ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבריות

דקיקון​(נשלט)
לפני 5 שנים • 10 במאי 2018
דקיקון​(נשלט) • 10 במאי 2018
ראו עד 3 הודעות שלי ברצף לפני הנוכחית

דרקן ראהל כתב/ה:

עכשיו, סליחה אם אני מחאה, אבל ברצוני להתייחס לשתי נקודות.
לזכרים אנושיים יש בלוטת ערמונית. גירוי שלה מסב לזכר הנאה פיזית לחלוטין. כלומר, ישנה
הנאה פיזיולוגית לחלוטין בחדירה אצל הגבר.
אם כן, האם קיומה של בלוטת הערמונית הוא
נשי? האם כל גבר שנהנה מגירוי הערמונית
שלו מציג תכונה נשית? סטרפאון (pegging) לא מחייב בכלל יחסי שליטה בין הגבר והאישה; הוא יכול להעיד על רצון של הגבר בהנאה פיזיולוגית לגמרי מהאנטומיה הזכרית שלו ורצון של אישה להעניק לו אותה.

בשביל ליהנות מגירוי הערמונית לא צריך סטראפון אלא מספיק אצבע.
ובעיקר, סטראפון אינו נחשב כלי לעיסוי הפרוסטטה באופן ונילי, אלא הוא חלק מיחסי שליטה המוגדר כבדס"ם.
שולטת אינה מעסה את הפרוסטטה של הנשלט. היא דופקת אותו.
בנוסף, עם כל הכבוד לגירוי הערמונית, ונילים (או שולטים שמכבדים את עצמם) לא ייהנו בלשון המעטה מחדירת אצבע לטוסיק שלהם.
אפשר גם לומר שהכאב שבזה מתקזז עם ההנאה בזה.
ואם ההנאה באה מהכאב או ההשפלה שבדבר, אז זו הנאה בדסמ"ית ולא פיזיולוגית.

דרקן ראהל כתב/ה:

בישראל, היה בעבר מספר גבוה בהרבה של מורים גברים. כיום הרוב בהוראה הוא נשים. אם כן, האם הוראה היא מקצוע גברי או נשי?

זה לא נוגע לדיון שלנו בעניין המיניות הבדסמ"ית

דרקן ראהל כתב/ה:

ישנן חברות בהן לוחמים צעירים מבצעים מין אוראלי בלוחמים מבוגרים כי בליעת זרע מגנה על הצעירים משדים. האם כל הצעירים בחברות האלה נשיים?

ההגנה מהשדים נשמעת כמו תירוץ לקיים יחסים הומוסקסואליים, אבל קשה לדעת.
בכל מקרה, הלוחמים יכולים להיות גבריים מצד אחד, אבל מצד אחר אני משער שלאקט המציצה הספציפי הזה יש אכן משמעות נשית. בכל מקרה, זה תחום אחר מהבדס"ם.

ארקאנג'ל, אתייחס בהמשך לדברייך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ונילים לא נהנים מגירוי הערמונית?
אם כן הומואים לעולם לא יכולים להיות ונילים?
בי-סקסואלים אינם יכולים להיות ונילים?
ויש ועוד איך גברים וניליים וגם שולטים שמאוד נהנים מגירוי של הערמונית. לך תבדוק את זה.

סטרפאון הוא ממש, אבל ממש, לא מוגבל ליחסי שליטה. האם כל היחסים הלסביים יחסי שליטה?
ברור שלא. אבל סטרפאון שימושי שם. לך תקרא קצת על pegging. הדעה שלך שזה קשור בהכרח
לשליטה היא פשוט צרות. אין לה קשר למציאות.

דקיקון - אתה אומר שרצית הסבר אז לקחת תיאוריה שמסבירה, ואתה מתעלם מתיאוריות שלא.
זה המדע הכי גרוע שיש. אני נשבע לך - אתה פשוט לא מודע לכמה החשיבה שלך אינה מדעית.
אתה חייב לנסות לקעקע את התיאוריה האהובה, לא להוכיח אותה. אתה צריך לנסות למצוא
בה חורים, ורק אם נכשלת לקבל אותה. ואם אני יכול להציע הסבר חלופי - התיאוריה שלך נכשלה.
אני לא צריך להוכיח אותו, עלי רק להציג אותו. בתור מעלה התיאוריה - חובת ההוכחה היא עליך.
והוצאו כאן הסברים חלופיים למכביר.

