סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי פנטזיה להיות זונה לערב אחד

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 5 ביוני 2018
Sm Art{☆Sm} • 5 ביוני 2018
אתה צריך להתחתן עם אישה ושתוליד לך 40 ילדים .
אני אם הייתי האבא שלך .
הייתי מצליף לך בטוסיק ,ומחתן אותך בגיל 13 ועשרה חודשים .עם בתולה בת 9 ו3 חודשים .

ותראה מה קרה בגלל שזה לא יצא לפועל.
איזה שטויות יש לך עכשיו בראש.

אתה הולך לאישה ,והבעל של האישה מזיין אותך שמה מאחורה .
משמע ,שאתה ובעלה בוגדים כנגדה כשהיא רואה
ואתה והיא בוגדים בבעל .כשהוא גם שם .

ומה התוצאה ?
שעכשיו ,נכנס לך לראש לשמש כזון זכר מקצועי ,ולשמש גברים בנקב הקדמי והאחורי שלך .
ואתה עוד גאה בכך ,ופוצח בפוסטה כאן בפורום
ומצפה לתשואות עיזוז ועידוד .

לך מהר תשטוף פנים ,תתעשת על עצמך
ותבקש סליחה מהגברת ומבעלה.
ואל תעשה כאילו שטויות יותר .
אל תתעסק עם נשים נשואות בחיים שלך
ותבכה ותצטער חזק על שהתקרבת לאישה נשואה
בר מינן בר מינן

צא לרחוב ,האישה הראשונה שתראה .
תכניס אותה לתוך שק, ותתחתן עימה היא הזיווג שלך.

ושאני לא אשמע יותר שאתה חושב על דברים כאילו .
ועושה נלוזות כדהכי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יונ' 05, 2018 2:42 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Sm Art{☆Sm}
מה זה כבר משנה .
המלל כבר בחלל האוויר ,הוא יעשה את הפעולה ,למי שנועדה לחלחל אל הלב שלו .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 ביוני 2018
עציץ, אני אאצלץ לא להסכים איתך.
יש הבדל בין זונה אמיתית שנמצאת בתעשייה הזו מהסיבות מחרידות וסרסור שתופס עליה טרמפ, לבין שני חברים שסומכים זה על זה ולא תלויים אחד בשני, שבסה"כ יש להם פנטזיה משותפת שנעשת את זה ברצון, עם גבולות מוגדרים ואף אחד לא תלוי כלכלית בסכום הסימלי שיתקבל מזה.
יש הבדל של שמיים וארץ בין גילוי עריות בין אבא לבת אמיתיים, לבין שני אנשים מבוגרים שנמשכים לאנשים מבוגרים אחרים ללא קשר משפחתי, שבסה"כ קוראים אחד לשני בשמות מסוימים ולובשים פריטים מסוימים.
בחורה בגירה שתקרא לפרטנר שלה דאדי לא באמת תהפוך לבת שלו גם בעוד מיליון שנים, בחור שנמשך לבחורה *בגירה* שלובשת חיתול הוא לא פדופיל כי פדופיל היה נמשך לילדה קטנה ואפילו לא היה צריך חיתול בשביל זה.
פטיש= משיכה לפטיש/איבר לאו דווקא מיני (חיתול לצורך העניין), פדופיליה= משיכה לילד שהגוף שלו טרם התפתח מינית (ולא למבוגר עם כינוי או לחיתולים).
כשמישהו מממש פנטזיות "לא פוליטקלי קורקט" כאלו בין ארבע קירות, ולא מול נפגעי גילוי עריות או זנות או בכל צורה פומבית שתחשוף לזה איזה צד ג' שעלול להיפגע מזה, מה הבעיה בזה?
במי זה פוגע? במישהו היפותטי שלעולם לא יכיר את הפרטנרים המעורבים ומעולם לא ידע ששסשן כזה התרחש אפילו?

בשביל שדברים כאלו לא יקרו במציאות, אנחנו כחברה צריכים להשקיע בחינוך (מניעה), רווחה (שיקום/טיפול), חקיקה כלפי הפוגעים הממשיים/פוטנצאלים וקורבונותיהם, ולא ברדיפה של אזרחים שומרים חוק שעושים את זה ברצון והסכמה במיטה ביניהם.
סרסורים אמייתים ועברייני מין אמיתיים לא מחפשים פרטנר בן גילם שהם מתחשבים בגבולותיו. הם לא צומחים מתוך סשנים כאלו ועבורם הם בכלל בדיחה כי הם בסה"כ משחקי תפקידים שרחוקים מהמציאות שנות, הן במחשבה מאחריו והן בביצוע. אז חבל להפנות אצבע מאשימה כלפי אנשים חפים מפשע ולהגיד שהם תומרים ליצירה של גילוי עריות וסרסור, כשהם בפירוש לא ואין שום הוכחה לקשר בין הדברים.
חבל לזעום ולבזבז אנרגיה חשובה בלהגביל אנשים שלא פוגעים באף אחד, כשהעבריינים האמיתיים מסותבבים חופשי והם בטח שלא יבואו לכלוב בשביל לשאול איך לבצע את הדברים האלו בצורה מטיבה לשני הצדדים.

