לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההתעלמות

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 16 ביוני 2018
ArchAngel​(שולטת) • 16 ביוני 2018
ממליצה לכל הגברים שחושבים שעושים להם דווקא לפתוח פרופיל פקטיבי של אישה, ולו רק ליום ומיד למחוק, בשביל לקבל טעימה למה זה בלתי אפשרי להתעכב ולהגיב על כל הודעת "היי" או על הודעה אחרת שהסבר לדחייתה אפשר להבין כבר מקריאת הפרופיל של אותה אישה והיא אמור למנוע את שליחתה מלכתחילה. כשתראו את מטח ההודעות תבינו שמבלי להפסיק לתפקד על מנת לשבת כל היום בכלוב או לקחת מזכירה שזאת תהיה עבודתה, זה על סף הבלתי אפשרי להגיב להכל בצורה אישית ומתחשבת.
ויתרה מכך, תראו מה קורה ברוב הפעמים שתסרבו למישהו ולו בצורה הכי מנומסת. במקרה הטוב רואים בזה הזמנה למשא ומתן, במקרה הרע זה מגיע לקללות. במקרה הנדיר זה מגיע לקבלה בוגרת, ומי שבאמת בוגר יכל להסתדר גם מבלי שיכתבו לו מכתב שירומם את רוחו.
לעומת זאת, אם לא מגיבים, הצד השני מבין את הרמז ואחרי הודעה כועסת או שתיים חודל לפנות וזאת בדיוק המטרה.
לא באמת צריך לחכות שתקבל מכתב דחייה מנומק, אפשר להבין לבד שלא הייתי רלוונטי ולחסוך את האיחולים מאולצים של "אתה מקסים אבל...", למרות שאין לה מושג לגביך וברור לשניכם שזה שקר.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 ביוני 2018
אהבתי את הכותרת של הפוסט.. "ההתעלמות"
זה נשמע כמו שם של סרט אימה. מאוד דרמטי.
אני הייתי קונה כרטיס.
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 16 ביוני 2018
ציטוט:
אהבתי את הכותרת של הפוסט.. "ההתעלמות"
זה נשמע כמו שם של סרט אימה. מאוד דרמטי.
אני הייתי קונה כרטיס.

זה סרט שבו המושבים באולם הקולנוע פונים הלאה מהמסך.
פלייפול
פלייפול • 16 ביוני 2018
ArchAngel כתב/ה:
ממליצה לכל הגברים שחושבים שעושים להם דווקא לפתוח פרופיל פקטיבי של אישה, ולו רק ליום ומיד למחוק, בשביל לקבל טעימה למה זה בלתי אפשרי להתעכב ולהגיב על כל הודעת "היי" או על הודעה אחרת שהסבר לדחייתה אפשר להבין כבר מקריאת הפרופיל של אותה אישה והיא אמור למנוע את שליחתה מלכתחילה. כשתראו את מטח ההודעות תבינו שמבלי להפסיק לתפקד על מנת לשבת כל היום בכלוב או לקחת מזכירה שזאת תהיה עבודתה, זה על סף הבלתי אפשרי להגיב להכל בצורה אישית ומתחשבת.

נכון מאד. פעם גם אני חשבתי כמו פותח הדיון: מה הבעיה לענות תשובה קורקטית ומנומסת כמו "תודה על ההתעניינות, אבל זה לא מתאים לי" ? מדוע להתעלם, משל היית אויר? אבל יצא, שערכתי בדיוק את הניסוי שהוצע כאן, ופתחתי משתמש פיקטיבי של אישה. עשיתי זאת בעקבות פוסט שבו משתמשת חדשה טענה כי לא ניתן לכתוב בפורום ביומיים או שלושה הראשונים (לא זוכר בדיוק), מתאריך ההירשמות, ורציתי לבדוק אם היא לא משקרת.

מסקרנות, פתחתי דוקא פרופיל של אשה, ומעולם לא עשיתי בו כל שימוש. התברר שאותה משתמשת אמרה את האמת דוקא, אך כבונוס, זכיתי להצצה קלה לחיי הנשים כאן: קיבלתי כ 40 הודעות ביום הראשון(!). נאלצתי לכבות את החיווי הקולי להודעות, כי כשהתחברתי, כל כמה שניות קיבלתי הודעה, וזה היה בלתי נסבל, אפילו לכמה דקות. הפרופיל שפתחתי, אגב, היה ריק לחלוטין - כל מה שנכתב בו הוא שבעלת הפרופיל היא אישה. לא גיל, לא העדפות, כלום! אזכיר גם שכאמור, לא נעשה בפרופיל שימוש, ולכן גם לא היו פוסטים בפורום, או בלוג, שממנו ניתן ללמוד דבר מה על בעלת הפרופיל. אפילו לייק לא נעשה ממנו.

