שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה שולטות באות בגישה של מה יש לך להציע?

VeraLynn​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 8 בינו׳ 2018
VeraLynn​(נשלטת) • 8 בינו׳ 2018
זה נאמר דיי טוב באחת התגובות הקודמות, אבל באופן כללי, אנחנו מוצפות בפניות. מדברת באופן כללי כאישה באתר.
הרבה מהזמן, למרות שציינתי מה אני מחפשת בפרופיל, פונים אלי אנשים שאו שלא קראו את הפרופיל או שלא אכפת להם ממה שכתבתי בו.
באופן כללי, הודעות באורך בינוני, שמציגות את עצמך, משהו שאהבת בפרופיל, שאלה פתוחה שהיא פחות בנאלית ממה מחפשת שאולי מתקשרת לפרופיל או לבלוג או וואטאבר, ומדי פעם התמדה אם התפתחה שיחה והתפוגגה (קורה, בעיקר בצ'ט), אבל גם לא להציק כשאומרות לא. זה נכון באופן כללי לחיים.
פלוס, וזה חשוב, פרופיל מלא, עם יותר משורה אחת בכל סעיף.

וכן, אנחנו בוררות כי אנחנו יכולות, ונראה לי נכון לעשות את זה במקרה שלי לפחות, גם כי האופציה קיימת ומותר לי לחפש אדם שמתאים לי בול, כמו בחיים שבחוץ, גם אם זו ציפייה לא ריאליסטית, כמו שלכם מותר לא לרצות מישהי כשולטת. עניין של היצע וביקוש, אבל יש איך להתגבר על זה בעיניי. וגם כי אחרי כל מה שתיארתי מעל, ודיק פיקס לא מבוקשים, והודעות בוטות ודוחות, וכאלה שמתעצבנים כשאומרים להם לא, קצת נגמר הכוח להיות נחמדה כל הזמן..
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 8 בינו׳ 2018
גם עבדים באים לשולטות בגישה של מה יש לך להציע ?

אז ביגלל זה הם עונות בחזרה באותה מטבע ...

בבדס"מ מי ששאל שאלה את הצד השני , באותו רגע איבד סיכוי עם הצד השני .

בבדס"מ , אין שאלות .
יש רק הוראות תיפעול .
ביגלל זה אנשים פותחים פה בלוגים דרך הבלוגים הם מרימים ים זיונים עם עטיפה של בדסמיסטים מקלידנים
המהות הפנימית
המהות הפנימית • 8 בינו׳ 2018
תגדיר "שולטת "
בלי זיון של העידן החדש icon_smile.gif
נשים משרתות מעולות
אף גבר לא היה מביא ילד לעולם .אם היה צריך להחזיק אותו 3שעות ביום על היד במשך 9חודשים !
והמון ..מחזיקות בית נהדר
שולטת שבאה בגישה של מה יש לך להציע
תחליף את המילה שולטת במילה אחרת
וכך גם "נשלטים" שמחפשים רק את הרגע /להשיג עוד שולטת/נשלט שיכול/ה לתת. זה לא מחזיק מעמד. כמו הזוגות המתגרשים
הן שולטת והן נשלט!!!זה רק מילה
כל אחת וכל אחד זה עולם בפני עצמו
אם אין שיחה ארוכה שגורמת להבין את הנפש של הצד השני ולא רק מה הפיזי שהצד השני רוצה.זה רק קשר עם טובת הנאה
ולא התמסרות של "נשלט/ת/שולט/ת
והרוב בטוחות שיודעות הכל .ולכל מחפשות שנים בן זוג /נשלט/התחתנו/התגרשו.וחזרו לאתר(אני מכיר את האתר כמעט מהשנה שבא לעולם בשעה טובה
israelislave
לפני 6 שנים • 9 בינו׳ 2018
israelislave • 9 בינו׳ 2018
כמו בכל מסחר, כך ה"פחות מפותחות" מוכנות למכור את עצמן למרבה במחיר.

