אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול בכלוב?!

שוטרת*
לפני 6 שנים • 1 בפבר׳ 2018
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
את כל כך מתפזרת, לכל כך הרבה מקומות. את נותנת דוגמאות שהן כאילו האמת הכתובה, כשלמעשה הן במקרה הטוב- השערה שלך.
אני אנסה לזרום עם הכיוון שלך.
אם הוא לא חייל? אם אין לו משכורת זעומה? אם הוא לא חולה במחלה האיומה ששמה נישואין, מותר לו?
מי מחליט כמה הוא צריך להרוויח על מנת שזה יהיה "מוסרי" בשבילך?

אותך ידליק להשתמש בגבר לצרכייך ותו לא. יש שיקראו לזה ניצול. אין התחשבות ברצונות וצרכי הצד השני, אבל זה לא באמת כך. יודעת למה? כי להיות מנוצל, זה בדיוק מה שהוא רוצה. פרדוקס שכזה.
אותו אחד שמעוניין לשלם לשמש לך כנהג - הוא לא יגורש מהאתר הזה. למה? את יודעת שהרכב הזה עובד על דלק? את יודעת כמה דלק יקר? ואם הוא חייל? ואם הוא נשוי? ומה עם כל הילדים הרעבים באפריקה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 בפבר׳ 2018
אלו לא השערות שלי אלא תוצאה של שיחות שלי עם עשרות גברים שהציעו לשלם לי על כלום, במקום לקחת מהם את הכסף או לחסום אותם. זה מה שהם סיפרו לי בשיחה גלויה, וכשנתתי להם את ההזדמנות לחשוב מחדש על הדברים גם נפל להם האסימון שזה בא על חשבונם ושזה ישפיע עליהם מעבר לפנטזיה.
שליטרלי לא יהיה להם מה לאכול החודש, או שלבן שלהם לא יהיה מספיק כסף לטיול השנתי וזה פשוט לא שווה את האוננות הרגעית מכך.
גם אם הם חושבים מהזין, זה פשוט לא מגיע להם, ובטח לא לילדים קטנים שאפילו לא אמורים להיות מעורבים בזה.

זאת בחירה שלך אם לשתף עם זה פעולה, ואם עושה לך טוב על הלב לזרום עם זה במקום לשאול חייל שחי על דמי כיס או אבא לילדים "אתה בטוח שזה רעיון טוב?" לפני שאת מקבלת ממנו את הכסף, זה כבר עניין שלך.
שוטרת*
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
כתבתי השערות מתוך נימוס. בפועל, את יכולה להחליף את המלה הזו ב"שטויות". עשרות הגברים איתם דיברת, לא פוסלים את כל אלו שאני מכירה, שכסף- לא חסר להם. אבל יודעת מה? זו גם לא הנקודה.
אם את פלוני זה מחרמן, מעורר, מדליק, אם זה הפטיש שלו, לך-אין שום זכות שבעולם, להחליט בשבילו מה טוב לו. על מה לבזבז את כספו.

ולגבי הבחירות שלי, את מזכירה לי ילדה ששונאת את השחקנית הרעה בסרט. היא רק שחקנית את יודעת. מעבירה נקודה?...
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 בפבר׳ 2018
זה אתר פרטי, זכותו של כלובי לעשות כרצונו - בלי לתת הסברים. לדעתי זה קשור לתדמית של האתר, כמו שהוא מעיף מלכות בתשלום הוא נוהג באופן דומה במקרה הנ"ל.
ArchAngel​(שולטת)
בנינו, עם כמה מאלו שאת מכירה ישבת לשיחת נפש על המניעים שלהם? אבל שיחה עמוקה כזו שמוציאה שטף של כנות במקום תירוצים ורציונליזציות?
כי אם לא עשית את זה, אם את מבססת את הדעה שלך על מה שנוח לך להאמין בו, על מה שמשקיט את המצפון שלך ולא באמת מה שהם הרגישו.

(ורגע לפי האד-הומינם הבא שתטיחי בי: לא, אני לא מצפה שתהפכי לפסיכולוגית שלהם. פשוט אם אני עשיתי את זה ואת לא, זה הופך את הדברים שלי לתקפים ורחוקים מהמילה "שטויות")

אם תשימי לב, לא אמרתי שאסור להם להתחרמן מזה, אמרתי שלא יזיק לוודא איתם מאיפה זה נובע במקום פשוט לזנק על ההצעה. זה מעשה אחראי שלא מוריד מדומיננטיות של אף שולטת, להפך.
שוטרת*
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
בואי נעשה לך שיחת נפש.
בואי נבין מה מדליק אותך ולמה ומאין זה נובע , נחקור קצת על הילדות שלך .
תגישי את זה בצורת סיכום עם שלושה העתקים. הוועדה תקרא ותשקול אם לפטיש שלך יש לגיטימציה או לא.

