סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר רציני משולב פמדום - איך בת הזוג תכבד את בן זוגה?

לירזי
לפני 5 שנים • 1 ביוני 2018

קשר רציני משולב פמדום - איך בת הזוג תכבד את בן זוגה?

לירזי • 1 ביוני 2018
שלום!
מסקרן לדעת איך ניתן לשלב בקשר בדסמי פמדומי שבו השולטת סוטרת ומשפילה עד עפר את הנשלט שלה גם מערכת יחסים זוגית אוהבת? איך היא תכבד את בן זוגה? ברור שזה נעשה בהסכמה והנאה הדדית... "אבל"... (היא עדיין רמסה את כבודו דק דק ומעכה את האגו... ומה שנעשה נעשה).
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 1 ביוני 2018
כי יש הפרדה בין מה שקורה במיטה לבין מה שקורה מחוצה לה? כי מערכת יחסים בדסמית היא לא ישות נפרדת ממערכת יחסים רגילה לכל דבר, אלא פשוט תוספת? כי בערך כל דבר שנעשה במערכת יחסים רגילה שאתה מסוגל לדמיין נעשה גם בבדסמית?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 ביוני 2018
כבוד נרמס כשאין הסכמה וגבולות הדדיים, כשיש הסכמה זה פשוט משחק תפקידים עם גבולות מוגדרים בהתאם למה שהפרטנרים אוהבים ורוצים.
אז אם אתה עושה משהו שמסב עונג לפרטנר שלך, מתחשב במה שמתאים לו ולא עושה את מה שלא, איך זה בדיוק לא מכבד אותו?
    התגובה האהובה בשרשור
לירזי
לירזי • 1 ביוני 2018
יש הפרדה... זה נחמד כסיסמא, אבל במציאות אין בהכרח הפרדה. מה שנעשה נעשה. אנחנו בני אדם ולא רובוטים שממדרים דברים מאה אחוז.

מסב לו עונג להיות מושפל...ולראות את השולטת נהנת להשפיל. והכל טוב ויפה כשאתה במצב הזה...מהופנט כולך...אבל לאחר ששניכם גומרים, אתה מתפכח מאותו שכרון.