אני אוהבת לקרוא לנשלט זונה, אני אוהבת לקרוא לו "ילד". ואני אוהבת לעשות את זה רק עם מי שאוהב להעמיד פנים שהוא כזה ולא באמת כזה, ואנחנו עושים את זה כי זה מסב לנו עונג ולא כי אנחנו מחפשים לפגוע באף אחד.
אז אתה לא תגיד לי או לדומים לי שאנחנו מעודדים פדופיליה/גילוי עריות או את תעשיית הזנות כשאנחנו עושה את זה עם אדם בגיר שאין בנינו קשר משפחתי ולא תלוי בנו בשום צורה, ונמצא איתנו מרצונו החופשי ולא כי שולם לו או כי העמידו פנים ששילמו לו סכום סימלי שבפירוש לא לשמו התכנסנו אלא לשם עינוג הדדי ברצון ועם גבולות מסוכמים.
וגם החוק יגיד אותו דבר לגבי מקרה כזה.

אגב, לא שזה באמת חשוב לטיעון, אבל 2 מתוך 3 הדברים שציינת הם כן חוקיים בארץ במידה מסוימת.
הזנות עדיין חוקית רק אסור לשדל אליה ולפרסמה, וגם עם החוק החדש אם יעבור האיסור יהיה על צריכה ולא על להיות זונה.
גילוי עריות חוקי בישראל בהנחה ושני הצדדים מעל גיל 21 אין בינים יחסי תלות (כן, גם אני לא האמנתי לזה, אבל ככה זה https://www.lawguide.co.il/forum/%D7%A2%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%9F/?m=17611)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יונ' 05, 2018 2:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 5 ביוני 2018
אבל אתה עדיין מרווח לפני סימן פיסוק!!!
Sm Art{☆Sm}
דיפ
לא היה לי עדיין שהות וזמן להשקיע בלמידה מקפת אודות ענייני הפיסוק .
המהות הפנימית
המהות הפנימית • 5 ביוני 2018
כללי פיסוק זה לא חוק ואתה יכול לכתוב איך שבא לך כך כתוב בנוסח "האקדמיה ללשון"
ומחייה השפה ..לפעמים הרג את השפה
כי "הוא ידע עברית יותר טוב מהדרך שכתוב בתנך
המהות הפנימית

Re: יש לי פנטזיה להיות זונה לערב אחד

המהות הפנימית • 5 ביוני 2018
פורסד בי קלאסי כתב/ה:
היי,

אחרי חווייה של ניוש וענוג של גבר (את הניוש עשתה איתי בת הזוג שלו) יש לי פנטזיה להיות זונה ליום אחד.
לשכור חדר במלון, להיות לבוש הכי נשי שאפשר.
יגיע גבר זר, ידפוק בדלת, אני אפתח לו... הוא ישלם ו...
בלי יותר מידי דיבורים, לשלוף את הזיין שלו מהמכנס למציצה מטורפת ואחר כך לתת לו לזיין אותי.

זה לא יקרה לבד, אני מחפש חברה טובה שתלווה את זה, תתמוך ואפילו תדחוף כדי שזה יקרה.

חושבים שזה אפשרי?

תעשה מה שבא לך בהסכמה
למה אתה צריך שתהיה מי שתתמוך ואפילו תדחוף כדי שזה יקרה?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 5 ביוני 2018
המהות הפנימית כתב/ה:
כללי פיסוק זה לא חוק ואתה יכול לכתוב איך שבא לך כך כתוב בנוסח "האקדמיה ללשון"
ומחייה השפה ..לפעמים הרג את השפה
כי "הוא ידע עברית יותר טוב מהדרך שכתוב בתנך

סבבה תחטוב איכ שאטה רוצה.
כללי פיסוק הם אוניברסליים וממש לא משהו קשור רק לשפה העברית. וחוץ מיזה, קלוט ת'חוסר אסטטיות שבלרווח לפני סימני פיסוק אתם עושים לי כואב בעיניים.