סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריכה עזרה לגבי חוק

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 6 שנים • 20 בפבר׳ 2018
Sm Art כתב/ה:

ברמה העקרונית .ילדים אמורים ללכת עם הבעל .ולא עם האישה .כדי להקטין את הסבל שלו שגם כך הוא רב מאוד .
עם כול נטל המזונות .ופירוק המישפחה שנחת עליו .

(משפשפת עיניים)
זאת לא פעם ראשונה שקוראת אותך בפורום, אבל לא יכולה להתאפק יותר:
אתה אמיתי?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2018
שיר כאב, תלמדי ממני: גוללים מהר ומתעלמים באלגנטיות.
Snitch
Snitch • 20 בפבר׳ 2018
העצה היחידה אותה אוכל לתת לך, היא פשוט להתעלם מכל העצות הכאילו משפטיות שאנשים נתנו כאן בשרשור.
הדבר היחיד שאפשר לתת לך כאן זו כתף חמה ואמפתיה, חוץ מזה- אך! ורק! עורך דין!

מכל הלב, מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, למענך ולמען הילדים. כי על אף הקלישאה- באמת אין כמו אהבה של אמא.
בהצלחה!

נ.ב.
יש מצב שמתישהו אנשים כאן יפסיקו להגיב ולתת עצות בתחומים בהם אין להם שמץ? בחיאת רבאק, אתם עוסקים פה בדיני נפשות.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 20 בפבר׳ 2018
שיר כאב כתב/ה:
Sm Art כתב/ה:

ברמה העקרונית .ילדים אמורים ללכת עם הבעל .ולא עם האישה .כדי להקטין את הסבל שלו שגם כך הוא רב מאוד .
עם כול נטל המזונות .ופירוק המישפחה שנחת עליו .

(משפשפת עיניים)
זאת לא פעם ראשונה שקוראת אותך בפורום, אבל לא יכולה להתאפק יותר:
אתה אמיתי?

תיראי גבירתי .

אני כותב דברים .
לא מביע עמדה אישית .

אני כותב דברים על סמך מה שאני יודע בנושאים מסויימים.
אבל זה לא אומר .שאני הוא האיש העומד מאחרי העובדות הקיימות .ואם הם צודקות או פשע ממש .

על פי היבט מסויים
עדיף לילדים ללכת עם האבא .
בפועל על פי חוקי המדינה .הדבר הזה איננו קיים כלל וכלל .
ישנה חלוקה מסודרת שניקבעת עי', עוד', לענייני משפחה .
שבה הילדים במישמורת אצל האמא .עד גיל 18
ולגבר מותר לקחת הילדים אליו פעמיים בשבוע .
וסופש', אחד אצל האב והשני אצל האם

ושוב מדגיש ,זה דבר שאיננו קיים כיום .
ובתי דין רבניים נוטים וטוענים שהמישמורת תהיה אצל האמא.

הבסיס לטיעון עפ' מה שכתוב
"שלח תשלח את האם,ואת הבנים תיקח לך"
הפסוק הוא מדבר על "שילוח הקן",וישנה פרשנות שכזו
גם על בית וזוגיות שמיתפרקת .
שהבסיס הנכון הוא שהילדים ילכו עם האבא שהוא מפרנס חזק .
להקל על האמא .

בתקופה שלנו .התיאוריה הזו .לא רלוונטית .
וכול הגורמים שמטפלים בבתים שמיתפרקים .
יש להם נטיה לפשרה .
עם עדיפות למישמורת אצל האמא .
מפני שהגבר משלם מזונות .

בעבר הרחוק בו לא היה תשלומי מזונות .
אז הפסוק הזה .היה עילה לסדר הנכון .לאיך עדיף וטוב
לאשה .לבעלה .ולילדים .
זה היה אמור להערכתי דווקא בכדי להקל על האשה .

בעידן שלנו הילדים עם האמא .זה הרי ידוע וברור

ובחזרה לנושא עצמו .
העוד', הכי טוב במיקרה הזה

שהגבר והאשה יסלחו זה לזו .
ויחמקו מכול הרפש .והעלויות המיותרות .
גירושין זה הסוף של הפרשה .

העבר הוא טעות .
והילדים והזוג הזה צריכים להמשיך הלאה .
עוד וויכוחים זה רק נקמנות ומאבק שאינו רלוונטי להווה שבו המצב הוא טובת הילדים וחיסכון בבריאות ובכסף
Talulya​(נשלטת)

ל Sm Art

Talulya​(נשלטת) • 20 בפבר׳ 2018
אנחנו לעולם לא היינו נשואים.היינו ידועים בציבור.נפרדנו בחודש יולי.ובספטמבר הוצאתי אותו מהבית בעזרת צו הגנה.אחרי שעשה הצגה של התאבדות(אחרת לא יכולה לקראו לזה).בן אדם מניפולטיבי,הרבה שנים הייה מאיים להתאבד עם אעזוב אותו.
כל עוד היינו יחד לעולם לא בגדתי בו.אפילו כשכבר לא היינו זוג,אבל כל עוד הוא היה בבית
.גיליתי את הדס"ם רק אחרי שנפרדנו.
אז אני חושבת שאין לי ממה להתנצל ...
ד.א. הוא מצה את היומן.הגיעה לחברים שלנו ולידם,ליד הילדים צרח אלי "זונה!כלבה!את אוהבת להיות אל הברכיים אל שרשרת"
אתם יכולים להבין איך הרגשתי!אפילו היו לי מחשבות אובדניות.עם לא השולט שלי שתמך ועזר ושכנעה אותי להגיש אלונים יודעת מה היה איתי היום.
מה שהכי טוב בסיפור הזה-התגובה של הסביבה.לומרות כל מה שהתגלה-חברות תומחות בי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 20 בפבר׳ 2018
אוקיי

אז אם לא היית נשואה לו .
את לא חייבת לו שום דין וחשבון
והוא זה שמיתעלל בך וסוחט אותך
אחד כזה זה לא בעיה לטפל בו .
את רק צריכה בסביבתך גבר שידע לסגור עניין
בתקיפות .נימוס .ומהר .
מול גבר מעמידים גבר.

