צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שמירה על אנונימיות בכלוב.

Into the wild
לפני 6 שנים • 4 באוק׳ 2017
Into the wild • 4 באוק׳ 2017
כלבצעיר - סליחה באמת שלא כולנו מסתובבים ברחוב עם בגדי עור ומצליפים בעוברי אורח.

יש פה נשואים, אנשים עם משרות בכירות, אנשים עם ילדים, ואנשים שסתם לא בזין שלהם שידעו שהם נשלטים/שולטים.

שלא תטעה, אני יכול לחשוב על מאות סיטואציות שאפשר להשתמש לרעה במידע שרץ כאן.
כלבצעיר​(נשלט)
לפני 6 שנים • 5 באוק׳ 2017
כלבצעיר​(נשלט) • 5 באוק׳ 2017
אתה באמת חושב שזה מעניין מישהו?
מעבר לאולי סקרנות טבעית לאף אחד לא אכפת
James Bondage​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 8 באוק׳ 2017
James Bondage​(מתחלף) • 8 באוק׳ 2017
כלבצעיר, אני מאחל לך שלא תגלה על עצמך עד כמה אתה טועה.

לפני משהו כמו 10 שנים מישהו (כמעט) איבד משמורת על הילדים שלו בגירושים מכוערים לאחר שאשתו הפנתה את העובדת הסוציאלית לבלוג שלו.

לפני קצת פחות שנים, פוטרה מורה בבית הספר לאחר שזיהו את הקול שלה בתוכנית טלוויזיה על הדאנג'ן.

יש בכלוב לפחות פוליטיקאי אחד ועורך דין אחד שויתרו על קריירה מבטיחה אחת (ופנו לאחרת פחות מבטיחה) לאור ההבנה שחשיפה, אם וכאשר תגיע, תגדע את הקריירה שלהם בצורה בלתי הפיכה.

אתה יכול לשמוח בזה שלך אין כרגע מה להפסיד ואתה יכול להרשות לעצמך לא להיות זהיר באותה מידה. אבל אל תשלה את עצמך שהמצב שלך מייצג.

ובאופן כללי: אני ממליץ בחום למי שחרד לפרטיות שלו לרכוש טלפון נייד (יד שניה ב- 100-200 ש"ח, חדש אפשר ב- 300 עד 500 ש"ח) וסים בקיוסק, ולהשתמש רק בהם מול אנשים שאתם עדיין לא סומכים עליהם -- כולל ווטסאפ, עמוד פייסבוק שפתחתם לצורך זה בלבד, ושמשתמשים בו רק דרך הטלפון הזה ורצוי גם את הכלוב דרך הטלפון הזה. קל להפליא להצליב מידע בין פייסבוק, ווטסאפ, מספרי טלפון והעולם האמיתי. לכל סטוקר בימינו יש עותק של מרשם התושבים והרבה יותר (ותוך שנתיים שלוש גם של המאגר הביומטרי ...)
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 8 באוק׳ 2017
ב12 השנים שלי פה בהחלט יכול לומר שהיו דברים מעולם. אל תסתובבו בעיניים עצומות, מחזק את דבריו של ג׳יימס.
לא חסרים פה אנשים שחוסר היציבות הנפשית שלהם יכול להוביל אותם לעשות דברים. יש לי המון דוגמאות לתת אבל אספר רק שיצא לי להתערב בכמה מקרים בהם גברים פירסמו תמונות מזהות של נשלטות גם באתר וגם מחוץ לו, במטרה להכפיש או לסחוט. מותר לי לספר גם שלמשטרת ישראל יש די הרבה ענין כאן. וזה כל מה שאוכל לומר.
כלבצעיר​(נשלט)
כלבצעיר​(נשלט) • 8 באוק׳ 2017
אני מבין שאולי לפוליטיקאי או למורה יש בעיה.
אצלי המשפחה יודעת, החברים לעבודה יודעים, החברים חברים יודעים, מעולם לא הרגשתי טוב יותר וזה אחרי שנים של לחיות בארון.
StepByStep
StepByStep • 8 באוק׳ 2017
להרבה אנשים יש בעייה עם החשיפה. זה שלך אין בעיה זה לא אומר שלאחרים אין, זה מה שמנסים להסביר כאן ובלי קשר אם הם פוליטיקאים, או מורים, או בנקאים, או עצמאיים...
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 8 באוק׳ 2017
כלבצעיר כתב/ה:
אני מבין שאולי לפוליטיקאי או למורה יש בעיה.
אצלי המשפחה יודעת, החברים לעבודה יודעים, החברים חברים יודעים, מעולם לא הרגשתי טוב יותר וזה אחרי שנים של לחיות בארון.

אתה כזה גל אוחובסקי.

טוב, אולי זו השוואה לא נכונה. קראתי עכשיו חצי דקה בגוגל עליו בנושא הזה, ואני מבינה שהוא לא עשה את זה כי אין בעיה לצאת מהארון, אלא מסיבות אידאולוגיות. ניחא.

אניוואי, אתה כזה צעיר, כלבצעיר.
אין אפילו לוגיקה בסיסית בקו הישיבה שלך. אתה כמו אחרון ה"אני לא למה אומרים שעישון מזיק לבריאות. סבתא שלי עישנה כל חייה, ומתה בגיל 90 מתאונת דרכים."
fee
fee
fee • 8 באוק׳ 2017
תנסי את הטלגרם לפרטי icon_smile.gif