ההבדל בין בגישות שלנו, הוא שגם אם אני באופן אישי לא מתחברת לפן הזה שבשליטה, ולא בגלל שאני חושבת שזה לנצל מסכנים חסרי ישע ובינה, אלא כי אני חושבת שזו דרך קלה מאוד בשבילם כדי לרצות את עצמם ואח"כ אותי. אני לא אפסול את הגירוי הזה שלהם. אם הם מוצאים את הפרטנרית הנכונה - זו זכותם.
שוטרת*
שוטרת* • 1 בפבר׳ 2018
The Great OZ כתב/ה:
זה אתר פרטי, זכותו של כלובי לעשות כרצונו - בלי לתת הסברים. לדעתי זה קשור לתדמית של האתר, כמו שהוא מעיף מלכות בתשלום הוא נוהג באופן דומה במקרה הנ"ל.

מה הזכויות של כלובי קשורות למשהו ?
יש מגוון פטישים, ואת הפטיש הזה הוא בוחר לבטל. אותי מעניין להבין למה. כל תשובות ה"כי ככה" או כי "זו זכותו", לא רלוונטיות או תורמות להבנה שלי.
יש?
ArchAngel​(שולטת)
את יודעת, גם אם את לא מסכימה איתי את לא חייבת להשתמש בטיעון כשל לוגי מסוג איש קש.
כל מי שקורא את שכתבתי רואה בבירור שלא אמרתי שצריך לנתח את ילדותו (האמת? אין לי מושג ולו על ילדות אחת של מישהו מהגברים איתם דיברתי, רק על הכאן והעכשיו שלהם) ובטח שלא בצורה מגוכחת של "שלוש העתקים" ושאר ההגזמות שכתבת.
את תוקפת טיעון שלא טענתי בכלל, ומסיתה את תשומת הלב מהדבר שבאמת טענתי, שאותו כנראה אין לך איך לסתור: להפגין קצת אחריות ולהביע קצת עניין, לא הרג עוד אף שולטת.
לשאול נשלט "אתה בטוח בזה?" במקום לזנק עליו, לא דורש ממך להיות פסיכולוגית שתחטט בילדותו שנים, זאת לא באמת טרחה גדולה- זה לוקח בדיוק שתי דקות, ועוד 5 דקות נוספות למטיבות לכת שרוצות ממש לוודא ולא להסתפק במשפט בודד. אין שום סיבה להימנע מזה חוץ מהפחד לשמוע את האמת שתהרוס לך את ההנאה.
שוטרת*
לפני 6 שנים • 2 בפבר׳ 2018
שוטרת* • 2 בפבר׳ 2018
יקירה, אני יכולה למוטט כל מה שכתבת כאן בעזרת כמה "העתק הדבק". דומה שאת לא שמה לב למה שאת כותבת או למה שאני עונה.
אבל,זה לא שרשור הבנת הנקרא והמשתמע למלאך התורן, ולכן תאלצי לסלוח לי. אני אמנע מכך.

את קופצת מהר מדי, למסקנות שגויות מדי, ולי נותר רק להסיק מכך מהי יכולת ההבנה שלך לגבי ניתוח מצבים. במקרה שלך, זה מבורך שתחקרי ותשאלי לפני שתקפצי למים.
המשיכי כך.

אותי עדיין מעניין להבין, למה אדם בוגר שמתגרה מלרכוש זוג נעליים לאשה מסויימת, הוא פסול באתר הזה.
עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 2 בפבר׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2018
ArchAngel אם אני מבין נכון מתמקדת בצד המוסרי של התופעה ואין כאן כוונה לפגוע בחופש הבחירה של האדם ובטח לא לקחת את זה לכיוון הפלילי (אולי בחשיבה עמוקה יותר עשויות להיות גם סיטואציות נדירות מהסוג הזה) לכן, אני נוטה להסכים עימה.

לדעתי, התופעה הזו רווחת יותר כאן בגלל היחס בין נשלטים לשולטות באתר. מה שיוצר תסכול אצל נשלטים, שרובם מכירים את הנושא רק כפנטזיה. במקרה הזה קל לנצל את מצבם. זה כמעט קרה לי, ורק במזל נמנע ממני לשלם לאותה "שולטת" על איזה בושם שהיא רצתה. הרגשתי ממש רע לאחר מכן, על כך שהייתי כזה חלש אופי והלכתי שולל במובן מסוים.

אני מאמין שכלובי פועל באופן דומה במקרים אחרים כמו: שליחת תמונות של איברי מין ללא הסכמה (אם זה בתחומי האתר), איומים, שיימינג (כמו פרסום פרטים מזהים). מילים פחות מטרידות או מדאיגות אותי, מכוערות ככל שיהיו, יש תמיד את כפתור ה"חסום".

בעולם הונילי בסיטואציות דומות, הניצול עשוי להיות הרבה פעמיים הפוך - מגדרית ופיננסית- והגבר ינצל נערות או צעירות (למשל חיילות) במעמד כלכלי נמוך בשביל להשיג דברים. אם נשים בצד את הנערות, שלא צריך לקרות מלכתחילה, אז לגבי נשים צעירות הייתי מציע לנקוט בגישה דומה לזו של אנג'ל ולוודא מאיפה זה נובע.