הן תתמסרנה בשמחה לתואר "השולטת" אבל לא באמת תשאפנה להיות בנות אנוש "אלפא", את האלפא בעולם האמתי הן בשמחה, והרבה עצלנות, תותירנה לך... אבל את הפירות ישמחו לקחת ממך, אם תהיה מוכן לתת.

את הלקח הזה למדתי על בשרי, ובדרך הקשה, לפני המון המון שנים. הזוג\זוגה האמתיים שלך יהיו אלו שירצו להיות עם האדם ולא עם הארנק, אלו שכאשר יפגשו אותך יחשבו "מה אני יכול לעשות למענך" ולא "מה אני יכולה להוציא ממך"

כל עוד ה"סוחרות" הללו לא תבנה שבלי נשלט אין שולטת, ולא כל שולטת מתאימה לכל נשלט, וסשן חפוז אפשר לקנות יותר בזול בלי כל כאב הראש שכרוך בחיזורים אידיוטים, כל עוד ה"עבדים" לא יגדלו עמוד שדרה וזוג ביצים אלא ימשיכו להתגולל ולהתרפס בפני כל כונפה, "שולטת בשם עצמה", מה שהיה הוא שיהיה.

אני מעדיף להיות לבד על קשר עם מי שלא באמת רוצה אותי, האיש, הגבר, האישיות, האופי, ה"עכשיו אנחנו ביחד ומכאן ואילך נבנה משהו משותף"

בתכלס... בשורה התחתונה, גם בימי דור שלישי של פמיניזם פוסט מודרני, רובן עדין מעדיפות שאחרים יתאמצו בשבילן, להשיג משהו בחיים בגלל שאנחנו הגברים לכאורה חושבים עם הזין מה שחוסך מהן את הצורך להתקדם בחיים בזכות הראש.

ובאותה הזדמנות, טוב היה אילו אנשים טרחו למלא פרופיל כהלכתו, כולל גיל (אמיתי) מצב משפחתי, ואם הציפיות שלהן כוללות "הטבות כלכליות" מידע שכזה יחסוך לכולם הרבה זמן ואנרגיה.
נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
אני אחת מאלה ששואלות מה יש לך להציע, ואני מאמינה בדרך הזו. (אמנם זה לא בדיוק ככה)

ואני אסביר....

פונים אלי לא מעט גברים, גברים "חכמים" שמשאירים את הפרופיל שלהם מעומעם (או ריק לגמרי) ומנסים לחלוב ממני מה אני אוהבת, ברגע שאני אומרת להם, מסתבר שזה בדיוק מה שהם אוהבים (מפתיע נכון?)

לצורך אימות השערתי, עשיתי ניסוי עם חברה. פנה אלינו אותו נשלט ושאל מה אנחנו אוהבות, בתאום בינינו כתבנו כל אחת משהו שונה וקיצוני אחת מהשניה, כאשר את מה שהשניה "אוהבת" כתבנו כמשהו אנחנו סולדות ממנו.

וראו איזה פלא, אותו נשלט (מאותו ניק) אצל כל אחת מאיתנו בנפרד, אוהב בדיוק רק את מה שאנחנו אוהבות, וסולד ממה שאנחנו סולדות.

ולכן, כל נשלט/שולט נשלטת/שולטת שפונים אלי (ואני טורחת לקרוא כל פרופיל לפני שאני עונה) יאלץ לספר לי מה הם הדברים שהוא אוהב ומתחבר אליהם, אם יש לי עניין באותו בחור/ה הם יקבלו ממני שאלון לבדיקת התאמה יותר מעמיקה, ורק אם הכל מתאים, אני/אנחנו נתקדם איתו הלאה.

