שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניפסט קצר על "התאיידות שולטים "

היד
לפני 6 שנים • 14 במרץ 2018
היד • 14 במרץ 2018
רצסיבי, עימך הסליחה. אתה צודק. אין הבדל. מונחים שונים לאותו תהליך. אני מכיר את זה כהמראה (לא זוכר את המונח סובלימציה).
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 14 במרץ 2018
אנסה להתנסח בזהירות בתגובה שלי.
אי רצון להמשכיות של קשר (מניחה שבחיתוליו) היא לגיטימית ויש דרכים יפות יותר ויפות פחות לקטוע. כל דחיה היא לא נעימה, אבל כן צריך לקחת דברים בפרופורציות ולדעת שגם זה יכול לקרות.

ההנחות שנשלטת היא קטנה ושברירית, שנשלטות הן יצורים קטנים ורכים שנקלעו לכאן במקרה וצריך להתייחס אליהן כאל בובת פורצלן היא שגויה ומקטינה.
מדובר כאן קודם כל באנשים עם צרכים סאדו מזוכיסטיים שמבקשים להגשים אותם.
אפשר לצאת מנקודת הנחה שנשלטות לא נקלעות לכאן במקרה ופוערות עיניי איילה אלא מוצאות קודם כל מענה לצרכים שלהן ושהצרכים האלה לרוב הם קשים ולא תמיד או לא בהכרח כוללים חיבוקים ועיטוף והכלה.

התאיידות היא התאיידות של אנשים. גם נשים, גם גברים, שולטים, נשלטים, שולטות ונשלטות.
השורה התחתונה היתה יכולה להאמר גם בלי כל הדרמה של נשלטת שברירית/עונש כבד מנשוא וכו׳.
שלגי
שלגי • 14 במרץ 2018
או בקצרה: תהיו בני אדם.
לפני, באמצע ואחרי הכל
איה74

אין הבדל, כימיה של כיתה ח

איה74 • 14 במרץ 2018
רצסיבי כתב/ה:
אשמח להחכים - מה ההבדל בין המראה לסובלימציה?

זו אותה תופעה, המראה זה בעיברית.
Erykah

Re: מניפסט קצר על "התאיידות שולטים "

Erykah • 14 במרץ 2018
רצסיבי כתב/ה:

סובלימציה, לא אידוי.
אידוי זה מנוזל לגז. אתה מדבר על דילוג פאזה, ממוצק היישר לגז icon_smile.gif

אוי פיצ, אני ממש לא בטוחה שיש אותך ביותר סקסי מכשאתה מדייק מונחים בכימיה icon_smile.gif))
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 14 במרץ 2018
אוי קחו חדר...
אידוי זה בכלל ברוקולי ודמפלינג (:
קתרין​(נשלטת)
קתרין​(נשלטת) • 14 במרץ 2018
lori כתב/ה:
אי רצון להמשכיות של קשר (מניחה שבחיתוליו) היא לגיטימית ויש דרכים יפות יותר ויפות פחות לקטוע. כל דחיה היא לא נעימה, אבל כן צריך לקחת דברים בפרופורציות ולדעת שגם זה יכול לקרות.

ההנחות שנשלטת היא קטנה ושברירית, שנשלטות הן יצורים קטנים ורכים שנקלעו לכאן במקרה וצריך להתייחס אליהן כאל בובת פורצלן היא שגויה ומקטינה.
אפשר לצאת מנקודת הנחה שנשלטות לא נקלעות לכאן במקרה ופוערות עיניי איילה אלא מוצאות קודם כל מענה לצרכים שלהן ושהצרכים האלה לרוב הם קשים ולא תמיד או לא בהכרח כוללים חיבוקים ועיטוף והכלה.

התאיידות היא התאיידות של אנשים. גם נשים, גם גברים, שולטים, נשלטים, שולטות ונשלטות.
השורה התחתונה היתה יכולה להאמר גם בלי כל הדרמה של נשלטת שברירית/עונש כבד מנשוא וכו׳.

אם הבנתי נכון,
העניין הוא לא דחייה או לא דחייה
אלא עניין ההיעלמות הפתאומית.
נטישת אהוב ללא הסבר היא דבר די שכיח. יש כל כך הרבה שירים על זה...
אבל כשמדובר בקשר שליטה שמלכתחילה מבוסס על איזושהי תלות
היעלמות פתאומית ומוחלטת היא דבר בלתי נסלח.
מסכימה עם צווארון כחול בעניין הזה.
Erykah
Erykah • 14 במרץ 2018
טלי35 כתב/ה:
אוי קחו חדר...
אידוי זה בכלל ברוקולי ודמפלינג (:

חדר? אני תכף שוכרת לנו מעבדה ועושה איתו (בו) ניסויים בכימיה פיזיקלית icon_wink.gif
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 14 במרץ 2018
קתרין כתב/ה:
lori כתב/ה:

אם הבנתי נכון,
העניין הוא לא דחייה או לא דחייה
אלא עניין ההיעלמות הפתאומית.
נטישת אהוב ללא הסבר היא דבר די שכיח. יש כל כך הרבה שירים על זה...
אבל כשמדובר בקשר שליטה שמלכתחילה מבוסס על איזושהי תלות
היעלמות פתאומית ומוחלטת היא דבר בלתי נסלח.
מסכימה עם צווארון כחול בעניין הזה.

״או אותה נשלטת קטנטנה ושברירית בגופה ובנפשה שנתנה לו לאותו שולט את הזכות לקרוא לעצמו שולט?
זו שבגופה השברירי ספגה כאב ועלבון בשבילו ולמענו,
זו שחשבה על העונג שלו לפני העונג שלה...
האם היא חטאה, אותה אחת שהורידה מכבודה ושמה אותו מעליה? האם בזה היא ביזתה את עצמה בצורה כזו שעליה להענש עונש כבד מנשוא?״

כל הניסוח שמעיד על נשלטות חסרות עמוד שדרה שרק מחכות שיושיעו אותן וכמה הן שבריריות ומסכנות צורם לי.
אלה לא נשים שהובלו לכאן והזדעזעו לגלות עולם של כאב והשפלה. רובן מגיעות לכאן ומחפשות בדיוק את הדברים האלה בשביל סיפוק אישי שלהן קודם כל (או בין היתר).

השורה התחתונה בסופו של דבר לא משתנה גם על פי תגובתי. אלה דברים שלא ראוי שיעשו אבל הם קורים. הטייטל שולט ליד הכינוי לא הופך אדם לנאור יותר, מכיל, נעלה וכו׳ אלא רק אדם שהחליט שזה מה שמגדיר אותו כאן וכך צריך להתייחס לזה.
אמלי20
אמלי20 • 14 במרץ 2018
יקירה , אספי את שבריך וישרי את הקמטים שעל השימלה שלך.... את תגדלי ותתחזקי וכמו שכבר הבנת , את ככ הרבה יותר גדולה מזה.
הימים יעברו וזה יהיה בסדר. באמת. לא את המושפלת והקטנה כאן (ואת כבר יודעת את זה)