סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכל הבנות, אשמח לשדך ביניכן

Nutella​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 8 באפר׳ 2018
Nutella​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2018
Ollie כתב/ה:
מתהפך, אני מה זה לא אופתע אם יתברר שפותח השרשור הוא פרופיל נוסף שלך.

icon_biggrin.gif תכלס...
Grey

איזה אלטרואיזם

Grey • 8 באפר׳ 2018
מזכיר לי כל מיני "צימרים" שהוצעו פה באתר ללא תשלום (המצלמה הנסתרת כלולה במחיר או שמשלמים תוספת?).
אם אתה עוסק בשירותי שדכנות, אני לא מבין למה רק נשים, כפי שכתבו פה כבר. וגם אלו כישורי שדכנות אתה מציע בדיוק? אתה דמות מוכרת בקהילה? יש לך משרד שדכנות? מה הערך המוסף שלך בדיוק ולמה הן צריכות אותך ולא יכולות להסתפק בלפנות בעצמן או לכל היותר, לפרסם הודעה בלוח? כי סתם לשלוף כינויים ולהציע אחת לשניה, זה לא בדיוק לשדך.
עוד מעט יצוץ מישהו שיציע שירותי מקלחת. "אני משדך בין בנות לבין המקלחת שלי בבית".
איש, תראה את התגובות של נשים ותבין, שזה שקוף מקילומטר, ואתה לא בכיוון אפילו.
בחייאת אל קומקום.
Blonde
Blonde • 8 באפר׳ 2018
*" אני נמשך לנשים ולא לגברים. "

אתה מודע לכך שאתה משדך נשים להטביות?
כלומר נשים שנמשכות ויעדיפו נשים על פנייך?

"ואשמח לשדך לשם השידוך בלבד"

אתה כתבת זאת, כלומר שאתה צריך להציע את השירותים שלך לכלל האוכלוסייה, הרי שידוך לשם שידוך בלבד לא?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 8 באפר׳ 2018
למה אנשים באים לפורום ומרשים לעצמם לזלזל ככה באינטליגנציה של משתמשי האתר? מתהפך זה כבר נהיה מביך
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 באפר׳ 2018
א. אם זה רציני, אתה כל כך חי בסרט פורנו עד שאתה שכחת הגיון בסיסי, כמו העובדה שנשים שנמשכות לנשים לא ימשכו לגבר ולא יצרפו אותו לשלישיה שלהן שהן אפילו לא מארגנות.
מה גם, שאין לנשים שמחפשות נשים צורך ממשי בשירות כזה. ברמה האינטרנטית (ובמציאות יש אף יותר) יש מלא מרחבים בימינו, ובשביל דברים בדס"מיים יש פה לוח שאפשר לפרסם בו מבלי להתערבב עם גבר שיש לו אינטרס להכיר.
היחידות שאולי יפנו אליך יהיו חסרות נסיון שאין להן מושג מה ומי, ובדיוק מאותה חוסר מודעות גם ישאירו אצלך פרטים שיכולים לשמש אותך לסטוקינג (כל מיני טריקים של אנונימיות אפשר לעקוף, אם ממש רוצים)
כי ברצינות, מה הסיבה שגבר שרוצה להכיר נשים שפאקינג אוהבות נשים ולא גברים, ומודה שהוא מעוניין להכיר אותן למרות שהן לא אותו, יקח על עצמו מטלה שכוללת איסוף פרטים שונים עליהן?
מספיק שמישהי תגיד לך מהיכן היא בארץ ותתאר לך מראה חיצוני ותוכל למצוא אותה בפייסבוק בקלות, במיוחד אם אתה שם עין על קבוצות גאות, וזאת אפילו שהביאה לך מייל אנונימי שאמור "להגן עליה".
אתה זר, אין לאף אחת סיבה להאמין לך עד שתוכיח אחרת, ואתה לא מוכיח אחרת.
אין לך ניסיון מוכח בתחום השידוכים (זה מקצוע לכל דבר ולא סתם למצוא שני ניקים), אין לך שום התחייבות שאתה נאלץ לעמוד בפניה מלבד המילה שלך, ו-וואלה... אי אפשר לסמוך על מילה של זר.

