לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישה לסגור את סקס אדיר

זאלופון​(שולט)
לפני 5 שנים • 12 ביוני 2018
זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2018
היי לילית חדשה (:

לא טענתי שאין כלל ניצול, כפייה וסחר בבני אדם בתחום, אלא שזו אינה הנורמה בישראל כיום. סחר בבני אדם היה בעיה רצינית בישראל בעבר אבל פחות או יותר מוגר. סרסרות גם היא הפכה הרבה פחות נפוצה. רוב הזנות בישראל כיום היא במסגרת מה שמכונה "דירות דיסקרטיות", ללא סרסורים.

נשים וגברים מתעשיית המין נוטלים לעתים חלק בשיח, אבל ברובו הוא מתקיים מעל ראשיהם, שיח של חברי כנסת, אנשי תקשורת, פרופסורים ופעילים חברתיים. במיוחד מושתקות אלו שמנסות לצאת נגד תיוגן כקורבנות פאסיביים ולהציג את התעשייה באור פחות נצלני. כפי שאומרת עדן, חשפנית שמנהלת את דף הפייסבוק when she works: "יש היום הרבה ביטוי בתקשורת לקול של שורדות זנות אבל אין מקום לקול שלי [...] אין מקום לעובדות מין ששלמות ומרוצות מהעבודה שלהן. הסטיגמה הרווחת היא שאם את מרוצה מהעבודה שלך - את בתודעה כוזבת".

אוסיף על דבריה שהסטיגמה הזו, שמשתיקה אותה ואת חברותיה, שואבת את עיקר כוחה מאלו שמנסים להציל אותן מעצמן תוך שמציירים אותן כנטולות יכולת לבחור או לדעת מה טוב עבורן. זה מחליש, לא מעצים. ככל שיחזקו את הדימוי שלהן כנשים חלשות, עם בעיות נפשיות ורגשיות, מסוממות ונטולות שליטה, כך הקול שלהן יוכל פחות להשמע.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 12 ביוני 2018
קודם כל תודה על ההבהרה.
חשוב לציין שכלובי נלחם ושומר את האתר נקי ממודעות לשירותים כספיים.
לגבי כך שנשים מונעות מנשים אחרות להיות זונות- כמו שהגבתי בהתחלה לסלייב- הנקודה היא בהגדרת "רצון חופשי". לא הולך לכתוב פה ספר כדי לנמק, כאחד שלמד רשמית שלושה תחומים במדעי ההתנהגות + קצת היסטוריה חברתית, נוירולוגיה ומדעי המוח- לי ברור שהציבור לא מבין את המשמעות של המונח בחירה חופשית. כמו שאם תשליך לבנה היא תמיד תיפול למטה ולא למעלה מכיוון שהיא מצייתת לחוקי הפיזיקה בלבד ולא למה שאומרים לה- גם המוח מוגבל לחוקי הפיזיקה (ביולוגיה, כימיה ונוירולוגיה נגזרות מהפיזיקה). מכיוון שבני אדם מתקשים לשלוט בפעולות המוח שפעולתו נקבעת ע"י פיזיקה (גנטיקה, המזון שאנחנו אוכלים, זיהום אוויר, קשרים הנוירולוגים שהתפתחו בעקבות אירועי החיים וכו׳) אנחנו מפתחים מנגנוני הגנה שעוזרים לנו לעבוד על עצמנו ולהרגיש שיש לנו בחירה חופשית (כמו הכחשה, הזדהות עם תוקפן, התקה וכו׳). באופן כללי כדי לתת מקום נרחב יותר למה שאנחנו מכנים רצון חופשי- צריך גם להבין איך המוח עובד וגם להבין לעומק את עצמך. כמה זונות אתה מכיר עם תארים במדעי המוח ועם היכרות לעומק עם הנפש שלהן?
מה שמחזק את הנקודה היא העובדה שדווקא נשים שעבדו בזנות מקימות עמותות סיוע לנשים לצאת ממעגל הזנות, ולאחר שאלו ניצלות הן בתורן מתנדבות לעזור לאחרות לצאת. הן עוזרות לצאת, לא כופות. והן מומחות הרבה יותר גדולות מאיתנו למה שהולך בזנות, אולי שווה להקשיב למה שהן מספרות לגבי עד כמה באמת אישה רוצה מרצון חופשי שיראו בה ויתייחסו אליה כאל סמרטוט ותת אדם כמו שהביקורות באתר ההוא מוכיחות.
לילית חדשה
לילית חדשה • 12 ביוני 2018
זאלופון כתב/ה:
היי לילית חדשה (:

לא טענתי שאין כלל ניצול, כפייה וסחר בבני אדם בתחום, אלא שזו אינה הנורמה בישראל כיום. סחר בבני אדם היה בעיה רצינית בישראל בעבר אבל פחות או יותר מוגר. סרסרות גם היא הפכה הרבה פחות נפוצה. רוב הזנות בישראל כיום היא במסגרת מה שמכונה "דירות דיסקרטיות", ללא סרסורים.