התעלמת מהשאלה שלי לגבי יחסים בהם הנשלט כל או ילד. יחסים בהם השולטת מגלמת דמות אימהית או מטפלת.

ביהביוריזם לא יכול להסביר מסכת אב"כ או נעל? אתה רציני איתי? אני מת לדעת למה לא. כי הוא ההסבר ההגיוני
היחיד בפסיכולוגיה. או בוא נאמר אחרת - איך אתה מסביר לבישת מסכת אב"כ? או שתייה מנעל? שתייה מנעל זה נשי???
או שמסכת אב"כ זה נשי????
dror30
dror30 • 10 במאי 2018
לא מסכים איתך בכלום דקיקון אבל אתייחס רק למה שכתבת כאן :
"אותה סביבה משתמשת בכוחה בתור מבוגרים כדי להכניס את האג'נדה הפמיניסטי שלה אל הילדים ולעצב מחדש את מוחם הרך והקל להשפעה: "יוסי הקטן, נכון שאין הבדל בין בנים לבנות, ושבנים יכולים ללבוש שמלה?"

אתה מצליח לראות את ההשפעה של האג'נדה הפמיניסטית אבל לא את ההשפעה הקיימת שיוצרת את ההפרדה של מה שייך בנים ומה לבנות?
הרי זה בדיוק הפוך, האחיין שלי בגיל 3 כל הזמן רצה ללבוש שמלות ונלחמו איתו מלא כדי שיפסיק ו"יבין" שזה לא של בנים, גברים שהולכים בשמלה ברחוב כולם יציקו להם ילעגו ויקללו. זאת אומרת יש אג'נדה ברורה שמחנכת בנים לא ללכת עם שמלה, בלי קשר למה טבעי ומולד כאן. לא לראות את זה אבל כן לראות השפעה של אג'נדה נייטרלית זה עיוורון למציאות וההפך מהיושר האינטלקטואלי שאתה טוען.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 11 במאי 2018
ArchAngel​(שולטת) • 11 במאי 2018
דקיקון כתב/ה:
להגיד שלא כל נשלט נחדר אינה תשובה מספקת. זו הפרקטיקה המרכזית בשליטה נשית (כי מקבילה לזיון גברי שהוא האקט מרכזי ביחסי מין) Iנפוצה מאוד בשליטה הנשית.
העובדה שלא כל הנשלטים נחדרים אינה משנה את המשמעות העמוקה של הסטראפון כחילוף תפקידים בין זכר לנקבה.
האם לדעתך זה מקרי שהסטראפון מעוצב כאיבר זכרי, כולל עטרה ו-ורידים?
האם זה מקרי שהסטראפון מונח בדיוק במפשעת השולטת, איפה שממוקם הזין הגברי בגופו?
האם זה מקרי שהנשלט מלקק אותו כאילו היה זין גברי?
האם זה מקרי שהשימוש בכלי הזה הוא חדירה בדומה לחדירה גברית רגילה? .

סטרפאון זה הוא לא אביזר אחד. המונח הזה נועד לתאר שילוב של שני אביזרים יחד, של דילדו/ויברטור ורתמה.
יש מלא דילדואים וויברטורים בשוק ולא כולם, ואפילו לא רובם, מעוצבים בצורת איבר מין זכרי מפורט לפרטי פרטים.
יש דילואים שמעוצבים כמו איברים אחרים כמו למשל ידיים, או איברים בדיוניים כמו למשל קרנים של חדי-קרן. יש גם "נשיים" לגמריי בצבע ורוד עם פרחים ונצנצים.
יש אפילו דילדואים בעיצובים כל כך נטרליים שאם תשים אותם בסלון יחשבו שהם קישוט על שולחן האוכל ולא איבזר מין.
גם לא כולם ישרים כמו זין- ויש מעוקלים, עגולים, ספירליים... (ודווקא האלו שמיועדים לחדירה לגבר הם כאלו, כי הפרוססטה נמצאת בזווית מעוקלת).
ובהיבט הרתמות: יש מלא מכל הסוגים שאפשר להלביש על אזורי גוף שונים (ירך, זרועות, אפילו פנים!) ולא רק באזור המשפעה.
יש כאלו שעובדים בלי רתמה ואז החדירה היא דו-כיוונית.
לא כל הנשלטים נהנים ללקק אותו, וגם אלו שמכניסים אותו לפה לא בהכרח עושים את זה בשביל לדמות מציצת זין, אלא זה יכול לנבוע, למשל, מרצון במשחקי נשימה.

