אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם חשוב לכם מי שולט (גבר או אישה) או רק השליטה עצמה?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 6 שנים • 7 בפבר׳ 2018
אני נשוי לאישה שאני חולה לה על התחת ויש לי אדון. המשיכה המינית שלי היא לגברים, מעבר לאשתי.

לא רואה עצמי נשלט על ידי אישה, בטח שלא אשתי. פשוט לא עובד לי בראש. אבל, ליתר ביטחון, סגרתי עם עצמי מי אני רוצה שתסשן אותי, אם אי פעם יתחשק לי לבדוק את זה. ואני בטוח אנסה יום אחד, רק כדי לדעת איך זה בשבילי
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 7 בפבר׳ 2018
ברור שזה חשוב, כמי שלא נמשכת לנשים כמעט באופן מוחלט.
אף אישה לא תוכל להיות איתי במע יחסים או לשלוט עלי מנטלית, המקום היחידי שהיא יכולה להכנס בו הוא בתור צלע שלישית לשעשועים, שולטת או נשלטת זה לא ממש משנה, ממילא השולט הוא זה שמחליט
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 7 בפבר׳ 2018
זה תלוי מאוד בסוג הפונקציה ששליטה ממלאת עבורך, יש אנשים שרואים בזה שדרוג של מין, עבורם זה יהיה קרוב לוודאי המגדר אליו הם נמשכים מינית. בצד השני של הספקטרום יש שליטה משוללת יסוד מיני מובהק, בה אני מניח שזה יהיה פחות חשוב. פרט לכך יש עוד הרבה משתנים, אינטרקציה עם בני מינך או המין הנגדי, סוג האישיות והמגדר אליו את/ה מקשר/ת פסיכולוגית שליטה. בסופו.של דבר, כמו רוב הדברים מספר הגישות יהיה מגוון וכולן נכונות באותה מידה.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 6 שנים • 8 בפבר׳ 2018
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 8 בפבר׳ 2018
אז בטור אישה שהיא דו מינית יכולה להגיד לך שזה פונקציה של כימיה ומשיכה הדדית נטו בשבילי, למרות שזה שונה לי לחלוטין בין שני המינים. כך גם מרגישה לי אהבה לבנאדם, זה לא פונקציה של מה יש לו בין הרגליים זה פונקציה של כימיה וחיבור אמתי בשבילי.
כמו שמין עם אישה שונה בשבילי ממין עם גבר, אני נהנית משניהם אבל שונה מכל אחד מהם, כך גם שליטה עם אישה וגבר מרגישה לי שונה אבל אני עדיין נהנית משניהם. יש אנשים שלא מענינים ולא מושכים אותי רגשית גם אם הם מהממים מבחוץ, כך שאני גם לא אמשך ללהישלט או לשלוט בהם או לשכב איתם, וההפך כאלה שימשכו אותי מאוד רגשית ונפשית וכנראה אני ארצה לעשות איתם מעבר בלי קשר לאם הם גבר או אישה.
BDSM avi​(נשלט)
לפני 6 שנים • 9 בפבר׳ 2018
BDSM avi​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2018
בתור נשלט מאוד חשוב לי השליטה של המין הנשי וההיפך במין הגברי אני יותר בצד שולט
Red stormy
לפני 6 שנים • 12 בפבר׳ 2018
Red stormy • 12 בפבר׳ 2018
האישיות.
החיבור.
היחס.
הרגישות.

ולא מדברת רק על שליטה.
אלא בכללי על קשרים בחיי .

כמו שלא יהיה לי משנה מין ומגדר של בני/ות הזוג העתידיים שיהיו לי
דקיקון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 13 בפבר׳ 2018
דקיקון​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2018
התשובה לשאלה היא ברורה: 
השליטה היא עניין של משיכה למין ה"שני" ולא עניין ספיוסקסואלי או של כימית רגשית. אנמק כדלהלן:

השליטה כשלעצמה מבוססת על משהו יותר עמוק ממנה,
והוא --  שבחוקי הטבע לעולם עקרונות הגברי והנשי נמשכים אחד לשני,
ולעולם עיקרון הגבריות שולט בטבע על עיקרון הנשיות ("גבר" מלשון גובר, "בעל" מלשון בעלות על האישה).

