צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף הודעות פרטיות

האבי
לפני 6 שנים • 20 באפר׳ 2018
האבי • 20 באפר׳ 2018
אני מבקש לא לקחת אישי ברור שהיו טריגרים ספציפיים מקריים שגרמו לי לפתוח דיון אבל התופעה מוכרת ורחבה ולא פעם לייקתי וצחקתי ונהניתי מהשנינות של פוסטים כאלו וגם בטריגרים המוזכרים. כולם כשרים דיון הוא טוב לכולם.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 באפר׳ 2018
קודם כל, זאת לא ההגדרה להוצאה מהארון.
אף אחד לא שולח את ההודעות האלו למשפחה ולחברים של אותו בחור, אין לסביבתו הקרובה שום דרך לדעת כי האתר הוא, כידוע, אנונימי.
בתוך האתר, לא אחד כאן לא אכפת שהוא נמשך לאי אלו אקטים, כי כולנו באותה סירה.
מבחינת המשיכה המינית שלו הוא לא מבויש, אלא רק מעצם התנהגותו שהוא *עצמו בחר*. אז זאת לא הוצאה מהארון.

כשאתה שולח תמונת עירום *בהסכמה* זאת לא הטרדה, זה אקט שעשית כי סמכת על מישהו, אז להפיץ את זה זאת סתם רשעות (ועבירה פלילית).
כשאתה שולח הודעה מטרידה, מן הסתם לא בהסכמה, לא עשית את זה במסגרת יחסי אמון אלא אתה עצמך זה שמבצע עבירה. זה לא בר השוואה בכלל.
ואם כבר, המטריד צריך להגיד תודה ש"העונש" שלו מסתכם ב"נו, נו, נו" לניק האנונימי שלו שלא מקושר לאדם שהוא במציאות, ולא בתיק שבאמת ידפוק אותו וכל המשפחה והסביבה שלו תראה.

תסכול הוא לא תירוץ להתנהגות חרא, גם על בורות אפשר להתגבר אם טורחים ללמוד.
אף אחד לא דורש ממך להתנסח כמו ש"י עגנון, בסה"כ לא לכתוב כמו מניאק הודעה שהיית מזדעזע אם היית נשלחת לאמא/אחות/בת שלך.
ההתתנהגות הזו לא באמת נובעת מאיזו חולשה אנושית שלא ניתן להתגבר עליה, אלא מחוסר רצון לשלוט במקלדת. כי איזה קטע, כשהאדם הזה מתבייש בעצמו, פתאום הוא מסוגל לשלוט בעצמו.

ובנוגע לחשש שלך מחוסר אותנטיות: זה לא מה שיוצר מניפולטורים. הם כאן למרות שממשיכים להגן בקנאות על פרטיותם וזכות ביטויים של המטרידים, כך שהיפותטית יכולים להתנסח איך שבא להם ולא להתאמץ כל כך.
ביום שבו יגנו בקנאות כזו על ביטחונם של המוטרדים, אז גם המניפולטורים יתנדפו, כי גם הם יראו שלפגוע במישהו זה לא משתלם כי אף אחד לא יסנגר על כמה שהפוגע מסכן, לא משנה מה הטקטיקה שלו.