דקיקון כתב/ה:

בשביל ליהנות מגירוי הערמונית לא צריך סטראפון אלא מספיק אצבע.
ובעיקר, סטראפון אינו נחשב כלי לעיסוי הפרוסטטה באופן ונילי, אלא הוא חלק מיחסי שליטה המוגדר כבדס"ם.
שולטת אינה מעסה את הפרוסטטה של הנשלט. היא דופקת אותו.
בנוסף, עם כל הכבוד לגירוי הערמונית, ונילים (או שולטים שמכבדים את עצמם) לא ייהנו בלשון המעטה מחדירת אצבע לטוסיק שלהם.
אפשר גם לומר שהכאב שבזה מתקזז עם ההנאה בזה.
ואם ההנאה באה מהכאב או ההשפלה שבדבר, אז זו הנאה בדסמ"ית ולא פיזיולוגית.

אפשר להשתמש בסטרפאון בכל הרבה דרכים, ועל ידי כל המגדרים, כל הנטיות המיניות וכל קצוות השוט. ובעיקר- הוא לא מגובל לשימוש בבדס"מי בלבד.
בשום מקום לא נכתב שהשימוש היחיד בסטרפאון הוא חדירה אגרסיבית ("דפיקה"), היא יכולה להיות עדינה עד כדי עיסוי. בדיוק כמו בכל סוג אחר של סקס.
כך או כך, חדירה אנאלית שנעשת בצורה נכונה לא אמורה לכאוב בכלל! כאבים בחדירה אנאלית זה סימן שהאקט נעשה לא נכון, שחסר בו חומר סיכה, שצריך לשנות את התנוחה או הקצב אחרת תהיה פגיעה פיזית!
אני מכירה מספיק ונילים שנהנים מאצבע בתחת (ובוא נגיד שאני התעסקתי עם יותר גברים ונילים ממך, אז על מה אתה מבסס את זה?), ומעבר לאצבע בתחת, בגלל ההנאה הפיזיולוגית שבכך. ואמנם אפשר להסתפק באצבע בשביל לגרות את האזור, בדיוק כמו שאפשר להסתפק באצבע בשביל לגרות כוס, אבל למה להגביל את עצמנו? יש כאלו שרוצים להרגיש גירוי ניכר יותר מאצבע בודדה, וזה כשל עצמו לא הופך אותם לנשיים או נשלטים, ולא אומר שום דבר מלבד זה שהם רוצים להרגיש גירוי ניכר יותר כי זה יותר נעים להם.
לילית חדשה
לילית חדשה • 11 במאי 2018
דקיקון כתב/ה:
כתבתי (ע' עמ'8 ) ש"בנות משחקות קלאס והן שקטות לעומת הבנים שהם רועשים ואוהבים דחיפות ומכות, וזה כשאף אחד לא אמר להם/ן לעשות זאת."
לאהוב אלימות פיזית הוא תכונה גברית מולדת, ובכך בנים ובנות מאוד שונים.

דווקא על זה עניתי עוד בהתחלה ואני אצטט את עצמי-
"נכון, לא נאמר לבנות בכיתה ג או ד ללכת לשחק קלאס ולא כדורגל
אבל בגיל הגן ובכיתה א נאמר להן שכדורגל זה לבנים, בשבילהן יש את הבובה.
נכון, לא נאמר לבנים בכיתה ה ללכת מכות בכל הפסקה
אבל בגיל הגן התקוטטות של בנים קיבלה את התגובה ככה זה בנים ולא היתה תגובה משמעתית משמעותית.
ולתינוק שנולד נאמר איזה אלוף, גבר, מוכשר, חכם, איזה זוג ריאות יש לו
ותינוקת שנולדת נאמר איזה נסיכה, עדינה, יפה, איזה יופי כמה שהיא שקטה
לילדה בגיל 4-5-6 שמרימה יד נאמר- ככה לא מתנהגת ילדה טובה, את צריכה להיות ליידי, עדינה.
לילד בגיל 4-5-6 שמרים יד נאמר- בנים יהיו בנים"

לשנים של הסללה והפרדה מגדרית יש תוצאות. אחרי 6-7 שנים בהן עודדו בנים לשחק בכדור ולהיות רועשים כמה שהם רק רוצים ואפילו אלימים כי 'בנים יהיו בנים' ואילו את הבנות גידלו בצורה הפוכה- להיות שקטות ועדינות, כמו ליידי שלא צועקת ולא מרימה יד.
אז בגיל 9-10-11 תראה את הבנים עושים רעש בהפסקה ומשחקים בכדורגל ואת הבנות תראה משחקות קלאס בשקט.