ב. אם זאת הטרלה, וואו, אשכרה שילמת על מנוי זהב בשביל לצחוק כמה דקות מול המסך? יכולת להשיג את אותה תוצאה בחינם.
בכל מקרה, גברים שברצינות מנסים בתחבולות אידיוטיות להפיל נשים בפחים יש כאן בשפע, נקווה שהדיון הזה יבהיר לחדשות בתחום את הסכנות.
השקט שלפני הסערה​(שולט)
הכי קל להיות ציני .
בא אלטוראיסט ומציע עזרה, אבל לא ישר כולם קופצים ושופטים לכף החובה במקום לתת קצת אמונה.

מישהו פה עצר לחשוב על חשיבות המצווה לזווג זיווגים ?
כל אחד יש לו תחומי התמחות בחיים הוא מתמחה בנשים.

מה כבר התבקשתן בין השורות.
לספק תמונה שניתן לראות שזאת אשה עם מידות טובות (DD לדוגמא. )

במדינה כמו שלנו שכמעט הכל חפלף אחד גדול
בא איש ואומר אני לא עושה חצי עבודה ולא מוכר חתולה בשק.
ואקריב מזמני ואבדוק אפילו לסביות, תחשבו איך הייתם מרגישים אם הוא היה מפלה לסביות?

אז הוא מוכן לתת מעצמו לגעת, למשש אם צריך אפילו לאונן, ולזיין אותכן וכל זה עבורכן.
אבל התרגלתן כל החיים לא להיות במקום נמוך שאתן לא מזהות שמישהו מוכן להרים אותכן.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 8 באפר׳ 2018
מטא פיזי כתב/ה:
למה אנשים באים לפורום ומרשים לעצמם לזלזל ככה באינטליגנציה של משתמשי האתר? מתהפך זה כבר נהיה מביך

כהרגלך אתה מכפיש על סמך הדמיונות שלך. לא מופתע.
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 8 באפר׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
א. אם זה רציני, אתה כל כך חי בסרט פורנו עד שאתה שכחת הגיון בסיסי, כמו העובדה שנשים שנמשכות לנשים לא ימשכו לגבר ולא יצרפו אותו לשלישיה שלהן שהן אפילו לא מארגנות.
מה גם, שאין לנשים שמחפשות נשים צורך ממשי בשירות כזה. ברמה האינטרנטית (ובמציאות יש אף יותר) יש מלא מרחבים בימינו, ובשביל דברים בדס"מיים יש פה לוח שאפשר לפרסם בו מבלי להתערבב עם גבר שיש לו אינטרס להכיר.
היחידות שאולי יפנו אליך יהיו חסרות נסיון שאין להן מושג מה ומי, ובדיוק מאותה חוסר מודעות גם ישאירו אצלך פרטים שיכולים לשמש אותך לסטוקינג (כל מיני טריקים של אנונימיות אפשר לעקוף, אם ממש רוצים)
כי ברצינות, מה הסיבה שגבר שרוצה להכיר נשים שפאקינג אוהבות נשים ולא גברים, ומודה שהוא מעוניין להכיר אותן למרות שהן לא אותו, יקח על עצמו מטלה שכוללת איסוף פרטים שונים עליהן?
מספיק שמישהי תגיד לך מהיכן היא בארץ ותתאר לך מראה חיצוני ותוכל למצוא אותה בפייסבוק בקלות, במיוחד אם אתה שם עין על קבוצות גאות, וזאת אפילו שהביאה לך מייל אנונימי שאמור "להגן עליה".
אתה זר, אין לאף אחת סיבה להאמין לך עד שתוכיח אחרת, ואתה לא מוכיח אחרת.
אין לך ניסיון מוכח בתחום השידוכים (זה מקצוע לכל דבר ולא סתם למצוא שני ניקים), אין לך שום התחייבות שאתה נאלץ לעמוד בפניה מלבד המילה שלך, ו-וואלה... אי אפשר לסמוך על מילה של זר.

ב. אם זאת הטרלה, וואו, אשכרה שילמת על מנוי זהב בשביל לצחוק כמה דקות מול המסך? יכולת להשיג את אותה תוצאה בחינם.
בכל מקרה, גברים שברצינות מנסים בתחבולות אידיוטיות להפיל נשים בפחים יש כאן בשפע, נקווה שהדיון הזה יבהיר לחדשות בתחום את הסכנות.

חסרונות המנוי ב-5 שקל ל-24 שעותD:
Breaker
Breaker • 8 באפר׳ 2018
כל ההזויים בכלוב