שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר המזלות הגדול

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 5 שנים • 6 ביוני 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 6 ביוני 2018
ההורוסקופ המדוייק ביותר שתקראו בחיים, מוגש כשירות לציבור:

אריה- לסלע מעופף בחלל במרחק עצום מכאן אין שום קשר לסיכויים שלך לזכות בלוטו
דלי- גם הסלע המעופף שלך לא באמת יסדר לך חופשה בחו"ל
בתולה- את לא באמת בתולה וגם הכוכבים שמייחסים לך הם לא בצורת בתולה, זה סתם שם שרירותי שניתן להם ע"י פאגאנים
טלה- בשבוע הבא אתה צפוי לבזבז את הזמן שלך על קריאת הורוסקופ בעיתונים
גדי- בעוד שבועיים תפסיד כסף על מפגש בתשלום עם "אסטרולוג" שמתמחה בחירטוטים
קשת- האמונה שלך במזלות מגבילה פסיכולוגית את מנעד ההתנהגויות שלך וחופש הבחירה שלך כי אתה מאמין שסלע מעופף כלשהו הוא זה שקבע לך מראש מה התכונות שלך
עקרב- בקרוב תמשיך לתפוס תחת כי כולם אומרים שעקרבים הם לוהטים ומפולפלים למרות שאתה יודע את האמת על עצמך
סרטן- כמה שטחנו לך את המוח שאתה טיפוס ביתי וביישן, כנראה שתמשיך להאמין בשטויות האלו למרות שאתה יוצא למסיבות ועושה דברים מופרעים לחלוטין שסותרים את זה
מאזניים- אנשים ימשיכו להימנע מכם. פשוט שטפו להם את המוח על זה שהסלע המעופף שלכם הקרין קרינה קוסמית שגרמה לכם להיוולד מלכתחילה כחארות
שאר המזלות- קרא את כל הנזכר לעיל ובחר את עתידך, ממילא אמונות תפלות תופסות לגבי כל אדם שמאמין בהם בלי קשר "למזל" שלו אז פשוט תבחר את העתיד שמנחם אותך יותר- ובגלל שהוא מנחם אותך- תייחס את זה בטעות לכח עליון

* גם אני מקבל לקוחות לייעוץ הורוסקופי בתשלום מוגזם, ניתן לפנות אלי בהודעה פרטית. לחלופין אפשרי ללמוד את ההיסטוריה של האסטרונומיה לבד בחינם מול גוגל ויוטיוב ולהיגמל מהחרטא הזו. אבל היי, באמת שעדיף לשלם לי מלא כסף כדי שאמציא משפטים על העתיד שיגרמו לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 6 ביוני 2018
ArchAngel​(שולטת) • 6 ביוני 2018
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A4%D7%A7%D7%98_%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%A8

"...התוצאות המובהקות של הניסוי יכולות להסביר, לפחות באופן חלקי, מדוע אנשים רבים סבורים כי אבחונים פסבדו-מדעים כמו אסטרולוגיה, ביוריתמוס, קריאה בכף היד, גרפולוגיה ודומיהם מספקים להם תיאור אישיות מדויק. פורר סבר כי הסיבה לדירוג הדיוק הגבוה-במובהק של הניתוח הסתמי, היא שאנשים נוטים להאמין לטענות הנוגעות אליהם, ביחס ישר לרצון שלהם שהטענות תהיינה נכונות."
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 5 שנים • 7 ביוני 2018
פסיכו לוג​(שולט) • 7 ביוני 2018
אגב, למי שלא יודע מה ההבדל בין אסטרולוגיה לאסטרונומיה, ההבדל הוא בערך 50 איי קיו.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 7 ביוני 2018
מטא, יש סיכוי שההורוסקופ ששמת כאן ישכנע אותי שיש אמת בבולשיט הזה. תיזהר.
קסם שבלב
קסם שבלב • 7 ביוני 2018
אני מזל תאומים ולא ניראה לי שזה קשור
כל אחד נולד עם האופי שלו ללא כל קשר למזל.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 7 ביוני 2018
גאה, יותר מזה- האופי ממשיך להתעצב ולהשתנות עד יומנו האחרון. למודעות עצמית ולגמישות קוגניטיבית (היכולת לא להתבייש ללמוד דברים חדשים ולשנות/לעדכן דעות ותפיסות- בניגוד לאנשים עם קיבעון מחשבתי) יש תפקיד חשוב לשאלה עד כמה אדם יכול לשלוט בשינוי האופי שלו.

אולי, אם אשמע דברים כאלו ממך את זו שצריכה להיזהר. עזבי אסטרולוגיה, יכול להמליץ לך על ספרי פנטזיה מציאותיים יותר.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 7 ביוני 2018
Aries mother fucker
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 7 ביוני 2018
אם אסטרולוגיה זה שטויות .
אז מי יוכל להסביר
למה לאחד יש שיער שחור
ולאחר שיער אדמוני
ולשלישי יש שחור בלונדיני
ולאחר שיער ברונטי ??

או לדוגמה
מדינות שכנותת עם גבול משותף כי הם שונאים
ומדינות שכנות שאין בניהם גבול משותך כי הם אוהבים

למה ככה?
מה זה שצמ" חנכל' מה זה סדנה
מה זה מקה מקה
מה זה גליפו
מה זה ספרת חיה
מה זה הפרצוף העליון
מה זה מבנה משותף
מה זה תמורות
מה זה פליאדות
מה זה מזלות אסטרולוגיים
מה זה מזלות אסטרונומיים
למה אורנוס סובבת ב74 שנים
מי הם 4 כוחות הנצח

אז עם מה נשארתם ,עם קטעי עתונות של מכינה אלף

...?
חושבים שיודעים ...
גם לא יודעים וגם לא מבינים
זה הבעיה שלכם
וחבל

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יונ' 07, 2018 1:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 7 ביוני 2018
אל דאגה, מטא, הכוכבים יתפוצצו לפני שאני אאמין שהם אומרים משהו על העתיד שלי או על אופיי.