צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה בדסמ?

היד
לפני 6 שנים • 26 במרץ 2018
היד • 26 במרץ 2018
מטר פיזי, אתה צודק שלא צריך להאמין ולבדוק היטב למה אתה נכנס ואף לנהוג כמוך. אבל כפי שכתבתי פה (והרחבתי בפוסט) אולי הנ.ם התעסקו בפעילות בדס"מ ללא הבנת ההשלכות והתוצאות.
חשופית שתוקה​(נשלטת)
שאלה מעניינת.

*לוחשת*
אם לא הייתי צריכה ללכת לעבודה או לצאת מהבית, הייתי רוצה סימן כזה להתגאות בו.
*סיימתי ללחוש*

לפני קשוח- שולט עשה לי סימן כחול בשפתיים. והסתובבתי עם ליפסטיק איזה שבועיים. סימן שחור ממש ממש חזק.
והייתי גאה.

אז חוץ מלצלם את זה מה ההבדל?

יש עלי סימון קבוע שלו.
שלא נעלם כבר כמה חודשים טובים..
הוא במקום שהוא די בולט (אבל לא הפנים).
אז זה בסדר?

אני חושבת שתמונות כאלה מעלות קושי לא רק כי הנשים צריכות לצאת מהבית ויראו אותן, אלא כי *אנחנו* עושים קונוטציות לפגיעות אלימות- נשים מוכות. מקשרים אסוציאטיבית למכות שלא נעשות בהסכמה וברצון.
ולכן *אנחנו* מרגישים לא בנח. לא הן.

דעתי היא שבסופו של יום רצונו של אדם - כבודו.
גם אם הוא רוצה סימן בטוסיק,
גם אם הוא רוצה מחט בשד,
גם אם הוא רוצה חתך בשפה,
גם אם הוא רוצה שיאכלו אותו (או חלק ממנו).

אני מאמינה גדולה בחופש. .אמיתי.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 26 במרץ 2018
מזווית אחרת, לדעתי זה אקט הרבה יותר מסוכן מאשר הצלפות, בעיטות לביצים או סימנים בתחת. יש עשרות מדריכים איך לעשות את כל הדברים הללו בצורה נכונה, אבל איך לעזאזל נותנים אגרוף בלי לגרום נזק? זה נראה לי על פניו משהו שקשה מאוד ללמוד.

דיברנו הרבה על נק' המבט של הנשלטת אבל מישהו יכול להסביר לי מה המנגנון הנפשי של השולט במקרה הנוכחי?

לסיום, העקרון שלי הוא פשוט, זכותנו המלאה לחוש גועל, זעזוע ולהיות שיפוטי כלפי התופעה ומצד שני, זכותם לעשות כרצונם בלי לבקש מאיתנו רשות. אישית, אני לא מצליח להבין איך אפשר לתת אגרוף למישהי שאתה אוהב - פשוט לא מצליח לקלוט את זה.
היד
היד • 26 במרץ 2018
Great oz ואולי טוב שאתה לא מבין. זה מעיד עליך משהו icon_smile.gif
אני פעם דיברתי עם חבר ואמרתי שאני לא מצליח לעכל אב שאנס את בתו מגיל 6 או משהו כזה. זו היתה התשובה שלו....טוב שאתה לא מבין כי זה אומר שאתה לא כזה.
Brave girl
לפני 6 שנים • 27 במרץ 2018
Brave girl • 27 במרץ 2018
הכל פה הפוך... אנשים שכחו...
בדסמ זה משחק תפקידים
שום דרך חיים שוב נעליים
שטיפת מוח של שנים של נשים פה עי גברים שאמ... חיפשו לפרוק תעצבים שלהם בצורה שלא תכניס אותם לכלא...
כל מיני גברים מבוגרים שחיפשו נשים צעירות וחשבו לעצמם
מממ איך נשיג אישה צעירה...או אישה בכלל חוץ מאשתי...
איך נשיג מאהבת מהצד כי אני גמד מכוער..
מממ אהההההה בדסמממממ בדסממממממ כן כןן אני שולט מדופלם
) מזה משנה שאני בקושי שולט בעצמי)...

תסלחו לי
זה לא בדסמ
להשאיר מישי חבולה
ברמה של סימנים שנשארים מעל יום יומים
זה לא בדסמ!
זה לא!
11 שנה בעולם
שנה אחת בחוץ לגמרי
בקרוב הרצאה שלי בנושא
אחרי שיחות עם אנשי מקצוע מכל המינים והסוגים
זה לא בדסמ!
זאת שטיפת מוח!