דקיקון כתב/ה:
זה מוכיח שלמרות התתפוררות הנ"ל גבר חייב להישאר חזק כי זה הבדל מולד שגבר יהיה חזק יותר, והציפייה ממנו היא בהתאם.
מכיוון שזה מולד, זו בושה מצדו להפוך לנשי-חלש.
אם זה לא היה מולד אלא רק הבניה חברתית, גבר היה יכול ביתר קלות להיות נשי.

כפי שאמרתי קודם, הבנייה חברתית אינו מנוע מספיק חזק כדי ליצור הבדל מעמדות בדסמ"י כה גדול כמו בין זה שבין שולט לנשלט .
"הבושה" שנשלט מרגיש כגבר חלש אינו נובעת מהבנייה חברתית.
מהבניה חברתית אפשר להתנער בקלות כי היא אכן רק מלאכותית.
אבל מכיוון שההבדל גבר-אישה הוא מולד/עפ"י הטבע, הבושה הנ"ל היא אמיתית.

לא מסכימה איתך.
ללחץ חברתי והבנייה חברתית יש המון המון משקל, במיוחד בגילאים בהן האישיות והאופי מתעצבים- אם למדת במשך 15 שנותיך הראשונות שכגבר אסור לך להביע רגשות בצורה משוחררת יהיה לך מאוד קשה לעשות את זה בבגרותך. אם במשך שנים העלבון הכי חזק שהיה אפשר לזרוק לכיוונך זה לעשות משהו כמו אישה/ בת- כלומר להיות אישה/ בת/ ילדה זה עלבון- אז גם בבגרות זה משפיע.
הבנייה חברתית היא כלי מאוד מאוד חזק למשטר התנהגויות- החל מהסרת שיער, בחירת צעצועים, מקצועות והפגנת תכונות או רגשות.
וגם בבגרות אותה הבנייה והפרדה מגדרית קיימות, זה לא שעד גיל 15 האדם נתון במסגרת נוקשה של כללי בנים- בנות ואז בגיל 15 ויום כל המסגרת מתפוררת והוא הופך להיות לוח חלק, אלו דברים שנשארים איתנו ועוד מחוזקים על ידי הסביבה
(למשל עשו ניסוי לענות על השאלה האם חוות דעתם של כיתת סטודנטיות/ים תושפע מהיות המרצה אישה או גבר. ביקשו ממרצה אישה ומרצה גבר להעביר פעמיים את אותו קורס אינטרנטי פעם אחת כגבר, פעם אחת כאישה. בארבעת הפעמים שהקורס הועבר, הוא הועבר בצורה זהה לחלוטין, אותה תקשורת, למעט ההתאמות המתבקשות- שינוי תאריכים, שם המרצה וכיו"ב- אותה צורה, אותו קצב ואותו מסגרת זמן. ואחרי הקרוס בדקו את חוות הדעת וגילו הבדלים משמעותיים בדירוג המרצות והמרצים- לרעת המרצות.9

ובאשר לאקטים-
אתה רואה מה שאתה רוצה לראות ובהתאם לכך מפרש את הדברים (כמו כולנו) אבל מתעלם, מצמצם או מקטין דברים שלא מתאימים לתפיסה שלך.
לא בכל מערכת יחסים של שולטת- נשלט יש את כל האקטים- סטרפאון, ניוש, פוט פטיש וכן הלאה.
והם גם יכולים להיות חלק ממערכת יחסים של שולט- נשלטת.
וכל אחד ואחת יכולה לראות את אותו אקט בצורה אחרת.
אתה רואה בליקוק רגל של אישה כליקוק זין
אני רואה את זה כל פעם בצורה אחרת והאמת שמעולם לא ראיתי את זה כליקוק זין או בצורה דומה לזה.
וכמובן גם מה שדרקן וארכאנג'ל כתבו.

