צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכול ממוקד בשיימינג

פלייפול
לפני 6 שנים • 16 באפר׳ 2018
פלייפול • 16 באפר׳ 2018
איך אפשר, טכנית, "לברר" שמדובר במתחזה (ולא סתם מתחזה, אלא מישהו ספציפי)? זה אבסורד לסגור פרופיל של מישהי רק בגלל שהפרופיל שלו מזכיר פרופיל של מישהו שהורחק בעבר.

אולי כדאי לעבור למודל של חברות בתשלום בלבד. זה לא ימנע לחלוטין התחזות, אבל יצמצם משמעותית את התופעה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2018
זהו, שלא צריך לסגור את הפרופיל בהכרח (במיוחד אם אין הוכחה חד משמעית), מספיק לפרסם אזהרה/להשאיר את הפוסטים שהמתחזה המקורי כתב, והגולשים יסיקו את המסקנות שלהם בעצמם.
פלייפול
פלייפול • 16 באפר׳ 2018
מסכים, אבל התכוונתי ספציפית לפרופיל שדיפ דיבר עליו. איך כלובי ידע בוודאות שמדובר במתחזה? הפרופיל ההוא נמחק פעמיים. חשבתי שבפעם הראשונה היא מחקה אותו בעצמה. גם כשהיא פתחה את הדיון על זה שעושים לה שיימינג, אף אחד לא טרח לשאול אותה מדוע הפרופיל שלה נעלם לכמה ימים. עכשיו אני תוהה אם היא/הוא מחקה אותו בעצמה (בפעם הראשונה), או שכלובי מחק לה.
היפוקרטס​(נשלט)
היפוקרטס​(נשלט) • 16 באפר׳ 2018
מה שפלייפול אמר, גם אני תוהה איך כלובי משוכנע שזה פרופיל של מתחזה, ואיך הוא יכל בכלל לברר שזה מתחזה שהיה חסום בעבר?
אני גם חשבתי שהיא סגרה את הפרופיל בעקבות השיימינג לכאורה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2018
בגלל הסגנון כתיבה שהוא ליטרלי העתק הדבק (ולא סתם דמיון ל...) מפרופיל שהיה כאן עד לא מזמן, ובנוסף לזה עוד מספר ניקים כפולים באותו סגנון.
מדליק מספיק נורות אדומות.
המלכה יעלי​(שולטת)
המלכה יעלי​(שולטת) • 16 באפר׳ 2018
לשים לב מי התכתב עם הפרופיל הזה יכול לעזור מעט .
מתחזה יחזור לסורו ויטריד את אותם האנשים באופן קבוע ובאותו סגנון כתיבה ופנייה .הנוסח כמעט ולא משתנה ברב המקרים .
לא למהר להעביר תמונות או פרטים אישיים מידי וכך להשמר מהמתחזים וטורדניים .
מאחלת לכולם חג עצמאות שמח וחופשי מהטרדות של מתחזים .
סטיית תקן

Re: סיכול ממוקד בשיימינג

סטיית תקן • 16 באפר׳ 2018
deepThinker כתב/ה:
זו הייתה כותרת הפוסט שרץ כאן לפני שבוע ועד אתמול, פוסט של "שולטת" (לכאורה) שטענה (לכאורה) לשיימינג ממוקד עליה עקב אופי הפרופיל שלה. אנשים מיהרו להצדיק את כל מה שכתוב לה בפרופיל, והאמת שניתן היה לראות מרחוק שכל מטרתה הייתה למשוך תשומת לב.

אז מה קרה? לאן נעלם הפוסט?
הפרופיל עצמו נמחק, מדובר היה במתחזה שהורחק מכאן מס' פעמים.

לפי דעתי, תעשו לעצמכם טובה ותפעילו שיקול דעת לפני שאתם מלקקים כאן לשולטות (אגב, אני רוצה לראות שולט שהיה כותב את זה ויוצא בסדר). גם אני אוהב ללקק לשולטות והכל בגבול הטעם הטוב (בלי רימינג..).

היכן הבעיה אתם שואלים? מה אתה רוצה מאיתנו דיפ למה כתבת את הפוסט הזה?
אז ככה, לדעתי הבעיה שמשתמשים מסוכנים נמחקים מידי פעם מהאתר, אבל הם פשוט נמחקים - עם כל הפוסטים והתגובות שלהם. הדבר הזה מקדם שיכחה אצל כולנו. אחרי יום, שבוע או חודש אף אחד לא יזכור אותם, ואז הם יכולים להירשם עם יוזר אחר ולנסות חלילה לפגוע באנשים אחרים מכאן.

הייתי שמח אם אנשים שמורחקים מהאתר *מסיבות שיכולות לסכן אחרים \ סיכנו אחרים*, הפוסטים שלהם ישארו ותוצג הודעה מסויימת שהמשתמש הורחק עקב סיבה מסויימת. לא מדבר כאן על ספאם, או על סתם יוזרים כפולים, אלא על מתחזים ונוכלים. אני משוכנע שזה יהפוך את הכלוב למקום קצת יותר אמין ובטוח.

בלי רימינג זה לא שווה icon_smile.gif
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 באפר׳ 2018
תפנית דרמטית בעלילה. מצחיק לראות כמה לייקים היא קיבלה.

בעזרת כתובת IP ניתן לדעת אם השם משתמש שייך לאותו מחשב.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 באפר׳ 2018
תפנית דרמטית בעלילה. מצחיק לראות כמה לייקים היא קיבלה.

בעזרת כתובת IP ניתן לדעת אם השם משתמש שייך לאותו מחשב.

עריכה: אם אני זוכר נכון את תוכן הפרופיל. ייתכן שמדובר באדם מסוכן מאוד, לא סתם טרול, אלא מישהו שינסה לסחוט אתכם. בעיקר בגלל הדרישה "שלה" (למרות שלא מוציא מכלל אפשרות שמדובר באישה) למצלמה חד צדדית.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 16 באפר׳ 2018
כמו שארצ' עורכת הדין שלי אמרה, לאחר שיחה עם כלובי התברר לי שצדקתי בהערכתי ושמדובר במתחזה.
שכחתי לציין זאת בתחילת הפוסט.