להגיד "אז תחסום" זה פשוט אומר "תוודא שהוא יעבור הלאה ויפגע במישהו אחר". לגנות מעשה, זה מה שגורם לאנשים לקלוט שהם לא בסדר ולהפסיק.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אפר' 20, 2018 3:07 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 20 באפר׳ 2018
זה תופעה של כפויי טובה פראי אדם וחסרי צלם
שממררים חיים פה לנשים במגרש הזה שנקרא הודעה פרטית
האבי
האבי • 20 באפר׳ 2018
ארצ׳ החכמה כרגיל אני לא מסכים עם הגישה של יודע כל והניסיון לסתירת דוגמאות שהן לא הגרעין הרעיוני כי אין לזה סוף וזה סתם קשקוש שכלתני.
עם זאת , כנראה שגם אני הייתי כוללני (יש מילה כזאת נכון) כי יש הרבה אמת בכל מה שכתבת , לדעתי המסקנה:
שיש להתנהל ממקום מודע לכל צדדי הדיון הזה ולגבי שיתוף הודעות שכאלה צריך להתייחס לכל מקרה לגופו. לעיתים זה גאוני שנון ומבדר , לעיתים לא במקום ופוגע, לעיתים זה מחנך ויוצר סטנדרטים ראויים ולעיתים משפיל ומסרס.
שכל אדם מודע יכיר באפשרויות ויבחר את הצורה שהוא רוצה לפעול ולהתבטא בה.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 20 באפר׳ 2018
בעיני ברוב הפעמים זה פתטי ונועד רק כדי להראות ״יוו אני מקבלת אדומות!״
בפעם היחידה שהעלתי זה היה כי הוא היה דוחה במיוחד ונהנתי לגחך עליו בפרהסיה.
מעבר לזה, לא רואה סיבה לשתף את כולם במה שהולך באינבוקס שלי.
ivy​(נשלטת)
לאחר שקראתי תגובותוגם את זו של ארכאנג׳ל על אדומות מפרגנות- אני עדיין עומדת מאחורי דבריי.
אני מקבלת המון פירגונים, מכאלה שאני גם יודעת שחרשו על רוב הבלוג שלי ולא סתם שלחו אדומה כדי להתחיל איתי... ועדיין, אני לא מרגישה צורך ליידע את הכלוב לגבי זה.
הצורך הלא ברור הזה של אנשים להסתובב בחזה מנופח בין אנשים זרים.. ועלהדרך להשפיל או סתם להביך אנשים אחרים... לא מובן לי
היד
היד • 20 באפר׳ 2018
Ivy, הייתי אומר שאנשים מעלים מסיבות שונות. לא בהכרח להראות שמקבלים אדומות. יכול להיות שחלק כן.
אני מבין מהתגובות הקודמות שלא מדובר על הודעת פירגון אלא הודעות שיגרמו במקרים מסויימים לחסום את שולח ההודעה.
ivy​(נשלטת)
אני לא רואה איך פרסום אדומה פוגענית שאני מקבלת יכולה לעזור או לשנות משהו, בייחוד אם מצנזרים את הניק. אם כבר רוצות לעזור? פרסמו את הניק, או פשוט לפנות לכלובי, זה לא כזה מסובך.
לכן, הסיבה העיקרית לדעתי שאנשים מפרסמים הודעות פרטיות היא- צומי
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 20 באפר׳ 2018
אני מסכים עם Ivy Poison
הסיבה העיקרית לפרסום הודעות פרטיות היא צומי.
ויש תחרות על הצומי. מי תפרסם יותר הודעות פרטיות, מי תקבל את ההודעות הכי הזויות.
מי תהיה מוזכרת הכי הרבה ותבלוט מעל כולם? מי הכי מיוחדת/שנונה/מקורית?
מי תקבל הכי הרבה לייקים?
לא ייאמן כמה יש פה שעפות על עצמן.
חשוב להדגיש שיש פה ושם מקרים יוצאי דופן שפורסמו לא בגלל תשומת לב אך הם באמת מעט.

הכי פשוט יהיה להתעלם מההודעה או לחסום את השולח אבל אם אף אחד לא ידע על זה אז מה הטעם?
זה כמו להעלות סטורי בשבילן ואז לחכות לקהל שיתן בהמוניו את הלייקים והפירגון למיוחדת
שלוחמת בכוחות האופל.
כל לעיסת מסטיק פה מתורגמת לסטורי.

ובנוגע ל"חינוך", אמנם יש הודעות מטרידים אך ההתיימרות לחנך את המטריד....קודם כל זה לא עובד ודבר שני...
מי אתן שתחנכו?
Snitch
Snitch • 20 באפר׳ 2018
בלת"ק
אם שלחת הודעה שאתה מפחד שהתוכן שלה יחשף בפומבי, אז לא היית צריך לכתוב אותה מלכתחילה.