אני יכול רק לדמיין כמה הודעות מקבלות נשים אמיתיות (או מתחזות), עם פרופיל מלא, פעילות בפורום, בלוג, וכו'....
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 17 ביוני 2018

לא יודעת מה זה הרבה הודעות

מל(ק)ה​(שולטת) • 17 ביוני 2018
פלייפול כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

נכון מאד. פעם גם אני חשבתי כמו פותח הדיון: מה הבעיה לענות תשובה קורקטית ומנומסת כמו "תודה על ההתעניינות, אבל זה לא מתאים לי" ? מדוע להתעלם, משל היית אויר? אבל יצא, שערכתי בדיוק את הניסוי שהוצע כאן, ופתחתי משתמש פיקטיבי של אישה. עשיתי זאת בעקבות פוסט שבו משתמשת חדשה טענה כי לא ניתן לכתוב בפורום ביומיים או שלושה הראשונים (לא זוכר בדיוק), מתאריך ההירשמות, ורציתי לבדוק אם היא לא משקרת.

מסקרנות, פתחתי דוקא פרופיל של אשה, ומעולם לא עשיתי בו כל שימוש. התברר שאותה משתמשת אמרה את האמת דוקא, אך כבונוס, זכיתי להצצה קלה לחיי הנשים כאן: קיבלתי כ 40 הודעות ביום הראשון(!). נאלצתי לכבות את החיווי הקולי להודעות, כי כשהתחברתי, כל כמה שניות קיבלתי הודעה, וזה היה בלתי נסבל, אפילו לכמה דקות. הפרופיל שפתחתי, אגב, היה ריק לחלוטין - כל מה שנכתב בו הוא שבעלת הפרופיל היא אישה. לא גיל, לא העדפות, כלום! אזכיר גם שכאמור, לא נעשה בפרופיל שימוש, ולכן גם לא היו פוסטים בפורום, או בלוג, שממנו ניתן ללמוד דבר מה על בעלת הפרופיל. אפילו לייק לא נעשה ממנו.

אני יכול רק לדמיין כמה הודעות מקבלות נשים אמיתיות (או מתחזות), עם פרופיל מלא, פעילות בפורום, בלוג, וכו'....

אבל אני מקבלת לא מעט. לא כמו אחרות שטוענות שמקבלות 90 ביממה, ?
אני משתדלת לא להתעלם ולהגיב לכל הודעה.
זה מרגיש שפונים אליי דברים שבפירוש רשום בפרופיל שלי שאין לי עניין בהם, והם מתעקשים להמשיך ולנסות, לא תמיד בצורה יפה.
יש הודעות שחד משמעית אני לא עונה להן שמציעות נטו משהו מיני וישר לוחצת על התעלמי.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 17 ביוני 2018
העובדה, שאדם (והכוונה לשני המינים) נמצא באתר וירטואלי מסויים, אין בה כדי לחייב אותו להיות באינטראקציה כלשהי עם שאר האנשים באתר או עם חלק מהם, וזה נכון לכל סוגי התקשורת באתר - הודעות אישיות, צ'אט, תגובות בבלוג, בדיונים בפורום, וכן הלאה.

זכותו של אותו אדם לבחור עם מי הוא מעוניין לתקשר והאם וכיצד להגיב (או שלא להגיב) במידה ופונים אליו.
לא רואה סיבה להפגע או להעלב ממישהו, שאתה לא מכיר כלל, שפנית אליו ואיננו מעוניין להגיב או להתייחס - מכל סיבה שהיא (שאינו חייב לפרט ולהסביר לך מדוע ולמה).

בקיצור, אם כפי שציינו בתגובות לעיל, לא עונים לך, 'תבין לבד את הרמז' ותמשיך הלאה ואל תבזבז אנרגיה נפשית ורגשית על 'העלבות' מחוסר התגובה...
שולמית ש
שולמית ש • 17 ביוני 2018
לשבת במשך שעות ואולי יותר ולכתוב למישהו לא מתאים ותודה ושבת שלום והוא ממשיך לשלוח הודעות כאילו היא כתבה לו "סבבה... זה מתאים לי"
וזה בדיוק ההפך ממה שהיא כתבה.
אבל בגלל שבכל זאת דרך ארץ קדמה לתורה ובגלל שכל הזמן שופטים אותה איך דת וסאדו זה מסתדר ביחד... אז היא חייבת להיות "קצת" נחמדה אז היא כותבת שבוע טוב...
אז הוא חושב שזה פתח להמשך שיחה! וזה ממש לא!
הבנת עכשיו למה אנחנו מעדיפות לא להגיב בכלל?!
כי יש כאן אנשים שלא מבינים עיברית!!!
לא זה פרוש לא!!! ולא איך שאתה מפרש את "הלא" לכן.

והמבין יבין!
loveslave0
loveslave0 • 17 ביוני 2018
כשהגברים יבינו שמה שהם מחפשים זה חד קרן (נקבה) וורדה עם פוני סגלגל

אז גשם ההודעות מגברים לכל ניק נשי (נשים וגברים מתחזים) יפסק

זה לא מקרי היחס הבלתי אפשרי בין שולטות לנשלטים
פלייפול
פלייפול • 17 ביוני 2018
המלכה החרדית כתב/ה:

כי יש כאן אנשים שלא מבינים עיברית!!!

עברית
בלוסום​(לא בעסק)

לאבסלייב

בלוסום​(לא בעסק) • 17 ביוני 2018
לא מדובר רק על נשלטים. גם "שולטים" הם בלתי נסבלים.
למה להפוך הכל לסאגה? לא מתאים לי לענות כי כמעט בכל פעם חופרים לי בחזרה.
אני מראש לא מעונינת איתו באינטראקציה. אם אענה רק אחמיר את המצב.