לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורסט בי

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 6 שנים • 13 באפר׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 באפר׳ 2018
למי שלא מכיר את המושג forest bi זה פטיש שבמסגרתו הנשלט מרגיש התעוררות מינית מכך שאישה שולחת אותו לעשות טרק ביער ביחד עם גבר אחר. הרבה נשים באתר מתלוננות שגברים מנסים לכפות עליהן את הסטייה הזו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 באפר׳ 2018
סליחה oz, זה פטיש במסגרתו השולטת שולחת את הנשלט להיעקץ ע"י דבורים ביער. אני מבקשת לדייק.

תראה את המבט הסוטה בעיניה של הדבורה!!! היא רוצה להחדיר לתוך הנשלט את... את... העוקץ שלה!
    התגובה האהובה בשרשור
שלגי
שלגי • 13 באפר׳ 2018
איפה פורסט גאמפ כשצריך אותו?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 13 באפר׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
סליחה oz, זה פטיש במסגרתו השולטת שולחת את הנשלט להיעקץ ע"י דבורים ביער. אני מבקשת לדייק.

תראה את המבט הסוטה בעיניה של הדבורה!!! היא רוצה להחדיר לתוך הנשלט את... את... העוקץ שלה!

ניצחת. זה הרבה יותר מצחיק.
icon_smile.gif
israelislave
לפני 6 שנים • 14 באפר׳ 2018

Re: פורסט בי

israelislave • 14 באפר׳ 2018
מובל עם רצועה כתב/ה:
תמיד הייתי בטוח שאני סטרייט. עדיין בטוח. שנים בעולם ב-BDSM, עם שולטות.
לאחרונה התחלתי לצפות בסרטי פורנו על ליידי בויז וקוקס. מאד מגרה אותי.
הייתי מת לנסות פורסט בי, עם מלכה שהנושא מדבר אליה. פורסט בי כאשר היא מפתיעה אותי. עם גבר, לאו דווקא ליידי בוי או קוקס.

תרגע, אתה סטרייט.

אתה לא נמשך לגברים, אתה מכור להשפלה, וככל שהזמן עובר רף ההשפלה לה אתה נזקק גבוה יותר.

אם אני מבין נכון אתה בעצם רוצה שאשה שולטת תדרוש ממך "לשרת" אבר מין גברי, אבל מחובר ל"דמות נשית" ולפיכך, זו רק הקצנה של הצורך הקיים להיות נשלט ע"י המין הנשי לכדי ביצוע מעשים שלאורה מבזים גבר סטרייט.

בהצלחה.
סווריןן

את לגמרי off

סווריןן • 14 באפר׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:

למה להטעות? Forced bee זה לא כשהדבורה רוצה לעשות משהו לנשלט. הסטייה היא בכלל של שולטים/ות, כשהנשלטת היא הדבורה עצמה: מאלצים את הדבורה לעשות דברים שמשפילים אותה. זה נע מ-forced bee מתון -- נותנים לדבורה להתקרב לפרח כדי לשאוב מתוכו צוף, ואז מונעים ממנה לעשות זאת ברגע האחרון (מעיין גרסת כוורנים של denial), לפנטזיות אקסטרימיות ממש, בהן מלכת הכוורת מקריבה דבורה פועלת פשוטה...
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 14 באפר׳ 2018
אתם כולכם טועים ומטעים.

פורסט בי היא סטייה חמורה בה נשלטים ונשלטות מפנטזים על כך שגדל בתוכם יער. חלקם אף מנסים לשתול בעצמם שתילים והדבר מסתיים בדרך כלל רע מאד. מדובר בפטיש הרסני, שלרוב מגיע לשיאו באזור ט"ו בשבט - אני זוכר שגיסי שעובד בחדר מיון בלניאדו טיפל בנשלט שהגיע עם בגוניות שצומחות לו מתוך הישבן. לא לתת לפטיש במה! אני מבקש למחוק את השירשור לאלתר.