככה שמן הסתם הם יזרקו את הרשת שלהם בכל מרחב שמתאפשר להם כי הסקס עבורם הוא לא וודאי תמיד כמו אצל נשים.
בעוד שגבר צריך לשבור את הראש איך לבלוט ולמצוא חן, לאישה מספיק להיכנס לבר, לנהל סמול-טוק ואם היא תלחש לגבר שהיא חרמנית היא סגרה לעצמה סקס ללילה, ברוב המקרים לפחות.
היא לא מודאגת מזה ולכן היא גם לא מוצאת את עצמה במצבים שהיא צריכה לאונן בכמויות על פורנו כי לא הצליחה להזרים את הגבר מולה וזאת הפשרה, זה כמעט ולא קורה כי אם היא רוצה סקס היא יכולה להשיג אותו בקלות במקום להביט בו דרך המסך.
וזה לא מתאפשר בהכרח כי כל הגברים חרמנים מטורפים אלא כי יש מהם יש ציפייה חברתית לא לסרב לסקס והם מפנימים אותה וקשה להם לסרב אחרת "איזה מן גבר אתה?!".
פורנו וכל מה שקשור בסקס במרחב הוירטואלי עבור נשים הוא בונוס בעוד אצל לא מעט גברים אלו אמצעים.
ועוד בעניין של ציפיות חברתיות שאנחנו גדלים עליהן: נשים מחנכים "לא להיות זולות". "יא זונה" ו- "יא שרמוטה" אלו מילים שנזרקות לעבר נשים שגילו לגביהן את "הסוד האפל" שהן פעילות מינית.
ככה שהן לא ימהרו להכריז שנכנסו לפורנו או שעשו סקס מזדמן, לעומת הקלות שבה יספרו שנכנסו לקשר רציני. זה שזה לא זוכה לדיווח נרחב לא אומר שנשים לא עושות את זה ורק מחכות לאביר על הסוס הלבן.
כמעט כל אישה שיושבת לשיחה עם החברות שלה שומעת פרטים עסיסיים מאותן בחורות שכלפי חוץ משחקות את עצמן תמימות מחשש שייתיגו אותן כ"שרמוטות", אנחנו יודעות שכל התמימות הזו היא רק הצגה בשביל שיקחו אותנו יותר ברצינות.
נשים מעוניינות בסקס באותה מידה כמו גברים, כמובן עם שינויים אינדיבידואלים בין אחת לשנייה (כמו שגם אצל גברים יש שינויים בין אחד לשני) אבל זה רחוק מלהיות א-מיניות אלא אם כן יש אהבת אמת בסיפור. ההבדל היחיד בין המינים בקטע הזה הוא שנשים נדרשות להצניע את זה לעומת גברים.
abir
abir • 2 באוק׳ 2017
מובן שנשים מחונכות " להצניע " ומניח שזו אחת הסיבות לכך שנשים לא מרבות להחצין את תשוקתן המינית.

אבל זה קל מדי להניח שזו הסיבה העיקרית.
לכאורה אם כל הסיפור שנשים מובטח להם סקס וגברים חייבים לחזר ולכן להטיל את רשתם לכל עבר על מנת "לדוג " מישהי אזי מדוע בחיי נישואים מקובל תמיד להניח שהגבר רוצה סקס יותר מהאשה ?
(זו כמובן מקובלות מכלילה אולם יש לה בהחלט רגליים).
במערכת זוגית לכאורה אין הגבר צריך להמשיך ולהטיל רשתו ולכאורה מובטח לו סקס.
אולם בפועל בדרך כלל הגבר חפץ יותר במיניות.

אני חוזר על דעתי שנשים פשוט מעדיפות יותר מערכות יחסים ומשתמשות בסקס ליצור אחת כזו וגברים לעיתים הפוך , יוצרים מערכת יחסים כדי לקבל סקס.

זו דרכו של הטבע ככל הנראה icon_smile.gif