(זה מסביר לא פעם את אלו שכותבות שהן לא יכולות להשלט ע"י מישהו שהן שלטו בו... הן ראו אותו ככה...זה מוריד להן).
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 ביוני 2018
ככה אתה מפרש את הדברים, ולכן אולי אצלך זה יעבוד אחרת.
לי היו מספיק קשרים בשביל לדעת שזה אפשרי. עם החיבור הנכון אף אחד לא "מתפכח משכרון" אלא זה פשוט חלק נוסף ביחסים ביניכם, והוא לא סותר כלום אלא משלים.
צריך בגרות מסוימת בשביל לא לחשוב בצורה דיכוטומית (ואם ברובוטים עסקינן, אז אצלם זה דיכוטומי, אצל אנשים הכל מורכב ולא חד משמעי) ולראות באדם מעבר למי שהוא באקטים, צריך בגרות בשביל להפנים שזה שהוא מושפל במסגרת הסשן לא אומר שהוא מושפל במהותו.
זה פשוט משחק, עם רגש אותנטי אבל זה משחק ששני הפרטנרים משחקים כי כמו בכל משחק יש גבולות וכללים. אתה לא באמת רומס מישהו אם הוא יכול להפסיק את זה בכל רגע.
כמו ששולטת היא לא באמת מלכה ולא אלה אלא בת אנוש עם עולם פנימי עשיר מלבד להצליף בנשלטים כל היום, ככה הנשלט הוא לא באמת סמרטוט או אפס אלא בן אדם עם רצונות, צרכים, והרבה תכונות ומאפיינים מעבר למה שהוא אוהב במיטה.
זה טיפשי לפסוק עליו כמושפל ונחות רק בגלל משהו מסוים אחד מתוך מלא דברים שמרכיבים אותו כאדם.
אז כשאתה מספיק בוגר בשביל לראות את זה ומחובר לאדם הזה שהוא, כשאתה אוהב אותו ולא סתם רואה בו אובייקט לריגוש ולכשרון חושים, אז אתה גם לא מתעסק בזה.
לא אכפת לך שלפני רגע הוא עשה משהו משפיל, כי הוא מרכז העניינים שלך ולא פרשנויות לסיטואציה.
כשמישהו שאתה אוהב נמצא בזרועותייך אתה לא יושב ומחשב "מה קרה כאן עכשיו ואיך זה מתפרש" אתה פשוט נהנה מזה שאתה איתו. טוב לך שטוב לו, טוב לך שטוב לכם ביחד.
אז אתם בחרתם להנות בדרך שהיא שונה מהמקובל, למה זה אמור לשלול אהבה או כבוד? כי אם היית עושה כזה דבר לזר ברחוב אז זה היה מתפרש ככה בעיניי הצופים מהצד?
בן הזוג לא זר, והסטיאוציה מתרחשת במיטה ורק שניכם נותנים לה פרשנות, לא אף אחד אחר.
והפרשנות שאני מעדיפה לתת לזה היא שאני עם אדם שאני אוהבת ואנחנו נהנים, וזה ממש לא משנה איך.
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 1 ביוני 2018
אני חושב שיש צדק בדבריו של לירזי,
במיוחד בזוגיות משולבת BDSM, שיש בה גם אי הסכמות מן הסתם, סוג של החיים icon_smile.gif ישנו גבול מאד דק, שקל לעבור אותו, במיוחד לאורך זמן,
ואז, כן, הכבוד כלפי בן הזוג הולך ויורד, כי מתרגלים לכל דבר. וצריך להיות כל הזמן עירניים לכך, לא פשוט.
לגבי האגו, אני לא מתייחס אליו בכלל כי במערכת זוגית, החכם/ה ידעו כיצד לטפל נכון באגו, ומי שלא יודע, אכן זה נדון לכישלון בסופו של דבר.
Satana
Satana • 1 ביוני 2018
מה זה בדסמ בשבילך אם לא צורך מסוים וחלק מהמיניות שלך?
הרי לפני שנכנסים למערכת יחסים כזו, הדומית והסאב עושים תיאום ציפיות לגבי מה הצרכים שלהם, מה מדליק אותם, מה הגבולות שלהם וכו'.
בדומה למערכות יחסים וניליות, שני בני הזוג שואפים לספק מינית אחד את השניה (ואחת את השני, לא משנה איך תקרא לזה), כי ככה זה כשעושים אהבה.
זה לא באמת משנה איזה אקטים בדיוק מתבצעים ומה האופי שלהם, אם בסופו של דבר הם נועדו לספק את שני הצדדים ואם הם מגיעים ממקום אוהב ובריא.
אני למשל אוהבת להשפיל את בן הזוג שלי *ברגעים מסוימים* ולקרוא לו בשמות, אבל זה לא אומר שזה באמת כל מה שהוא בשבילי, זה לא מבטל את הרגשות שלי אליו ולא את הכבוד וההערכה שאני רוכשת לו.
המיניות שלנו היא חלק מאיתנו, אבל היא לא מגדירה את מי שאנחנו.
bigdawg​(נשלט)
bigdawg​(נשלט) • 1 ביוני 2018
אם היא בחרה בי בתור בן זוג, אז היא מכבדת אותי.
זה שהיא יודעת שהיא יכולה בכל רגע נתון להשפיל אותי, ואני אתחרמן מזה,
לא אומר שזה קורה. זה אומר שהיא יכולה.

חוץ מזה, גם אשה שולטת רוצה בן זוג עם עמוד שידרה, שהיא יכולה לכבד,
ולהתגאות בו.
אף אשה לא תתחתן עם מישהו שהיא לא מכבדת.