אם בתור גבר נשלט אני נמשך לשולטת
-- הרי זה כי אצלה הצד הגברי הוא מפותח, ואצלי הצד הנשי הוא מפותח.
היא גברית-חזקה-חודרת ואני נשי-חלש-נחדר (כן, זה מביך), ואנחנו נמשכים אחד לשני.

ותשאלו - והרי יחסים הומוסקסואליים/לסביים מפריכים את התיזה שלי על משיכת מינית גבר-אישה?!
תשובה:
גם ביחסים כאלה -- לעולם יהיה צד אחד שהוא גברי/אקטיבי/חזק והצד השני יהיה נשי/פסיבי/חלש.

כלומר, הכל מבוסס על הדיכוטומיה בין גברי לנשי, הכל נע סביב זה.

אבל תקשו עוד ותאמרו שאנשים (בעיקר השוטרת) טענו כאן שהם סטרייטים ונמשכו לשלוט על מישהו מאותו המין שלהם רק בגלל חכמתו והכימיה איתו?

תשובה:
הם לא סטרייטים כפי שנדמה להם...

כי תחשבו על זה, למה לחכמה יש סקס-אפיל?
 כי חכמה= כח= שליטה!
 כלומר, החכמה אינה דבר שעומד בפני עצמו, אלא היא בעצם אחת הצורות שלובשת השליטה, והיא (החכמה) מסופחת אליה (השליטה).

ומכיוון שחכמה היא שליטה,
ומכיוון שהשליטה בעצמה מסופחת לעניין שליטת זכר על נקבה והמשיכה ביניהם (ע' לעיל)
--- אזיי המשיכה לחכמה מסופחת למשיכה מינית זכר/נקבה.

במילים אחרות,
אם השוטרת מצאה עניין לשלוט באישה בכלל חכמת אותה אישה,
זה כי איפשהו יש לה באופן בסיסי משיכה לסבית-מינית אליה ולו הקטנה ביותר,
שעל גביה יכול לבוא ולהתיישב הסקס-אפיל של חכמתה של אותה אישה.
איכשהו, מתרחש בין שתיהן דרמת הזכר-נקבה שביקום.

לעומת זאת, אני בתור נשלט וסטרייט  מוחלט, גבר חכם ממני (אם קיים כזה icon_smile.gif יעורר בי רק רצון לשבור לו את ה...סליחה, לקנא בו icon_smile.gif
אבל אישה חכמה, אבוי לי...

עד כאן תשובתי.
זהו תרגיל מחשבתי, לא סוף פסוק.
אתם מוזמנים לנסות להפריכו, אבל יתרונו בכך שהוא מציב משנה מסודרת וכוללנית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 6 שנים • 13 בפבר׳ 2018
דקיקון - הסבר שמסביר הכל ואינו ניתן להפרכה הוא, למעשה, לא משהו הסבר.
אתה יוצא אם הסבר דתי, לא מדעי או לוגי.
שים לב שאתה קובע המון קביעות ומכופף עובדות כדי שיסכימו עם התזה שלך.
אם מישהו אומר שהוא סטרייט, הוא בעצם לא כדי להתאים להסבר שלך.
אני ביחסי שליטה עם גבר. הוא הומוסקסואל לחלוטין ואני הומו ב99% וב1%
נשוי לאישה היחידה עלי אדמות שאני נמשך אליה. מבחינת העדפה ביחסים מיניים
עם גברים, שנינו פסיביים. הוא השולט ואני הנשלט. איך זה מתיישב עם התיאוריה שלך?
מי מאתנו יותר "גבר" - הוא רק נחדר ואני גם נחדר וגם חודר לאשתי. ובבקשה, לא להמציא
איזה הסבר מסובך בתוך עצמו.
בכלל, כל הנשים על מנת להתרבות חייבות להיחדר, ולו רק על-ידי מכשור רפואי. אז כל הנשים
נחדרות. וכל הגברים על מנת להתרבות חייבים לחדור או לפחות למצוא דרך להחדיר את זרעם
לאישה. אז איך ייתכנו שולטות?
המסקנה היחידה האפשרית היא שבמצבים שונים אנשים מגלמים תפקידים שונים. וזה די ברור.
אדם מסוים הוא מנהל, אבא, נשלט, חודר לאשתו בחלק מהזמן ונחדר על-ידה עם סטרפ בחלק מהזמן.
זה משחקים של תפקידים. ואין להם דבר וחצי דבר עם נטייה מינית. (אגב, אם היית מכיר מערכות יחסים
של הומואים, היית יותר מודע לזה שיש ורסטיליים, אנשים שנהנים גם לחדור וגם להחדר; בנוסף היית יודע
שהרעיון שהנחדר ביחסים הוא החלש הוא סטריאוטיפ על גבול השטות, יש מקרים רבים שהפסיבי הוא
הכוח ביחסים). אגב, התעלמת גם ממתחלפים.
בקיצור, אני מצטער, אבל התיאוריה שלך לוקה בחסרים קשים.
התשובה היחידה המסודרת היא מה שאתה רואה מתשובות האנשים - כל אדם מחליט לגבי עצמו אם
זה חשוב לו או לא מי שולט בו או במי הוא שולט.
דקיקון​(נשלט)
לפני 6 שנים • 14 בפבר׳ 2018
דקיקון​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2018
דרקן ראהל היקר,
אני מודה לך על תשובתך העניינית.