ספאנקים זה נחמד
קשירות זה סבבי
להשאיר מישי חבולה
זה התעללות זה אלימות
אל תשתמשו בבדסמ כדי להוציא תאלימות שיש בכם.
Zord​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 27 במרץ 2018
Zord​(מתחלף) • 27 במרץ 2018
אני סתם רוצה לרשום שהפטיש העיקרי שלי חוץ מכפות רגליים זה היאבקות..אך ורק כזו שהיא בלי סימנות ובלי מכות.
חניקות עצירת נשימה או הכאבה עד התעלפות או כניעה טוטאלית זה פטיש שהוא בתוך הפטיש של ההיאבקות..אבל גם פה העניין שהיא תעשה כאילו היא מתעלפת שהיא כבר לא יכולה יותר..שלא באמת תתעלף ותתחיל לפרכס.

אז אני אוהב להכאיב או שיכאיבו לי אך ורק בלי סימנים. אין לי מושג למה אבל..

לכל אלו שאוהבים להשאיר סימנים, האם הסימן זה מה שמחרמן אותכם? כי אפשר להכאיב גם בלי..
MagisterDolor​(שולט)
לפני 6 שנים • 28 במרץ 2018
MagisterDolor​(שולט) • 28 במרץ 2018
מבחינה פיזיולוגית חניקה הרבה יותר מסוכנת מסימנים, כי סימנים (חבורות או חתכים) לא עלולים לגרום לנזק מוחי במקרה הטוב...
לגבי שאלתך לגבי האם זה מחרמן, אותי אישית מאוד מחרמנת העובדה שבת הזוג שלי רוצה מזכרות כואבות ממני שילוו אותה לאורך זמן.
האם ניתן להכאיב ללא סימנים?
אולי. מכות חשמל כנראה לא משאירות סימנים.
אבל מכות וחתכים, הדרכים המקובלות יותר להעניק כאב, תמיד ישאירו סימנים.
Glitch
לפני 6 שנים • 28 במרץ 2018
Glitch • 28 במרץ 2018
בהתייחס לדבריו של מטא פיזי: להטיל ספק בבחירה של מישהי בקטע - גם אם מדובר בניסיון מוערך לנהוג במוסריות ולא לגרום לנזק, זה עדיין פטרנליסטי. למה כן לגיטימי להיות בקשר שליטה עם אדם בעל משקעים נפשיים גם אם לא מכים אותו בפרצוף? למה להכות מישהי בנקודה נמוכה בחייה, כפי שאתה תופס, על הישבן - זה הוגן ושפוי אבל לתת לה פנס בעין זה פחות? אני באמת חושבת שהתשובה לא קשורה לנזק האובייקטיבי אלא לתפיסה החברתית שלנו. איכשהו משיכה לפטישים קיצוניים מדליקה נורה אדומה כאן בשרשור הזה לגבי אנשים שלא שולטים בנפשם ולא מסוגלים להחליט החלטות צלולות, או כלפי האנשים שנותנים את הסימנים כמסוכנים ודוחים. אפילו נניח ופרט מסוים משתמש בשליטה ככלי מבוקר או ספציפי להרס עצמי - מה הזכות לשפוט אותו? עדיף לשתות אלכוהול למשל או לאחר לעבודה באופן סדרתי? כדי להגשים את המשיכה המינית והיצרים שלנו אנחנו צריכים להיות מתוקנים בכל מדד שהוא ולהציג תעודה? היש אדם מאיתנו שאין לו שום משקע וכל פעולותיו טהורות וטובות? או שאנחנו רק צריכים שהאלימות שלנו תצטלם טוב חברתית? לדעתי, לא משנה מה התשובות, זה לא הופך עיסוק בשליטה בתנאים האלה לדבר מוקצה. אני לא חולקת עלייך לגבי האבחנה של המתאם בין מצב נפשי ופנטזיות קשות, כי אין לי מושג, נשמע לי הגיוני סך הכל, ואני גם לא מעודדת עיסוק קיצוני או אפשור של התנהגויות מסוכנות וניצול של מצב נפשי קשה. אני מעלה נקודות למחשבה כנגד הגישה שבחירה חופשית היא אשליה.

