ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כינויים מגניבים

היד
לפני 5 שנים • 31 במאי 2018
היד • 31 במאי 2018
כן ארק, אנחנו יודעים לחפש בגוגל icon_smile.gif אבל השאלה שטלי ואני שואלים היא למה זה כינוי מחוכם? בגלל שלקחו את המילה ופירקו אותה? זה לא ממש מחוכם (לטעמי לפחות)
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
ובכן היד, אני לא יודעת למה אחרות מצאו אותו משעשע, אבל אותי כאדם שאוהב לגרום לחבלות היה מצחיק לקרוא למישהו/י על שם תוצר של פירוק דם שמתבטא בחיי הבדסמ באופן שוטף כל פעם כשנגרמת חבלה בסשן icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 במאי 2018
קודם כל, לשאול "אפשר הסבר?" זאת לא שאלה ממוקדת ובהתחשב בזה שרוב השאלות שנשאלות בפורומים הן כאלו שאפשר לענות עליהן עם חיפוש זריז בגוגל, זה מוכיח שלא כולם יודעים או רוצים לחפש בעצמם בגוגל.
אין טעם לעקוץ אותי כי לא הבנתי מהניסוח העמום מה היא כוונת המשורר.
בנוסף, בקריאת שתי השורות הראשונות בלינק כן יש תשובה שממנה אפשר להסיק קשר לבדס"מ (או ליתר דיוק לאקטים מסוימים בבדס"מ שמובילים לחבלות שמעורב בהם דם), והטיבה לנסח את זה שיר כאב.
אני אוסיף שלדעתי לא מדובר רק בפירוק של המילה לשני חלקים אלא האנשה שלה לאדם הכיבכול העונה לשם הפרטי בילי ושם משפחה רובין.
משחק מילים משעשע בקרב המתעניינים/עוסקים ברפואה/ביוכימיה. והוא יקרוץ למתעניינים בנושא מתוך רשימת הכינויים באתר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 31, 2018 12:51 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
טלי35​(שולטת)

אהההה

טלי35​(שולטת) • 31 במאי 2018
שיר כאב כתב/ה:
ובכן היד, אני לא יודעת למה אחרות מצאו אותו משעשע, אבל אותי כאדם שאוהב לגרום לחבלות היה מצחיק לקרוא למישהו/י על שם תוצר של פירוק דם שמתבטא בחיי הבדסמ באופן שוטף כל פעם כשנגרמת חבלה בסשן icon_smile.gif

עכשיו הבנתי (:

מצויין.
תודה על המענה (:
היד
היד • 31 במאי 2018
שיר כאב, אני עדיין לא מבין מה הקשר בין כאב לבילירובין. אם אפשר להסבר ארוך יותר וממצה בפרטי?
ArchAngel​(שולטת)
היא לא אמרה שיש קשר בין כאב לבילירובין אלא בין חבלה לבילירובין, או ליתר דיוק לתוצר של חבלות מסוימות שהוא דימום.
הקשר בין בילירובין לדם מפורט בלינק שצירפתי.
פלייפול
פלייפול • 31 במאי 2018
אני מחבב את הכינוי 'בילי רובין', בגלל משחק המילים והקשר לדם. עם זאת, חיפשתי ולא מצאתי קשר בין בילירובין לחבלות או שטפי-דם.
ArchAngel​(שולטת)
בילירובין הוא תוצר של פירוק מולקולה מסוימת שהיא המרכיב הראשי של שני חלבונים מסוימים שאחראים לקישור חמצן בכדוריות הדם האדומות, כדוריות דם אדומות מרכיבות את הדם, דם זורם מתוך חבלות (גם חתכים הם סוג של חבלות) מסוימות בסשנים בדס"מיים מסוגים מסוימים...
ככל שמסבירים את זה יותר זה הופך לפחות משעשע.
לדעתי, כדאי לחזור לדיון המקורי.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 31 במאי 2018
מוח עצם.
הסבר : שולט חכם(מוח) עם ז גדול (עצם)
שמתחבר לדם (שמיוצר במח עצם)....
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
פלייפול כתב/ה:
אני מחבב את הכינוי 'בילי רובין', בגלל משחק המילים והקשר לדם. עם זאת, חיפשתי ולא מצאתי קשר בין בילירובין לחבלות או שטפי-דם.

לא צריך לחפש לינקים. בפעם הבאה שתראה שטף דם תת עורי מחלים ותתהה מאיפה הצבע הצהוב, אז זהו. משם הוא מגיע.