נשים וגברים מתעשיית המין נוטלים לעתים חלק בשיח, אבל ברובו הוא מתקיים מעל ראשיהם, שיח של חברי כנסת, אנשי תקשורת, פרופסורים ופעילים חברתיים. במיוחד מושתקות אלו שמנסות לצאת נגד תיוגן כקורבנות פאסיביים ולהציג את התעשייה באור פחות נצלני. כפי שאומרת עדן, חשפנית שמנהלת את דף הפייסבוק when she works: "יש היום הרבה ביטוי בתקשורת לקול של שורדות זנות אבל אין מקום לקול שלי [...] אין מקום לעובדות מין ששלמות ומרוצות מהעבודה שלהן. הסטיגמה הרווחת היא שאם את מרוצה מהעבודה שלך - את בתודעה כוזבת".

אוסיף על דבריה שהסטיגמה הזו, שמשתיקה אותה ואת חברותיה, שואבת את עיקר כוחה מאלו שמנסים להציל אותן מעצמן תוך שמציירים אותן כנטולות יכולת לבחור או לדעת מה טוב עבורן. זה מחליש, לא מעצים. ככל שיחזקו את הדימוי שלהן כנשים חלשות, עם בעיות נפשיות ורגשיות, מסוממות ונטולות שליטה, כך הקול שלהן יוכל פחות להשמע.

היי זאלופון
יכול להיות שלי ולך יש הגדרות שונות לסרסרות.
התחום השתנה, זה נכון. בנראות שלו ובדרך ההתנהלות שלו שנראית היום יותר ידידותית לנשים ויותר בתחום האפור של החוק.
כן, קיימות נשים שעוסקות בכך בצורה עצמאית והן נמצאות בכל אחת מרמות תעשיית המין בתשלום.
עם זאת, בגדול
לא מדובר בישראליות שנכנסות לאותן "דירות דיסקרטיות"/ משרדי ליווי/ מכוני ליווי ומנהלות את עצמן אלא יש מערך המנהל אותן.
וגם כמעט לא מדובר בבחורות עצמאיות או בודדות שמגיעות לארץ על דעת עצמן, אלא במערך שלם ומשומן היטב שממן (כהלוואה) ומנהל את הגעת הנשים לארץ ואת פיזורן ושיכונן בדירות- רובן במה שכינית "דירות דיסקרטיות" שמהוות בעצם את התאגידים, מיעוטן במשרדי ליווי או מכוני ליווי.

אני טוענת שבראש המערך הזה- יושב הסרסור של היום. מעל לקוף, הפקידות והנהגים (במידה ויש) שם נמצא הסרסור.

כבר הסכמתי- השיח על הנושא פגום ובעייתי מכל הכיוונים- של הלובי למיגור הזנות, הלובי למיסוד הזנות, הפעילות החברתיות , הפמיניסטיות, הח"כיות, הלקוחות וכן, גם הנשים והגברים בתעשייה ובכלל של החברה כולה.
גם when she works לא חף מפגמים ובעיות- החל מסינון תכנים שלא מתאימים למסר ולקו שלהן, דרך זה שהן מאפשרות שיח אלים ומשתיק וכלה בזה שגם שם יש דיסאינפורמציה והתעלמות משאלות.
אבל זה לא מתחיל בדיון על התעשייה אלא עוד הרבה לפני- למשל בשימוש במילה זונה כקללה. בתיוג נשים כזולות/ זונות/ שרמוטות בגלל התנהגות כלשהי וכן הלאה..

עבד ישראלי מדגים יפה מאוד את הטענה שלי לבעיתיות הבסיסית שלדעתי יש בשיח.
" וואללה? לא קיימת יחסי מין תמורת תשלום?
כל פעם שהוצאת כסף מכיסך לשלם הוצאה שאשה - שוויונית - אמורה לשלם על עצמה...."
israelislave
לפני 5 שנים • 13 ביוני 2018
israelislave • 13 ביוני 2018
רוצים להיפטר מבעיית הזנות.