בהתייחס לדבריו של גרייט אוז: ציינת שאתה לא מבין איך אפשר לתת אגרוף למי שאתה אוהב. יש כאן דיסוננס, כי אם מישהו ישאל איך ייתכן שאדם נותן לאדם אחר להכות אותו, לסמן אותו, להשפיל אותו, לקשור אותו, ולהשתין עליו, וקורא ליחסים ביניהם תקינים או מלאי אהבה, כשמדובר למעשה בחבלה נפשית וגופנית: יהיו לנו כקהילה תשובות אינספור עבורו. לדעתי, זו שאלה דומה.
    התגובה האהובה בשרשור
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 6 שנים • 29 במרץ 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 29 במרץ 2018
Glitch כתבת יפה ובפירוט את כל מה שגרם לי לכתוב בפתיחת התגובה שלי שזו שאלה שאין עליה תשובה פשוטה. בחרתי להדגים דווקא מקרי קיצון כדי לתת איזון לצד הזה שלא הרגשתי שהיתה אליו התייחסות בשירשור הנוכחי- וחשוב שכל אחד ואחת יהיו מודעים אליו.
לגבי סוגיית הבחירה החופשית- זו כבר מסקנה פילוסופית/מדעית שכל מדעי הטבע וההתנהגות מצביעים עליה בצרחות (אנחנו פשוט לא יודעים לשמוע אותן- ואף מחנכים אותנו בבורות מגיל צעיר להאמין בבחירה חופשית- מה שאין לי ספק שתורם לקשיים נפשיים בעתיד ולא אפרט כי זה לא נושא השירשור). מי שמסקרן אותו שיקרא על דטרמיניזם בויקיפדיה, מקום טוב להתחיל להבין מה זה אומר שהיקום פועל עפ"י חוקים, שזה כולל אותנו ההומו סאפיינס.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 29 במרץ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 29 במרץ 2018
מטא פיזי (בשבילי תמיד תהיה "פסיכולוג" icon_smile.gif ) ככל שאני מסתכלת על יותר אנשים שהמיניות שלהם בדס"מית, אני מבינה שאין באמת מישהו שנכנס לבדס"מ מ"מהסיבות הנכונות" (וגם אין באמת סיבות נכונות, אין לכך חוק אבסולוטי).
כולם מתיימרים להגיד (או רוצים להאמין) שהם חפים מכל עכבה רגשית בעבר או בהווה, אז מתוך כך גם הבדס"מ שלהם הוא פשוט העדפה כיפית שנוצרה בוואקום, שאין לה קשר למהלך חייהם והם פשוט בחרו בה רנדומלית או נולדו איתה כאילו שיש גן אחראי לזה, כשבפועל זה לא ככה.
זה לא יכול להיות ככה, כי אנחנו בני אדם, אף אחד מאיתנו לא גדל באיזו מציאות מדומה, הרחק מהשפעות הסביבה ועם קשתות בענן בלבד. כולנו נתקלנו (ונמשיך להיתקל) בקשיים ואתגרים שונים שהשפיעו עלינו, בחירותינו והעדפותינו בתחומי חיים שונים בדרכים שונות. המסקנות שהופקו מניסיון חיינו לעיתים מתורגמות גם לחיי המין שלנו, כאילו המוח שלנו מנסה ליצור איזו פסיכודרמה מינית שתעזור לנו לעבד את זה, וגם רחמנא ליצלן- להנות מזה.
אנשים ממהרים להירתע מזה, כי מי לא רוצה להרגיש שהוא אדון לגורלו? (מיותר לציין שלהיות עסוקים בלהירתע במקום להבין מאיפה זה נובע זה בדיוק מה שמונע מאדם לתפוס פיקוד על גורלו?) הם חושבים שזה רע, שאם הבדס"מ שלהם מושפע מאיזה רגש משמע הוא פסול ומסוכן. הם ממהרים לכתוב את כל המניפסטים המסנגרים האלו על כמה שזה חלק בלתי נפרד מהאופי שאיש לא השפיע עליו, או לחלופין- ממהרים לתקוף כל מי שלא מחזיק בהעדפה דומה לשלהם, בשביל שיהיה להם שעיר לעזאזל להאשים ב"בדס"מ הרע" בכדי לקבל תחושה ששלהם הוא "הטוב והנכון".
ובהרבה פעמים, זה גם לא נובע מהכחשה גדולה, אלא מתוך מחשבה כנה אך שגויה שאם לא עברת מצב קיצון כמו אונס או התעללות בילדות משמע אתה חף מכל אישיו, אז זה נראה להם ביזארי לעלות על הדעת שבחירתם מושפעת מחווית חיים מסוימת.
אלו יכולות להיות גם החוויות "הקטנות" האלו שעיצבו אותנו כאנשים שאנחנו, שמרוב שהן קטנות לא ייחסנו להם חשיבות עד כדי שהתרחשותם נשכחה, אך השפעתם ממש לא וכך על פני השטח זה נראה שזה היה שם תמיד.
מהצד השני של המתרס, גם לעבור אונס או התעללות זכורים היטב לא בהכרח אומר שהאדם לא שפוי בדעתו ולא מסוגל לקבל את הבחירות הנכונות עבורו ושהבדס"מ שלו אוטומטית "פסול".
אנשים ממהרים להגיב בהיסטריה אם שמעו שמישהי היא גם נשלטת וגם נאנסה בעברה. ממהרים להציל אותה מעצמה רק על סמך מילת הקסם "נאנסתי" מבלי לקחת את שאר המאפיינים ודרכי התמודדות שלה בחשבון. כשבפועל, בדיוק בגלל שהיא לא מכחישה קשר בין חווית עבר לבחירתה בהווה, היא מודעת למעשיה והשלכותיהם בצורה מטיבה הרבה יותר מאשר הבדס"מי הממוצע שמשוכנע שאצלו הכל בסדר וזה העולם שעקום, שהרי אין אפשר לטפל במשהו שמכחישים שקיים בכלל.