שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם חשוב לכם מי שולט (גבר או אישה) או רק השליטה עצמה?

James Bondage​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 14 בפבר׳ 2018
James Bondage​(מתחלף) • 14 בפבר׳ 2018
ציטוט: דוקא הסתמכתי על תיאוריית הנפש של (התיאורטיקן הפסיכואניליטקאי) קארל יונג, ועשיתי לה אדפטציה לעולם השליטה.

... שהיא, כמו שאמר דרקן ראהל, דתית. פרויד, יונג, אדלר, קליין, וחבר מרעיהם אמרו הרבה דברים חכמים אבל גם הרבה מאוד שטויות, ולמרות האמונה של מאמיניהם וחסידיהם, אין סיבה להאמין לאף דבר ספציפי שהם אמרו.

אני לא טוען שאין הגיון בהסבר שלך (או של יונג). אני כן טוען שתוקף ההסבר הזה תקף בערך כמו הסברים מהתנ"ך לתופעות טבע. מדי פעם הם לא שגויים.
זונת מחשבות​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 15 בפבר׳ 2018
זונת מחשבות​(נשלטת) • 15 בפבר׳ 2018
בעל זה לא מלשון בעלות על האשה. אפילו בתנך זאת לא המשמעות.

בעל זה אם כבר מלשון בעילה.

בכל מקרה, בעל זה פשוט ההגדרה של מי שנשוי לאישה. בעל/אישה בעלי/אשתי (כשמדובר בבעלות- בעלים/אישה בעליי/אשתי)

http://hebrew-academy.org.il/2011/05/01/%D7%91%D6%B7%D6%BC%D7%A2%D6%B7%D7%9C-%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%99-%D7%9C%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%90-%D7%AA%D7%97%D7%9C%D7%99%D7%A3-%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%94/
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2018
https://he.m.wikipedia.org/wiki/בעל_(אל)

הבעל במקרא הוא אלילות ומשמעו "אדון", אדון העולם.
ויש בעלים נוספים: בעל הדד, בעל פעור, בעל זבוב, בעל צפון ועוד-- כולם אלילים שולטים.

מכאן שהמשמעות המקורית של "בעל האישה" היא שהאישה אכן משתייכת לו (אבל בימינו כבר לא).
פעם, השליטה הגברית הייתה הונילי הנפוץ.
סלייבית ושאר הנשלטות -- אתן חיות טרגדיה מתמשכת: נולדתן בעידן הלא נכון icon_smile.gif)

(אין צורך לענות שאתן נשלטות אבל גם פמיניסטיות)
ציוואווה​(נשלטת)
ציוואווה​(נשלטת) • 15 בפבר׳ 2018
ברור שחשוב!!!!!
אני לא מסוגלת לחשוב שאישה תשלוט עלי.
שליטה בעיניי זה התפקיד של הגבר
לב חופשי​(אחר)
לב חופשי​(אחר) • 15 בפבר׳ 2018
חשוב לי שתהיה אישה קודם כל. לא מסוגל לדמיין את עצמי עם גבר. גם לא במטרה כזו.
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 15 בפבר׳ 2018
שליטה היא עניין של חיבור ואפילו הייתי אומר של חיבור חזק.
החלק המיני לא חייב להיות הכרחי אבל ללא ספק מאוד מסייע בהפלת החומות.
אנחנו בנויים בצורה פשוטה יחסית, כזאת שמאפשרת לנו להיכנע לאדם שנמצא מולנו בזמן שאנו מצפים לקיום יחסים, הרי המטרה שלנו במקרה כזה היא חשיפה רגשית ברמה הגבוהה ביותר הניתנת לנו.
לכן הפן המיני כן חשוב כאן, אבל, כפי שאמרתי, לא הכרחי.
כלומר, אם אתה יכול להיכנס לספייס בקלות יחסית אתה לא באמת חייב חיבור מיני או אפילו את הפוטנציאל של חיבור מיני (למין שאליו אתה נמשך).
אני אישית זקוק לחיבור כנה עם אדם שמתאים לי מספיק בשביל להיכנס לשם, אבל לאחר שאני כבר נמצא שם אני מניח שאני יכול להיות מובל גם ע"י גבר, אבל בתנאי שהוא עושה את זה עם השולטת שאיתה הגעתי נכנסתי פנימה.
FoxyBoxy
לפני 6 שנים • 16 בפבר׳ 2018
FoxyBoxy • 16 בפבר׳ 2018
רק אישה ^_^
המשרת הכנוע​(נשלט)
לפני 5 שנים • 31 במאי 2018
המשרת הכנוע​(נשלט) • 31 במאי 2018
מבחינתי כנשלט, ההעדפה היא שאשה תשלוט בי. וזאת משום שרגש ההכנעה שיש לי וההערצה המאפשר לי להיכנע לשליטה, הוא במיוחד למין הנשי בדוקא. כי מדוע שאכנע למישו מהמין שלי. במה הוא יותר ממני? ההתמסרות מבחינתי היא למין הנשי, ובתוכו לשולטת הכי טובה שאמצא.

אינני שולל כלום. כרגע אני חש כך.