הפכו את הזנות לחוקית.
Eccentric
Eccentric • 13 ביוני 2018
קראתי את הדיון ואף אחד כאן מהצד התומך בהמשך תעשיות המין עדיין לא הצליח לשכנע אותי מדוע צריך להמשיך ולשמר את תופעת הזנות.
במיוחד טיעונים ריקים כמו "הדרך היחידה להפסיק את תופעת הזנות, היא להפוך אותה לחוקית."
loveslave0
loveslave0 • 13 ביוני 2018
ציטרין שחור, כי גברים זקוקים לזה, וגם אם זנות בבתי בושת תעלם, לזנות במובן של כסף תמורת מין או תמורת חברותא יש הרבה צורות, מה שצריך להעלם זה ניצול מיני עבדות מינית כלומר זנות בכפיה וסרסורים. אני מכבד בני אנוש ואם אישה מחליטה שהיא רוצה מבחירה חופשית לעסוק בזנות אין לי שיפוט על כך.

וזה מזכיר לי בדיחה על זונה שהלכה לפלסיטקאי וביקשה שיעצב לה חור וערווה במותן, שאל הרופא לשם מה? אז היא ענתה שהיא צריכה הכנסה צדדית.
Gabi Daniel
Gabi Daniel • 13 ביוני 2018
אני רוצה לספר כאן על משהו שאני ממש מתבייש בו אבל אולי תורם משהו לכל השיח הזה. לפני כחמש שנים יצרתי קשר דרך אתר דומה וקבעתי פגישה לקבלת שירותי מין. כשהגיע המועד הגעתי לדירה בכתובת שנמסרה לי. הקשתי בדלת. הדלת נפתחה ומאחוריה עמדה בחורה צעירה, יפה, אסתטית ומחויכת. היא הזמינה אותי להיכנס. אני שילמתי לה את סכום הכסף שסיכמנו עליו ואמרתי לה שאני מצטער אבל לא באתי לקבל שירותי מין אלא רק לשאול אותה אם היא עושה את זה מבחירה ומרצון. לרגע ההבעה שלה השתנתה. כאילו נבהלה. היא התעלמה ממני וניסתה לחזור לעניין. התעקשתי שבאמת אני לא מעוניין בשירותי מין. היא התהפכה לגמרי. כעסה עלי נורא. זרקה עלי את הכסף שלי ואמרה לי להסתלק משם ושלא אחזור לבזבז את הזמן שלה. אני לא הרמתי את הכסף מהרצפה והסתלקתי משם. הרגשתי נורא. הבנתי שממש פגעתי בה. הבנתי שהייתי אטום וחסר לב בעצם השאלה המיותרת. ברור שהיא לא רוצה. זאת הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שנגעתי בדבר הזה ומצער אותי שהייתי צריך את החוויה הזאת בשביל להבין דבר שהוא ממילא כל כך מובן מאליו.

יש להוציא את הזנות מחוץ לחוק ולמגר אותה בכל דרך אפשרית. היא דבר לא מוסרי והרסני. גרועה לפחות כמו אונס. בעיני הזנות שקולה לאדם שמוכר את הכליה שלו בגלל שנקלע למצוקה כספית. תארו לכם שהיינו מאפשרים לאנשים למכור את האברים שלהם כל עוד זה "מרצון".

וכל זאת בשם חופש העיסוק וחופש הבחירה. כמה נאור. כמה יפה לנו
Eccentric
Eccentric • 13 ביוני 2018
loveslave0 כתב/ה:
ציטרין שחור, כי גברים זקוקים לזה, וגם אם זנות בבתי בושת תעלם, לזנות במובן של כסף תמורת מין או תמורת חברותא יש הרבה צורות, מה שצריך להעלם זה ניצול מיני עבדות מינית כלומר זנות בכפיה וסרסורים. אני מכבד בני אנוש ואם אישה מחליטה שהיא רוצה מבחירה חופשית לעסוק בזנות אין לי שיפוט על כך.

וזה מזכיר לי בדיחה על זונה שהלכה לפלסיטקאי וביקשה שיעצב לה חור וערווה במותן, שאל הרופא לשם מה? אז היא ענתה שהיא צריכה הכנסה צדדית.