דקיקון כתב/ה:
אותה סביבה משתמשת בכוחה בתור מבוגרים כדי להכניס את האג'נדה הפמיניסטי שלה אל הילדים ולעצב מחדש את מוחם הרך והקל להשפעה: "יוסי הקטן, נכון שאין הבדל בין בנים לבנות, ושבנים יכולים ללבוש שמלה?"

לא. ממש לא. אבל ממש לא.
זה לא לומר ליוסי ללבוש שמלה או שהוא יכול ללבוש שמלה. זה לתת ליוסי ארון בגדים שמכיל את הכל- חולצות ומכנסיים מכלל הסוגים והצבעים, חצאיות, שמלות - ולתת לו לבחור "יוסי, מה בא לך ללבוש היום?" או, אם יוסי נניח בן כמה חודשים להראות ששמלה/ חצאית זה כמו מכנסיים- נלבש את זה כמו שנלבש את זה.
וגם, אם נקבל את ההנחה שלך שלומר ליוסי שמותר לו ללבוש שמלה זה לדחוף אג'נדה פמיניסטית ואנטי סקסיסטית- אז לעשות את ההפך ולומר לו שאסור לו ללבוש שמלה כי הוא בן וזה של בנות, זה לדחוף לו אג'נדה סקסיטסית ואנטי- פמיניסטית. ויותר מזה אם קרה המקרה והוא בחר ללבוש שמלה וכל מה שנאמר זה שהוא בדיחה ויצחקו עליו וילעגו לו והוא ירגיש רע ויסבול- זה פשוט להפחיד אותו

דקיקון כתב/ה:
אני שוב מזכיר את הפרט ה"שולי" שאני נשלט ע"י נשים.
יש גם הרבה נשים נשלטות כאן שכתבו שיש להן פנטזיית אונס. גם אותן תאשימי באג'נדה שובניסטי בשם הפוליטקלי-הקורקט?
אני מתאר לעצמי שתעני שאפשר להיות נשלט ולהיות גם שוביניסטי.

בוא נדייק רגע, לומר שהאישה חלשה ונחותה מהגבר ושהוא חזק ושולט, זה אכן שוביניזם. לא כי P.C אלא כי זו ההגדרה של שוביניזם מגדרי.
וזה אכן פרט שולי כי כל הצירופים אפשריים- אתה יכול להיות נשלט ושוביניסט כמו שהשולט הכי ברוטאלי ואכזרי יכול להיות פמיניסט.
Dvaros​(שולט)
Dvaros​(שולט) • 11 במאי 2018
גלויי נאות, אני לא מתייחס לדיון.

אף שולטת לא יכולה באמת לשלוט בגבר בלי הסכמה שלו בנושא
אז במידה והוא בוחר להסכים לתת לה לשלוט בו מאחר וזה כיף לשני הצדדים, אין כאן איבוד בגבריות שלו.
יש כאן בעצם העברת כוחות בדסמית.
באופן זהה, אישה שבוחרת להיות נשלטת בזוגיות מאחר והיא נהנת מזה לא אומר עליה שהיא חלשה או נחותה מהגבר.

אני לא מתייחס לאישה שמשתמשת במיניות/נשיות שלה על מנת לשלוט בגבר,
מדובר אז במניפולציה ולא בשליטה בדסמית.
לילית חדשה
לילית חדשה • 11 במאי 2018
דקיקון כתב/ה:
ואז אענה לך שהתיזה שאני בונה נובעת מהיגדים/אקסיומות שאני נאלץ לקבל מתוך יושר אינטלקטואלי, ומנסה להתמודד איתם בצורה לוגית.

התיאוריה והלוגיקה שלך מקועקעות ומחוררות מכל כך הרבה כיוונים עד שבכנות לא ברור לי איך אתה יכול לכתוב את זה.
אתה עושה צ'רי פיקינג באשר למה נוח לך להתייחס ולמה לא ואצל מי
(התעלמת ממה שאני כתבתי על אמא אדמה הגדולה שהאמונה בה מתוארכת לפחות לתקופת עידן הקרח כלומר לפחות לתקופה של לפני כ-15000 שנה.
והמשכת לטעון מול דרקן "אני שוב מסביר: הנשלטות הנשית הייתה בשיאה במהלך הפריהיסטוריה, אבל הקידמה התרבותית שהתחילה את צעדיה הראשוניים עוד לפני קליאופטרה הולכת ומשנה זאת בהדרגה."
שזה לא בהכרח נכון ואפילו הפוך-
על פי מריה גימבוטאס ציוויליזצית האלה או תרבות האלה היו התרבויות הקדומות באירופה (איזור המחקר של מריה גימבוטאס) והיו תרבויות מטריאכליות או על גבול המטריארכיה, והוחלפו לפני כ-6000 שנה בתרבות פטריאכלית.)