כשכתבתי את התיאוריה שלי
--בכוונה תחילה לא עניתי על כל האספקטים, וזאת כדי לא להלאות את הקוראים במגילה ארוכה מדי.
קיוותי שיבוא מישהו ערני כמוך שישים לב למה שחסר, ישאל עליו, וירים לי להנחתה.

אתה מכנה את הסבר שלי כדתי.
דוקא הסתמכתי על תיאוריית הנפש של (התיאורטיקן הפסיכואניליטקאי) קארל יונג, ועשיתי לה אדפטציה לעולם השליטה.

עפ"י אותה תיאוריה,  בתוך כל אחד מאיתנו, גברים כנשים, יש את שני הצדדים של זכר ונקבה.

אצל רוב הגברים, שזה כולל הוניליים והגברים השולטים, הצד הנשי (המכונה "אנימה") שלהם הוא מינורי ביותר, והוא בעצם מושלך החוצה על הנשים.
אצל רוב הנשים, שזה כולל הוניליות והנשלטות, הצד הגברי שלהן (המכונה "אנימוס") הוא מינורי ביותר, והוא בעצם מושלך החוצה על הגברים.

אבל אצל גברים נשלטים הצד הנשי שבהם גובר על הצד הגברי,
ואצל השולטות הצד הגברי שהן גובר על הצד הנשי.

אם כן, מכיוון שיש בתוך כולנו גם צד גברי וגם צד נשי,
אז בודאי שיהיו אנשים שיהיו מתחלפים/ורסטיליים:
הרי הם נושאים בתוכם את שני הצדדים של זכר-כובש ונקבה-נכבשת!
זה היה במענה לשאלתך על המתחלפים.

אתה אומר שאתה ובן זוגך שניכם נחדרים ע"י גברים אחרים, אבל ביניכם הוא השולט ואתה הנשלט.
זה דוקא מוכיח שבכל אינטראקציה שתהיה, תמיד יהיה צד חזק-"גברי" וצד חלש-"נשי", שזה בדיוק מה שאני אומר.

שאלת: איך ייתכן ששולטת נחדרת כדי להוליד ילדים?
זה בדיוק העניין: אישה שולטת-זכרית היא תופעה הנוגדת את המין שלה.
ודע לך שיש מיעוט קטן של שולטות כאן באתר שלא מוכנות להיחדר מרוב שהן חשות גבריות, ויש נשלטים שלא מוכנים לחדור מרוב שהם חשים נשיים.
זה לא סותר את העובדה ששני אלה יסכימו לשכב כי הם רוצים להוליד ילדים.
אבל רוב השולטות אינן גבריות עד הסוף.

לגבי מה שאמרתי שיש אנשים שהם בהכחשה שהם נמשכים לבני המין שלהם: זו עובדה ידועה ומפורסמת שלא זקוקה להסבר.

איפה שאני חולק עליך, זה כשאתה אומר
"כל אדם מחליט לגבי עצמו אם
זה חשוב לו או לא מי שולט בו או במי הוא שולט".
אני טוען שזה לא נתון להחלטה.
משחק התפקידים אינו משחק חופשי אלא הוא מנווט ע"י הדחפים הפנימיים התת-קרקעיים שבתוכנו.
זאת אשליה (או יומרה אופנתית בימינו) לחשוב שאנחנו מחליטים.
האמת היא שאנחנו מריונטות.