אני חושבת שקיים בלבול במונחים.
גברים זקוקים למין – לא לזנות. בדיוק כמו שנשים זקוקות למין באותו אופן.
השאלה שנשאלת כאן היא עד כמה אותם גברים שזקוקים למין דוגלים במוסריות שבדבר, ומוכנים לדגול ב'רצונה החופשי' של האישה לסחור בגוף שלה, שנעלם יחד עם חוסר הבחירה שלה כשזה מגיע ללקוחות שקונים אותה.

אני עדיין ממתינה לבחור האמיץ שיוכל לענות על השאלה שנשאלה כאן בדיון לפני כמה ימים-
איך האבות העתידיים שכאן, או האבות הנוכחיים, יגיבו במידה והבת שלהם תחליט לעסוק בזנות, אבל באופן פרטי ועצמאי כמובן כמו שנאמר- ללא גוף חיצוני שיסרסר בה.
כלל לא שואלת את זה באופן עוקץ. פשוט מאוד רוצה לדעת אם יש מי שהולך עם הדעה הזו רחוק כל כך.
loveslave0
ציטרין שחור אני לא אב בעתיד יש לי בת בת 21 ולא זה לא החיים שהייתי מבקש בשבילה, אבל אם היא הייתה בוחרת בחיים של זונה עם מספר מצוצמם של לקוחות שהיא בוחרת לא הייתי שופט אותה ולמה? כי אם הניסיון חיים שלי פגשתי גם זונות כאלו... אם היא הייתה בוחרת במסלול שפוגע בה ובבריאותה הנפשית והגופנית אז הייתי מנסה על ידי טיפול ושיחה להסביר לה את המשמעויות והמחיר של הבחירות שלה.

פעם לפני שנים הייתי סטונדנט כזה מופנם בתול בן 21 חנון, באוניברסיטה תואר ראשון כזה שאין לו חיים חוץ מלימודים, וכשהתבקשנו להתחלק לזוגות ניגשת אלי האישה הכי יפה בכיתה בחורה בלונדינית שופעת שנונה חכמה כתער עם בטחון עצמי וסטמינה ושואלת אותי האם אני מעוניין להיות בן הזוג שלה, גמגמתי משהו כמו כן, וכך חלפו להם ארבע שנים בהם אני מכין את כל העבודות המשותפות ואנחנו לומדים אצלה בפנטהוז המדהים שני מטר מהאוניברסיטה, ואני מכין אותה לבחינות, ובמעבדות עבדנו כצוות והפכנו גם ידידים טובים. אני הייתי אביון שמתפרנס מסבלות והיא חייה כמו מלכה עם עם אלפא רומאו ספורט גג נפתח אדומה. הא שחכתי להגיד היא באה ממשפחה ידועה אביה היה מנהיג פועלים ידוע.

באחת המעבדות האחרונות לפני סיום הלימודים היא הייתה אמורה להפעיל את הוואקום של הפיפטה ומשלא עשתה זאת גערתי בה תמצצי תמצצי... הוא פרצה בצחוק ותרבית התאים כמעט נשפכה עליה אנחנו צריכים לדבר.... היא אמרה ואכן ישבנו אצלה במרפסת על כוס קפה והיא סיפרה לי שכשאני עבדתי בעבור פרוטות כסבל היא התפרנסה בעצם ממספר מצומצם של גברים עשירים ונשואים והיא חסכה מספיק כסף כך שיום אחרי הלימודים יסתיימו בעוד שבוע היא עוזבת את הארץ לצמיתות ומתחילה חיים חדשים בארץ אחרת בלי להמשיך במה שעשה עד היום.. ושאני לא אראה אותה יותר וכך היה.

ואי אפשר לסיים בלי בדיחה זוג נקלע למשבר לא היה להם כסף לשלם שכר דירה ואוכל.. החליטו שניהם שהאישה תלך לעבוד בזנות... חזרה האישה אחרי כמה שעות עם 100 שקל אך במטבעות של שקל שאל הבעל מי הזיין ששילם לך במטבעות של שקל? כל המאה קליאנטים ענתה...
loveslave0
ועוד דבר אכן גברים זקוקים למין ולא לזנות

אבל כל עוד ההתניות החברתיות הן כאלו... גברים פחות אטרקטיבים אולי מבוגרים יותר לא יצליחו להשיג מין בלא תשלום