כל אחד והסטיות שלו.
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 1 ביוני 2018
עבורי ככל שמישהו מתמסר לי, נהנה לרצות אותי ועושה זאת ביצירתיות ומכל הלב (להבדיל מפרצי חרמנות), ככל שהוא נותן מעצמו יותר ומתאים את עצמו אליי תוך שהוא לומד אותי, זה מרגש אותי וגורם לי לחבב אותו, מפני שזה מצריך תבונה, רגישות, ענווה, טוב-לב ולהתפשט מן האגו בכל פעם מחדש. כל אלו ביחד מלבים בי הערכה וכבוד.
מתוך האגו המפוזר על הרצפה צומח חוסן גברי שהוא לא מצ'ואיסטי והוא הרבה יותר אפילי לטעמי.
מקווה שעזרתי לך לראות בדרך אחרת.
פלייפול
לפני 5 שנים • 2 ביוני 2018
פלייפול • 2 ביוני 2018
אני מניח שניתן לקיים זוגיות שולטת-נשלט לאורך זמן, אך במקרים מאד ספציפיים.

אחד האלמנטים בזוגיות טובה הוא הערכה הדדית, כי ללא הערכה לא תיתכן אהבה. חלק מהנשלטים, אם לא רובם, הם (להבחנתי), בעלי הערכה עצמית נמוכה, וזאת גם הסיבה שהם נמשכים לשליטה נשית. קשה לי להאמין שגברים כאלו יצליחו למצוא זוגיות בדסמית, היות ונשים בריאות בנפשן (גם שולטות), לא יחושו הערכה כלפי מי שלא מעריך את עצמו. אותם חברים כאן, ששולחים הודעות לשולטות רנדומליות בסגנון "עבד נרצע ישמח לשרתך המלכה" - משתייכים ברובם לקבוצה זאת. נשלטים כאלו יצליחו למצוא, במקרה הטוב, נשים שירצו רק לנצל אותם. אפילו סאדיסטיות אמיתיות לא נמשכות לסמרטוטים, כי אין כל אתגר בלהשפיט אותם.

זוגיות פמדומית ארוכת טווח תיתכן, לדעתי, בעיקר במקרים בו הנשלט הוא גבר מצליח, או לפחות "נורמלי" בחיי היומיום, וגם כאן יש סוגים שונים של זוגיות: למשל אחת בה השליטה מוגבלת לחדר-המיטות בלבד, או אחרת, בה האישה היא הדומיננטית במערכת היחסים כולה, או איזה משהו באמצע. לדעתי, זוגיות כזאת קשה מאד למצוא: רוב הגברים המצליחים הם דומיננטיים גם ביחסיהם עם נשים, ורוב הנשים (גם השולטות), נמשכות אף הן לגברים כאלו. גם שולטות הנהנות להתעלל ולהשפיל גברים, בד"כ לא תחפוצנה בגבר כזה לזוגיות, אלא למישהו להשתעשע איתו מהצד. להבהרה אצטט כאן חברה מהכלוב, מתוך הבלוג שלה:

"פה, אני שולטת. שם, אני בחורה רגילה שרוצה להכיר בנזוג רגיל.

אולי יום אחד העולמות האלה יכולים להתמזג, באיזשהו עולם דמיוני,

שאתה קינקי, מיוחד, בעל ראש פתוח וגם Giving בהרבה בחינות - אבל אני לא אוכל להיות בזוגיות רצינית עם מישהו שירקו עליו, השתינו עליו, סירסו אותו, השפילו אותו, ניצלו אותו ועוד. על דברים קטנים אני עוד אוכל לחשוב, אבל על דברים מהסוג הזה... קשה לי לחשוב על הבנזוג העתידי שלי ככה, מושפל ומסורס."

יש, כאמור, שולטות הכמהות לזוגיות של ממש עם נשלטים, כמו Archangel למשל, אך שולטות כאלו אינן נפוצות, ואפילו היא, כמדומני, מתקשה למצוא נשלט מתאים, שסגור על מה שהוא רוצה.

לסיכום: כן, זה אפשרי לדעתי, אך זה ככל הנראה נדיר למדי.