בשום פנים ואופן אני לא רוצה נשלט שיבוא אלי ויסבול ויתענה (ואני מרגישה את זה ולא נעים לי) רק כדי בסוף אולי לזכות ב"פרס" קטן או סתם כדי להיות ליד אישה.
איה74

יש גם שולטים כאלו

איה74 • 9 בינו׳ 2018
יש גם שולטים שמתנהגים ככה, סטייל "ישחקו הנשלטות לפניי".
כבר יצא לי לשוחח עם כאלו, מחליפים הכרות למטרת הכרות במפרט טכני. והתגובות שלהם לתאור הן בדרך כלל "כבר היתה לי פעם מישהי גבוהה אפילו יותר ממך / עם שדיים גדולים יותר / חכמה ממך (השלם את החסר)". כי אין כמו לתת תחושה ישר על ההתחלה למישהי שהיא רק עוד אחת בסידרה ארוכה של נשים מפוסקות. (אני מוותרת על התענוג הזה מראש).
כנראה שזה פשוט שלב כזה בחיים של בן אדם, שהוא לא מחפש הכרות לעומק.
אבל מצד שני(!!!) לא מעט נשלטים מצמצמים את הזהות שלהם כלכך שבסוף נשארת רק פנייה לשולטת דקה כנייר אורז (גם נשלטות מקבלות את אותן פניות, אין הפליה). אותו אדם שפונה, פונה עם אג'נדה מאד ספציפית של "בא לי לנקות לך בערום / ללקק לך את הנעל / את התחת ...."
אחרי 20, 30, 40 פניות כאלו, באמת נעשים קצת קהים והצד השני צריך להוכיח שהוא אכן בן אדם ולא פלאקט.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 9 בינו׳ 2018
ואני לדידי,על הפונה חלות כול החבויות .
הפונה לכול מאן דהיא ,עליו חלות חבויות לענות בפרוטרוט לכול שאילתה וקושיה שנשאל אם בדרך ישירה ,ואם בעקיפין ,ודי לחכימא ברמיזה .

שולטות אוהבות גבר עם שרביט
לא גבר עם זנב

לא לכול זרעון ממתינה ביצית
על כול 200.000.000 זרעונים יש רק ביצית אחת שתיקלוט אותו .
ע"פ רוב ביציות לא קולוטות זרעונים כנועים .
הטייטל של הביצית כשולטת הוא גורם הסוואה לישרוד מתקפת ה 200 מיליון.

לא אחת ולא שתיים מצאנו שוב ושוב שהנישלטות היו השולטות האמיתיות .
ולעומת זאת השולטות היו הנישלטות המתדפקות על הדלת אחרי 1 בלילה בכדי לקבל אגרוף כפוץ בפות .

הרבה פושטקס חרמנים נופלים מידי פעם לטיקלה של עולם הסדוך מזוך .וחושבים שתבוא הגברת שתעשה להם פוגרום בטוכעס עאללה Cibil troy...
אז חלומות נעימים .בשביל להיותpiggy shklavin
אתה צריך שיהיו לך רשת חנויות אופטיקה במינכן
או עסקים בשנגחאי ..

הביציות תמיד קולטות את הזרעון המובחר
ומקלפות מעליו את הקליפה וחושפות את הניצוץ החבוי בו .
לילות טרופים​(נשלט)
לילות טרופים​(נשלט) • 9 בינו׳ 2018
אני רואה את זה דרך משקפיים "כלכליות", או במילים אחרות - הצע וביקוש.
כל עוד הצע השולטות נמוך והביקוש להן גבוה (ריבוי נשלטים) אז על פי השיטה הכלכלית המחיר עולה...כלומר השולטת השולטת היא זו שמכתיבה את התנאים. כי היא באופן טבעי תרצה למכסם את הקשר ולקבל את הנשלט הכי טוב בעיניה שאפשר.
אין להוא בטענות לשולטות. זה מצב טבעי לגמרי ואם אתה מבקש להיות ב"שוק" אתה חייב להיות שיווקי ולהציע את מרכולתך ...
בנצלחה ידידי
DOMINUS​(שולט)

כלל זהב של שוק

DOMINUS​(שולט) • 9 בינו׳ 2018
הכל עניין של היצע וביקוש יקירי....
chatrouge
chatrouge • 9 בינו׳ 2018
Supply and demand