המזל שלך שיש לצידך גבר חיובי שתומך .
את רק צריכה בנוסף .גבר שיסגור את הנושא הזה
באופן חוקי ותקיף מול הגבר הזה שגנב מימך תוכן אישי

זה ממש לא בעיה לטפל בגבר מהסוג הזה רק צריך לעשות זאת בדרך שאיננה פלילית .
היד
היד • 20 בפבר׳ 2018
MIKA! עורך דין!!!
רק ממנו לקבל עצות!!! אך ורק!
פה תקבלי עצות כמו שבכל פורום תקבלי. חלק הן שטויות מגובבות מפי אנשים שאינם מבינים וחלק כן.
קחי את הכתף ממי שנתן אותה פה ותתעלמי מהניתוחים המשפטיים עלאק.
אני מצטער גם כן שזה מה שאת חווה ומקווה לטוב. הלוואי שזה לא היה כך.
תהיי חזקה. בהסתמך אך ורק על מה שאת כותבת אין לך מה להתנצל או להצטער ברמה האישית. את מה שאת וזה בסדר גמור!
שיהיה בהצלחה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2018
אני מצטרף לקודמי: רק עורך דין

ויותר מזה - עדיף להפסיק לרשום פרטים פה בפורום. צאי מנקודת הנחה שהאקס שלך קורא את הפורום הזה, ומשתמש בכל פריט מידע שאת רושמת פה נגדך.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2018
Snitch כתב/ה:

נ.ב.
יש מצב שמתישהו אנשים כאן יפסיקו להגיב ולתת עצות בתחומים בהם אין להם שמץ? בחיאת רבאק, אתם עוסקים פה בדיני נפשות.

הרבה יותר מדי פעמים שמענו את הטיעון הזה בפורום כאן. ולמען האמת אני דוחה אותו. זכותו של כל אדם באתר להביע את דעתו גם על נושאים שהוא לא מבין . מי שאין לו מספיק שיקול דעת להבין שלא מדובר באנשי מקצוע ולכן עליו לקחת את העצות בערבון מוגבל, זו בעיה שלו.

זה לא פורום טיפולי, שאנשים יקחו אחריות על ההחלטות שלהם. זה בדיוק כמו הטיפולים שמציעים כאן כל שני וחמישי בלי שום פרטים מזהים או כל מידע אינפורמטיבי. השיח הויקטימולוגי כאן הגיע לשיאים חדשים.

לגבי הגברת שכתבה את הפוסט, אין לי שום מושג מה לומר לה. מצב לא נעים בכלל, למרות שאני לא בטוח שהבנתי לגמרי את הסיטואציה שלה. אז פשוט בהצלחה.
סווריןן
לפני 6 שנים • 21 בפבר׳ 2018

דעתי

סווריןן • 21 בפבר׳ 2018
ראשית, האקס שלך איש מגעיל, אבל זה כנראה ברור.
שנית, נראה לי שהאיום שלו הוא בעיקר ג'וקר שלא משתמשים בו. כל עוד את פוחדת שהוא יחשוף את החומר, את סחיטה מבחינתו. העניין הוא פחות המשמורת, אלא יותר האפשרות לסחוט אותך שוב ושוב בהמשך בעניינים שונים, בגלל הפחד שלך שהוא יפיץ את החומר לאחרים. האתגר שלך הוא להשלים עם זה שהחומר אולי יצא החוצה, כולל לקרובים שלך ואולי אפילו ילדיך. החלק האופטימי בכל זה, הוא שהאקס שלך מתלכלך לא פחות ממך כשהוא חושף משהו כזה. הוא בהחלט יגרום לך למבוכה מול אחרים. אבל באיזה אור זה יציג אותו? אדם שמחטט בין ניירות אישיים של בת זוגו, ואחר כך חושף אותם מול כולם? כנ"ל לגבי הילדים - רק אידיוט מושלם יקח משמורת על ילדים, שבבוא היום ידעו מדוע אמם נאלצה לוותר עליהם (כן, תגידי לו שלא תוכלי להסתיר מהם בשלב כלשהו, שנאלצת לוותר כי הוא איים עליך באופן הזה). הם אולי יהיו איתו עכשיו כמה שנים, אבל בהמשך לא ירצו לראות אותו ממטר. אני מניח שהוא גם יבין זאת.
בקיצור, כנראה פגעת בו מאוד כדי שהוא ירד לרמה כזו, אבל הפניקה לא מוצדקת. קשה לי לראות מצב שהוא ירוויח מחשיפה של הפנטזיות שלך.
בהקשר המשפטי (ואיני משפטן), במדינה ליברלית מותר לדמיין הכל - כולל פנטזיות לא מוסריות, לא חוקיות, מגעילות וכיוב'. ההגבלות הן רק על מה שעושים, לא על מה שרושמים ביומן. כך שגם כאן לא הייתי דואג (פרט למבוכה כמובן).