ובכלל- כל מה שלא תומך בתיאוריה שלך הוא או שולי, או לא קיים או לא נכון או לא בהכרח מצביע על משהו הפוך או לא ניתן לבדיקה או שאתה פשוט מתעלם ממנו
גם אם אני מתעלמת מכך שלא ניתן לדעת הכל- למשל איך כל הטבע עובד, איך כל מערכת יחסים עובדת ומה יש בה ומה עובר בראש של כל אישה וכל גבר.
ככה לא עובד המדע וככה לא נבנית תיאוריה-
התיזה שלך מעגלית והיא הכל- הבסיס, השאלות, התשובות וההוכחות. והעובדות
אתה לא מוכיח או לא סותר אותה באמצעות מענה לשאלות וטענות- היא הטענה והתשובה שלך להכל.

אה וכתבת לדרקן לדעתי שהסטרפאון נועד לחקות במראה ובצורה את איבר המין הגברי
אז אשמח אם תפנה אותי לגבר בעל איבר מין בצורת או בעל נראות של פרפר, לב או פרח.
וגם לזה שיכול להטיל ביצים באמצעות הזין שלו.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 11 במאי 2018
אז ככה,
אני מניח שאני אקים עליי כל מיני מגיבים וכאלה אבל כולם יכולים ללכת לאליפות העולם בישיבה על מוט,
לתשובה לשאלתך,
כן ולא.
נשלט יהיה פחות גברי, אבל לא בגלל שום דבר אחר מלבד העניין הכימי,
טסטוסטרון,
וזהו,
הורמון המין הגברי מיוצר באשכים,
וזה מה שהופך גבר לגבר,
יש מספר תופעות (אפשר לקרוא להן לווי אבל הן לא באמת לווי כי הן חלק משמעותי עיבוד ההורמון בגוף)

אחת התופעות היא פשוט הישגיות,
כן מה ששמעת,
הישגיות תחרותיות וכן הלאה

(סתם שתראה שאני לא ממציא :

לטסטוסטרון תפקיד מפתח בדחף המיני, הן אצל הגבר והן אצל האישה. הורמון זה גם אחראי על סימני המין המשניים הגבריים: שׂיעור הפנים והחזה, עיבוי הקול, העלאת מסת השרירים, עיבוי העצם, יצירת תאי זרע והדחף המיני. בתחום ההתנהגותי, רמות גבוהות של הורמון זה מובילות לאגרסיביות ותחרותיות, ואילו רמות נמוכות עלולות לגרום לירידה במצב הרוח, דיכאון, עייפות ופגיעה בזיכרון)

וזה פשוט,
אם אתה מחפש להיכנע,
אתה פחות גברי כי גבר מבחינה פיזיולוגית( ככל שרמת הטסטוסטרון בגוף עולה ככה הגוף גברי יותר, זה פשוט עניין כימי ומדעי)
הדבר יהיה יותר תחרותי, והמקום הכנוע פחות יקסום לו,

עכשיו בנושא הלא,
מכיוון שאתה לא חי בתקופת האבן,
והנפש שלנו יותר מורכבת מצרכים ומהווים ואנחנו חיים בכללים של חברה מתוקנת עם מערכות חוקיות וכו' וכו'
מותר לך להרגיש שאתה רוצה גם לקבל בתחת, ואין בזה שום דבר רע,
כל עוד משהו לך טוב,
אני מכיר תתי אלופים בצבא שהיו מתים למישהי שתהפוך אותם לחיילים שלה,
וזה לא אומר שהם פחות גברים,
אבל כן,
מבחינה פיזית,
נשלט יהיה בדרך כלל פחות גבר מגבר דומיננטי (ולא, מראה מבחינה חיצונית לא רלוונטי, למרות הדימוי)
ואני לא מדבר על שולטים דמיקולו שמחפשים דרך להגיע לתחתונים של נשים ומשתמשים בבדסם כקיצור דרך משמעותי,
אני מדבר על אנשים שהם מנהיגים מלידה,
כאלו שמרימים את הכפפה ומובילים את הדרך,
וכאלו יכולים לשחק בכאילו כנשלטים בחדר המיטות בשביל לתבלן את החיים ולשחרר קצת רגש,
אבל בתכלס הם חוד החנית הגברית (ושוב, רק מדובר על כימיה...)

לסיכום אתה יכול להיות נשלט ושולט גברי וזה לא משנה,
מה שמשנה זה האם אתה גבר בראש שלך,
וגבר לא שואל האם הוא גבר בעיניי אחרים,
גבר שולח את כולם להזדיין.
דקיקון​(נשלט)
לפני 5 שנים • 15 במאי 2018
דקיקון​(נשלט) • 15 במאי 2018
dror30 כתב/ה:
לא מסכים איתך בכלום דקיקון אבל אתייחס רק למה שכתבת כאן :
"אותה סביבה משתמשת בכוחה בתור מבוגרים כדי להכניס את האג'נדה הפמיניסטי שלה אל הילדים ולעצב מחדש את מוחם הרך והקל להשפעה: "יוסי הקטן, נכון שאין הבדל בין בנים לבנות, ושבנים יכולים ללבוש שמלה?"

אתה מצליח לראות את ההשפעה של האג'נדה הפמיניסטית אבל לא את ההשפעה הקיימת שיוצרת את ההפרדה של מה שייך בנים ומה לבנות?
הרי זה בדיוק הפוך, האחיין שלי בגיל 3 כל הזמן רצה ללבוש שמלות ונלחמו איתו מלא כדי שיפסיק ו"יבין" שזה לא של בנים, גברים שהולכים בשמלה ברחוב כולם יציקו להם ילעגו ויקללו. זאת אומרת יש אג'נדה ברורה שמחנכת בנים לא ללכת עם שמלה, בלי קשר למה טבעי ומולד כאן. לא לראות את זה אבל כן לראות השפעה של אג'נדה נייטרלית זה עיוורון למציאות וההפך מהיושר האינטלקטואלי שאתה טוען.

חבל שעלית על הסוס כאביר הבא לשסף את "עיוורון" שאתה מייחס לי.
תקרא אחורה ותראה שכתבתי כמה פעמים שאני בוודאי מסכים שקיימות גם השפעות נרכשות-חינוכיות לצד השפעות מולדות.
דקיקון​(נשלט)
לפני 5 שנים • 15 במאי 2018
דקיקון​(נשלט) • 15 במאי 2018
דרקן ראהל כתב/ה:
ונילים לא נהנים מגירוי הערמונית?
אם כן הומואים לעולם לא יכולים להיות ונילים?
בי-סקסואלים אינם יכולים להיות ונילים?
ויש ועוד איך גברים וניליים וגם שולטים שמאוד נהנים מגירוי של הערמונית. לך תבדוק את זה.

גברים יכולים ליהנות מגירוי הערמונית, אבל זה לא משנה את העובדה שברגע שגבר נחדר – אזיי מופעלת אינהרנטית עליו המשמעות העמוקה וה"נשית" של להיות נחדר/ת.
ובעניין הבדיקה ברשת, זה מה שמצאתי (באתר Nrg, לא משהו מאוד מדעי אבל מבהיר היטב):
"להיות נחדר מעניק לנו את האפשרות להיות נכבש במקום כובש, ולו רק לרגע קט. עבור הגבר זו הזדמנות פז להיות מכיל, מקבל, פסיבי, כנוע. לכן הפרספקטיבה הזו מומלצת דוקא לגברים המגדירים עצמם הטרוסקסאלים".
לכן, לא ניתן לברוח מהמטען הנשי שבלהיות נחדר.

דרקן ראהל כתב/ה:

סטרפאון הוא ממש, אבל ממש, לא מוגבל ליחסי שליטה. האם כל היחסים הלסביים יחסי שליטה?
ברור שלא. אבל סטרפאון שימושי שם. לך תקרא קצת על pegging. הדעה שלך שזה קשור בהכרח
לשליטה היא פשוט צרות. אין לה קשר למציאות.

בזה אתה דוקא מוכיח את מה שאני טוען כל הזמן על המטען הנשי שבלהיות נחדר.
כשלסביות משתמשות בסטראפון, זה בדיוק כדי שביחסים ביניהן החודרת תהיה הגברית, והנחדרת תהיה הנשית.

דרקן ראהל כתב/ה:

דקיקון - אתה אומר שרצית הסבר אז לקחת תיאוריה שמסבירה, ואתה מתעלם מתיאוריות שלא.
זה המדע הכי גרוע שיש. אני נשבע לך - אתה פשוט לא מודע לכמה החשיבה שלך אינה מדעית.
אתה חייב לנסות לקעקע את התיאוריה האהובה, לא להוכיח אותה. אתה צריך לנסות למצוא
בה חורים, ורק אם נכשלת לקבל אותה. ואם אני יכול להציע הסבר חלופי - התיאוריה שלך נכשלה.
אני לא צריך להוכיח אותו, עלי רק להציג אותו. בתור מעלה התיאוריה - חובת ההוכחה היא עליך.
והוצאו כאן הסברים חלופיים למכביר.

היחידה עד עכשיו שניסתה לתת הסבר מנומק ומפורט לתופעת הנשלטות הגברית הייתה "בכח המוח".
הצבעתי על הבעיות שבתיזה שלה. חוץ ממנה, לא היו הסברים חלופיים וקונסיסטנטיים לנשלטות הגברית.

דרקן ראהל כתב/ה:

התעלמת מהשאלה שלי לגבי יחסים בהם הנשלט כל או ילד. יחסים בהם השולטת מגלמת דמות אימהית או מטפלת.

אני לא יכול להתייחס לכל האלמנטים שלך, פן אאריך מדיי והאנשים יפסיקו לקרוא את השרשור.
אני מצמצם את היחס שלי לנקודות עיקריות.
יש גם מגיבים בשרשור שלא טרחתי להגיב לדבריהם, כי לא יהיה לעניין שאגיב לכל אחד ואחד (ואיתם הסילחה).
ביקשת, אז קבל תשובה עכשיו:
כידוע לך, כולם כותבים בפרופיל שלהם את הגבולות שלהם.
יש "ונילים עם פצפוצים", "בדסמ"ים-לייט", ומצד שני יש אנשיhardcore , ויש גם כאלה של סאדו כבד מאוד, ואפילו כאלה שמחפשים החוויה הטוטאלית של 24/7.
שולטת בסגנון אימהי היא שולטת שהשליטה אצלה היא רק לייט.
יש בה אמנם רצון לשלוט, אבל הדחף הזה הוא עדין.
הגבולות שמציב לה התת-מודע שלה [המוסר, חינוך שמרני שהיא קיבלה, הדימוי העצמי, וכו'-- כולם הופנמו עמוק] מונעים ממנה להגיע ל-hardcore של האקטים הבדסמ"יים בהם מתגלית המשמעות האמיתית והעמוקה של הפולחן הפגאני הנקרא בדס"ם. לכן, השליטה שלה תתעצב בצורה שהיא "מקובלת"/"נורמטיבית" מבחינתה, שליטה אימהית.

דרקן ראהל כתב/ה:

ביהביוריזם לא יכול להסביר מסכת אב"כ או נעל? אתה רציני איתי? אני מת לדעת למה לא. כי הוא ההסבר ההגיוני
היחיד בפסיכולוגיה. או בוא נאמר אחרת - איך אתה מסביר לבישת מסכת אב"כ? או שתייה מנעל? שתייה מנעל זה נשי???
או שמסכת אב"כ זה נשי????

ביהביוריזם אפילו לא מתקרב להסביר את כל הפולחן המוזר הזה הנקרא בדס"ם.
בבקשה, אתה מוזמן לספק הסבר ביהביוריסטי לבדס"ם.
אני מקווה שאני מבין נכון למה שאתה מתכוון לגבי שתייה מנעל. בכל מקרה, יש פטיש להמון נשלטים לכף רגל נשית, או לתחליף שלה שהוא נעל נשית. כבר הסברתי שכף רגל מייצג באופן לא מודע איבר מין זכרי. כף הרגל היא בליטה ארוכה שעליה מושלכת הזין, דהיינו מה שידוע היטב במונח של "סמל פאלי"/ phallic symbol.
לכן שתייה מנעל נשית תהווה סגידה לאיבר מין זכרי (או לפחות לכח הגברי המיוצג ע"י השולטת בעלת אותה הנעל), כשהנשלט אכן תופס את המקום הנשי.
(אגב, גם שיער נשי ארוך הוא סמל פאלי).